£X I I een hoeftifeitisfer Docenten Leraar Engels Leraar AVO Leraar Algemene Techniekent; docent(e) trans DOCENTEN DOCENT Oranjeschool voor Chr. Mavo een leerkracht wiskunde a. twee teraren/leraressen maat schappelijke begeleiding b. leraar motorvoertuigentechniek c. leraar motorvoertuigentechniek d. leraar bouwkunde/machinale houtbewerking e. leraar bouwkunde/fijn houtbe- werken f. leraar/lerares engels a. leraren motorvoertuigentechniek b. leraren elektrotechniek ICHTHUS COLLEGE EHSCHEDE SCH0LEnGEnEEII5CfflP VOOROffl.VW.QEnH.flVO. duits docent Engels leerkracht(en) een leraar/lerares docenten voor: Stichting Gelders Leergangen a. een docent(e) kunstgeschiedenis, b. een docent(e) textiele werkvormen c. een docent(e) humane biologie, d. een docent(e) huishoudkundig e. een docent(e) frans, f. een docent(e) duits, 1 Docenten 2 Een bevoegd docent handvaardigheid 3 Een administratief medewerkster ZATERDAG 17 MEI 1980 TROUWKWARTE1 NAALDWIJK Gevraagd aan de School voor Christelijk M.A.V.O. „Het Kruispunt", Chrysantenstraat 9 te Naaldwijk, voor indiensttreding op 1 augustus 1980 of z.s.m. daarna een (18 of 21 lessen) Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij principieel gekozen hebben voor het bijzonder onderwijs (P.C.). Brieven met inlichtingen en referentie-adressen binnen 10 dagen na de plaatsing van de adver tentie aan de secretaris van de Christelijk Natio nale Schoolvereniging te Naaldwijk, de heer G. v Dasier. Lage Woerd 9. 2671 AD Naaldwijk Inlichtingen bij de directeur A Putter, tel. 01740- 25541 (school) of 28902 (privé) of bij de adjunct directeur H Voorbergen, tel. 01748-3189 (privé) CHR SCHOLENGEMEENSCHAP „DE RUYTERSTRAAT" Instituut voor Middelbaar en Hoger Beroepsonderwijs De Ruyterstraat 36, 2518 AS 's Gravenhage Telefoon 070-60 28 11 Vraagt voor onderstaande taken in de Hogere Beroepsoplei ding Jeugdwelzijnswerk t.w.: ±6 lesuren Psychologie (2e jaar); ±6 lesuren Orthopedagogiek (2e jaar); werkstukbegeleiding (4e jaar); stagebegeleiding (1e en 2e jaar); Totaal beschikbaar 36 uur. Combinatie van bovenstaande taken is mogelijk en wenselijk 5 lesuren bewegingsonderwijs (Ie jaar) (Uch. opvoeding) Onze gedachten gaan uit naar docenten met een 1 e graads bevoegdheid. Ervaring op het terrein van Jeugdwelzijnswerk strekt tot aanbeveling. Voor de afdeling Middelbaar Beroepsonderwijs Godsdienstonderwijs (3 fesuren) Maatschappijleer (3 lesuren) Liefst in combinatie Van gegadigden wordt verwacht dat zij in hun sollicita tiebrieven ook hun visie geven op het christelijk karakter van de school en hun mogelijke inbreng daarbij. Sollicitaties worden binnen 14 dagen na het verschij nen van deze advertentie ingewacht bij de directrice van het instituut, mevrouw J Peels. In de benoemingsprocedure nemen zowel bestuur en directie als docenten en studenten deel. Velp (Gld) Dr. Fabiusstraat 2. 6881 RZ Velp (Gld). Aan bovengenoemde schoöl wordt gevraagd m.i.v. het schooljaar '80/'81 ('24 uur) aan te vullen met scheikunde tot een volledige weektaak. (Vaste aanstelling mogelijk) Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Prot. Chr. Onderwijs uit overtuiging dienen. Inlichtingen bij G. Verkerk adj dir. tel 085-619404 en T Sikkema. dir. tel 085-646434 Sollicitaties aan de directeur adres Torckstraat 3, 6881 MH Velp (Gld) STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Leiden Per 1 augustus 1980 hebben wij aan onze DAGSCHOOL vaca tures voor - De functies omvatten een volledige weektaak - Met akte 77b, 41b applicatie; MO-A Pedagogiek of gelijk waardige opleiding. - Kandidaten met L O. Wiskunde en/of Engels hebben onze voorkeur - Volledige weektaak. - Met akte Nw N IV w of gelijkwaardig. - Met ervaring in bedrijfsautomobielen. - De functie omvat 8 10 les-eenheden. - Met ervaring in personenautomobielen. - Volledige weektaak - Met akte Nb en/of N III of gelijkwaardig. - Volledige weektaak. - Met akte Nb en/of N III of gelijkwaardig - Voor 5 a 6 les-eenheden. Voor het verzorgen van de opleidingen aan onze AVOND SCHOOL zoeken wij: (totaal 22 les-eenheden) Te geven op één. twee of drie avonden per week (4 lesuren per avond) - Met akte Nw N IV of gelijkwaardig - Een goede praktijkervaring in personen- en bedrijfsautomo bielen. Combinatie met vacature C. Dagschool is mogelijk. (totaal 16 les-eenheden) Te geven op één of twee avonden per week (4 lesuren per avond). - Ten behoeve van o.a. de opleiding V.E.V. technicus T.B.I Ook zij die voor de gevraagde akte(s) studeren of gaan stu deren kunnen solliciteren Aan onze zelfstandige streekschool zijn de volgende cursussen verbonden: - Cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - Bijzondere cursussen, - Programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met vormingsinstituten. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren, die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de Streekschool Deelname aan overleg binnen de vakgroep c.q. sectie alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezen lijk deel van de taken Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden. Postbus 9030, 2300 PA LEIDEN Nadere inlichtingen, indien gewenst, worden verstrekt door de adj directeur, de heer P A G Dobben Tijdens de schooluren is deze bereikbaar onder telefoonnummer 071 - 769242 Wij vragen m.i.v. 1 augustus a.s. een docent voor: 16 uur bij voorkeur 1e graads We verwachten dat de docent werkt in goed overlég met zijn vakcollega's. Het Ichthus College is een prot. christelijke school en van de docenten vragen we dat ze in deze geest werken. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de rector, Drs. A. Hilbers, op school tel. 053-310103; thuis tel. 05428- 2448 of bij de sectievoorzitter, Drs. R. de Boer, tel. 05454-3280 De brieven kunt u richten aan de rector van de school, Ichthus College, Bruggenstraat 60. 7545 AX Enschede. Oud-Bel|ertand. Christelijke Scholengemeenschap voor MAVO en HAVO, Koninginneweg 71, Telefoon 01660-2913/7552 Gevraagd per 1 augustus aanstaande: 18 uur 1e graads Ook naar een klein aantal uren kan gesolliciteerd worden. Ook studerenden voor bovengenoemde bevoegdheid komen in aanmerking. De Chr. S.G. telt aanstaande cursus naast de brugklas, klas 2 t/m 4 Mavo en klas 2 Havo. Uitbreiding van het aantal uren in de toekomst is zeer zeker aanwezig Van sollicitanten wordt verwacht dat zij uit overtuiging voor het prot. chr. onderwijs kiezen en dat zij kerkelijk meelevend zijn. fnlichtingen bij, en sollicitaties aan de directeur. D Hoogenboom, Ranonkelstraat 10. 3261 BV Oud-Beijerland Telefoon 01860-2913 (school) 3135 (thuis) Chr. Technische School De Brug P.C. Boutenssingel 15 2902 BG Capelle a/d IJssel. Tel.: 010-506885 Of 010-503065 In verband met de grote toename van het aantal teerlingen m.i.v. het nieuwe cursusiaar en door het vertrek van een leraar naar een M.T.S.. ontstaan per 1 augustus a.s. de volgende vacatures: A) LERAAR A.V.O. MM, ITO., „««van solliciteren die zich aangetrokken voeten voor dit moeilijke, maar mooie werk. B) LERAAR AaV.O. (voor de afdeling L.T.O.) 16/20 uur C) LERAAR MECHANISCHE TECHNIEK (volledige weektaak) D) LERAAR BOUWTECHNIEK (20/25 lessen) Wilt u zich uit overtuiging inzetten voor het Christelijk Onderwijs? Richt dan uw sollicitatie aan de directeur, de heer J Nieuwenhuizen. HUIZEN N.H. Chr. School voor L.H.N.O. Craiioseweg 37, tel. 02152 - 53845 Gevraagd per 1 augustus a.s. bij voorkeur bevoegde voor 10 lessen KENNIS DER NATUUR 5 lessen AARDRIJKSKUNDE/ GESCHIEDENIS Zij, die het Christelijk onderwijs uit over tuiging willen dienen, kunnen hun sollici taties z.s.m. richten aan de secr. van het bestuur mevr. T. Kruijmer-Vos, Botterstraat 7a, Huizen N.H. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice mevr. N. van Hengel, tel. 02152-54712 en de adj. directeur de heer J.J. den Hollander, tel. 02152-54518. CHRISTELIJK NATIONALE SCHOOLVERENIGING EINDHOVEN Het bestuur van bovengenoemde schoolvereni ging zoekt voor haar kleuterschool aan de Stokroosstraat per 1 september 1980 Het is de bedoeling dat zij in eerste instantie de huidige hoofdleidster enige tijd vervangt i.v.m. zwangerschapsverlof, daarna volgt met vrij gro- te zekerheid haar benoeming als hoofdleidster. de school is tweeklassig en gehuisvest in enkele lokalen van de kerk zij wordt bezocht door een vrij hoog percen tage anderstalige kleuters, waarvoor een extra leerkracht is benoemd voor vier schooltijden. er is een goede samenwerking met de nabij gelegen lagere school de school heeft een actieve oudercommissie Wij zoeken iemand die: Het Protestants Christelijk Onderwijs uit overtuiging wil dienen Bereid is met het team van de Lagere School te werken aan de integratie KO/LO goede contacten weet te onderhouden met de ouders bij voorkeur enige ervaring heeft Voor inlichtingen kunt u bellen met mevr. Cou- mou-Spierenburg tel 040-111778. Sollicitaties in te zenden binnen 10 dagen na verschijning van dit blad aan het secretariaat. Stokroosstraat 5b. 5644 EB te Eindhoven Meander College Zwolle Christelijke Scholengemeenschap VWO/ HAVO/MAVO Gevraagd; Per 1 augustus 1980 godsdienst Nederlands Engels Natuurkunde Scheikunde tekenen Lichamelijke oefening 2de en 2de en 1ste en 2de en 2de en ca. 18 uur 3de graad ca. 12 uur 3de graad ca. 18 uur 2de graad ca. 12 uur 3de graad ca. 17 uur 3de graad ca. 23 uur 2de graad ca. 7 uur De school is gehuisvest in een modem, goed geoutil leerd gebouw. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij bereid zijn positief mee te denken en te werken, ook wat betreft het Christelijk karakter van de school. Sollicitaties, die een duidelijk beeld geven van oplei ding en levensbeschouwelijke en onderwijskundige opvattingen, worden voorzien van referenties gaarne verwacht bi) de rector, drs. G. Veenhoven, postbus 557, 8000 AN Zwolle, telefoon school 05200- 33904, huis 05200-15193. Musselkanaal Chr. School voor M.A.V.O. Anemonenstraat 1, tel. 05994-2320. Gevraagd per 1 augustus 1980 Frans 12 uur En per 1 november 1980 i.v.m. het vervroegd uittreden van de huidige direkteur Handelskennis 13 uur Nederlands ±10 uur eventueel aan te vullen met enige uren Frans, maatschappijleer, godsdienst of studielessen tot 29 uur. Het verkrijgen van een woning heeft in Musselkanaal nooit pro blemen opgeleverd. Van sollicitanten wordt verwacht dat ze uit overtuiging voor het Chr. onderwijs kiezen. Inlichtingen bij de direkteur, J. Ravensber- gen, Marktkade 104, Musselkanaal, tel. 05994-2474 of bij de adj. direkteur, S. Grit, Kavelingen 30, Valthermond, tel. 05994- 3057. Sollicitaties te richten aan de direkteur Brui omd uit tect\ De Stichting vraagt voor haar leraronopleidl j,eiij te Nijmegen per 15 augustus 1980 ten behoeve van de tehatex-secties; verwacht wordt speciale belangstelling voor c.q. ervaring in didactiek van de kunstgeschiedenis en/of kunstbeschouwing; 0,7 of volledige weektaak. met als specialisatie het vakgebied kleding/mode; aanstelling in volledige weektaak. ten behoeve van de sectie gezondheidskunde; verwacht wordt dat in nauwe samenwerking met andere discipli de volgende deelgebieden ontwikkeld worden: anatomie fysiologie, celleer en weefselleer, microbiologie, geneesmiddelenle erfelijkheidsleer, gezondheidsleer, ziekteleer en ecologie, aanstelling in 0,5 weektaak. tot de taken kunnen behoren: het coördineren en mede-progrs meren van het onderwijs op het 2e graadsgebied het organiseren en mede-begeleiden van de stages; het geven van onderwijs in het kader van het tweedegraj programma, o.a. management van de groothuishouding; persona ïnj beleid en financieel beheer. gedacht wordt aan candidaten die een leidinggevende functie hebb binnen een groothuishouding en een opleiding op H BO-niveau aanstelling in 0,8 of volledige weektaak. tot de taken behoren onderwijs in mondelinge taalvaardigheid en grammatica; aanstelling in 0,5 weektijd in tijdelijke dienst. verwacht wordt dat candidaten over een grote taalvaardigl beschikken en op de hoogte zijn van de ontwikkelingen moderne taalkunde. aanstelling in 0,3 weektaak in tijdelijke dienst; enige uitbreiding de taak is niet uitgesloten. Voor de aanstellingen a t/m d geldt dat na aanstelling in tijdelijke di een vaste aanstelling tot de mogelijkheden behoort. Van alle aan te stellen medewerkers wordt verwacht dat zij - onderwijservaring hebben, zo mogelijk ook in het tweede enC^, derdegraadsgebied; - in staat en bereid zijn om in samenwerking met collega's, ook andere disciplines, en studenten vorm te geven aan de opleiding' ten leraar. Salariëring geschiedt volgens het rangenstelsel voor wetenschappelfun ambtenaren (maximaal /6.141,- per maand). Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de hoofddocent van betrokken vakgebied, via telefoon 080 - 459955. Belangstellenden voor een van deze functies worden uitgenod jjjj binnen 8 dagen hun handgeschreven sollicitaties met motiverii rej volledige levensbeschrijving en referenties te richten aan de directs van de lerarenopleiding, de heer drs. J. Classen, Tolhuis 23-11 Nijmegen. dooi Het staa chiti deld jtra' aar ajn nier ch( Hjl fine tra stra va a na a star en lhf [T0< >pl< on: roo leze iet Christelijke technische school Lelden school voor technisch en individueel technisch derwijs voor jongens en meisjes 5 Meilaan 137, 2324 W Leiden Telefoon 071-760200 Directeur M. Wielinga. oil in Vacatures per 1 augustus 1980 volledige weektaak voor lessen aan de afdeling ITO. voor remedial teaching aan de afdeling ITO. volledige weektaak. voor 16 lessen eventueel met andere vaklessen aan te vullen. Vereisten de wettelijke bevoegdheid voor de funktie of de bereidheid ervo te studeren vanuit een positief Christelijke levensovertuiging het onderw willen dienen. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur van de school (bin 10 dagen na verschijnen van deze oproep). Chr. Scholengemeenschap „DE SPRONG" te Utrecht (L.H.N.O. - I.H.N.O. - L.T.O.) Linschotensingel 1. Van Rensselaerlaan 3. Uitgaande van de Vereniging voor Chr. Onderwijs f het Sticht. Gevraagd per 1 augustus 1980: in het bezit van de akte BOUWTECHNIEK theorie en/of praktijk, t.b.v.d afdeling bouwkunde en/of algemente technieken - houtbewerking. Gel* Ie of gedeeltelijke betrekkingen zijn mogelijk volledige weektaak. Een ieder die wil meedenken in en meewerken aan de ontwikkeling van o geïntegreerd Lager Beroeps Onderwijs en tevens instemmen kan met Christelijke grondslag van bovengenoemde vereniging, kan inlichting? inwinnen bij de directie, tel. 030-88 04.59 of 89.05.32 en/of sollicitatiebrievef richten aan het bestuur, p/a Linschotensingel 1binnen 1 week na vd schijnen

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16