bij-de-hand in ieder huis U kunt nu zelf uw oven Inbouwen voor nog geen f500,- Moulinex inbouwovens passen altijd Passen ook bij u. In uw moderne keuken In uw klassieke keuken Ze zijn aangepast aan de nederlandse standaardmaat voor keukenkasten En ze zijn zo eenvoudig in te bouwen dat iedere doe-het-zelver 't klusje zo gefikst heeft. Ze hebben fraaie, zwart glanzende fronten En de wanden blijven door speciale isolatie, altijd koel. Twee ovens hebben we hier afgebeeld Boven de nieuwe inbouw-grill- bakoven B42. Compleet met thermostaat, tijdklok en grill-spies- systeem. Adviesprijs 469,— Beneden de (eveneens) nieuwe Moulinex Microwave oven Voor bijvoorbeeld snel ontdooien Adviesprijs 879,— En dan is er nog de Blaasoven CT45, die werkt met hete lucht. Daardoor zijn de 3 bak- en braadlagen gelijktijdig te gebruiken Adviesprijs 549,— De CTG45 versie heeft bovendien nog een grill element Adviesprijs 599,— Moulinex friteuse met gratis zoutstrooier. De originele zoutstrooier van de patatbakker. Helemaal gratis bij die Moulinex friteuse de luxe. Een uitgekookt apparaat met anti-reukdeksel en dubbele wand Geen hete buitenwand dus. Een smeltzekering voorkomt oververhit ting. De temperatuuris traploos instelbaar. Voor precies goede frites en precies goede kroketten Adviesprijs 156,— Nieuwe keukenmachine Maxima Compact. Slimmer en sneller kan niet. Geen keukenapparaat. Maar een complete keukenmachine. Dat is nog eens nieuws. Een allround keukenhulp die schaaft, snijdt, raspt, snippert, kneedt, klopt, mengt en hakt. Sneller dan u gewend was, eenvoudiger dan u gewend was. Simpel te bedienen door het klik-klak- klaar wissel-systeem. En in een hand omdraai schoon Adviesprijs 199,50 Minder moeite en mooier haar. Met de nieuwe Rollomatic Stoomkruller van Moulinex Nóg meer mogelijkheden om uw haar moeiteloos in model te brengen Uw haar raakt niet meer verward bij het uitrollen Zoals bij de meeste krullers. De Rollomatic doet het beter: Eén druk op de knop en de borstel komt zonder problemen uit het haar. Zonder klitten Bovendien blijft het kapsel langer in model.. Dankzij de exacte vochtdosering. Adviesprijs: 67,50 Ook nieuw van Moulinex: Curler Rollomatic. Hetzelfde als de Rollomatic Stoomkruller. Maar zonder vocht-dosering. Adviesprijs 44,— Moulinex heeft trouwens een heel assortiment hair-care produkten Van een eenvoudige föhn tot de meest uitgekiende roundstyler sets. De Moulinex met smaakregelaar voor ieders favoriete Trakje troost'. Je moet er maar op komen: een koffiezet apparaat, de 6212, met twee keuze-schakelaars, Zo kunt u óf normale koffl zetten, óf wat pittiger, óf extra sterk Met speciale lekstopper om het door druppelen even te onder breken om alvast een kopje in te schenken Adviesprijs 88,50 Win een ticket naar Brazilië. Of eei jaar gratis koffie. Een leuke wedstrijd, een makkelijke wedstrijt ook. In de winkel vindt u een duidelijke folder. Mixer Major Combinatie. Hèt cadeau mèt een cadeau. Dat cadeau is een slimme doseerlepel voor bolletjes deeg, maatjes beslag en balletjes aardappelpuree. Een extra geschenk dus als u de mixer Major combinatie van Moulinex cadeau krijg U hebt dan trouwens een perfecte mixer. Krachtig en met 3 snelheden Een grote mengkom een handige draaitafel, een stabiele standaard met plaats voor de garden en haken Adviesprijs 95,-

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 48