FAMILIEBERICHTEN Of uw huis, uw boot, uw bandrecorder, uw antiek, uw brommer, uw auto, of wat dan ook. Een MINI ad vertentie brengt u in kontakt met 12 miljoen koopkrachtige lezers in he Nederland Daaronder bijn de helft van alle Amsterdammers Bon voor bezorging Trouw tijdens vakantie ZATERDAG 17 MEI 1980 TROUW/KWARij kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Lieve Riet op deze jubileum verjaar dag extra hartelijk gefeli citeerd. Jan Dankbaar en blij hopen wij op 21 mei a.s. met onze lieve ouders en grootouders S. Engberts H. Engberts-Boven hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinzoon Henk. Annastraat 4C, 3062 KA Rotterdam. Er is gelegenheid om te feliciteren op woensdag 21 mei a.s. van 19.30-21.00 uur in de zaal van de Gerefor meerde Kerk, ingang Annastraat 5 te Rotterdam. 1920 So'li De'o Glo'ria 1980 Dankbaar en blij delen wij u mee dat D.V. 22 mei a.s. onze ouders, groot- en overgrootouders: E. van der Tuin en J. van der Tuin-van der Heide 60 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Gelegenheid te feliciteren, vrijdag 23 mei a.s. van 17.30 u tot 19.00 u in Le Coq d'Or Leyweg t/o Euro Cinema, ingang zalen hoek Hengelolaan. Hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hobbemaplein 57 2526 JC Den Haag „Tot hiertoe heeft de Here hen geholpen." Dat willen wij gedenken met onze geliefde ouders en grootouders R. Horinga S. Horinga-Sikkema die D.V. op 22 mei a.s. hun 50-jarig huwelijk hopen te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Mocht u vader en moeder iets aan willen bieden, dan zouden zij een gift voor het werelddiaconaat zeer op •prijs stellen. Gelegenheid te feliciteren op 22 mei 1980 van 17.00- 19.30 u., in het gebouw achter de Goede Herderkerk ;te Grootegast. Verblijdt u in de Here te allen tijde. 18-5-1940 tot 18-5-1980 P. J. de Goede-van Kooy en D. de Goede Wederom zal ik zeggen: verblijdt u. Phil. 4 4. Voor toen en nu, voor en met hen dankbaar, hopen wij in de kring van kinderen en kleinkinderen deze dag blij te vieren. Ouderaadhuislaan 61a 3054 NP Rotterdam. Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren." Heden is op Hemelvaartsdag na langdurig ziek zijn nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve vrouw en moeder Geessina Buitelaar- Broekman op de leeftijd van 79 jaar. Beilen, 15 mei 1980 De Perk 23. Utrecht: J. W. Buitelaar De overledene is opgebaard in de aula van de algemene begraafplaats aan de Asserstraat alwaar voor bezoek gelegenheid is op maan dag 19 mei a.s. 's avonds van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de Gereformeerde kerk. Witte Valkenstraat te Beilen op dinsdag 20 mei om 13.15 uur. Vertrek uit Beilen om 14.00 uur waarna de begrafenis zal plaats vinden te Wesberbork. Gelegenheid tot condoleren in de „Voorhof aldaar. Geen bezoek geen bloemen. Algemene kennisgeving. Heden overleed plotseling onze lieve zuster, tante en oudtante Geertje Poutsma oud-onderwijzeres Christelijke school, op de leeftijd van 73 jaar. Zij was erop voorbereid haar Heiland te ont moeten. Heerenveen: A. Poutsma Utrecht: J. Weggemans-Poutsma neven en nichten. 14 mei 1980, Statenweg 51, 8141 SJ Heino. Corr. adres: H. J. Kremer, Polveensweg 4, 7382 DA Klarenbeek. De crematie zal plaatsvinden zaterdag 17 mei a.s. om 12.00 uur in het crematorium te Lely stad. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Vertrek om 10.30 uur vanuit de aula van het bejaardencentrum „De Maat". Statenweg 3 te Heino. Op verzoek van de overledene geen bloemen en geen toespraken. Je ben niet dood de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glan zend huis: Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken. Je hebt ze nu want je bent veilig thuis. Je bent niet dood je mag voor eeuwig leven. Je bent verlost van onvolkomen heid, van pijn en verdriet, God zal je geven een onbegrensd geluk in onbe grensde tijd Je bent niet dood maar ach, ik zal je missen zoals een mens de meest geliefde mist. De jaren van geluk zijn nooit meer uit te wissen, en ik geloof: God heeft Zich niet vergist. Van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en grootvader Johannes Beugelink op de leeftijd van 66 jaar. Eindhoven G. Beugelink-Kastelein Vlijmen Arent Beugelink Neeke Beugelink-Zaalberg van Zeist Iefke Marike Amstelveen Cocky Oosterhof-Beugelink Gerhold Oosterhof Karien Thomas Simon Zeist Anneke Beugelink Frits Scholte 5652 GR Eindhoven, 14 mei 1980 Tobias Asserstraat 36 De crematie zal plaatsvinden op maandag 19 mei 1980 om 12.45 uur in het Crematorium te Heeze. Gelegenheid tot condoleren in het Cremato rium. De overledene is opgebaard in het Diacones- senhuis, Eindhoven; bezoekuren zaterdag en zondag van 17.00 tot 18.00 uur. Op 16 mei 1980 is plotseling overleden onze dierbare broer, zwager en ook zo zeer beminde oom Theodorus Hendrik van Andel emeritus predikant te Amsterdam geboren 24 mei 1910 Den Haag: Jan van Andel Emilie van Andel-Drinhuyzen Oosterbeek: Tinus van Andel Noordwijk aan zee: Maria Kloosterboer-van Andel Kinderen en kleinkinderen Het is ons een droeve plicht u in kennis te moeten stellen van het heengaan van de heer Johannes Beugelink vroeger adjunkt-direkteur van onze Mavo- school „De Hooghbeemt" (le Christelijke Mavo) Wij gedenken met dankbaarheid het plichtsbe sef, het gevoel voor collegialiteit en de zorg voor allen voor wie hij in de afgelopen jaren de verantwoording droeg. God geve zijn vrouw en kinderen de kracht om dit verlies te dragen. De besturen van: Chr. Nat. Schoolvereniging St. Prot. Voort gezet Onderwijs Eindhoven. Algemene kennisgeving In vertrouwen op God's beloften, overleed heden mijn lieve man, onze beste broer, zwa ger en oom Hendrik Jan Mengerink op de gezegende leeftijd van 85 jaar. Joh. 11 vers 25 Uit aller naam: D J. Mengerink-Luiten 13 mei 1980 Westenenkerweg 12 7335 CW Apeldoorn Naar wens van de overledene heeft de crema tie in familiekring plaatsgehad. In het huis mijns Vaders zijn vele wo ningen. Heden heeft God thuisgehaald Zijn moede kind, mijn lieve man, onze zorgvolle vader en lieve opa Hendrik Uittenbogaard op de leeftijd van 76 jaar. Th. A. Uittenbogaard-Boxman W. Uittenbogaard H. Uittenbogaard-de Klark H. Th. Uittenbogaard J. C. Uittenbogaard-Rietveld de Hondt J. Uittenbogaard J. M. Uittenbogaard-Baalbergen C. M. Uittenbogaard G. Uittenbogaard-Sieperda Th. A. Uittenbogaard B. M. Harting en kleinkinderen 14 mei 1980 Maarten Lutherweg 388 1185 BA Amstelveen De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen, alwaar geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 19 mei te 12 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk 273 te Am sterdam. Heden nam de Heer van ons weg, door een droevig ongeval op de leeftijd van 14 jaar, onze lieve jongen en broer Hjerke Karei Johannes van de Ree Leersum: H. van de Ree J. E. E. van de Ree-van der Steege Petra 14 mei 1980 Dekkersbos 34 Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 19 mei a.s. om 14.00 uur in de Johannes- kerk aan de Lomboklaan te Leersum, waarna om 14.45 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „De Donder- berg" te Leersum. Na afloop is er gelegenheid de familie te con doleren in de aula van de begraafplaats. De Heer nam uit ons midden weg. mijn lieve kleinzoon, onze fijne neef Hjerke Karei Johannes van de Ree op de leeftijd van 14 jaar. Zeist: L. W. van de Ree-Robijn Nuenen: J. van de Ree W. G. D. van de Ree-Idema Marieke, Willeke, Saskia Amsterdam: D. J. Wiersma C. Wiersma-van de Ree Tjarda en Bert, Helga en Jeroen Arnhem: J. K van de Ree W. van de Ree-van de Bunt Rogier, Marcel 's Gravenzande: J. Veerman F. C. Veerman-van de Ree Henk en Marjan, Arjan en Coby, Leo, Alwina Diep verslagen, maar toch vast gelovend in de grote liefde van Jezus, nam Hij op 14-jarige leeftijd plotseling tot Zich onze lieve kleinzoon en neef Hjerke Karei van de Ree Zeist: Opa Jan en oma Nelly v.d. Steege-Veenhuizen Sneek: Oom Bert en tante Co v.d. Steege-Munneke Jan. Wietse, Reiniers en Petra Bunnik- Oom Gerrit en tante Ita Tjeerdsma-v.d. Steege Peter en Hanne, Menno, Gerard, Tineke Wierden: Oom Klaas en tante Anneke v.d. Steege-Veenhuizen Paul. Peter en Theo Durban (Z.-Afr Oom Jan en tante Tineke v.d. Steege-Idema Karin. Anton, Frits, Irene en Hermine Lagos (Nig Oom Theo en tante Jeanne v.d. Steege-Veenhuizen Heieen, Ellen en Katja Nijmegen: Oom Anton en tante Lidy v.d. Steege-Schipper Anthe en Lisette Leersum, 14 mei 1980. In goede machten liefderijk geborgen verwachten wij getroost wat komen mag. God is met ons des avonds en des morgens, is zeker met ons elke nieuwe dag. Rustig in vol vertrouwen in haar God is op Hemelvaartsdag van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der, oma, dochter en zuster Arendina de Goede geboren Notrot op de leeftijd van 57 jaar. Psalm 121-8 (onberijmd) Apeldoorn: P. de Goede Groningen: Gerrit en Marise Martij n en Elsbeth Hardenberg: Chris en Lia Esther, Leonie en Marieke Zwartebroek: Henry en Renate Reinoud Kampen: T. Notrot-Hagedoorn Kampen: A. Notrot 15 mei 1980 Zadelmakersdonk 417, 7326 JR Apeldoorn Thuis liever geen bezoek. De overledene is opgebaard in de aula van het kerkelijk centrum „Open Hof' aan de Lely- straat 49 te Kampen. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 19 mei a.s. van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 20 mei a.s. op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Bovenbroeksweg te Kampen. Vooraf zal een dienst van woord en gebed worden gehouden in het kerkelijk centrum „Open Hof', welke zal aanvangen om 13.30 uur. Vertrek vanaf het kerkelijk centrum „Open Hof" om 14.00 uur. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van onze oud-medewerker N. F. J. Saan beter bekend als bode-Saan of ome Frits. Zijn enorme werklust zal ons altijd tot voor beeld zijn. Directie Saan b.v. Diemen. Vanmorgen nam de Heere tot Zich, in de volle zekerheid des geloofs. onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Lijntje Maria Cornelia de Bruin weduwe van Willem Cornells van Kempen in de ouderdom van 94 jaar. Den Haag: W. A. van Kempen W. G. van Kempen-Barink Frankrijk: M. C. van Strien-van Kempen Dirksland: A. W. van Kempen M. H. v. Kempen- v. Nieuwen huijzen Frankrijk: G. W. van Kempen M. van Kempen-van Melle Naarden: C. Pastoor-van Kempen J. J. Pastoor Frankrijk: H. P. van Kempen M. van Kempen-Buth Marknesse: K. J. van Kempen J. van Kempen-Geluk Frankrijk: J. van Kempen J. van Kempen-van Dis Sommelsdijk: M. van Kempen Strijen: E. L. Diepenhorst-van Kempen H. A. Diepenhorst Achthuizen: K. C. van Kempen G. H. van Kempen-Kouwenberg Frankrijk: A. T. van Hove-van Kempen E. van Hove Kattendijke: W. G. C. van Kempen W. M. van Kempen-S trui jk Canada: T. E. van Kempen Sh. van Kempen-Ryan klein- en achterkleinkinderen Sommelsdijk, 16 mei 1980. Prinsesselaan 51. Wij nodigen u uit D.V. maandag 19 mei n.m. 1.30 uur in de Geref. Kerk te Middelharnis aanwezig te zijn, waar de rouwdienst gehou den zal worden. In aansluiting daarop zal de begrafenis plaatsvinden op de oude begraaf plaats te Ooltgensplaat om 3 uur. Gelegenheid tot condoleren in de grote zaal van „de Goede Reê", zaterdag van 4 tot 5 uur en na afloop van de begrafenis in gebouw Elthato te Ooltgensplaat. Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van mevrouw Wies Verbaas op de leeftijd van 90 jaar. Met grote erkentelijkheid gedenken wij de trouwe zorg en liefde die zij bewezen heeft aan onze ouders en aan ons. M. van der Valk W. J. van der Valk-van Vuurde. Papendrecht, 13 mei 1980. Nog onverwacht ontvingen wij het bericht dat van ons is heengegaan onze vroegere adjunkt- direkteur Johannes Beugelink Tijdens zijn leven heeft hij veel collega's ge steund met zijn vriendschap. Dit zal voor ons zeker een blijvende herinnering zijn. Moge God zijn vrouw en kinderen in deze tijd nabij zijn. 14 mei 1980. Het personeel van de Christelijke Mavo „De Hooghbeemt" te Eind hoven. „Daar wil ons de Vader wachten met 2, armen uitgebreid Daar stilt God zelf alle klachten, daar is heerlijkheid; Daar-bij Jezus, daar-bij Jezus rusten u* uan d'aardse strijd." lied 133 In zijn ondoorgrondelijke liefde en genai. heeft de Heer tot Zich genomen, onze 1* vader, schoonvader en opa Willem Cornelis Romijn weduwnaar van Dina van Melle op de leeftijd van 77 jaar. Zwijndrecht: C. W. Romijn C. A. Romijn-Lammens Jacqueline en Alex Wim Dordrecht: I. Romijn M. Romijn-Heijstek Esther Oevel (België): A. E. Koper-Romijn F. Koper Philip en Ferdinand Dordrecht: W. Romijn H. Romijn-van der Vecht Henriëtte, Petra en Wendy Middelburg: D. Crans-Romijn J. Crans Agnes en Hans-David Dordrecht: M. E. van Nood-Romijn R. van Nood Loekie en Nico Dordrecht 15 mei 1980. Nagtegaalplaats 149. Corr.adres: Dotterbloemstraat 11, 3333 GP Zwijndrecht. De overledene ligt opgebaard in het „Rou* centrum" Kon. Wilhelminastraat 48 te D« drecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar, maanda 19 mei van 19.45 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 20 m« om 15.00 uur vanuit de aula op de Algemen Begraafplaats aan de Nassauweg te Doi drecht. Vertrek vanaf Erasmuslaan 48 ot 14.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid to condoleren in de ontvangkamer van de aula Uw hartelijke blijken van meeleven tijdens de en na het overlijden van onze geliefde man, vadi grootvader Pieter van Strien hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij willen U daar graag voor danken. Uit aller naam, D. van Strien-de Vries Woudenberg, mei 1980 het Wencum 5 Aangezien het ons onmogelijk is u allen persoc te bedanken wil ik u op deze wijze mede namens kinderen hartelijk bedanken voor het medelevi de belangstelling die wij mochten ontvangen n overlijden van onze lieve man, vader en opa Adam van Steijn A. E. van Steijn-van der Niet Lunteren, mei 1980 Hulweg 25. Door de enorme belangstelling tijdens de ziekte e het overlijden van Henk is het mij onmogelijk iedereen persoonlijk te be ken. Uit de vele reacties en de vaak zo persoon brieven die ik mocht ontvangen is mij gebk hoeveel men van hem hield en hem waardeerde is mij nog steeds tot grote steun Mede namens de familie Free Krol-van Kempen Nijmegen, mei 1980 2e Oude Heselaan 528. Naum abonnee: Adres: Postcode plaals: Telefoon: Vakantieperiode: vertrekdatum weer thuis op Vakantieverblijf Hotel/pensioiVcamping exL-, Adres: Plaals event, code): Land: Portokosten voor verzendingTrouw binnen Europa: I 1.75 per dagt luchtpost) Verzending naar een vakantie-adres in Nederland en België is gratis. Buiten Europa op aanvraag (telefoon 020-913456). Betaling uitsluitend per acceptgirokaart die u wordt toegezonden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8