Fleurop verstuurt uw bloemen niet Fleurop de blije bloemen-bezórger Versturen néé, bezorgen ja Bloemen zijn bloemen. Die moeten niet reizen. Die moeten vers, plukvers in een vaas. Goed. Maar hoe gaat dat dan als u iemand ver wég in de bloemetjes wilt zetten? U belt de Fleurop bloemist En u zegt: "Ik wil daar en daar een boeket, een plant, een bloemstuk bezorgd hebben, 't Mag, met het bezorgen mee, zoveel kosten." Of anders wipt u even zelfbij de Fleurop bloemist binnen. En kiest u uit het Fleurop ideeënboek 't bloemen- arrangement dat u afgeleverd wilt zien. Uw Fleurop bloemist geelt 't dóór- Hij belt een collega: de Fleurop bloemist die het dichtst bij het door u opgegeven adres zit Met 1600 Fleurop bloemisten in Neder land en 44.000 collega's in 130 andere landen is dat nogal makkelijk. Uw bestelling wordt door gegeven. En de Fleurop bloemist daar voert 't uit. Snel. Rekening houdend met uw wensen. Ver buiten Nederland uiter aard aangepast aan de flora van 't land. Hoe weet u dat 't goed is? Wie garandeert u dat er verse bloemen bezorgd worden? Dat 'n bloemstuk met smaak is opgemaakt? Fleurop! Elke Fleurop bloemist is een vakman. En via regelmatige controles bewaakt Fleurop de kwaliteit. Oók een idee: 'n Fleurop bloemenbon Vindt u 't leuker om iemand zelf bloemen te laten uitzoeken? Dan haalt u bij uw Fleurop bloemist toch gewoon een bloemenbon. Er zijn twee versies. Eén voor Nederland: de nationale bloemenbon. En één voor 't buitenland: de Internationale Flora Cheque. Fleurop Interflora Koninginnegracht 135 fHi 2514 AM Den Haag. w Laat de Fleurop bloemist ook voor moederdag vreugde bezorgen. 11 mei is 't zo... ver

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18