graf icom bv BASF CASSETTES NU IN GRATIS BOX BASF Geluid zoals hoort. IJspret, Noord wijk mei1980. leerling programmeur Spoed! Te koop Welvaartsstaat? Bel 020-93 68 68 Rroef Sonnema Berenburg'ns ijskoud. VOOR VELE DOELEINDEN GESCHIKT Amsterdam-Centrum: Koopt u 5 B ASF-cassettes tegelijk, dan zijn ze nu tijdelijk gratis verpakt in een luxe cassettebox. Daar kunnen er in totaal tien in. De uitvoering van zo'n box is kunststof met rookglas-effekt. De boxen zijn zowel in lengte als in hoogte aan elkaar te schakelen. U bouwt er een mooi opbergsysteem mee op en houdt bijvoorbeeld op reis uw cassettes schoon en onbeschadigd. Ze zijn ook los verkrijgbaar. Welke keuze u het beste kunt doen leest u in de Cassette Wegwijzer in de winkel. Hè, daar komt een mens van bij. Je eens even heerlijk uitleven, alles 'n tijdje vergetend. En als 't nog een beetje weer wordt, is 't helemaal prachtig. Ook een pittige borrel wil daar best bij smaken: Sonnema Berenburg, naar het aloude recept van Fedde (Dokkum 1860). Steeds meer mensen ontdekten er het fijne van. Geniet van deze straffe Fries ook 'ns koel geserveerd. fi 6 Dubbelwandige gebouwen, allen demon tabel. (Voormalig winkelcentrum Toornak- kerstraat Leusden.) Fabr. Verlaatshout- bouw bv. In prima staat (47? jaar oud). Afm. 28x20, 25x20, 20x15, 15x15 en twee stuks 15x10 m. Plafond hoogte 27? m. Tekeningen en technische omschrijving aanwezig. Totaal 2000 m! vloeroppervlak, ook afzon derlijk te koop. Vraagprijs in één koop: 45.000. G. Mlnkema, Rijksstraatweg 15, 1777 PE Hippolytushoef. Tel. 02279-1335. Te huur 650 m- moderne kantoor ruimte. Gunstig gelegen aan de Prinsengracht (dichtbij het Leidse- plein). Geheel voorzien van CV en verlichtingsarmaturen. Oplevering in overleg. Huurprijs n.o.tk. Inlichtingen: ki De Boer Den Hartog f V Hooft b.v. Afs u om u heen kijkt krijgt u soms de indruk dat gebruikte spullen mets meer waard zijn Is dat zo? Dan moet u toch eens in de Mini s kijken. Wat daarin niet allemaal wordt aangeboden. En met succes verkocht! Probeer het ook eens met een Mini. Goeie kans dat u slaagt' l at itrvnaticorinnc /^ontri im automatiserings centrum Het automatiseringscentrum van Perscombinatie N.V., wil jonge mensen van circa 20 jaar in opleiding nemen om hen via interne cursussen tot volwaardige program meurs te scholen. Na een drie maanden durende theorie-gerichte opleiding wordt door de al snel deelgenomen aan praktijksituaties. Na ongeveer twee jaar moet de opleiding voltooid zijn en wordt men programmeur bij Graficom b.v. Wij zoeken jongens en meisjes met voltooide middel bare schoolopleiding, V.W.O.-nivo en met belangstel ling voor computerzaken. De (leerling)programmeur zet aan de hand van specifi caties van de systeemanalist informatie om, door middel van computertaal in voor de computer leesbare informatie om uiteindelijk de gebruiker van de compu ter die informatie te geven die hij nodig heeft. In teamverband wordt er gewerkt aan één bepaald administratief projekt of aan meerdere projekten tege lijk. In verband met de geplande start van de opleidingen (september 1980) wordt u verzocht binnen 10 dagen schriftelijk te reageren. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelafdeling Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/87. BASF Nederland B.V., Postbus 1019,6801 MC Arnhem, Tel. 085-717171

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22