refaja VELDWIJK VRAAGT adjunct directeur v/m hoofd verplegingsdienst VELDWIJK mjsmellinghe verpleegkundig docent(e) Pr in/ez ITlorgriet/chool Rotterdam licht en kracht port natal hoofd verplegingsdienst B-verpleeg- kundige B-verpleegkun- dige/H.B.O. V-er B-verpleegkun- dige PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS ERMELO i bejaardenverzorgende ziekenverzorgende Sint Jacob Medisch- administratief medewerkster twee B-verpleegkundigen diaconesseiujuis oreda DOCENT(E) VERPLEEGKUNDE HOSPICE WALLON organisatie ontwikkelings groep k i CHRISTELIJK SANATORIUM VOORl NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST TROUW/KWARTET N De PRINSES MARGRIETSCHOOL christelijke school tot opleidingen in de gezondheidszorg - verzorgt voor 12 zieken en verpleeghuizen in Rotterdam het theoretisch gedeelte van de inservice- opleidingen tot A-verpleegkundige (550 leer lingen) en ziekenverzorgende (120 leerlingen). Ten behoeve van het team dat zich speciaal richt op de oplei ding tot ziekenverzorgende, zoe ken wij kontakt met een half-time Wij vragen een verpleegkundige met een ruime ervaring, goede didaktische kwaliteiten en bij voorkeur een voltooide docenten opleiding. De taak zal voornamelijk bestaan uit het geven van lessen en het onderhouden van kontakten met leerlingen in de verpleeghuizen. De salariëring is overeenkomstig de gebruikelijke regeling. Indiensttreding uiterlijk per 15 augustus 1980. Telefonische inlichtingen worden graag ver strekt door mevrouw J.M. Janse, bereikbaar onder no. (010) 36.18.11. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van de school, de heer W.J. Speets, 's-Gravendijkwal 28, 3014 EA Rotterdam. psychiatrisch centrum te ASSEN Aan het centrum, met ca. 650 behandelplaatsen. een sterk ontwikkelde polikliniek, en een instituut voor psychiatrische dagbehandeling, zijn ca 750 medewerkers verbonden. Binnen enkele ALGEMEEN PSYCHIATRISCHE AF DELINGEN zijn vakatures voor: B-verpleegkundlgen MBO-V'ers/HBO-V'ers Zij zullen binnen de afdeling, in samenwerking met kollega's, de zorg dragen voor de verpleging van de patiënten die hier kortdurend of langdurig verblijven. Wij verwachten van kandidaten: het diploma B of A en B-verpleegkundige het MBO-V/HBO-V diploma de bereidheid om de christelijke signatuur van ons centrum te aanvaarden en te respekteren. Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt er een salans geboden uit de salarisschaal voor verpleeg kundigen. Voor meer informatie over deze vakatures kunt u kontakt opnemen met Mw. R. Bijkerk, verpleegkun dig adjunkt-direktrice, telefoon 05920-21777, toestel 2202 Uw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad onder vermelding van vakaturenummer T/80.39/T.80.40, gericht aan het hoofd van de afdeling personeelsza ken, psychiatrisch centrum „Licht en Kracht'' en „Port Natal", Postbus 30007. 9400 RA Assen. Her Diakonessenhuis- Refa/a in Dordrecht. gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis mei een capaciteit van 476 bedden Het komplex omvat zes verpleegatdehngen. een psychiatrische afdeling, een centrum voor haemodialyse en thuisdialyse, een polikliniek met traumatologische functie, een Minisch-chemisch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeels/lal voor 190 intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen De medische stal bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heeft t 800 medewerkers in dienst diakonessenhuis Om ons behulpzaam te zijn bij de verdere ontwikkeling van de verpleging ontstaat in ons ziekenhuis de vakature van Haar/zijn voornaamste taak is het bewaken van de kwaliteit van de verpleeg kundige zoig, als onderdeel van de totale patiëntenzorg en in samenwerking met de hoofdverpleegkundigen het ontwikkelen van nieuwe initiatieven op het terrein van de verpleegkundige hulpverlening. Het hoofd verplegingsdienst wordt nauw betrokken bij de beleidsvorming ten aanzien van de zorgverlening in al zijn aspecten en de praktijkopleiding. Hij/zij zal deel uitmaken van het directorium Gevraagd wordt een verpleegkundige, bij voorkeur met een opleiding Hogere School voor Verpleegkundigen en/of leidinggevende ervaring in een verpleeg kundige funktie. die onderbouwd is met een management opleiding. Leeftijd 30 - 40 jaar. Een positieve houding ten opzichte van overlegstrukturen is noodzakelijk, alsmede de bereidheid tot het werken in teamverband. Gezien het confessionele karakter van ons ziekenhuis, gaan onze gedachten uit naar kandidaten die kerkelijk meelevend zijn. Tijdens de sollicitatieprocedure zal er voldoende gelegenheid zijn om kennis te maken met diverse overlegorganen in het ziekenhuis Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Diakonessenhuis- Refaja, Van der Steenhovenplein 1Postbus 444. 3300 AK Dordrecht. Telefoon: 078-182222 Het psychiatrisch ziekenhuis Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie. algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. De Sprong is een gemengde af deling (ca. 9 dames en 20 heren) waar in het kader van de resocia lisatie veel aandacht wordt ge schonken aan zelfstandigheids training en het aanleren van soci ale vaardigheden. Voor de bege leiding van een groep van ca. 10 patiënten vragen wij een die zal worden aangesteld in de funktie van groepsverpleegkun- dige De Klinkert is een afdeling welke plaats biedt aan 36 dames. Deze afdeling behoort tot de hoofdaf deling langdurig psychiatrische behandeling. Bij de orthagogi- sche begeleiding ligt een belang rijk accent op de gedragsmatige begeleiding. Het deelnemen aan diverse arbeidstherapeutische ak- tiviteiten vormt een onderdeel van de behandeling In deze afdeling bestaat al op korte termijn een plaatsingsmo- geltjkheid voor een Deze zal worden aangesteld in de funktie van groepsverpleeg- kundige. De Feithenberg behoort tot de hoofdafdeling geronto-psychiatrie. De afdeling kent een splitsing in verzorgingsbehoevende en bege- leidingsbehoevende patiënten. Voor de zgn. Oraojervleugel waar ca 40 verzorgingsbehoevende patiënten verblijven vragen wij een voor de funktie van groepsver- pleegkundige Alhoewel de funktie-inhoud van de groepsverpleegkundige in ons ziekenhuis per afdeling verschil lende accenten kan hebben be horen in ieder geval tot de taken: - hei meewerken aan de totstand koming en uitvoering van be- handelplanaktiviteiten o.a door het bijwonen van de behandel plan besprekingen; - het begeleiden van enkele leerling-verpleegkundigen; het koördineren van de thera- pieëh. Aa'ri dé aanstelling tot groepsver- pleegkündige is de voorwaarde verbonden van het volgen van onze interne opleiding tot groeps- verpleëgkundige Deze opleiding omvat 30 kursusdagen De oplei ding bëoogt kennis, attituden en vaardigheden te ontwikkelen die van belang zijn voor de goede uitvoering van de taken die een groepsverpleegkundige verricht. Aanstelling van groepsverpleeg kundige vindt plaats in de rang van verpleegkundige-A Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken, tel. 03417-54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK". Postbus 1000. 3850 BA Ermelo. R-. K. Bejaardenverzorfcinga- en verpleegtehuis "Sint Jacob" vraagt voor één van haar verzor- ^gingsafdelingen een gediplomeerd en een gediplomeerd Wij bieden U een prettige werkkring. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens C. A. O. Daar naast zijn er goede sekundaire arbeidsvoorzieningen, I waaronder gratis dienstkleding. Sollicitaties kunt U richten akn de afdeling Personeelszaken van R. K. Bejaardenverzorglngs- en verpleegtehuis Plantage Middenlaan 52 1018 DH Amsterdam Tel. 020-254962 1 V~ Jj Voor Informatie: 1 A -^5 W toestel 138 De Amsterdamse Vereniging tot Bestrijding der Tuberculose vraagt voor het districtsconsultatiebureau aan de Jan Tooropstraat en hèt kringbu reau aan de Nieuwe Achtergracht een Zij dient zonodig werkzaamheden te ver richten in het laboratorium en de röntgen- kamer. Salaris is afhankelijk van ervaring en leeftijd met een max uitloop van bruto 2.451,- per maand. Gevraagd wordt een Mavo-diploma en typevaardigheid. De CAO voor Kruiswerk en TBC bestrij ding is van toepassing. Vijfdaagse werkweek. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Am sterdamse Vereniging tot bestrijding der Tuber culose. Jan Tooropstraat 3. 1062 BK Am sterdam. Mede met het oog op de in november te openen nieuw gebouwde psychiatrische afdeling (P.A.A.Z.) binnen ons ziekenhuis, zoeken wij zo spoedig mogelijk Tot november zullen zij op onze afdeling neurologie/psychiatrie werkzaam zijn. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 BV Breda, onder vermelding van kodenummer 012 op de enveloppe. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN Het ziekenhuis Nij Smellinghe is een modern ingericht streekziekenhuis met 315 bedden, inclusief 10 wiegen. In verband met het vertrek van een van de docenten vraagt de afdeling opleiding (±110 leerling-verpleeg- kundigen) een full lime Belangrijke taakaspecten zijn: het geven van lessen aan de I I.-verpleegkundigen het begeleiden van deze leerlingen tijdens de theoretische leersituatie het meewerken aan de integratie theorie-praktijk in samenwerking met het praktijkveld het meedenken over de inhoud en het mede vorm geven aan de opleiding. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A de docentenopleiding hebben voltooid beschikken over goede contactuele eigen schappen. pe aanstelling vindt plaats in de rang van 1e verpleeg kundige. Salarisgrenzen van 2.474,44 tot f 2.993,55 bruto Per maand, De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw j Hofmeester-Silkens. verpleegkundig do- Cen,e- «ei 05120-88888 toestel 439 pw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de «deling Personeelszaken. Postbus 20200, 9200 DA DRACHTEN Hospice Wallon is een verzorgingshuis voor bejaarden, oorspronkelijk gesticht door de Waalse Kerk In het modern gebouwde huis in Amsterdam Zuid wonen ruim 130 bejaarden, alleenstaanden en echtparen. Voor deze stichting vragen wij namens het bestuur een die de directeur bij afwezigheid kan vervangen. Tot de dagelijkse werkzaamheden behoren: - het leiding geven aan jong en ouder verzorgend personeel (bejaardenverzorgsters, huishoude lijk personeel, nachtzusters etc - het zelf actief contact houden met, en zo nodig begeleiden van, inwoners - het leggen en onderhouden van contacten met artsen, ziekenhuizen en andere externe instanties. Ervaring in leiding geven en met het werk in bejaardenzorg is van belang, evenals een diploma verpleegkundige. Even belangrijk zijn flexibiliteit, kunnen improviseren, gewend zijn te overleggen en dat ook willen. Geboden wordt een levendige functie met veel contacten in een prettige werksfeer, een goed salaris en opname in pensioenfonds PGGM. Desgewenst kan worden gezorgd voor huis vesting, hetzij extern of intern. Brieven met alle relevante gegevens onder nummer A 210 te richten aan de heer A.H. Karssiens van onderstaand bureau. Oranje Nassaulaan 7, 1075 AH Amsterdam, bij wie u ook informatie kunt krijgen (tel. 020-765249). jé Het Sanatorium is een open psychiatrisch ziekenhuis met 226 plaatsen, verdeeld over 2 afdelingen voor klinische psychiatrie, 5 afdelingen voor voortgezette klinische psychotherapie en 2 klinische afdelingen voor geronto-psychiatrie. Door hét aanvaarden van een betrekking elders van de huidige functionaris ontstaat de vacature Kandidaten voor deze belangrijke en onmiddellijk onder de directie geplaatste functie kunnen zijn: verpleegkundigen tussen 30 en 40 jaar in het bezit van de diploma's A en B die een kader- of hogere opleiding met succes hebben gevolgd en beschikken over een ruime praktische ervaring in een leidinggevende positie binnen een psychia trisch ziekenhuis. Van het hoofd van de verplegingsdienst wordt ver wacht dat hij/zij het verpleegkundig gebeuren van negen Kleine afdelingen kan integreren en coördineren tot een verpleegkundig beleid als een van de belangrijkste aspecten van het algehele be leid van het sanatorium. Serieuze belangstellenden kunnen voor nadere in lichtingen omtrent deze functie contact opnemen met het huidige hoofd, de heer T. de Vries, toestelnr. 140 en een exemplaar opvragen van een recent door de afdelingshoofden opgestelde functie- karakteristiek. Bij de sollicitatieprocedure is een selectie commissie ingeschakeld, waarvan deel uitmaken ■bomm vertegenwoordigers van de verpleegkundige dienst,! I I de medische dient en de opleiding. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de directie, postbus 20,3700 AA Zeist. oude arnhemseweg 260, 3705 8K Zeist, teleloon 03404-21822

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 33