Kreymborg s Zonnig Geprijsde Zomer-ldeetjesl ir FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 21 MEI 1980 TROUW/KWARTET P 10^RHs| pci ndi N iel kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur Met grote dank aan God, die hen zo lang voor elkaar en voor ons spaarde, delen wij u mee dat onze ouders, grootouders en overgrootouders Y. Groeneveld N. A. H. Groeneveld-Koopmans op 19 mei j.l. 65 jaar waren getrouwd. Wij hebben met vreugde deze dag met hen in de familiekring gevierd. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Heerenveen, 21 mei 1980 Serviceflat „Oranjewoud" nr. 622 Langs deze weg betuigen wij mede namens onze kinderen onze hartelijke dank aan allen die in welke vorm dan ook ons 50-jarige huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. C. Schelhaas T. Schelhaas-Lanning Hoogeveen. Alteveerstr. 109 Hartelijk willen wij ieder bedanken die belangstel ling toonde bij ons 60-jarig huwelijksfeest. Het was een prachtige dag. G. Hagendoorn J. Ilagendoorn-Stolk Elsschotstraat 10 Rotterdam-Z. Het gemeentebestuur van Poortugaal geeft met ontsteltenis en verslagenheid kennis van het plotselinge overlijden van de heer Nicolaas Hesseler oud 64 jaar en in leven burgemeester der gemeente Poortugaal. Zijn grote toewijding aan het bestuur en wel zijn van onze gemeente, in het bijzonder blij kend uit een warme belangstelling voor de bevolking en het verenigingsleven, gedenken wij in dankbaarheid. Zijn nagedachtenis zal door ons in hoge ere worden gehouden. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen. Poortugaal. 19 mei 1980 Namens het gemeente bestuur. G. J. Rooimans. loco-burgemees ter C. Langerveld, secretaris. Diep geschokt en zeer bedroefd namen wij kennis van het feit, dat geheel onverwacht op 64-jarige leeftijd is overleden de heer Nicolaas Hesseler in leven burgemeester der gemeente Poortu gaal. Zijn persoon zal in onze herinnering voortle ven. Onze innige deelneming gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen. Poortugaal, 19 mei 1980. Het gezamenlijke personeel der gemeente Poortugaal. Psalm 23, berijmd Heden werd voor ons onverwachts door onze Hemelse Vader thuis gehaald mijn lieve zorg zame man. onze lieve vader en grootvader Gijsbertus de Graaf Echtgenoot van Hendrika Docter Weduwnaar van Neeltje Versteegh op de leeftijd van 69 jaar De Heer is mijn Herder" Apeldoorn: H. de Graaf-Docter Zwijndrecht: A. de Zeeuw-de Graaf A. de Zeeuw Marin, Michiel, Cees en Arjan Utrecht: H. W Boonstra-de Graaf P. Boonstra René en Anne-Marie B. de Graaf M. H. de Graaf-Sterk Marga, Tiny en José Arnhem: G. de Graaf H. J. L. Weberink Hilversum: E. L. R. Ruitenbeek-de" Graaf J. Ruitenbeek Jan, Nelleke, Loes en Rudi Apeldoorn: A. N. Meyer-de Graaf J. Meyer Sebastiaan 19 mei 1980, Schrijnwerkershorst 314 7328 PG Apeldoorn Thuis liever geen bezoek en geen bloemen Gelegenheid tot afscheid nemen en condole ren: donderdagavond van 20.00-21.00 uur in het Uitvaartcentrum Boxtart, v.d. Houven van Oordtlaan 2 (Oranjepark) te Apeldoorn. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrij dag 23 mei a.s. om 13.00 uur op de Noorderbe graafplaats. Laan 1940-1945 te Hilversum, voorafg^aan door een dienst van Woord en Gebed in het kerkencentrum „De Drie Ran ken". Eglantierlaan 202 te Apeldoorn welke om 1030 uur aanvangt. Heden bereikte ons het bericht dat is overleden Ds. Th. H. van Andel te Amsterdam. Hij heeft onze gemeente gediend van 1936- 1939. Namens de Geref. Kerk van St. Pancras: W. Th. de Groot, praeses W. G. Dronkert, scriba St. Pancras, 19 mei 1980. Ontroerd namen wij kennis van het plotselinge overlijden van ds. Th. H. van Andel Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij voorzitter was van het Samenwer kingsorgaan inzake Gezondheidszorg, uitgaan de van de Synoden der Nederlandse Hervorm de en Gereformeerde kerken. Namens het Samenwerkingsorgaan dr. Th. Struys, voorzitter drs. K. Zuidema. secretaris. „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen." Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling wegvallen uit onze familiekring ten gevolge van een ongeval op 11 mei van onze schoonzoon en zwager Ab Heijerman echtgenoot van Grada Venderbosch op de leeftijd vgn 66 jaar. Varsseveld: G. B. Venderbosch-Jansen Varsseveld: Chris en Dora Vender bosch- Westervelt Apeldoorn: Herman en Bert Venderbosch- Hartemink Lochem: Mineke de Vrij-Venderbosch Beiien: Roelof en Joke ten Oever- Venderbosch Rhenen: John en Bert Remmers- Venderbosch Bennekom: Arjen en Lien Ubela-Venderbosch Driebergen: Johan en Dinie Venderbosch- Satter Varsseveld, Burg. van der Zandestraat 7. f In het kruis zal Tc eeuwig roemen en geen wet zal mij verdoemen; Christus droeg de vloek voor mij! Christus is voor mij gestorven, heeft gend voor mij verworven. 'k Ben van dood en zonde vrij. In dit vaste vertrouwen ontsliep onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Gerdina Elisabeth Griffioen-de Bie weduwe van Arie Griffioen Zij werd 87 jaar. 's Gravenhage, L. J. Griffioen J. Griffioen-van 't Slot Oostvoorne, A. Griffioen H. P. Griffioen-van Toor Woerden, C. Ch. Griffioen F. C. Griffioen-van Zoest *s Gravenhage, W. Griffioen, C. H. Griffioen-van Nieuwkerk kleinkinderen en achterkleinkinderen Zeist, 18 mei 1980 „Bovenwegen". Heideweg 2 Corr. Adres: Mr. L. J. Griffioen Laan van Meerdervoort 1096 2564 AZ 's Gravenhage. Moeder ligt opgebaard in „Rouwcentrum van Tellingen", Jufferstraat 1 (bij Het Rond) te Zeist. Een dienst van woord en gebed zal gehouden worden op donderdag 22 mei a.s. om 10.00 uur in de aula van de begraafplaats „Den en Rust" te Bilthoven. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bedroefd delen wij u mede dat op 19 mei nog vrij onverwachts van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom, de heer Teunis van der Zande op de leeftijd van 63 jaar. Hilversum: B. Atsma-van der Zande Voorschoten: B. van der Zande G. van der Zande-Kattouw Amsterdam: B. van der Zande-Roorda A. van der Zande-Gewehr Ede. N. Grijzenhout A. Grijzenhout-Haaring neven en nichten. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer T. van der Zande procuratiehouder onzer firma op de leeftijd van 63 jaar. Gedurende een periode van 43 jaar heeft hij zich volledig voor ons bedrijf ingezet en zijn toewijding en beminnelijke persoonlijkheid houden wij in dankbare herinnering. De begrafenis vindt plaats op de Algemene Begraafplaats, Holleweg, Heiloo, op donder dag 22 mei 1980 om 12.00 uur, voorafgegaan door een korte kerkdienst in de Kruiskerk, Maasgeesteranusweg, Heiloo, aanvang 11.00 uur. Geen bloemen Directie en medewerkers KEYSER Si MACKAY Amsterdam, 19 mei 1980 „Mijn genade is u genoeg' Na een langdurig ziekbed is in de Heere ontsla pen onze lieve vrouw, moeder, groot- en over grootmoeder, mevrouw Adriaantje den Hartor-de Geus op de leeftijd van 78 jaar. 's-Gravendeel: F. den Hartog Zierikzee: P. A. den Hartog M. A. den Hartog-van den Born Groede: M. Pieters-den Hartog W. J. Pieters Dordrecht: A. den Hartog A. den Hartog-van der Wiel Leeuwarden: J. den Hartog P. A. den Hartog-Been Oud-Beijerland: F. den Hartog jr. J. den Hartog-Kamp Dordrecht: G. Stam-den Hartog P. Stam Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravendeel, 19 mei 1980 Groenekruisstraat 16. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 21 mei van 19.30 tot 20.30 uur in de aula van het bejaardentehuis „Immanuël" te 's-Gravendeel De begrafenis zal D.V. vanuit het bejaarden}*» huis „Immanuël" te 's-Gravendeel, plaatsvin» den voorafgegaan door een korte rouwdienst, op vrijdag 23 mei om 14.00 uur. Vertrek vanuit het bejaardentehuis om 14.45 uur. Geen bloemen. Vervolg familieberichten op pag. P12 RHS 14

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12