Rabobank directiesecretaresse nblc hoofd late dienst Wie wil onze computers voorschrijven wat zij moeten doen? ZIEKENHUI? 8AONOKO HET WE5TERHONK kok De Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) Vereniging van Nederlandse Gemeenten Welke SPD'er of HEAO'er wil een boeiend hoofdstuk toevoegen aan zijn of haar karrièreverhaal? hoofd administratie Advertentiepagina's zijn pagina's vol nieuws. L J Vakantlebezorgers/sters tijdelijke bezorgers/sters Wacht niet te lang! leraar/lerares voor: HOOFD AKTIEVE AGENT(E) Rabobank Nootdorp commercieel medewerker ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS,, cv ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Hoofdproduktschap voor Akkerbouwprodukten IATERDAG 10 MEI 1980 TROUW/KWARTET staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor. Op korte termijn vraagt de V.N.G. een vacaturenummer 4.188 Functie-informatie: Het zelfstandig onderhouden van zowel schriftelijke als telefonische contacten met diverse instanties, zoals: gemeentebesturen en depar tementen. Hiertoe behoort onder meer: het uitwerken van (gedicteerde) nota's, rapporten en brieven het bijhouden van de agenda het beleggen en voorbereiden van vergaderingen het verstrekken van inlichtingen het selecteren van binnenko mende informatie het bijhouden van het archief met werkdossiers het opvangen van binnenko mende telefoongesprekken Functie-eisen: Voltooide middelbare schooloplei ding, gevolgd door een opleiding (directie)secretaresse (Nederlands) bij een gerenommeerde instelling. Ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd vanaf 23 jaar. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden: Bij de V.N.G. vindt honorering plaats naar kennis, ervaring en be langrijkheid van de functie. Na gebleken geschiktheid kan een rang worden bereikt, waarvan het maximum salaris f. 2.889,-- bruto per maand bedraagt. Onze medewerk(st)ers krijgen 8% vakantietoelage. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aan het Algemeen burgerlijk pensioen fonds, ziektekostenvoorziening (IZA), verplaatsingskostenregeling, tegemoetkoming in de kosten woon-werkverkeer, enz.). Psychologisch onderzoek: Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psycho logisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitante be sproken, welke laatste dan kan be slissen of zij de sollicitatie wenst te handhaven. Zo dit niet het geval is, wordt geen rapport uitge bracht. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties (met ver melding van het vacaturenummer) kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken, Postbus 30435. 2500 GK 's-Gravenhage. Men gelieve r. curriculum vitae bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan wor den ingewonnen bij de afdeling Personeelszaker (toestel 560/562). Nassaulaan 12. 's-Gravenhage Telefoon 070-624721 Wat ons betreft mag het ook een lange reeks hoofdstukken worden, gezien het pakket werkzaamheden en verantwoordelijk heden dat er klaar ligt. Wij zoeken een die de vakature opvult welke door promotie van de huidige funktionaris gaat ontstaan. Na een ruime inwerkperiode komt hij/zij aan het hoofd te staan van een goed geoutilleerde dienst die 15 mensen telt, verantwoordelijk is voor de financiële en de salarisadministratie en die het geautomatiseerde administratieve beheer voert t.b.v. onze bibliotheek-leden. Naast de dagelijkse leiding van de dienst zijn de taken: het koördineren, uitbouwen en sturen van de diverse financiële handelingen, de periodieke verslaggeving, het voorbereiden en samenstellen van de jaarlijkse verrekening met de bibliotheken, het ontwerpen en bewaken van administratieve systemen. Wij vragen een opleiding op SPD-niveau I en II of HEAO-BE. Daarnaast goede kennis van geautomatiseerde informatiever werking en een administratieve bedrijfservaring op leidinggevend niveau van 5 jaar of meer. Goede kontaktuele eigenschappen zijn in deze funktie onontbeerlijk. Voor meer informatie over deze funktie kunt u kontakt opne men met de heer K. Wiltenburg, het huidige hoofd van de dienst Administratie, telefoon (070) 26 43 51, toestel 211. Een gesprek met een personeelsvertegenwoordiging maakt deel uit van de selektieprocedure. Het nederlands bibliotheek en lek tuur cen trum (NBLC) is de overkoepelende instantie van de openbare bibliotheken in neder!and. Op het bureau van deze organisatie, dat gevestigd is in de Taco Scheltemastraat 5 te 's-Gravenhage, werken momenteel ca. 200personen. Schriftelijke sollicitaties re richten aan de direkteur van het nederlands bibliotheek en lek tuur centrum, de hr. D. Reumer, postbus 93054, 2509 A B 's-gravenhage. In onze samenleving wordt steeds meer gebruik gemaakt van computers. Ook bij de gemeentelijke en regionale overheid. Met computers, telefoonlijnen en gege vensbestanden, worden bestuurlijke gegevens vastgelegd en informatiestro men geregeld. Daar zorgt het Gemeen telijk Centrum voor Automatisering GCA voor. Een van de belangnjkste afde lingen daarbinnen is wel de groep die de computerprogramma's ontwikkelt. Onge veer 50 man en zij hebben U hard nodig om nieuwe plannen te realiseren. Als U daarvoor geschikt bent, gaat U een uit stekende en zekere toekomst tegemoet. VWO met Engels en Wiskunde Wij zoeken enthousiaste jonge mannen en vrouwen tot een jaar of 23. Zonder wiskundig inzicht en beheersing van het Engels komt U er niet. V WO-niveau is het beste, HAVO is het absolute minimum. Een test op logisch denken geeft U en ons de zekerheid dat dit vak echt iets voor U is. Vakopleiding tot Programmeur - Systeemanalist Zodra U in dienst komt begint U een vol waardig salaris te verdienen. U gaat in het Opleidingscentrum van Volmac te Utrecht het eerste deel van uw opleiding volgen. U leert en oefent een week of tien, waarna U al heel wat van computer, programmeren en oomputerbediening weet. Dan gaat U'n klein jaar in het gemeentel ij k centrum voor automatisering - 's-gravenhagi computercentrum werken. Een uiterst belangrijke ervaring. Anderhalve maand opleiding completeert de studieperiode tot programmeur. Na ruim 1 1/2 jaar ervaring te hebben opgedaan volgt een opleiding tot systeemanalist. Dan bent U systeemanalist met een uiterst verant woordelijke positie: nl. die het systeem ontwerp moet uitwerken tot programma beschrijving zodat de programmeur er mee kan werken. Fantastische carrièremogelijk heden Automatisering is het vak van de toe komst. Wie goed is, heeft dan ook uit zonderlijke vooruitzichten. In dit vakge bied worden uitstekende salarissen be taald. Maar vooral is het werk zo interes sant. Er zijn nu al zeer verschillende func ties. In de nabije toekomst ontstaan ongetwijfeld totaal nieuwe werkterreinen, nieuwe mogelijkheden voor mensen met een brede basiskennis en doorzettings vermogen. is dat iets voor U? Belt U dan even naar 070 - 574241 en vraag naar de heer M.F. v.d. Water, of schrijf een briefje aan Gemeentelijk Cen trum voor Automatisering GCA-8003, Scheveningseweg 54,2501 KW 's-Gravenhage. De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. Voor de VERPLEEGDIENST van ons ziekenhuis vragen wij een verpleegkundige voor de funktie van vakaturenummer 000107. voor 3 avonden per week. Belangstellenden moeten in het bezit zijn van het diploma A-verpleegkundige. Degenen aie ervaring hebben, genieten de voorkeur. De werktijden zijn van 17.30 23.15 uur. Aanstelling en rang zijn overeenkomstig de belangrijkheid van de funktie. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Informatie is te verkrijgen bij het hoofd Verpleegdienst, telefoon 070 - 26.41.41, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900 2509 JH Den Haag, onder vermelding van het vakature ties Kunnen de afdeling *f>, STICHTING BRONOVO-NEBO BronovoUan 5. Den Haag, tel. 070 -264141 Nog even en de vakantietijd breekt weer aan. Onze bezorgers/sters gaan dan weer van een welver diende rust genieten, maar de bezorging van het Ochtendblad Trouw moet dan wel doorgaan. Wij vragen daarom Ben je 15 jaar ot ouder en wil je wat extra vakantiegeld verdienen, bel dan even ons kantoor te Den Haag. te bereiken onder nummer 070-46 94 45 of schrijf een briefje aan Ochtendblad Trouw Parkstraat 22 2514 JK Den Haag. Wij willen dan weten: naam. adres en woonplaats periode waarin je beschikbaar bent Delft Dr. A. Kuyperschool-mavo Huyterstraat 2 Gevraagd per 1 augustus frans: 9 uur duits: 8 uur Combinatie van deze vakken gewenst. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij het Chr. onderwijs willen dienen. Inlichtingen bij en brieven aan de directeur P. de Keijser, Kon. Emmalaan 19. 2635 HH Den Hoorn (ZH). tel. 015-123523 (schoof) en 614609 (privé). Per 1 juni a.8. komt in het verpleeghuis HUIZE WESTHOFF een plaats vrij voor een van een verpleegafdeling met 30 bedden. In aanmerking voor benoeming in deze funktie komen verpleegkundigen met het diploma Ziekenverpleging A. Het hebben van tevens het B diploma strekt tot aanbeveling. Al naar leeftijd en ervaring zal de te benoemen persoon worden geplaatst in een van de salarisschalen van de CAO v.d. Volksgezondheid. Inlichtingen worden graag verstrekt door de adj. verpleegkundig directrice Mevr. M. C. Lagas, tel. 070-94 9228. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van bovengenoemd verpleeghuis, Julialaantje 38, 2283 TB, Rijswijk. Voor het agentschap van het ochtendblad Trouw DEN HAAG ZUIDERPARK-VALKENBOS zoeken wij een die leiding wil geven aan een aantal bezor gers. zodat onze abonnees dagelijks het Ochtendblad TROUW bezorgd krijgen De werkzaamheden hieraan verbonden zijn: de kranten voor de bezorgers uittellen; wekelijkse uitbetaling aan de bezor gers; nabezorging van gemelde klachten; het bijhouden van een eenvoudig kaart systeem. Men dient in het bezit te zijn van een telefoonaanslui ting Wij stellen daar tegenover een aantrekkelijke bijver dienste. Voor nadere inlichtingen kan men ons kantoor te Den Haag. Parkstraat 22 bellente bereiken onder num mer 070-469445. na 19 00 uur 070-630229. De Raiffeisenbank Nootdorp, gevestigd Dorpsplein 3 te Nootdorp, vraagt voor spoedige indiensttreding een Na een inwerkperiode wordt deze functionaris belast met het beheer over de baliediensten, die 3 medewerksters verrichten. Dit beheer houdt o.a. in het regelen van achtergrondinformatie over de diverse baliediensten, zoals reizen, verzekeringen en financieringen. Tot zijn taak behoren eveneens verschillende administratieve werkzaamheden. Van kandidaten voor deze funktie verwachten wij: bij voorkeur enige bankervaring: een HAVO/MAVO-opleiding aangevuld met praktijkdiploma boekhouden; leeftijd tot circa 26 jaar. Behalve een goed salaris bieden wij prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals o.a. een 13e maandsalaris en ruime studiefaciliteiten. Voor voorafgaande informatie omtrent deze functie kunt u zich telefonisch wenden tot de heer A. van Luijk, directeur van de Rabobank, tel. 01731 -9210 of 8345. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne binnen 14 dagen ontvangen door de directeur van de Rabobank „Nootdorp", Dorpsplein 3,2631 CX Nootdorp. Het Hoofdproduktschap voor Akkerbouwprodukten is een publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie o m. werkzaam op het terrein van marktordening van agrarische produkten en regelingen voor handel en industrie. Gevraagd voor een tijdelijk dienstverband van 1 jaar met mogelijk verlenging daarna voor onbepaalde tijd voor de afdeling Centrale Administratie Taak: het in teamverband medewerken aan de administratieve uitvoering van o.a. E E G - verordeningen, waaronder het vaststellen van heffingen en restituties bij in- en uitvoer. Voorts voor een dienstverband voor onbepaalde tijd e voor de afdeling Rekening-Courant Taak: het in teamverband medewerken aan het verwerken van administratieve gegevens rget betrekking tot de waarborgsommen- administratie. Voor beide funkties geldt dat van de gegadigden wore: verwacht dat zij beschikken over een diploma op MAVO/HAVO niveau administratief inzicht cijfermatige interesse. Het salaris is uitstekend en wordt vastgesteld afhankeii van opleiding en leeftijd. Sollicitaties worden gaarne spoedig ingewacht bij de afdeling Personeelszaken (tel. 924151. toestel 365). Stadhoudersplantsoen 12, 2517 JL 's-Gravenhage Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 44041 Op korte termijn vragen wij een met opleiding instellingskok of B.G.P. en met ervaring in ziekenhuis of instelling. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij het hoofd Voedingsdienst. de heer J.W. Dispa (toestel 131). Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8