amro bank Full-time en een part-time jurist(e) Assistent-Accountant (m/v) vrije universiteit Beslissingsambtenaar rechter beleidsmedewerkster emancipatiezaken ALGEMEEN DIREKTEUR (M/VR) GEMEENTE ZAANSTAD ZATERDAG 3 MEI 1980 TROUW/KWARTET Algemene Christelijke federatie van bonden van personeel werkzaam bij de overheid en in de sektoren gezondheidszorg en maatschappelijk welzijn. De federatie CFO wordt gevormd door: de Ambtenarenvereniging ARKA, de Ned Chr. Bond van Personeel, werkzaam bij de Overheid en in de sektoren Gezondheidszorg en Maatschappelijk Welzijn (NCBO), de Ned. Chr. Vereniging van Verpleegkundigen en Verzorgenden (NCVVV), telt omstreeks 100.000 leden en is aangesloten bij het CNV. Bij de juridische dienst van de CFO bestaan vakatures voor een: Het bestuur van de CFO roept gegadigden op voor de vervulling van deze vakatures. De juridische dienst CFO is belast met: het verstrekken van adviezen op het terrein van de rechtspositie aan leden, distriktsbestuurders en rijksgroepsbestuurders van de vereniging, voor zover het betreft te voeren procedures: het voeren van deze procedures bij o.a. Centrale Raad van Beroep, ambtenaren en kantongerechten; het verlenen van juridische beleidsondersteuning aan het bestuur van de CFO alsmede de hoofdbesturen van de bij de CFO aangesloten organisaties; advisering van het bestuur ten aanzien van verenigingszaken met juridische raakvlakken. Funktievereisten: juridische opleiding, bij voorkeur met als afstudeerrichting publiekrecht; een volledige inzet voor het werk van de christelijke vakbeweging; het beschikken over organisatorisch vermogen; goede redaktionele vaardigheid; goede contactuele eigenschappen. De aandacht wordt er op gevestigd dat: ook zij die binnenkort afstuderen kunnen solliciteren; de rechtspositie is afgestemd op die van het overheidspersoneel; bezoldiging zal plaatsvinden afhankelijk van leeftijd en ervaring; bij de selektie een psycho-technisch onderzoek kan behoren; de standplaats 's-Gravenhage is danwel onmiddellijke omgeving daarvan; kennis en inzicht in de organisatie en het funktionem van de vakbeweging tot aanbeveling strekt. Sollicitaties dienen tot uiterlijk drie weken na de verschijningsdatum van dit blad te worden gezonden aan het bestuur van de CFO, p/a Zeekant 35, 2586 AA 's-Gravenhage. Telefonische inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het bestuurslid mr. P. A. G. Cammaert (tel. 070-514051 tst. 215). SSSST Binnen het apparaat dat het provinciaal bestuur 355 533"r bijstaat is een belangrijke plaats toegekend met 533 mmv betrekking tot de emancipatie. Hiertoe kan bij de 3Kü SS afdeling personeelszaken worden geplaatst een (maximaal 20 uren per week) Algemene informatie. 553 De afdeling personeelszaken staat ten dienste van 535 het totale provinciale apparaat (5 diensten). 325 De afdeling kent verschillende bureaus, waarvan er SS! één belast is met de beleidsvoorbereidende en uitvoerende werkzaamheden op het terrein van de arbeidsvoorwaarden. Bij dit bureau zal de te benoemen medewerkster 535 worden geplaatst. Functie-informatie. De werkzaamheden zullen in de eerste plaats om vatten het onderzoek naar de vraag welke interne functionele groepen dienen te beschikken over zodanige inzichten, mentaliteit, kennis en/of vaar digheden, die nodig zijn om het interne emanci- patiegebeuren te doen bevorderen en de eisen SS dienaangaande te stellen. Dit houdt ook in het zo nodig entameren van respectievelijk bijdragen aan voorlichtings- en vormingsbijeenkomsten. Voorts wordt zij belast met secretariaatswerkzaamheden SS| voor één van de ambtelijke vertegenwoordigers 553 namens het interprovinciale overleg in de werk- 33S groep voorlichting inzake emancipatie van het SS ambtelijk beraad. SSS Tenslotte zal zij in voorkomende gevallen worden 55 ingeschakeld bij overige werkzaamheden van het 55 bureau of de afdeling jSB Functie-eisen. - een voltooide wetenschappelijke, dan wel hoge- SS re beroepsopleiding in gedragswetenschappe lijke richting; - betrokkenheid voelen bij ontwikkelingen op het gebied van de emancipatievraagstukken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings- SS! vaardigheid en goede contactuele eigenschap- 3!S pen. Salariëring. Het salaris bedraagt 50% van maximaal 4.062,- per maand (hoofdcommies). De inpassing is af hankelijk van leeftijd en ervaring Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd personeelszaken, drs. J. Wiersum SSS (telefoon 05920-55544, toestel 2046) Sollicitaties binnen 14 dagen na heden in te zen- "S3 5SS den, gericht aan het hoofd van de afdeling perso- «jj SSS neelszaken, provinciehuis. Postbus 122, 9400 AC mb 355L Assen. SSS ^55^, Linksboven op de brief en de enveloppe s.v.p ver- SSS melden: vacaturenummer 137. Het bestuur van de Stichting Samen werkende Woningbouwcorporaties, S.S.W., gevestigd te Oude Pekela, zoekt contact met geïnteresseerden voor de funktie van De S.S.W. is een beheersstichting van drie woningcorporaties met een woningbestand van ca. 2.600 woningen. Het werkapparaat omvat ca. 35 medewerkers. De direkteur zal, in nauw overleg met de medewerkers, worden belast met de algehele verantwoordelijkheid van het werkapparaat. De beleidsvaststelling en -controle geschiedt door het bestuur. Verder uitgediept, zal deze taak bestaan uit: het initiëren en stimuleren van aktiviteiten op sociaal, financieel- economisch en technisch gebied, alsmede de zorg voor een doelmatig management. organisatie-ontwikkeling, personeelsbeleid en het in stand hou den van een goede overlegstruktuur. beleids-advisering en informatieverstrekking aan het bestuur. het ontwikkelen van een lange termijnplanning zowel op technisch als financieel-economisch terrein voor de drie aangesloten corpo raties t.b.v. het gehele volkshuisvestingsgebeuren. het onderhouden c.q. opbouwen van contacten met alle instellin gen welke voor het volkshuisvestingsgebeuren van belang zijn. Gezocht wordt een man of vrouw die: een hogere beroepsopleiding heeft gehad over managementscapaciteiten beschikt een duidelijk gerichte belangstelling heeft voor het volkshuisves tingsgebeuren goede contactuele eigenschappen heeft bereid en in staat is een bestaande organisatie uit te diepen en uit te bouwen zo mogelijk ervaring heeft in werken met een bestuurlijke organi satie. Praktijkervaring en kennis van het gehele volkshuisvestingsgebeuren strekken tot aanbeveling. De medewerkers worden betrokken bij de sollicitatieprocedure. Salariëring en verdere arbeidsvoorwaarden worden geregeld op basis van de c.a.o. voor de woningcorporaties (salaris tussen ca. 5.300,- en 6.600,-). Discretie bij en rond de sollicitatie is gewaarborgd. Diegenen, die deze funktie menen aan te kunnen en deze als een uitdaging zien, worden verzocht hun brieven binnen 10 dagen te sturen naar de voorzitter: K. Orsel, Spoetnikstraat 8, 9665 GD Oude Pekela. Voor telefonische informatie kunt u bellen: 05978-3166. De interne Accountantsdienst van de Amro Bank kent diverse afdelingen die ieder ten behoeve van een deel van de bank de accountantscontrole verzorgen, die gericht is op het certificeren van de interne jaarrekening van het Amro concern. De afdeling Kredieten en Kosten Binnen de dienst is de afdeling Kredieten en Kosten belast met de accountantscontrole op de volwaardigheid van de kredietenportefeuille. Daarnaast houdt de afdeling zich bezig met investeringen, onroerende goederen en algemene kosten. Deze controle wordt verricht met gebruikmaking van moderne controletechnieken waarbij eveneens de computer wordt ingeschakeld. Bij de afdeling die bestaat uit een tiental gekwalificeerde medewerkers is thans plaats voor een assistent-accountant. De standplaats voor deze functie is Amsterdam. In beperkte mate is er sprake van controlebezoeken bij diverse vestigingen Taken Als uitvoerende taken noemen wij: - beoordeling van de kwaliteit van de kredieten voorafgaande aan de beoordeling van de waardering ervan in de jaarrekening. - controle van de voorziening voor debiteuren. - beoordeling, veelal in samenhang met voornoemde activiteiten, van de administratieve organisatie terzake van de kredietverlening en bewaking - adviseren over de inrichting van de administratieve organisatie aangaande de kredieten om zodoende een optimale interne controle te bewerkstelligen. Functie-eisen Vereisten voor deze functie zijn: - opleiding op minimaal SPD-niveau - bekendheid met geautomatiseerde administraties Loopbaanontwikkelingsmogelijkheden Het introductieprogramma heeft als doelstelling de nieuwe medewerker in korte tijd vertrouwd te maken met zowel de bankproblematiek als de controlefilosofie en controletechnieken. Daarnaast stimuleert de bank het volgen van vakgerichte cursussen waarvoor ruime studiefaciliteiten aanwezig zijn. Na verloop van enige jaren behoort overplaatsing naar een andere afdeling tot de mogelijkheden. Met de aan te stellen medewerker kunnen hierover basisafspraken worden gemaakt. Arbeidsvoorwaarden Bij de inschaling bij aanname spelen, naast het functieniveau, opleiding en ervaring een doorslaggevende rol. Naast salaris heeft u recht op 8% vakantietoeslag, een zgn. 13e maand, een winstuitkering, reiskostenvergoeding, een premievrije pensioenregeling en minimaal 23 dagen vakantie. Bovendien kunt u als medewerker profiteren van aangepaste tarieven bij het afnemen van nagenoeg alle bankdiensten. Sollicitatieprocedure Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Het resultaat van dit onderzoek kan met het testbureau worden besproken voordat rapportage aan de bank plaatsvindt. Voor nadere informatie over de aangeboden functie of voor sollicitatie kunt u bellen met de heer H.J. Wiggers personeelfunctionaris van de Interne Accountantsdienst te Amsterdam, telefoon 020-283028. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de Amro Bank, afdeling Kaderwerving Hoofdbanken, Herengracht 586, 1017 CJ Amsterdam. amsterdam De intersubfacultaire vakgroep Onderwijskunde van de faculteit der Sociale Wetenschappen zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) Taak: het geven en begeleiden van onderwijs en het verrichten en begeleiden van onderzoek op het ge bied van het onderwijsbeleid (macro/meso-structuur). Functie-eisen: kennis van de belangrijkste terreinen van de onderwijskunde, m.n. de algemene en vergelij kende onderwijskunde alsmede de leerplanontwikke ling; kennis van het onderwijs op het niveau van het beleid, in het bijzonder in West-Europa; in behoorlijke mate bekendheid met de verschillende terreinen in de sociale wetenschappen, gezien het interdisciplinaire karakter van het onderwijs en onderzoek; goede di dactische kwaliteiten en onderzoekservaring. De aanstelling geschiedt voorlopig voor een periode van twee jaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof. dr. J.F. Vos, Prins Hendriklaan 27-29, Amsterdam, tel 020-76 36 51 (weekend 050-41 00 78). Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 630-1270, te richten aan de dienst Per soneelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. 1100 JAAR VRIJE UNIVERSITEIT Op de stafafdeling beslissingen van de Gemeentelijke Sociale Dienst bestaat een vakature voor de funktie van (M/V) voor de unit noord te Krommenie. Deze unit bestaat uit negen bijstandsmaat- schappelijk werkers, een intaker/groepschef en een unit-chef. Voorts is er een administratieve kracht/receptioniste werkzaam. Funktie-informatie De beslissingsambtenaren verrichten hun werk op de unit, gedetacheerd vanuit de stafafdeling beslissingen. Zij hebben tot taak; het beslissen op aanvragen om bijstand ingevolge de Algemene Bij standswet en de Rijksgroepsregelingen. het konkreet meewerken aan de ontwikkeling van het bijstandsbeleid het verzorgen van -de wetstechnische instructie ten behoeve van de bijstandsmaatschappelijk werkers. Vereisten VWO, aangevuld met een beroepsopleiding op bestuurlijk en/of sociaal- rechtelijk gebied goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid vermogen om kennis over te dragen bij voorkeur ervaring bij een sociale dienst Aanstelling/salaris Aanstelling zal geschieden, afhankelijk van opleiding en ervaring, in de rang van hoofdkommies (salarisgrenzen van 3.177,- tot 4.026,- bruto per maand). Bij gebleken geschiktheid en goed funktioneren is de mogelijkheid van bevordering tot hoofdkommies A aanwezig (maximaal haalbaar salaris 4.529,- bruto per maand). De vakantietoelage bedraagt 8% van het bruto salaris. De gemeente Zaanstad is aangesloten bij het I.Z.A. Voorts is de gebruikelijke ambtelijke rechtspositie van toepassing. Informatie. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij resp. de heer drs. H. S. van der Veen, direkteur en de heer P. G. Cramer, koördinator van de afdeling beslissingen, telefoon 075-552256 of 075-553102. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het kollege van Burgemeester en wethouders van Zaanstad, Postbus 1400, 1500 AK Zaandam. Er zijn plaatsingsmogelijkheden als in een Arrondissementsrechtbank; juristen (mnl./vrl.) die over ruime maatschappelijke ervaring buiten de rechterlijke macht beschikken. Benoeming in een opleidingsfunctie (eventueel op part-time basi naast de huidige functie) behoort tot de mogelijkheden. Vereist: het bezit van de hoedanigheid van meester in de rechten, ontleend aan een doctoraal examen dat voldoet aan de in d» Wet op de rechterlijke organisatie gestelde criteria: een praktijkervaring van ten minste zes jaren. De standplaatsen zijn verspreid over Nederland. De kansen op een benoeming liggen gunstiger voor kandidaten beneden de leeftijd van 50 jaar. Hierbij speelt een rol welke ervaring men heeft opgedaan. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, zou gaarne in contact treden met hen die een dergelijke functie ambiëren. Documentatiemateriaal kan schriftelijk of telefonisch worden aai gevraagd bij het secretariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Palels van Justitie, Postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage (telefoon: 070 - 82 40 41, toestel 2511). Mr. M J. Heikens, raadsheer in het gerechtshof te 's-Gravenhai en Mr. K. de Vries, voorzitter van de raad van beroep en het ambtenarengerecht te Utrecht, beiden lid-secretaris van genoemi commissie, zijn desgewenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 38