iWORD LID, o» i941041 CNV. FAMILIEBERICHTEN E SAMEN OP DE GOEDE WEC ZATERDAG 10 MEI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goedemorgen opa en oma BOUWMAN hartelijk gefeliciteerd met deze 45e huwe lijksdag. Tot straks. Zondag 18 mei a.s. zal het D.V. 50 jaar geleden zijn, dat ik in de Geref. Kerk van Seroosker- ke (W.) als predikant werd bevestigd. Gelegenheid tot gelukwensen zaterdag 17 mei van 3-5 uur in gebouw de „Vonkenberg", Stoop van Zwijn- drechtstraat 2, alhier. Mede namens mijn vrouw en kinderen W. F. M. Lindeboom Burgem. de Bruïnelaan 41, Zwijndrecht. „Als de Heer het huis niet bouwt ps. 127:1 Met dit woord mochten onze (grootjouders M. van Beveren en W. van Beveren-den Braver 50 jaar geleden hun huwelijk starten. In dankbaar heid en dat willen wij u hierbij graag zeggen hopen wij dit feest in de familiekring te vieren. Harderwijk, Alb. Thijmlaan 38 15 mei 1980 Harderwijk: A. J. Top-van Beveren G. Top Apeldoorn: J. A. Schelhaas-van Beveren N. Schelhaas John. Marien, Erwin. Op 22 mei hopen wij D.V met onze ouders en grootou ders H. van der Laan en P. van der Laan-de Graaf hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Meindert en Mieke Beishuizen-van der Laan, Tammo, Petra en Jeroen. Gelegenheid tot persoonlijk gelukwensen op 22 mei van 15.00-16.30 uur in Hotel Bonnema t.o. het station te Sneek. Huisadres: Partuurstraat 36, mei afwezig). 1 AR Sneek (na 22 20 mei is het 60 jaar geleden dat onze lieve ouders, groot- en overgrootouders F. G. van Vliet S. M. van Vliet-van der Tang in het huwelijk traden. Gode dankbaar, hopen zij dit te herdenken op woens dag 21 mei a.s. Gelegenheid tot gelukwensen van 16.30-18.00 uur in het gebouw „IRENE", aan de Herenstraat 44 b te Rijswijk. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. 2284 VE Rijswijk Louis Davidsstraat 65 In volle overgave, vertrouwend op zijn Heer en Heiland, is heden van mij heengegaan mijn echtgenoot, Douwe Nicolaas Visser arts op de leeftijd van 64 jaar. „En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U" J. M. W. Visser-Kunst 3708 BK Zeist. 8 mei 1980 Willen de Zwijgerlaan 4 De begrafenis zal plaatshebben te Zeist, op de Algemene Begraafplaats dinsdag 13 mei a.s. Hieraan voorafgaande zal om 11.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Vertrek van huis om 10.45 De Heer heeft thuisgehaald onze lieve broeder Douwe Nicolaas Visser echtgen. van J. M. W. Visser-Kunst Zeist, 8 mei Arnhem: H. C. E. Visser Twijzelerheide:' J. Wiersema-Visser G. P. Wiersema Wageningen: N. H. Visser Geroepen tot het feest van zijn Heer. Jan Rozendal Onze beste zwager en fijne man van onze Zus Fenny Boiten Stien en Johan de Waal Albertje Boiten Wolthuis Aleida en Adriaan Boiten Fenny en Wubbo Boiten Jans en Jacob Boiten Riek en Jan Boiten Rie Bij de Vaate Boiten. ..Want ik ben verzekerd, dat noch dood, noch leven, noch engelen, noch overhe den. noch machten, noch tegenwoordi ge. noch toekomende duigen, noch hoog te. noch diepte, noch enig ander schep sel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onzen Heere Romeinen 8 38 en 39. Heden overleed zeer onverwacht, in de volle zekerheid van haar geloof in haar Heer en Heiland, mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma, zus ter. schoonzuster en tante Jannigje van Rumpt-van Weelden op de leeftijd van 73 jaar. Rotterdam: H. van Rumpt Capelle aan den Ijssel: E van Rumpt H. J van Rumpt-Koppenol Anne-Marie Edwin Rotterdam: E. van Rumpt A. van Rumpt-de Koning Henri Peter Krimpen aan den IJssel: C. Verlind-van Rumpt K. Verlind Janneke Koert Marieke. 3061 EM Rotterdam, 8 mei 1980. Noordeinde 19 b. Correspondentie-adres: Paulus Potterlaan 32, 2902 GP Capelle aan den IJssel. Geen bloemen. Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren maandag van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51 en in de kapel op de be graafplaats na afloop van de begrafenis. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 13 mei om 11.30 uur in de kapel op de begraaf plaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 11.00 De Here heeft na langdurige ziekte tot Zich genomen, onze lieve moeder en grootmoeder Anje Punt-Doff weduwe van Hendrik Michiel Punt op de leeftijd van 63 jaar Lied 293 vers 2 (Liedboek van de kerken Nieuwegein: W. S. Punt E. Punt-Tichelaar Noordwijkerhout: B. M. Bakker-Punt R. B. Bakker. Eerbeek: H. M. Punt Hzn J. Punt-Bergboer Nieuwegein: G. J. Punt en kleinkinderen 8 mei 1980, Handelstraat 31 6961 AA Eeerbeek De rouwdienst zal worden gehouden in de Immanuëlkerk, Schoemakerstraat 1 te Delft, dinsdag 13 mei a.s. om 2.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben, op de algemene begraafplaats „Jaffa", Jaffalaan 20 te Delft, om circa 3.00 uur. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de begrafenis, in de Immanuëlkerk. Geen bezoek. Geen bloemen. Na een langdurige ziekte heeft God heden tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Annie Doff weduwe van H. M. Punt, op de leeftijd van 63 jaar. Leiden, 8 mei 1980 „Ik zal zingen tot Zijn eer, mijn Redder is de Heer Sint Annaparochie: M. Nieboer-Doff F. G. J. Nieboer. Groningen: H. Coenraads-Doff Amstelveen: S. J. Harlaar-Groeneveld Heemstede: J. L. Doff-Vinke neven en nichten Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12:19a. Vertrouwend op Gods genade is van ons heen gegaan onze lieve oom en oudoom Willem Versteeg in de ouderdom van 91 jaar C. A. Versteeg P. A. ten Kate-Thielen Ineke, Cees, Annet, Kittie Joke, Kees, Jaap, Arnard, Pieterjan Ad, Norah, Jaap, Annenoor A. en M. Thielen-van Luyk Truus, Annemarie, Ad. A. Thielen J. en H. Thielen-Smit M. Thielen C. Thielen A. Thielen C. en M. Knol-Thielen Carin, Dirk, Nienke A. Versteeg. De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op maan dag 12 mei 1980 om 14.00 u. waarna de begrafe nis zal zijn op de algemene begraafplaats te 's- Gravenmoer. Er is gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst van 13.30-14.00 uur. 's-Gravenmoer, 8 mei 1980 Vaartweg 57. „Ik weet dat mijn Verlosser leeft" Tijdens zijn vakantie in Israël werd, na een korte ziekte, in Heerlijkheid opgenomen onze lieve broer, vriend en oom Aldert Harm Berend Werkman op de leeftijd van 65 jaar. De Krim: H. Jonker-Werkman Harderwijk: J. Richter Winschoten: C. van den Berge neven en nichten Muntendam, 2 mei 1980. Het Loeg 18. De begrafenis zal plaats hebben op maandag 12 mei a.s. op de begraafplaats te Muntendam om 14.00 uur. De rouwdienst zal worden ge houden in de Hervormde Kerk te Muntendam aanvang 13.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Na lang verlangen heeft God tot Zich genomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Jantje Hogeveen-Poelman weduwe van Barteld Sijtze Hogeveen op de leeftijd van 78 jaar. En nu wat verwacht ik, Here mijn hoop is op U. Grijpskerk, 9 mei 1980 Gorkum: A. Hogeveen A. Hogeveen-Tjepkema Appingedam: M. Hogeveen H. Hogeveen-Bijsterveld Grijpskerk: A. Hogeveen H. Hogeveen-Sikma Den Ham (Aduard): R. Hogeveen H. Hogeveen-Hofman Holwierde: A. Luurtsema-Hogeveen R. B. Luurtsema Winsum (Gr.): J. Hogeveen L. D. Hogeveen-Kamphuis Den Ham (Aduard): R. E. Pastoor-Hogeveen H. Pastoor klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid te condoleren op maandag 12 mei a.s. in „de Wierde", van Asschendorplaan 5, Grijpskerk 's avonds van 7.30-8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 13 mei a.s. in de Gereformeerde Kerk te Aduard, aanvang 13.30 uur, waarna de begra fenis zal plaatsvinden te Aduard. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren in „Het Hoge Hof", School straat 4 te Aduard. Correspondentie-adres: A. Hogeveen, Bos- scherweg 2, 9843 TP Grijpskerk. De Heer is mijn Herder mij zal niets ontbreken. Na een liefdevolle verpleging in het verpleeg huis „De Beukenhof' te Loosdrecht heeft de Heere tot Zich genomen orize lieve moeder, oma, zuster en schoonzuster Aartje van Hoegee weduwe van Herman van Ginkel in de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar. Utrecht: W. Verbruggen-van Ginkel L. Verbruggen Maarssen: G. Niekerk-van Ginkel G. Niekerk Maarsseveen: A. van Ginkel M. van Ginkel-Manten Maarssen: A. G. van Eijk-van Ginkel T. van Eijk M. Niekerk-van Ginkel L. Niekerk klein- en achterkleinkinderen 9 mei 1980 „De Beuklenhof" Corr. adres: A. van Ginkel Looydijk 41 Oud-Maarsseveen De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 13 mei a.s. om 13.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Tienhoven, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Ned. Herv. Begraafplaats te Tienhoven. De overledene wordt maandag thuis opge baard, Looydijk 6. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag van 19.00-21.00 uur. „Veilig in Jesus armen" Heden heeft de Here tot Zich genomen, voor ons geheel onverwacht, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa, broer, zwager en oom Willem Vermeulen op de leeftijd van 58 jaar. T. E. Vermeulen-Sleeuwenhoek José en Nico van de Nadort Maurice, Leontine en verdere familie 8 mei 1980 Nagelkruidstraat 29c 3053 EM Rotterdam Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 13 mei op de Ned. Herv. begraafplaats „Oud-Kralin gen", Kralingseweg 334 te Rotterdam, na aan komst in de kapel om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Heden nam de HEERE tot Zich onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Aaltje van Buuren weduwe van Arie Hendrik van Houwelingen in de gezegende ouderdom van 80 jaar. (Beveel gerust Uw wegen) Gezang 427 vers 1. Hardinxveld-Giessendam G. A. van Houwelingen-Korevaar Brandwijk M. Spruytenburg-van Houwe lingen P. Spruytenburg Giessenburg R. van Houwelingen B. van Houwelingen-Stuij Noordeloos A. van Houwelingen D. van Houwelingen-Kersbergen Andel A. Kant-van Houwelingen B. Kant Giessenburg A. van Houwelingen H. van Houwelingen-Bakker Dronten K. de Groot-van Houwelingen A. de Groot Ottoland G. van Houwelingen M. van Houwelingen-Bons Waardhuizen H. A. Kant-van Houwelingen W. M. J. Kant Ottoland C. L. Boon-van Houwelingen P. Boon klein- en achterkleinkinderen. Bleskensgraaf, 9 mei 1980. Verzorgingstehuis „Graafzicht", Kerkstraat 1. Correspondentieadres: G. van Houwelingen A. 27, 2975 BB Ottoland. Gelegenheid tot condoleren maandagavond 12 mei van 20.00 uur tot 21.30 uur in de aula van het verzorgingstehuis „Graafzicht", ingang Burg. Dekkingstraat. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 13 mei a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Ottoland van uit het Dorpshuis. „en eindelijk eeuwig bij U leve Voor ons geheel onverwacht nam God op zijn tijd tot Zich, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve ->pa Pieter Antonie van Reeven op de leeftijd van 61 jaar. N. T. van Reeven-den Ouden Piet en Margreet Annemarie, Elsbeth 8 mei 1980. Bentinckplein 69, 3Q39 KN Rotterdam. Geen bezoek Geen toespraken Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 13 mei om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats „Crooswijk". Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de begrafenis, in de kapel op de begraafplaats. Heden overleed plotseling de heer P. A. van Reeven medewerker van onze vennootschap. Wij eren in hem een gaaf mens zonder hovaar dij, en een medewerker die met groot plichts besef en grote zorgvuldigheid zijn taken in de onderneming heeft vervuld. Direktie en medewerkers DREDGING V02 Odijk, 8 mei 1980. Joh. 11 25 „Die in Mij gelooft, zal leven, alware hij ook gestorven." Heden nam de Here plotseling tot zich onze geliefde broer en zwager Willem van Buuren op de leeftijd van 69 jaar. Assen, Arendshorst 110: J. M. Dekker-van Buuren Zeist, De Oldenborgh 89: M. J. Arkema-van Buuren Bedum, Julianalaan: J. J. Strijk K. Strijk-Smit Delfzijl, Singel 70: J. van Buuren D. J. van Buuren-Hemmes Groningen, 7 april 1980 Op donderdag de 8ste mei 1980 is in de ver wachting van het eeuwige Leven ontslapen onze geliefde zwager en oom Willem van Buuren geliefde echtgenoot van A. Diemer Dordrecht: C. J. Diemer-van der Esch Winschoten: G. Diemer Winschoten: G. Havinga-Diemer Groningen: H. Veenkamp-Diemer W. M. Veenkamp Rhenen: M. J. Jager-Diemer A.P. Jager neven en nichten Florisplein 12A, Groningen. Ik leer en onderwijs u aanpQQ, de weg die gij gaan moet; Ik raad u, mijn oog is op u. ps.lj Vanmorgen heeft God tot zich genomen on lieve vrouw en moeder Pieternella Koenen-de Korte op de leeftijd van 54 jaar. K. Koenen Kees Thijs en Roelie Ynse Zoetermeer, 9 mei 1980. Van Lodensteinstraat 42, 2722 CJ Geen bloemen. Zij is opgebaard in een der rouwkamers vj het rouwcentrum van Aalstlaan 24, wijk Palenstein te Zoetermeer. Bezoek zaterdag* maandag van 17.00-18.00 uur. De begrafen zal plaats vinden op dinsdag 13 mei a.s. o: 12.00 uur op de begraafplaats aan de Bi: nenweg. Om 11.00 uur zal een rouwdienst worden, houden in de Pelgrimskerk, Stationsstraat te Zoetermeer. (Voorgangerds. G. Assies) G* genheid tot condoleren in de zaal onder Morgensterkerk aan de Nassaulaan na van de begrafenis. Voor uw deelneming ons betoond na het he« gaan van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijk zorgzame moeder, groot- en overgrootmoedi Hermana Hofstee geboren de Groot betuigen wij u onze oprechte dank. Y. Hofstee kinderen, klein en achterkleinkinderen. Lemmer, Parkstraat 74. Hartelijk dank aan allen die hun deelneming bet hebben bij het overlijden van onze moeder, groc overgrootmoeder Neeltje Joostje Noorman-Visser Uw medeleven heeft ons zeer goed gedaan. Familie Noorman, Aalsmeer Allen die hun medeleven betoond hebben, in v vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overli van mijn lieve man, onze zorgzame vader en o Nicolaas Zwikker betuig ik, mede namens de kinderen, onze opre dank. J. E. Zwikker-Roebeling 's-Gravenhage, mei 198Ó. Enige en algemene kennisgeving Dankbaar voor alles wat wij in en door hem ont gen geven wij u diep bedroefd kenni? van het ove den van onze innig geliefde man, vader en opa Hendrik Stronkhorst op de leeftijd van 63 jaar. Wij zullen onze denker en wegwijzer inten s mi God help ons. Elly Stronkhorst-Slotema kinderen en kleinkinderen 4205 BL Gorcum, 5 mei 1980 Kon. Emmastraat 65 De crematie heeft woensdag j.l. in alle stilte pl gevonden. Ik heb 'n krant in mijn hand! p Christelijk Nationaal Vakverbond

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10