Noordelijke Accountantsunie boekhoudkundig medewerk(st)er medewerkers amro bank Rabobank redacteur (m/v) Landinrichtingsdienst hoofd afdeling algemene zaken en grondzaken Het NEDERLANDS BIJBELGENOOTSCHAP Accountantskantoor Van der Ent B.V., De Rabobank "NOTTER-RIJSSEN" HOOFD KAS EN KANTOREN kollega voor de huishoudelijke staf Administratieve medewerker (m/v) Personeelzaken Een verantwoordelijke technisch/commerciële funktie voor een enthousiaste jongeman. unitleider randstad uitzendbureau óók ncrv ZATERDAG 17 MEI 1980 TROUW/KW ARTE- met 12 vestigingen in de provincies Groningen en Drenthe, hoofdkantoor Raadhuisplein 15 te Haren, vraagt voor haar kantoren te Haren, Assen en Stadskanaal een assistent-accountant vereisten: Een gerichte schoolopleiding, waarbij in het pakket is op genomen de handelsvakken. De kandidaten moeten bereid zijn door verdere avondstudie zich verder te bekwamen. De kandidaat dient te beschikken over kantoorervaring en in het bezit te zijn van het diploma M.B.A. Studerende voor S P D. zal tot aanbeveling strekken. Zij die bereid zijn de studie van accountant-administratie-consulent te voltooien hebben de voorkeur. leeftijd: Niet ouder dan 27 jaar sollicitatie: De sollicitaties dienen te worden gericht aan het hoofkantoor: Noordelijke Accountantsunie Afdeling Personeelszaken Raadhuisplein 15, 9751 AN Haren. MINISTERIE VAN LANDBOUW EN VISSERIJ Op het kantoor van de Hoofdingenieur-directeur voor Landinrich ting. Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland te 's-Gravenhage is plaats voor een tevens plaatsvervangend Hoofd Algemeen Beheer Taken: het geven van algemene leiding aan de afdeling Algemene Zaken en Grondzaken; het adviseren en informeren van het Hoofd Algemeen Beheer functionarissen van provinciale en centrale afdelingen en der den. ter ondersteuning van de beleidsvoering; het optreden als plaatsvervangend Hoofd Algemeen Beheer hetgeen ondermeer inhoudt: het mede zorgdragen voor een goede coördinatie van technische en administratieve werk zaamheden binnen het gehele provinciale a Vereist: HBS/HAVO of gelijkwaardige opleiding praktijkdiploma Boekhouden MBA; HEAO-BE Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.537.- bruto per maand. Vakantietoelage 8%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing Algemeen: de werkzaamheden van de afdeling Algemene Zaken en Grond zaken. omvatten de administratie, begeleiding, ondersteuning en uitvoering m.b t. a. wettelijke, subsidie en overige regelingen b verwerving, vervreemding en beheer van onroerend goed; c. personeelsaangelegenheden. voor geschikte kandidaten met een gekwalificeerde opleiding zijn elders in de organisatie promotie mogelijkheden aanwezig. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het Hoofd Personeelszaken/Vorming en Opleiding. Postbus 200213502 LA Utrecht (met vermelding van "soil nr. L 98/78"). is een vereniging die zich ten doel stelt de bijbel te vertalen, uit te geven en te versprei- den op veel manieren en ten dienste van vele kerken, groepen en organisaties. In de dagelijkse organisatie van de vereniging zijn ±100 personen werkzaam.- Voor de afdeling Financiële- en Economische Zaken zoeken wij op korte termijn een op MBA-niveau De funktie omvat in hoofdzaak: koördinatie geautomatiseerde grootboek administratie begeleiding financiële registratie de buitenlandse rekeningen-courant Als opleiding denken wij aan MAVO of MEAO aangevuld met het diploma MBA en liefst enige jaren boekhoudkundige ervaring. Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbe veling. Sollicitatie^ graag vóór 31 mei a.s. te richten aan de afdeling Personeelszaken van het NBG te Haatlem, M. van Heemskerk straat 25a. tel. 023-259501 toestel 117/118. Zaanweg 116-117 te Wormerveer verricht werkzaamheden voor kliënten in het middenbe drijf Voor ons groeiend kantoor vragen wij OP M.B.A.-S.P.D.-NIVEAU Beknopte funktie-omschrijving: het samenstellen van jaarrekeningen en tussentijdse overzichten het begeleiden van kliënten op administratief-, organi satorisch en fiscaal terrein De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uit stekend, w.o. een goede pensioenregeling, en studiekos tenvergoeding. Geïnteresseerden vanaf 25 jaar die in een klein samen werkingsverband met grote zelfstandigheid willen werken, nodigen wij uit een schriftelijke sollicitatie te richten aan: ACCOUNTANTSKANTOOR VAN DER ENT B.V. Postbus 192 1520 AD WORMERVEER Tel. 075-283285/215991 vraagt een: De afdeling kas en kantoren verzorgt de dienstverlening aan de balie van het hoofdkantoor en één bijkantoor. Het hoofd van deze afdeling geeft leiding aan ongeveer 7 medewerksters. Een verantwoordelijke taak, zowel ten aanzien van de uitvoering van de werkzaamheden als ten opzichte van de medewerksters. Voor deze gevarieerde en verantwoordelijke functie verwachten wij van kandidaten een opleiding op HAVO-niveau met MBA. Leidinggevende en organisatorische capaciteiten zijn vereist. Enkele jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd ca. 30 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een recente pasfoto, worden gaarne, binnen 10 dagen, ontvangen door de direktie van de Rabobank, Postbus 207, 7460 AE Rijssen. in teamverband te werken? Voor ons Jongerenvormingscentrum De Drieburg te Driebergen zoeken we i.v.m. vertrek wegens studie, een Dit is misschien een baan voor jou, als je het leuk vindt om met jongeren om te gaan; samen met kollega's het werk te regelen,- het voor anderen gezellig te maken, door de ene keer te helpen met koken, de andere keer als gastvrouw in een kursus op te treden, maar ook gewoon door te helpen het gebouw schoon te houden. De Drieburg is een vormingscentrum waar van maandag tot vrijdag groepen jongeren, meestal meisjes, van ±16 jaar komen en in de weekends jongeren tussen 18 en 25 jaar. Als je dit een leuke baan lijkt en je denkt over voldoende opleiding/ervaring te beschikken, schrijf dan binnen 14 dagen naar de afdeling Personeelszaken L.C.G.J., Postbus 99,3970 AB Driebergen. Salaris (op basis van 21 jaar) naar leeftijd en ervaring van bruto f 1604,- tot max. f 2093,- per maand, evenals de overige arbeidsvoorwaarden naar de CAO- Welzijnswerk. Huisvesting in apart woongebouw aanwezig. Wil je eerst nog meer weten van dit werk, bel dan Mini Swierts of iemand anders van de huishouding, telefoon (03438) 31 93. Jongerenvormingscentrum De Drieburg van het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk. De afdeling Personeelzaken Concern Operations bestaat uit 5 personeelfunctionarissen en 5 medewerkers voor de administratie. Gezamenlijk dragen zij zorg voor de uitvoering van het personeel- beleid voor plm. 900 medewerkers. De functie houdt de volgende werkzaamheden in: - het bijhouden van het personeel- bestand - het informeren van de medewerkers omtrent C.A.O.-bepalingen, regelingen uit de personeelgids, reiskosten vergoedingen, uitbetalingen enz. Voor deze functie zoeken wij een medewerker van 25 a 30 jaar, die "het in zich heeft", t.z.t. leiding te geven aan een klein team. Om deze fuctie aan te kunnen dient u aan de volgende.eisen te voldoen: - een opleiding op HAVO-niveau - administratieve ervaring - goede contactuele eigen schappen - leidinggevende capaciteiten. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. van der Weel. telefoon 020-283949. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Amro Bank, afdeling Personeelvoorziening. Herengracht 586, 1017 CJ Amsterdam. la Randstad Uitzendbureau bv is een van de grootste uitzendorganisaties in ons land Zij hetpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel en daarmee uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Deze dienst wordt verleend in de administratieve, (para) medische, industriële en technische sëktör Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers, zgn. units De leiding daarvan is in handen van een umtleid(st)er Deze werkt omnen de unit serieus en met enthousiasme mee en stimuleert een goede dienstverlening naar de uitzendkrachten en een juiste afhandeling van de administratie Daarnaast gaat de umtleid(st)er op bezoek bij bedrijven om het kontakt te onder houden met bestaande en kontakt te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsings mogelijkheden Voor onze units in Amsterdam zoeken wij een jongeman, die opgeleid wil worden tot Randstad verwacht, dat hij tenminste een hogere technische opleiding (met einddiploma) heeft, over goede kontaktuele eigenschappen beschikt en een aantal jaren bedrijfservaring heeft opgedaan. Een leeftijd rond 25 jaar is het meest geschikt. Daar staat tegenover: ëen aantrekkelijk salaris. 8N% vakantiegeld. 23 vakantiedagen, 13e maand plus tantième, studiekosten-, representatie- en onkostenvergoeding Vanzelfsprekend krijgt hij een gedegen bedrijfsopleiding, training en voortdurende begeleiding Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Randstad Uitzendbureau bv, t a v mevr. E.W Uil. Kalverstraat 196, 1012 XH Amsterdam. nederlandse christelijke radio vereniging De NCRV-Gids voor Radio en Televisie js het officiële orgaan van de NCRV. De redactie bestaat uit een team van 13 medewerk(st)ers, die er samen voor zorgen dat er elke week zo n 500.000 exem plaren van de gids van de pers kunnen rollen. Binnen het team komt op korte termijn plaats voor een Deze medewerker zal zich vooral gaan bezighouden met het schrijven van de rubriek Uitgelicht Deze rubriek bevat wekelijks zo n vijftig tot zestig -meestal korte- artikelen, waarin achtergrond informatie wordt gegeven over radio- en televisie-programma s De medewerker die wij zoeken, beschikt naast organisatorische kwaliteiten over het vermogen om in weinig woorden veel informatie te kunnen verstrekken. Daarnaast verwachten wij: - een middelbare schoolopleiding (met drie'moderne talen), - goede contactuele eigenschappen, - een brede interesse en een grote inventiviteit, - het vermogen om in teamverband te werken. Aanstelling geschiedt in principe voor ëen jaar. Honorering vindt plaats conform de omroep CAO. De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wij verwachten van nieuwe personeels leden. dat zij zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt U tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV. afdeling Personeelszaken. Postbus 330, 1200 AH Hilversum met vermelding van GI/5.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28