FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 16 MEI 19B0 trouw/kwartet* kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur GEBOREN NANNE BERNARD Solco en Mieke Holtrop-Eisma Tjitske Haarlem. 15 mei 1980 Rectificatie in plaats van kaarten 1955 Ps 23 1980 De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets Dankbaar en blij hopen wij met onze kinderen dins dag 20 mei a.s. de dag te herdenken dat wij 25 jaar geleden getrouwd zijn. Gelegenheid tot gelukwensen bieden wij een ieder die dat wenst vrijdag 23 mei 's avonds van 8-11 uur in het dorpshuis ..De Barg'n" te Berghuizen. R. Veldman J. Veldman-Waninge Harrie Ina Rens Martijn Jan. Mei 1980 Emsweg 3 7958 PA Koekangc Gode dankbaar delen wij u méde. dat onze ouders en grootouders Klaas Louwert Geertsema Klazina Geertruida Geertsema- De Vries op D.V. 22 mei hun 50-jarig huwelijk gedenken Wij stellen u in de gelegenheid hen te feliciteren 's avonds van acht uur tot half tien in „Ons Centrum" te Ezinge. Eenum: Annie en Eegert Jan Feitsma Carla Hijlko Johann Klarense Uithuizermeeden: Aly en Albert Idema Gert Ineke Anita Klarista Ezinge: Reinder Piet en Siertje Geertsema Yvonne Klaas Louwert Aldert Jan Karei Allersmaweg 39 9891 TD Ezinge JeziLS Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart Als wij alles, alles derven, blijft Uw liefde ons bij in smart. Och. wanneer mijn oog eens breekt 't angstig doodzweet van mij leekt, dat Uw bloed mijn hoop dan wekke, en mijn schuld voor God bedekke. Van het aardse leven van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Aaltje Boekholt weduwe van Bastiaan Kerssen moesten wij afscheid nemen. Zij werd ruim 91 jaar Delft: A. Kerssen A. Kerssen-Hoogerwerf Heerhugowaard J. Huisman-Kerssen E. Huisman Exloo (Dr.): H. Verwoerd T. Verwoerd-Vink Delft: J Knoll C. Knoll-Goorhuis klein- en achterkleinkinderen. Katwijk, 14 mei 1980 Huize „De Wilbert" Correspondentieadres Piet Heinstraat 4. 2628 RK Delft De overledene is opgebaard in „Het Bouwcen trum." Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegen heid is tot condoleren, zaterdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Immanuëlkerk. Schoemakerstraat 1 te Delft maandag 19 mei a.s. om 11.00 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Jaffa" te Delft om 12.00 uur Geen bloemen. Gelijk het gras is ons korstondig leven. Psalm 103 8 berijmd. Met droefheid geven wij kennis, dat na een langdurige ziekte uit ons midden is weggeno men onze geliefde vader, behuwd- en groot vader Hendrik Meijdam op de leeftijf van 71 jaar C. Moret N. Hoeland-Meijdam J. Hoeland H. Meijdam D. Meijdam-Pijper A. Letsch-Meijdam B. Letsch en kleinkinderen 13 mei 1980. Stoppelstraat 8 3081 XN Rotterdam De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum „Zuid-Holland". Maasdamstraat 4 iMijnsherenplein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag a.s. van 20 15 tot 20.45 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 17 mei a.s. op de Zuiderbegraafplaats. Slinge 50, om pl.m. 11.00 uur. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 10.45 uur Mijn kind. je weet toch wel dat in dit leven je nooit Mijn steun. Mijn liefde hebt ontbeerd? Mijn Vader heeft ook jou aan Mij gegeven. je naam staat in Mijn handen gegra veerd. Met droefheid geven wij U kennis dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wies Verbaas in de ouderdom van 90 jaar Uit aller naam: A. J. van der Voet-Verbaas 13 mei 1980 „De Roo van Cape 11e" De Baronie 326 Correspondentie-adres: Mevrouw A. J. van der Voet-Verbaas „De Vijferhof" Reigerlaan 251 kamer 229 2903 LJ Capelle aan den IJssel Bezoek en gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.30 uur tot 20.00 uur in de rouwkamer van „De Roo van Capelle". De rouwdienst zal gehouden worden in „De Roo van Capelle", zaterdag a.s. om 9.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud-Kra» lingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam. Aankomst aan de begraafplaats circa 10.20 Wat de toekomst brengen moge. mij geleidt des Heren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Onze lieve zuster en tante Wilhelmina Alida Flinterman is heengegaan in vrede, verwachtende het le ven van de toekomende eeuw. 16 september 1911 - 14 mei 1980 's-Gravenhage: R. A. Flinterman M. Flinterman-Dijkshoorn Vlissingen: J. J. Merkelijn-Flinterman H. H. Merkelijn Sassenheim: H. J. Laforce-Flinterman Hilversum: G. van 't Einde-Flinterman W. J. A. van 't Einde Neven en nichten s-Gravenhage, 14 mei 1980. Kornalijnhorst 228. Correspondentie-adres: R. A. Flinterman. Fazantplein 15, 2566 VJ 's-Gravenhage. Wij willen haar gedenken in een dienst van Woord en Gebed op maandag 19 mei om 13.15 uur in de Pauluskerk, Sijzenlaan 35a. Hierna volgt de begrafenis op „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loos- duinen, om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voor ons geheel onverwacht maar op Zijn tijd heeft God van ons weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Martje Langerak echtgenote van G. van den Brink op de leeftijd van 54 jaar Linschoten: Th. Langerak M. K. Langerak-Breeschoten Hadspen (Tasmanië): W. Langerak C. Langerak-v.d. Zouw Bilthoven: T. Langerak G. Langerak-Bouma Ommen: B. Tamminga-Langerak J. Tamminga neven en nichten Woerden. 12 mei 1980 Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze medewerker, vriend en collega Jan Popper leraar natuurkunde aan de chr. scholenge meenschap „Overvoorde" op de leeftijd van 44 jaar. Blijvend zal zijn onze herinnering aan zijn vriendelijkheid, zijn collegialiteit en zijn toege wijd werk op onze school gedurende bijna 20 jaar 's Gravenhage. 14 mei 1980. Namens het bestuur van de Ver. voor Chr. Voortgezet Onderwijs en alle gele dingen van de C.S.G. „Overvoorde": W. L. van Leeuwen (voorzitter) K. T. Mendelts (secretaris) A. J Louisse (rector) Marja Grootveld (voorz. leerl.raad) Dankbaar voor het goede dat ons in haar geschonken werd laten wij u weten dat, op 11 mei, 81 jaar oud. door de Heer tot Zich is genomen onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder, Jacoba Quirina Schippers weduwe van Johannes Jacob Wallien. Romeinen 8 38 en 39. Mijnsheerenland: J. C. van Walsum-Wallien C. L. van Walsum Wolfheze: A. Wallien Delft: C. H. Wallien G. Wallien-Schuurman Zwijnd recht: J Q. Wallien Kleinkinderen en achterkleinkin deren. 's-Gravenhage. 14 mei 1980. „Duinrust", Duinweg 35. Correspondentie-adres: Laan van Moerkerken 81. Mijnsheerenland De begrafenis heeft vandaag in stilte te Velsen plaatsgevonden. Psalm 23 Hiermede berichten wij u dat heden, vanuit zijn aardse Kerk tot zijn Hemels Vaderhuis is ingegaan, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Klaas Postma op de leeftijd van 55 jaar. A. A. Postma-Zoutewelle Jan en Fia Corrie en Dick Eveline en Henk Bep en Johan Geert Agnes en Jan en kleinkinderen Rotterdam. 13 mei 1980 Kloosterzandestraat 4 3086 JB Rotterdam Geen bloemen en geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 17 mei a.s. in de Christus Triomfatorkerk, Krabbendijkestraat 255 Rot terdam-Zuid, om 13.00 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de hervormde begraaf plaats „Charlois" Charloisse Lagedijk 680 Rot terdam-Zuid om plm. 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de Christus Triomfatorkerk. Na ernstig lijden heeft de Here nu tot Zich genomen onze beste zwager Klaas Postma echtgenoot van A. A Zoutewelle M. A. Zoutewelle-Dikken F. Zoutewelle-Groenendijk E. Wilschut-Zoutewelle J. Wilschut G. Verschoor-Zoutewelle G. Verschoor C. Zoutewelle-van Es F. Zouteweile-Van Beek Rotterdam 13 mei 1980. In zijn Heer en Heiland is na een smartelijk lijden ontslapen onze koster en ouderling br Klaas Postma Sinds juli 1956 is hij koster geweest van de Pniëlkerk te Rotterdam-Charlois en sinds de instituering van onze kerk vanaf 1 januari 1964 is hij koster geweest van Christus Triomfator kerk. Daarnaast heeft hij onze gemeente gediend in het ambt van ouderling. Wij gedenken in grote dankbaarheid zijn ijver en trouw en liefde voor Christus' kerk. Met zijn vrouw en kinderen zijn wij diep ver slagen, maar dankbaar dat hij als een kind van God zich overgegeven heeft in leven en sterven aan zijn Heiland. Mogen zijn vrouw en kinderen vertroost wor den door ditzelfde geloof en mogen zij de leiding van de Koning der Kerk ervaren. Namens de kerkeraad en de ge meente van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Pendrecht Ds. H. Lijesen, praeses M. A. Soetens, scriba Heden bereikte ons het droeve bericht, dat onze vriend en collega Klaas Postma op dinsdag 13 mei 1980, in vertrouwen op de beloften van zijn Heer en Heiland van ons is heengegaan. Vele jaren heeft hij zich ingezet voor het werk van onze P.C.V.K., laatstelijk als penningmeester. Met dankbaarheid denken wij hieraan terug. Onze gedachten en gebeden gaan vooral uit naar zijn vrouw en kinderen, die zoveel voor hem hebben betekend. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den zaterdag 17 mei om 13.00 uur in de Triom fatorkerk, Krabbedijkstraat 255 te Rotterdam. Namens het hoofdbestuur van de P.C.V.K., G. Koppenol, voorzitter D. Voerman, secretaris. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Bergen op Zoom heeft met ontroering kennis genomen van het heengaan van zijn oud-predi kant Ds W. M. Le Cointre Met dankbaarheid gedenken wij hoe hij vele jaren van november 1924 tot januari 1947 zijn gaven en krachten gegeven heeft aan de opbouw van het kerkelijk leven. De God van alle genade geve Zijn steun en troost aan zijn vrouw en kinderen bij dit verlies Namens de kerkeraad Ds J. van Dalen, praeses J. C. Nobel, scriba. Heden ontvingen wij het bericht dat Ds Wilhelmus Marinus le Cointre op 86 jarige leeftijd tot het feest van zijn Heer is ingegaan. Hij heeft de kerk van Woubrugge als zijn eerste gemeente gediend van 1920-1924. Hoe wel de meesten onder ons hem niet gekend hebben weten wij dat hij bijna 43 jaar met de hem verleende gaven zijn Heer en de kerken trouw gediend heeft Namens de Geref. Kerk van Wou brugge: W. van der Zwaan, praeses. H. van de Kamp, scriba Woubrugge. 13 mei 1980 Hi; is verlost, God heeft hem welgedaan Op 9 mei 1980 heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man. onze lieve vader en opa Pieter Busz op de leeftijd van 71 jaar 1 Thess 4:15 er Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen S. Busz-de Vries Brunelstraat 81 9404 KC Assen De begrafenis heeft inmiddels op 14 mei in familiekring plaats gevonden Want Gij zijt mijn verwachting, Here, mijn x>ertrouwen van mijn jeugd aan Psalm 71:5 Heden werd van ons weggekomen onze zeer geliefde vader en grootvader Jan van Gelderen sinds 14 december 1977 weduwnaar van Klaar- tje Molenaar op de leeftijd van 72 jaar Amstelveen: N. van Gelderen F. M. van Gelderen-Roos Mariëlle. Janco en Karsten Maassluis: P. C. van Gelderen E. G van Gelderen-de Ruyter Jeroen en Marcel Maassluis: J. van Gelderen H. G. van Gelderen-Both Bas en Marjon Maassluis: M. van Gelderen Maasland: D. van Gelderen I. van Gelderen-Deus Schiedam-Kethel. 13 mei 1980 Verpleeghuis „Driemaasstede" Correspondentieadres: Govert Flinckplein 10 3141 GE Maassluis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 16 mei van 20.00 uur tot 20.45 uur in de aula van de Immanuelkerk. Lange Boonestraat te Maas sluis. Een dienst van Woord en Gebed geleid door ds A. J. Aaftink, zal D.V. zaterdag 17 mei gehou den worden om 15.30 uur in de Immanuelkerk. waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats, Willem de Zwijger- straat te Maassluis. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. Lied 267 Vers 1 (Liedboek voor de Kerken) Na een moeitevolle levensavond ging heden naar het Vaderhuis Jan van Gelderen weduwnaar van Klaartje Molenaar, oud 72 jaar. Maassluis. L. C. Kleijwegl Amsterdam, T. de Bruijn-van Gelderen Breda. D. van Gelderen Velp (G), N. van Gelderen M van Gelderen-Dijkshoom Maassluis. L. van Gelderen J. van Gelderen-Kalkman M. van Gelderen N. E. van Gelderen-van Baaien neven en nichten Ingegaan tot het feest van zijn Heer J. van Gelderen Ruim dertig jaar was hij mijn zeer gewaar deerde werkgever. Zijn hartelijkheid en war me belangstelling is voor mij een dierbare herinnering 3145 VB Maassluis. 13 mei 1980 Jac. Boeremanstraat 79. Annie Francke Met groot leedwezen geven wij kennis van het na een kortstondige ziekte overlijden op 12 mei 1980 van onze mede-vennoot op Curacao, de heer F. A. J. G. Vermeulen Registeraccountant op de leeftijd van 45 jaar. Aan de jarenlange samenwerking met hem in onze kring denken wij met grote dankbaarheid terug Klynveld Kraayenhof en Co. Amsterdam. 14 mei 1980 Prinses Irenestraat 59 Tijdens zijn vakantie in Spanje overleed on verwacht onze oudste zoon en broer Fedde Adrianus van Santen Ridder in de orde van Oranje Nassau echtgenoot van Wilhelmina Christina de Rijke geboren 24-1-1920 overleden 5-5-1980 Rotterdam: Hendrick Staetsweg 513 C. J. van Santen-Vooys Capelle a/d IJsel, Meerkoetstraat 63 Riek van Santen-van Erkel Rotterdam: Zwaardleliestraat 15 Aat van Santen Catrien van Santen-van Galen Bethlehem S.A.: Janny van Wijngaarden-van Santen Wim van Wijngaarden Acton Canada: Willemien de Graaf-van Santen Arthur de Graaf Amsterdam, Korsjespoortsteeg 13 Gert van Santen Leusden: Wilgenlaan 1 Joop van Santen Tenny van Santen-Braacx Capelle a/d IJsel: Meerkoetstraat 35 Corrie Krijt-van Santen Ger Krijt Toronto Canada Ada van Meggelen-van Santen Ger van Meggelen De crematie heeft in aanwezigheid van de naaste familie plaats gevonden. Zijn plaats is leeg zijn stem is stil. Wij zwijgen Heer Het is Uw wil. Voor ons zeer onverwacht, heeft het de Hert behaagd tot Zich te nemen mijn lieve man onze zorgzame vader en grootvader Jacobus Johannes Huber op de leeftijd van 67 jaar Landsmeer: M. C Huber-Hennevanger Edam: J. R. A. Huber C. G. Huber-Goede Henriëtte Jacco Martine Purmer: E. J. Huber E. J. Huber-Leguijt Anita Niels 13 mei 1980 „Semper Domi" Hermessingel 7 1121 CD Landsmeer Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal word gehouden inde Gereformeerde kerk, Calkoe» straat 12 A te Landsmeer op zaterdag 17 m a.s.; aanvang 10.30 uur. waarna aansluitend! begrafenis zal plaatsvinden op de algemen begraafplaats Zuideinde 60 te Landsmeer or streeks 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de aula op t begraafplaats na de begrafenis. Met leedwezen geven wij kennis van het overt lijden van de voorzitter van ons bestuur, onze goede vriend Jacobus Johannes Huber Gedurende vele jaren zette hij zich met al zijn warmte en enthousiasme in voor de belangen van de gehandicapte medemens. Ons medeleven gaat uit naar Tini. de kinderen en kleinkinderen Bestuur Stichting Glasblaas- school Werkplaats Noord „Gla- weno" Amsterdam, 13 mei 1980 Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van de heer J. J. Huber voorzitter van het bestuur van de Stichting „Glaweno" De heer Huber heeft zich tot het laatst toe met hart en ziel ingezet voor ons werkverband. Wij zullen zijn grote enthousiasme erg missen. Onze gedachten gaan uit naar mevrouw Huber en de verdere familie, die wij erg veel sterkte toewensen. Direktie, werkleiding en werkne mers „Glaweno" Amsterdam, 13 mei 1980 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze oud-direkteur en commissaris de heer J. J. Huber Zijn vooruitstrevendheid en energieke wijze van optreden zullen wij niet vergeten. Personeel Boon Edam B.V. ..De Heer is mijn Herder Geheel onverwacht overleed onze lieve en meelevende tante Anna Margareta Gesina Smit op de leeftijd van bijna 86 jaar Zandvoort. W. Chr. Gosen Amstelveen. C. E. Smit W. Smit-Ensie Weesp. J. G. Smit G. Smit-van Dijk Seattle (U.S.A.). J. Smit l. M. Smit-Evelijn Veere Lopik. J. M. Smit A. van Buren Zandvoort 13 mei 1980 Kostverlorenstraat 50 Correspondentieadres Kostverlorenstraat 54 2042 PH Zandvoort De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 17 mei a.s. om 11.00 uur in het familie graf op de algemene begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Vertrek vanaf de rouwkamer, Poststraat 7 te Zandvoort om 10.30 uur. De Christelijke Scholengemeenschap te Aal ten deelt met grote verslagenheid mee dal plotseling is overleden Jan Brethouwer leerling van de 4e klas atheneum, bestuurslid van de leerlingenvereniging Althus. Jan was voor ons een karaktervolle leerling, een actief bestuurslid, een goede vrind. Jans ouders, zijn broertjes, zijn opa en oma wensen we Gods liefdevolle troost toe. Namens allen die bij de school betrok- ken zijn en Jan gekend hebben. A. van Triest, rector Erik-Jan Lensink, voorzitter van de leerlingenvereniging Althus Aalten. mei 1980 Slingelaan 28 Vervolg familieberichten Zie pagina 15

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8