ml hoofd huishouding telefoniste/ receptioniste BOEKHOUD-TALENT SECRETARESSE unitleid(st)er ^frand Huizen-mini^: de huizenmarkt bijuthuis. Werk bij een krant met overtuiging. directie-secretaresse mnUvrl. HOOFD VAN DE AFDELING REKREATIE Machinefabriek C Rijkaart bv ASPEREN (bij Leerdam) Andreas Ziekenhuis hoofd administratieve dienst (m/v) Een verantwoordelijke commerciële funktie voor enthousiaste mensen randstad uitzendbureau een direktle-medewerk(st)er (full-time) een leid(st)er bejaardenhulp (full-time) ZATERDAG 3 MEI 1980 TROUW/KWARTET Randstad Uitzendbureau zoekt voor haar hoofdkantoor te Diemen- Zuid een (eventueel halve dagen) Zij gaat. samen met een kollega. zorgen voor een vlotte afhandeling van de binnenkomende en uitgaande gesprekken en een plezierige ontvangst van de bezoekers Haar leeftijd vinden wij minder belangrijk, wel verwachten wij dat zij een beschaafde telefoonstem heeft en kan typen. Bovendien is. in verband met de buitenlandse kontakten, enige spreekvaardigheid in de moderne talen gewenst. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij met belangstelling tegemoet: Randstad Uitzendbureau bv. Postbus 12600. 1100 AP Amsterdam, t a v. afd Personeelszaken. Voor telefonische inlichtingen kunt u de afdeling Personeelszaken bellen onder nummer 020-9055 51 randstad uitzendbureau Ted Bates Holding is het administratieve centrum van twee middelgrote reclame bureaus. We bieden zelfstandig werk, een prettige omgeving, een goed stel collega's en een prima salaris aan een De man of vrouw die wij zoeken is tussen de 25 en 30 jaar oud. in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden, beheerst de Engelse taal redelijk en brengt de nodige ervaring met zich mee. Na een ruime inwerkperiode zullen de voornaamste werkzaamheden bestaan uit budgettering, maandelijkse verslaggeving en debiteuren- en crediteurenadministratie. Daarnaast kunnen in de toekomst ook verzekeringen en cost-accounting tot uw takenpakket gaan behoren. Bent u geïnteresseerd? Neemt u dan schriftelijk of telefonisch contact op met de heer S.J. Bergsma van Ted Bates Company bv Oranje Nassaulaan 30. 1075 AP Amsterdam, tel. 020-762032 De scktor dagbladverkoop van Trouw houdt zich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse-verkoopbestand. De buitendienst van deze sektor iso.m. belast met het dagelijks organiseren van een adekwa- te bezorging bij abonnees en losse verkoop afnemers. Voor het rayon bestaande uit de provincies Friesland. N.W.-Overijssel. N O -Polder, deel uitmakend van het distrikt N.O.-Nederland, zoeken wij op korte termijn een adjunkt rayon-inspekteur (leeftijd 25-35 Jaar) Taak organiseren van het bezorgapparaat in het rayon, het onderhouden van kontakten met agen ten en abonnees en losse-verkoopafnemers; het meewerken aan akties gericht op be houd en uitbouw van het abonnementenbe stand. Gezien de aard van deze buitendienstfunktie denken wij aan iemand die beschikt over: een opleiding op HAVO- of vergelijkbaar niveau, commercieel en administratief inzicht; rijbewijs B/E. De nieuwe medewerker dient in genoemd rayon woonachtig te zijn of daarheen te verhui zen (bij voorkeur Heerenveen of omgeving). Bekendheid met de prot. Christelijke organisa ties is eveneens van belang. Het salaris ligt (afhankelijk van leeftijd en ervaring) tussen 2500,en 2800.bruto per maand. Een bedrijfsauto wordt ter beschik king gesteld. Nadere informatie wordt verstrekt door dhr. P. Hovenga, Hoofd Inspcktiegebied in Noord- oost-Nederland, dagelijks te bereiken onder tel.nr. 05200-17030. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelsafdeling van Trouw Kwartet B. V., Wibautstraat 131. 1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevrouw E. Thijssing. N.V. LEVENSVERZEKERING MIJ. UBO Oudenoord 2 - corr.-adres Postbus 104. 3500 AC Utrecht. Tel. 030-334145 In ons bedrijf is de functie vacant van Wij denken aan een enthousiaste mede werkster in de leeftijd van 25 tot circa 35 jaar met een middelbare school opleiding. typevaardigheid en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Verder dient zij zelfstandig en accuraat te kunnen werken, eigen initiatieven te ontplooien en over goede contactuele eigenschappen te beschikken. De hoofdtaken van deze functie zijn: - telefonische contacten met relaties - bijhouden van directiearchief en -agenda - verzorgen van typewerk voor directie en rechtstreeks onder de directie ressorterende stafafdelingen, alsmede voor de OR - notuleren van vergaderingen. Als u interesse hebt in deze functie verzoeken wij u te schrijven naar onze afdeling Personeelszaken. Het bestuur van de stichting Rehoboth, Prot. Chr. verzorgings tehuizen voor ouderen,' 'DE DILLENBURG' (geopend in sept.1977, 123 bewoners) en 'REHOBOTH' (gerenoveerd aug. 1978, 44 bewoners), beide tehuizen tegenover elkaar gesitueerd in Ermelo, vraagt een voor de beide tehuizen, min. leeftijd 30 jaar. De gedachten gaan uit naar iemand die: begrip heeft voor de oudere mens, beschikt over goede kontaktuele eigenschappen, goed leiding kan geven en organiseren en representatief is in het.optreden. Gewenste opleiding: M.B.O.C.D. of huishoudkundige voor inrichting. Gezien de identiteit van de stichting wordt van de kandidaat een pro testants christelijke levensovertuiging verwacht. Salaris en rechtspositie overeenkomstig de C.A.O. voor de bejaarden tehuizen. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen direkteur van de tehuizen, de heer Th.B.J. te Brake, Postbus 580, 3850 AN Ermelo, tel. 03417-56854. Bij de Nederlandse Vereniging tot Rheumatiekbestrijding (Het Nationaal Rheumafonds) vaceert, in verband met de a.s. pensionering van de huidige medewerker, de funktie van: Tot de taak van deze stafmedewerk(st)er behoren, behalve de leiding van de afdeling, o.a. ook het zoeken naar geschikte vakantiemogelijkheden voor reumapa tiënten en de organisatie van deze groepsreizen. Gegadigden dienen tenminste aan de volgende eisen te voldoen: opleiding op middelbaar niveau; leidinggevende- en organisatorische kwaliteiten; goede contactuele eigenschappen; begrip voor de problemen van lichamelijk gehandi capten; administratief inzicht; kennis van de moderne talen; bereidheid zelf de reizen te leiden; Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 45 jaar. Het salaris van deze funktionaris is gelijk aan schaal 114 van het B.B.R.A., dat door de Vereniging wordt gehanteerd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties met volledige vermelding van gegevens dienen zo spoedig mogelijk te worden gericht aan de direkteur van de Nederlandse Vereniging tot Rheuma tiekbestrijding, 1e Sweelinckstraat 62, 2517 GG Den Haag. Uitvoerige schriftelijke informatie kan telefonisch wor den aangevraagd bij het secretariaat, tel. 070-469696 toestel 14 of 15. CP Specialiste in het vervaardigen van machines en installaties voor de voedingsmiddelenindustrie zoekt voor één van haar Landen-managers een ervaren Voor de afdeling Verkoop/Export Tot de taken van de nieuwe medewerkster zal behoren: Het opnemen en uitwerken van correspondentie. Het bewaken van orders. Het onderhouden van telefonisch kontakt met klanten en agenten. Gedacht wordt aan een medewerkster met HAVO-opleiding en met een secretariële opleiding. Ervaring in een soortgelijke funktie is gewenst. Kennis van en ervaring in het gebruik van enkele moderne talen o.a. Frans of Spaans is van essentieel belang. Geboden wordt een goed salaris en een afwisselende baan met verantwoordelijk werk. Inzake huisvesting kan eventueel bemiddeld worden. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden ingewacht bij: MACHINEFABRIEK C. RIJKAART B.V. 2e Industrieweg 8 4147 CT ASPEREN Telefoon: 03451 -4441toestel 53 de heer J. D. Molog. te Amsterdam-West is een particuliere organisatie uitgaande van de Nederlandse Hervormde Diakones- sen Inrichting te Amsterdam. In verband met toenemende activiteiten, zowel op administratief- als op automatiseringsgebied, zoeken wij contact met een Er is een administratieve organisatie voor twee zie kenhuizen en een klein bejaardenhuis. De dienst heeft 15 medewerkers en is verdeeld in drie sectoren te weten: patiëntenadministratie, boekhouding en een salarisadministratie voor 900 personeelsleden. Er is een staffunctionaris ten behoeve van de directie aanwezig, die zich voornamelijk bezighoudt met cal culatieschema's, individuele aanvragen, etc. Voor deze functie gaat de gedachte uit naar een er varen manager met goede organisatorische- en con tactuele eigenschappen, die: over leidinggevende capaciteiten beschikt inzicht heeft in de automatiseringsproblematiek een V.W.O.-opleiding heeft voltooid en hetS.P.D. niveau heeft bereikt tenminste 35 jaar is en zo mogelijk ervaring heeft binnen de gezond heidszorg. U kunt uw sollicitatie richten aan de afdeling Per soneelszaken van het Andreas Ziekenhuis, Theo- phile de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam. Telefoon: 020 -17 52 11. ■VOOR TIJDELIJK WERK AANGESLOTEN tEP ^tRDAMl Randstad Uitzendbureau bv is één van de grootste uitzendorganisaties in ons land. Zij helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel en daarmee uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Deze dienst wordt verleend in de administratieve, industriële en technische sektor. Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers, zgn. units. De leiding daarvan is in handen van een unitleid(st)er. Deze werkt binnen de unit serieus en met enthousiasme mee en stimuleert een goede dienstverlening naar de uitzendkrachten en een juiste afhandeling van de administratie. Daarnaast gaat de unitleid(st)er op bezoek bij bedrijven om het kontakt te onderhouden met bestaande en het kontakt te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden. Voor onze units in Amsterdam zoeken wij jonge mensen, die opgeleid willen worden tot Randstad verwacht dat zij tenminste een middelbare schoolopleiding (VWO- met einddiploma) hebben, over goede kontaktuele eigenschappen beschikken en een aantal jaren bedrijfservaring hebben opgedaan. Een leeftijd rond 25 jaar is het meest geschikt. Daar staat tegenover: een aantrekkelijk salaris. 8J4% vakantiegeld. 23 vakantiedagen. 13e maand plus tantième, studiekosten-, representatie- en onkostenvergoeding. Vanzelfsprekend krijgen zij een gedegen bedrijfsopleiding, training en voort durende begeleiding. Schriftelijke sollicitaties met volledige peronalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Randstad Uitzendbureau bv, t.a.v. mevr. E.W. Uil, Kalverstraat 196,1012 XH Amsterdam. De Stichting Interkerkelijke Coördinatie Commissie Ontwikkelingsprojekten een Protestantse organisatie die zich toelegt op het verlenen van financiële en personele steun aan ontwikkelingsprojekten van partikuliere organisaties in de Derde Wereld zoekt op korte termijn, wegens toeneming van werkzaamheden voor haar Centrale Afdeling Deze medewerk(st)er zal (vnl.) de direkteur projektenbeleid assisteren d.m.v. administratieve koördinatie m.b.t. ICCO-ontwikkelingswerkers (15 20 personen met hun gezinnen) en deelname aan hun persoonlijke begelei ding voorbereiding van projektaanvragen en korrespondentie hierover administratieve begeleding van het proces rond de relatie met overzeese partners assistentie bij de verwerking van vergaderstukken van de verschillende afdelingen enig dokumentatiewerk assistentie bij de voorbereiding van de verslaggeving aan de overheid. Wij denken aan iemand met: hoger beroepsonderwijs of van vergelijkbaar niveau aktieve kennis van tenminste twee moderne talen bij voorkeur overzeese werkervaring. Gezien onze achtergrond en ons relatiepatroon naar overzee geven wij de voorkeur aan sollicitanten die vanuit een evangelische inspiratie willen werken. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Voor nadere informatie kunt u bellen: tel. 03404-24844. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan de Direktie van iCCO, (Zuster plein 22A), Postbus 151, 3700 AD Zeist. In verband met uitbreiding van het aantal hulpverleningen zoeken wij voor de wijk Delfshaven Tot haar/zijn taken behoren o.a. intake werkzaamheden het begeleiden van de hulpverlening het bijhouden van de hierbij noodzakelijke administratie het deelnemen aan teambesprekingen. Wij vragen iemand die een afgeronde beroepsopleiding heeft: MBO sd, HBO mw, K en O akte N XII, N XIX of N XX (Degenen die dit jaar afstuderen kunnen ook solliciteren) de bereidheid heeft om vanuit een christelijke levensvisie te werken de uitdaging aanneemt om in een oude stadswijk te werken. Geboden wordt: salaris tot max. 3730,per maand afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring pensioenregeling P.G.G.M. mogelijkheid tot funktiebegeleiding. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer J. Pothof teamcoördinator, tel. 010-772711. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de direkteur. de heer J. M. van Rheenen. Stichting Gezinsverzorging van het Gereformeerd Centrum voor Welzijnsbehartiging, Heemraadssingel 112, 3021 DH Rotterdam. Stichting Gereformeerd Centrum voor Welzijnsbehartiging Heemraadssingel 110-112 Rotterdam telefoon 010-772711

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18