FAMILIEBERICHTEN 'VRIJDAG 23 MEI 1980 TROUW/KWARTET prsT^ kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Geboren 22-5-'80: Marianne Helena Jakoba Geurt-Metty-Marlies en Paul Smink Binnenlandse Baan 88 2991 EB Barendrecht. Heel Barendrecht steekt de vlag uit voor de 75ste verjaardag van Jan de Post. Mevr. G. van Dijk wed. van ds. J. Boer Ir. J. G. Bakker wedn. van C. W. Wiersema Sauwerd, 22 mei 1980 9771 TB Provincialeweg 2 Vandaag zijn onze ouders Poppe Kok en Jannie Kok-Vriend Jac. Geelstr. 41-hs te Amsterdam 45 jaar getrouwd. We vieren dit feest in de familiekring. Hartelijk gefeliciteerd Pake en Beppe Laurentien, Roeland, Wijnand, Debora, Nienke, Rutger, Sieuweil, Berber. In plaats van kaarten Dankbaar en blij, dat God hen voor elkaar en voor ons spaarde, delen wij u mee dat onze ouders en grootouders p A. Vrolijk R. Vrolijk-Al ting op D.V. 29 mei 1980 herdenken dat zij 40 jaar geleden door het huwelijk werden verbonden. Exodus 13:21 Iedereen die hen wil feliciteren is van harte welkom op donderdag 29 mei van 4-6 uur in „Kruispunt" Dr. Prinsemastraat Vlagtwedde. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen H. Prinsen weg 17 9541 XH Vlagtwedde. Psalm 68:10 (oude berijming) Op 5 juni D.V. hopen onze ouders R. Brink G. Brink-Menkveld de dag te herdenken van hun 50-jarig huwelijksfeest. Mogen ze nog lang voor ons bewaard blijven. kinderen en kleinkinderen Ge/e? degenheid tot feliciteren op donderdag 5 juni van 16.30 tot 18.30 uur in het Brink Centrum. Industrie weg 5 te Staphorst. Staphorst, mei 1980 J. F. Kennedy straat 5, 7951 AG In plaats van kaarten Op 18 mei nam de Here tot Zich Jacob Johannes van Hee echtgenoot van Johanna Feijten in de ouderdom van 72 jaar Namens de familie Delft: A. M. van Hee Utrecht: M. E. Feyten Utrecht, 22 mei 1980 Kruisweg 12 bis Corr.adres: mevr M. E. Feijten, Eijkmanlaan 72, Utrecht. De begrafenis heeft heden in stilte plaats ge had op de begraafplaats „Daelwijck". De Heere is rechtvaardig in alle zijne wegen, en goedertieren in alle zijn werken. Tengevolge van een noodlottig ongeval ging van ons heen onze zorgzame vader en opa Antonie Raaphorst weduwnaar van Ph. Clement op de leeftijd van 79 jaar. G. Aarnoudse-Raaphorst H. J. Aarnoudse C. Raaphorst G. Raaphorst A. Raaphorst-van Vliet en kleinkinderen 21 mei 1980. Hulkstraat 17c. Correspondentie-adres: Geertruidenbergstraat 126, 3086 WK Rotterdam. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Silentium", Mathenesserlaan 486 te Rotterdam. Geen bezoek - Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 27 mei op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kra- lingseweg 334, na aankomst in de kapel om 11.00 uur. Geprezen zij de Heer Dag aan dag draagt Hij ons. God is ons heil. Na een dienend leven en een moeizame levens avond is mijn geliefde moedige tante en pleeg moeder Jacoba Francina Gillissen overgegaan naar Gods Land van Liefde Licht Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn. 290:1 Liedboek A. C. N. Gillissen Koudekerk, 21 mei 1980 „Der Boede" Corr.adres Meesterstraat 65, Vlissingen Bezoek aan het mortuarium van „Der Boede" is mogelijk vrijdag 23 mei van 16.30-17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 24 mei a.s. om 10 uur in de kerkzaal van „Open Hof" Alexander Gogel- weg te Vlissingen, waarna de graflegging zal plaatshebben om 11 uur op de algemene be graafplaats. Het gemeentebestuur van Poortugaal deelt mede dat de crematie van wijlen de heer N. Hesseler in leven burgemeester van Poortugaal zal plaatsvinden op woensdag 28 mei 1980 om 14.00 uur in het crematorium „Eikelenburg" aan de Eikelenburglaan te Rijswijk (Z.H.) Gelegenheid tot condoleren van de familie en het gemeentebestuur, alsmede tot het tekenen van het condoleanceregister, op dinsdag 27 mei 1980 van 17.30 tot uiterlijk 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, Albrands- waardseweg 1 te Poortugaal. Poortugaal, 23 mei 1980. Namens het gemeentebestuur G. J. Rooimans, loco-burgemeester C. Langerveld, secretaris Geen bloemen en liever geen bezoek aan huis Op Zijn tijd, maar voor ons toch nog onver wacht, heeft de Heere tot Zich genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Detmer Dekker op de leeftijd van 68 jaar. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Jesaja 43:1b Heerde: J. Dekker-Zuiddam Soest: Martin Tonny Janita, Anetje Barneveld: Jan en Willy Jan Frank, Hedda Heerde: Bert en Wia Sander 21 mei 1980 Rhijnsburglaan 44 8181 XT Heerde Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdag 23 mei van 20-30-21.30 uur in het rouwcentrum, Eper- weg 1 te Heerde en na afloop van de begrafenis in het „Trefpunt", achter de Gereformeerde Kerk aan de Kanaalstraat te Heerde. De begrafenis zal plaatsvinden a.s. zaterdag 24 mei om 12.00 uur op de begraafplaats Engel manskamp aan de Elburgerweg te Heerde. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gereformeerde kerk. Aanvang 11.00 uur. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. Voor ons onverwacht werd door zijn Hemelse Vader thuis gehaald onze geliefde broer, zwa ger en oom Detmer Dekker op de leeftijd van 68 jaar. Het leven is: een krijgsbanier, door goed' en kwade dagen gescheurd, gevlekt, ontvallen schier, kloekmoedig voorwaarts dragen! Men tuimelt wel en wonden krijgt men dikwijls, dicht' en diepe; 't en vlucht geen weerbaar man, die strijdt, of hem de dood beliepe'. Het leven is: geen vreed' alhier, geen wapenstilstand vragen. Het leven is: de kruisbanier tot in Gods handen dragen. Pretoria: A. Bakker-Dekker J. W. Bakker Heerde: H. Dekker Bilthovên: E. A. Hulst-Dekker A. H. Hulst neven en nichten Heerde, 21 mei 1 Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van ons medelid Detmer Dekker sinds 1976 was hij ouderling van onze kerk. In dit werk diende hij zijn Heer en Heiland in grote bewogenheid, trouw en blijheid. Zijn oprechtheid en collegialiteit zullen wij dankbaar blijven gedenken. God schenke zijn vrouw en kinderen troost en bemoediging in deze moeilijke dagen. De Raad van de Gereformeerde Kerk te Heerde. Heerde, 21 mei 1980. Verblijdt U in de Here te allen tijde! Filippenzen 44 In volle zekerheid des geloofs is, na een gedul dig gedragen lijden, van ons heengegaan mijn lieve, dappere vrouw en onze zorgzame moeder Aurelia Baatenburg de Jong- van Beilen op de leeftijd van 47 jaar. H. Baatenburg de Jong Jeroen en Marjolein Saskia 20 mei 1980 Sam van Houtenstraat 28l 1067 JN Amsterdam Geen bloemen 1 Gelegenheid tot condoleantiebezoek vrijdag avond van 6.30-7.30 uur in een der rouwkamers van het St. Lucasziekenhuis, aan de Jan Toor- opstraat te Amsterdam. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 24 mei om 9.30 uur in de „Sionskerk", Dr. H. Colijnstraat 22 te Amsterdam, waarna om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Zorgvliet" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het bericht dat mevrouw A. Baatenburg de Jong-van Beilen op 19 mei, voor ons nog erg onverwacht, is overleden. Mevrouw Baatenburg heeft in de jaren dat zij in ons bejaardenverzorgingshuis De Over- toomse Hof werkzaam is geweest respect en vriendschap verworven bij zoveel bewoners als collega's. Haar man en kinderen wensen wij alle kracht toe dit verlies te kunnen accepteren. Amsterdam, 21 mei 1980 Stichting De Zonnehof, J. P. H. Kroes, algemeen direc teur. Heden ontvingen wij het bericht dat mevrouw A. Baatenburg de Jong- van Beilen op 19 mei is overleden. Ofschoon wij van de ernst van haar ziekte op de hoogte waren kwam dit bericht toch nog onverwacht. Mevrouw Baatenburg was een zeer toegewijd bejaardenverzorgster, geliefd bij bewoners en collega's. Wij wensen haar man en kinderen kracht en sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Verzorgingshuis Overtoomse Hof namens alle bewoners; mevrouw J. de Groot-Been, voorzitter bewonerscommissie;- 1 namens alle medewerkers; R. F. Vlieger, directeur. In de vakantie is van mij heengegaan mijn innig geliefde man, onze pleegvader Martinus Pieter Lührman op de leeftijd van 77 jaar. G. Lührman-van Krimpen Ricardo en Tineke Helmuth Jelle 21 mei 1980. Dordtsestraatweg 595 B, 3075 BB Rotterdam. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard in het rouwcen trum Zuid-Holland, Maasdamstraat 4 (bij Mijnsherenplein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag 23 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 24 mei a.s. op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 11.00 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om 11.15 uur. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Martinus Pieter Lührman echtgenoot van G. Lührman-van Krimpen Judith en Piet van 't Veer Ida Baartman-van Krimpen Co Lems-van Krimpen Bas en Jo van Krimpen Rotterdam, 21 mei 1980. De Here verloste uit zijn lijden onze broer, zwager en oom Ego van Doornik geboren 23 november 1902 ML van Doornik-Wouda J. J. van Doornik R. van Doornik-Westra J. van Doornik-Versloot neven en nichten Geen bloemen Rotterdam, 21 mei 1980 Bergse Linker Rottekade 8 Correspondentieadres: Paulus Potterlaan 10 Hilversum, t.n.v. Mw. P. Nijkamp-van Doornik. De overledene is opgebaard in het rouwcen trum van „Stichting De Voorzorg", Hoflaan 81, hoek Slotstraat in Rotterdam-Oost. Condoleantiebezoek aldaar vrijdag 23 mei van 20.00 uur tot 20.45 uur. Er zal een samenkomst worden gehouden in de kapel van de Nederlandse Hervormde be graafplaats „Oud Kralingen", Kralingseweg 334 in Rotterdam, op zaterdag 24 mei aanvang 10.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na een zeer moedig gedragen lijden is van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwa ger en oom Klaas Sas op de leeftijd van 49 jaar Amsterdam: T. Sas-Weststrate Lelystad: M. E. van Prattenburg-Sas C. van Prattenburg Amsterdam: H. Sas E. Sas-Tas Amsterdam: E. Sas W. Sas-de Roos Purmerend: P. Sas M. J. Sas-Stroeve C. L. Goëken-Sas A. F. L. Goëken Catania (Sicilië): J. E. Vinciguerra-Sas U. Vinciguerra Lelystad: B. J. Raadschelders-Sas C. W. Raadschelders Amsterdam: R. Sas W. Sas-Kuiper Neven en nichten Amsterdam, 21 mei 1980. Sumatrastraat 205®, 1094 NB Amsterdam. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 23 mei tegen 12.30 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats, Kruislaan 126 te Amsterdam. Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven. Heden nam de Heere tot Zich in de volle overgave des geloofs, onze lieve en zorgzame man, vader en opa Hendrienus Dingemans echtgenoot van Wilhelmina Elisabeth-Smits op de leeftija van 77 jaat Zuilichem. W. E. Dingemans-Smits Zuilichem: G. A. Dingemans D. C. Dingemans-van Zandwijk Utrecht: E. Dingemans Elden: E. M. Dingemans M. M. Dingemans-Schouten Bodegraven: A. C. Dingemans P. J. Dingemans-Meere Culemborg: M. Bouman-Dingemans J. E. Bouman en kleinkinderen 5305 CX Zuilichem, 21 mei 1980 Kerkwegje 10 Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden op maandag 26 mei a.s. op de algemene begraaf plaats te Zuilichem 11.30 uur. Vooraf zal er een rouwdienst gehouden wor den in de Geref. kerk, aanvang 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis te Zuilichem. Met ontroering geven wij kennis van het over lijden op 48-jarige leeftijd van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom (te Kempton Park, Z.A.) Adriaan Lensink echtgenoot van A. T. Westerhuis Het is ons tot grote troost, dat hij dankzij Gods grote genade, door Jezus Christus onze Heer, volkomen rustig mocht heengaan en nu opge nomen is in heerlijkheid. „Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen". Ps. 7324 Emmen: Joh. G. Lensink A. M. J. Lensink-Schouten Harderwijk: E. H. Lensink M. Lensink-Hagen Nieuw-Amsterdam: J. G. Lensink G. Lensink-Blokland Zuidwolde (Dr.): J. M. Lensink W. M. Lensink-Goede neven en nichten 22 mei 1980 Correspondentieadressen: Mw. A. T. Lensink, van Riebeeckweg 44, Kempton Park 1620, Z. Afrika Fam. Lensink, Oosterstraat 38, 7822 HG Emmen. De begrafenis zal plaatsvinden maandag a.s. te Kempton Park. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Jes. 43:1B Heden nam de Here tot Zich mijn lieve zuster, onze schoonzuster en tante Johanna Christina Das in de ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: mej. J. Das 7391 HB Twelloo, 22 mei 1980. Bejaardenhuis „Het Groten Huis", Binnenweg 2. Gelegenheid tot condoleren hedenavond 23 mei in „Het Groten Huis" van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de recreatiezaal, welke aanvangt om 10.30 uur op zaterdag 24 mei, waarna aansluitend de teraar debestelling zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Terwolde. Ik roem in mijn God, Ik juich in zijn trouw, de rots mijner ziel waar ik eeuwig op bouw. 'k Zal hem nog prijzen in 't uur van mijn dood dan rijst nog mijn loflied zijn goedheid is groot. Gez. 470 v In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland plotseling uit ons midden weggenomen mi innig geliefde man en onze lieve vader en q| Albert Jan Bouwmeester op de leeftijd van 72 jaar Hoogeveen: A. M. Bouwmeester van Meeuty Leidschendam: Jannie en Sjouke van der Veer-Bouwmeestt Jouke en Lise Stefan Albert Zeist: Ries en Annemieke Bouwmeester-Ba* Mark Diederick Arnemuiden: Bart en Ineke Caren Bouwmeester'Remiin« Arjen Hoogeveen, 20 mei 1980. Kochstraat 18 7909 AK Hoogeveen De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag mei a.s. om 10.30 uur vanuit de Geref. Ke „De Vredehorst", Zuidwoldigerweg 32, Hoo veen. Aldaar gelegenheid tot condoleren 9.30-10.00 uur. Begin van de rouwdienst 10.00 uur. Geen bloemen Dood waar is uw prikkel, hel waar is uw overwinning? Nog geheel onverwacht moesten wij afsche nemen van onze onvergetelijke schoonzoo zwager en oom Albert Jan Bouwmeester echtgenoot van A. M. van Meeuwen Gorinchem, 20 mei 1980 T van Meeuwen-Prins N. van Meeuwen-van Lomwei B. M. van Meeuwen F. van Meeuwen-Berendes A. P. van Meeuwen neven en nichten. Beschaamde stille hopen niet van hen, die U, o Here, verwachten Dankbaar voor alles wat zij voor ons is weest, delèn wij u mede, dat na een moe gedragen lijden, God uit ons midden wegn onze lieve zorgzame vrouw, moeder, scho moeder en grootmoeder Deliana Helena de Leeuw op de leeftijd van 74 jaar Utrecht: J. Lekkerkerker Veenendaal: G. Lekkerkerker-Teeuwen Amsterdam: P. J. van den Berg- Lekkerkerk G. W. H. van den Berg Nijmegen: W. Rothuizen-Lekkerkerker J. Rothuizen Doorn: M. Th. Lekkerkerker Amsterdam: I. W. Lekkerkerker Amsterdam: D. H. Lekkerkerker H. P. C. J. Borghans Goirle: G. A. Lekkerkerker E. M. Lekkerkerker-Muis Amsterdam: J. F. Lekkerkerker en kleinkinderen. 22 mei 1980. Livingstonelaan 840, 3526 JL Utrecht Thuis liever geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden in de Ne Hervormde Kerk te Westbroek (U.) op zate dag 24 mei a.s. om 13.30 uur. Aansluitend zali begrafenis plaatsvinden op de begraafplaa aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafen in „Rehoboth" Voor uw medeleven tijdens de ziekte en uw de ming na het overlijden van onze zuster, schoonz en tante Johanna Pietertje Hagoort willen wij u langs deze weg hartelijk dankzegf Schiedam: M. Rietkerk-Hagoort Utrecht: J. W. Hagoort-Kruithof neven en nichten Rotterdam, mei 1980 Lange Hilleweg 221 Uw hartelijk medeleven tijdens de ziekte en n overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame v en opa Jan Aaftink heeft ons zeer getroost. Voor dit van u ondervonden medeleven, getuif van uw sympathie voor hem, danken wij u oprt A. Aaftink-Roubos kinderen en kleinkinderen Amstelveen, mei 1980 Katerstraat 3

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10