Medewerkers kinder- en jeugd psychiatrie gevraagd: (f groepsleider Belangrijke uitbreiding van FORNHESE (Zon en Schild) 3 groepsleiders een ortho-pedagoog (m/v) groepsleiders hoofdleiders waarnemend hoofdleiders orthodidacticus psycholoog/ pedagoog maatschappelijk werkers ergotherapeut orthodidacticus psychomotorisch therapeut educatief therapeuten creatief therapeut spelleider WiltaTrouwookopuw jij vakantie-adres bezorgd hebben? KOÖRDINATOR/TEAMLID (vrouw) Van Arkel Instituut ZATERDAG 10 MEI 1980 TROUW/KWARTET Onze kinder- en jeugdpsychiatrische voorzieningen worden binnenkort aanzienlijk uitgebreid. In het nieuwe complex dat in september gereed komt, worden polikliniek, dagbehandeling en klinische afdelingen gehuisvest. De behandelvormen worden zodanig geïntegreerd dat er een behandelingscontinuüm ontstaat. De behandelingsmogelijkheden richten zich op drie categorieën kinderen en jeugdigen: pubers en adolescenten met stoornissen van neurotische of psychotische aard, kinderen in de basisschool-leeftijd met stoornissen van neurotische of psychotische aard en kinderen en jeugdigen met gedragsproblemen en/of stoornissen t.g.v. cerebrale beschadiging. Er komt klinische behandelingsmogelijkheid voor in totaal 45 kinderen en jeugdigen. De dagbehandelingsmogelijkheid zal circa 12 plaatsen omvatten. De huidige polikliniek met circa 200 behandelingsplaatsen zal hierdoor ook uitgebreid worden. Voor dit scala van behandelingsmogelijkheden is een aantal van ongeveer 75 medewerkers nodig. De groepsleider draagt zorg voor de uitvoering van de individuele behandelingsplannen in de leef groep op pedagogisch gebied en zorgt voor een aangepast leef klimaat in de groep. De vereiste vooropleiding is H.B.O./M.B.O. of Verpleegkunde A en B. Ook is een ruim aantal jaren erva ring in het werken met jongeren noodzakelijk. De minimaal vereiste leeftijd is 23 jaar. Salaris maximaal f 2845, De hoofdleider coördineert en is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in èèn van de drie onderafdelingen van de kliniek. Hij of zij verzorgt de werkbegelei ding van de groepsleiders zowel in dividueel als op teamniveau. Voor deze functie is een H.B.O.- opleiding vereist plus een ruim aantal jaren ervaring op begeleidingsniveau, of H.B.O. -f V.O. De kandidaten moeten beschikken over leidinggevende en organisato rische vaardigheden. De minimaal vereiste leeftijd is 30 jaar. Salaris maximaal f 3922, De waarnemend hoofdleider assisteert de hoofdleider en is mede verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in de kliniek. Voor deze functie is een H.B.O.- opleiding vereist, plus enige erva ring op begeleidingsniveau. De kandidaten moeten beschikken over leidinggevende- en organisa torische vaardigheden en minimaal 27 jaar oud zijn. Salaris maximaal f 3304, (deeltijdfunctie) De orthodidacticus stelt m samen werking met de educatieve thera peuten individuele leerplannen op en begeleidt de educatieve thera peuten bij de uitvoering ervan. Daarnaast werkt hij individueel met Deze functionaris dient een docto raal examen ortho-pedagogiek te hebben gedaan met als speciali satie leerstoornissen. Salaris maximaal f 6101, De psycholoog/pedagoog verricht psycho-diagnostisch onderzoek en werkt therapeutisch met pubers en adolescenten. Hiervoor is een voltooide universi taire studie psychologie of pedagogiek vereist met diagnosti sche aantekening. Therapeutische ervaring, liefst met individuen en groepen is noodzakelijk. Er is een leeftijd van minimaal 27 jaar gewenst. Salaris maximaal f 6101, De maatschappelijk werker bege leidt ouders van in behandeling zijnde kinderen, legt huisbezoeken af en verricht gezinstherapie en/of werkt met oudergroepen. Voor deze functie is vereist een opleiding H.B.O. en een aantal jaren ervaring in het werken met ouders en kinderen. De minimum vereiste leeftijd is 27 jaar. Salaris maximaal f 3615, De ergotherapeut verricht onder zoek en therapie bij kinderen en jeugdigen en adviseert de groeps leiding. Voor deze functie is een opleiding Ergotherapie vereist (erkend door de V.E.T.). Enige ervaring in het werken met kinderen en jeugdigen met cere brale beschadiging is wenselijk. Salaris maximaal f 2994, (deeltijdfunctie) De fysiotherapeut verricht onder zoek en therapie bij kinderen en jeugdigen met voornamelijk motorische stoornissen en advi seert de groepsleiding. Voor deze functie is een voltooide opleiding fysiotherapie vereist. Ervaring met kinderen en jeugdigen met cerebrale beschadiging is wenselijk. Salaris maximaal f 3304, De psychomotorisch therapeut ver richt onderzoek en behandeling bij kinderen en jeugdigen en adviseert de groepsleiding. Voor deze functie is een akte licha melijke opvoeding (MO-P) vereist; bovendien een voltooide opleiding aan het gymnologisch instituut. Salaris maximaal f 4476, (deeltijdfunctie mogelijk) De educatief therapeut verzorgt onderwijs van de in behandeling zijnde kinderen en stelt leerplannen op in overleg met de orthodidac ticus. Voor deze functie is een diploma Pedagogische Academie vereist met bij voorkeur een aantekening Buitengewoon Onderwijs. Enkele jaren ervaring en een mini mum leeftijd van 25 jaar is voor de ze functie noodzakelijk. Salaris maximaal f 2994, (deeltijdfunctie) De creatief therapeut doet therapie bij kinderen en jeugdigen en adviseert de groepsleiding. Voor deze functie is een voltooide H.B.O.-opleiding vereist, bij voor keur Middeloo. Specialisatie: handenarbeid. Ervaring in het werken met kinde ren en jeugdigen is gewenst. Salaris maximaal f 2994, De spelleider doet spelobservaties bij kinderen en verricht onder supervisie structurerende en los makende speltherapieën. Voor deze functie wordt gedacht aan een opleiding K en O of gelijk waardige opleiding. Salaris maximaal f 2994, Voor alle bovenstaande functies geldt de P.G.G.M. pensioen regeling. Overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke identiteit van ons centrum respecteren. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de dienst Personeel, Organisatie-ontwikkeling en Opleiding, postbus 3051, 3800 DB Amersfoort. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer T. Mein, telefoon 033-38534, toestel 206. Zon en Schild Psychiatrisch Centrum te Amersfoort, deel uitmakend "van de open ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg. - Mei vakantie zijn en u tóch een beetje thuis voelen. Omdat u het dagelijkse nieuws .gewoon" in Trouw kunt blijven lezen. Waar ter wereld u ook met vakantie bent. we bezorgen het dagblad waar u zo vertrouwd mee bent .graag op uw vakantie-adres. De enige extra kosten zijn 7 de postzegels voor verzending. Nederland en België is gratis. I Attentie: Wij maken u er nu reeds op attent dat de postaflevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italië.Spanje. Joegoslavië enz.) over hët algemeen te wensen overlaat. Helaas kunnen wij hierop geen enkele invloed uitoefenen. Zend de onderstaande bon uiterlijk drie weken vóór uw eerste vakantiedag naarTrouw afcl. Vakantieservice. Antwoordnummer 2791 1000 PA Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op de envelop. rm i i Naam abonnee: Adres: Pnslcode plaats Teletoon: Vakantieperiode: vertrekdatum weer thuis op Vakantieverblijf Hotel/pension camping ed.: Adres: Plaats event, code): Land. Pono)u>sicm voor verzending frou\s binnen Europa I I.7S per dag( luchtpost) Verzending naar een vakantie-adres in Nederland en Belgie is gratis. Buiten Europa op aanvraag (telefoon 020-913456). Betaling uitsluitend per acveptgirokaart die u wordt toegezonden. Het Prins Bernhard Internaat, prot. chr. internaat voor Schippersjeugd te Maas- bracht vraagt per 1 augustus, in de oudste groepen onze voorkeur gaat uit naar iemand: van tenminste 23 jaar, met liefst ervaring in het zelfde soort werk, met een prot. chr. levensovertuiging, met een vergevorderde of voltooide beroepsopleiding (M.B.O.- I.W.) Salariëring volgens Rijksnormen. Schoolvakanties vrij. Goede verbindingen naar het noorden. Voor sollicitaties en inlichtingen kunt U zich wenden tot de direkteur van het internaat, Sintelstraat 19, Maasbracht. Tel. 04746-1692, privé 1650. de STICHTING STREEKCENTRUM •BINNENWIJZEND' in HOORN, vormingscentrum voor volwassenen, momenteel werkzaam op de terreinen Open School, Vrouwen- school (o.a. kaderkursussen) en Vormingswerk met kerkelijke groeperingen in Oostelijk West-Friesland. roept gegadigden op voor de funktie: Taak betreft koördinator het behartigen van de interne koördinatie van de diverse werkzaamheden. het stimuleren en bewaken van het beleid en het daartoe onderhouden van externe kontakten. Taak betreft teamlid: het ontwikkelen en uitvoeren van vormingswerk samen met de andere teamleden, vormingswerk gericht op maatschappelijke oriëntatie van kerkelijke groeperingen. Gewenst: goede kontaktuele vaardigheid ervaring met vormingswerk koördinerende werkzaam heden bij voorkeur prot.-chr. achtergrond opleiding: Sociale Akademie (V.O.) of soortgelijke opleiding. Een splitsing van bovengenoemde funkties is eventueel moge lijk waarbij de funktie van teamlid ook door een man kan worden vervuld. Salariëring overeenkomstig CA.O. Welzijnswerk. Solt. vóór 24 mei 1980 Nadere informaties te verkrijgen bihet team van Stichting Streekcentrum Btnnenwiizend Astronautenweg 311. 1622 DV HOORN. Tel. 02290-17986 Prot. Chr. Tehuis v. kinderen met geestel Hellingweg 1. Postbus 186, 3760 AD Wij zoeken een voor een groep van 13 gedragsmoeilijke jongens en meisjes. De leeftijd van de groepsgenoten varieërt van 12 tot 17 jaar. Het verstandelijk functioneren is op een wat lager niveau. Gezien de samenstelling van het team geven wij de voorkeur aan een man. Van de kandidaat vragen wij: - een christelijke levensovertuiging welke in zijn werken tot uiting komt een leeftijd van minimaal 21 jaar - ervaring in het werken met gedragsmoeilijke jongeren bereidheid voor onregelmatige diensten. Het salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, bedraagt max. f 2 698,16 bruto f>er maand. Rechtspositie volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen en sollicitatie t.a.v. de heer A.J. Timmers. HET KINDERHUIS DER HERVORMDE GEMEENTE TE ROTTERDAM tehuis voor 136 normale kinderen in de leeftijd van 2 tot 18 jaar vraagt, i.v.m. vertrek wegens zwangerschap van één van de drie part-time aan het tehuis verbonden gedragswetenschappers. voor vier vertikale leefgroepen (48 jongens en meisjes). Wij zoeken iemand die psycho-diagnostisch geschoold is en therapeutische ervaring heeft, liefst in de residentiële sfeer, voor 22 uur per week. Voor deze funktie is een voltooide universitaire opleiding en praktijkervaring van enkele jaren, bij voorkeur in het werken met groepen, noodzakelijk. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: psycho-pedagogisch onderzoek van de daarvoor in aanmerking komende kinderen: individuele therapeutische begeleiding, o.a. speltherapie, advisering t.a.v. opvoedingsplannen in de leefgroepen; bijdragen aan de deskundigheidsbevordering van de pedagogische medewerkers; meedenken in beletdsaangelegenheden; Salaris volgens normen van het Ministene van Justitie. Pensioenregeling P.G G.M. Prot Chr. levensovertuiging vereist Sollicitaties te richten aan: de direktie. Van Speykstraat 149, 3014 VJ Rotterdam. Tel 010-360655

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 30