de ifksoveriieitl waagt [F® Jonge mensen met kontaktuele kwaliteiten Intercedenten (m/v) medewerker ten dienste van de ondernemingsraad m/v V$3Cfj een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER een SEKRETARESSE een ASSISTENT-BOEKHOUDER randstad uitzendbureau 1. een PROGRAMMAMAKER (m/v) 2. Een BUREAU-REDAKTEUR (m/v) ZATERDAG 3 MEI 1980 TROUW/KWARTET I De Stichting INTERKERKELIJKE COÖRDINATIE COMMISSIE ONTWIKKELINGSPROJEKTEN een Protestantse organisatie die zich toelegt op het verlenen van financiële en personele steun aan ontwikkelingsprojekten van partikuliere organisaties in de Derde Wereld zoekt op korte termijn, wegens vertrek van enkele medewerk(st)ers (door verhuizing en wegens huwelijk) voor haar afdeling LATUNS AMERIKA met goede typevaardigheid (diploma) goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal enige kennis van de Spaanse taal. Werkzaamheden; het typen van brieven en verslagen in het Spaans. Nederlands en Engels het inschrijven van de binnenkomende post distributie van vergaderstukken archivering het klaarmaken van indieningsdossiers en projekten. Leeftijd: tot 23 jaar (vanwege de samenstelling van het administratieve team, bestaande uit 4 personen). (vrt. of mnl.) voor haar afdeling AFWIKKELING PROJEKTEN met goede typevaardigheid (diploma) goede kennis van de Nederlandse. Engelse en Spaanse (zo mogelijk ook Franse) taal enkele jaren werkervaring. Werkzaamheden: het typen van korrespondentie en nota's (van konsept) de voorbereiding en notulering van de maandelijkse afdelingsvergadering enkele koördinerende werkzaamheden kopieer- en archiefwerkzaamheden. voor haar afdeling Centrale Financiële Administratie die een MEAO-diploma (administratieve richting) of een gelijkwaardige opleiding heeft bij voorkeur enige werkervanng heeft na een inwerkperiode in staat is redelijk zelfstandig een aantal facetten van het werk te behartigen 20-25 jaar oud is. Werkzaamheden: in hoofdzaak een aantal dagelijks terugkerende werkzaamheden binnen de boekhou ding, w.o. het koderen en boeken van bescheiden, afsluitingswerkzaamheden, het mede samenstellen van periodieke overzichten t.b.v. de kostenbewaking, enz. De boekhouding wordt verzorgd door een 3-tal medewerkers, die binnen de Centrale Afdeling in teamverband werken. Een zekere betrokkenheid bij de problematiek van de Derde Wereld wordt voor alle funkties op prijs gesteld. In alle gevallen gaat het om een full-time werkkring. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Voor nadere informatie kunt u beUen met ICCO's personeelsafdeling: tel. 03404- 24844. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan de Direktie van ICCO. (Zusterplein 22A), Postbus 151. 3700 AD Zeist. SBSB Randstad Uitzendbureau helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel Omgekeerd helpt Randstad uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Het kontakt tussen aanvrager en sollicitant komt tot stand d m v. een tussenpersoon, die bij Randstad intercedent(e) wordt genoemd. Voor onze vestigingen in Amsterdam e.o zoeken wij Zij zorgen voor de bemiddeling tussen uitzend krachten en tijdelijke banen. Een boeiende taak, die het nodige aan takt, mensen kennis en zakelijke feeling vraagt. Een HAVO/VWO- diploma en enige bedrijfservaring is noodzakelijk. Een leeftijd van 21-25 jaar is het meest geschikt Gerekend kan worden op een gerichte opleiding, een goed salaris, vakantiegeld, gratifikatie en studiekostenvergoeding. Randstad nodigt geïnteresseerden uit tot sollicitatie. Bij voorkeur schriftelijk, met zo volledig mogelijke vermelding van personalia, opleiding en ervaring en onder bijsluiting van een recente pasfoto. Randstad Uitzendbureau bv. t a.v. Liesbeth Uil. Kalversiraat 196, 1012 XH Amsterdam, tel. 020-22 7666 Randstad houdt bij de verwerking van deze sollicitatie het volgende tijdschema aan: - binnen 10 dagen bevestiging van uw sollicitatie en de uitslag van de selektie op grond van de sollicitatie brieven. waarbij al of niet een uitnodiging voor een gesprek. - binnen 10 dagen na uitnodiging een uitvoerig gesprek, het verstrekken van informatie en dokumentatie- materiaal. het eventueel maken van een afspraak voor een psychotechnische test. - binnen 10 dagen na de test definitieve afhandeling van de sollicitatieprocedure adviseur (mni./vri.) vac. nr. 0-594910156 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v het Directoraat-Generaal voor het Voort gezet Onderwijs, Volwasseneneducatie Functie-informatie: adviseren van de leiding over de ontwikkeling van en voorbereiden van het periodieke bewindsiiedenoverleg over de vol wasseneneducatie: als voorzitter van de Inter departementale Stuurgroep Volwasseneneducatie zorg dragen voor een gecoördineerde beleids ontwikkeling en beleidsuitvoering; ondersteunen van de leiding van het Directoraat-Generaal bij het zorg dragen voor de departementale en de interdepartementale coördinatie. Vereist: voltooide universitaire opleiding of een combinatie van (HBO)opleiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterrein; ervaring in een leidinggevende functie; kennis van de ontwikke lingen op het gebied van de volwassenen educatie. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: afhankelijk van ervaring max. f7998.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer A. H. Koelink, onder nr. (070) - 74 24 39. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m,n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 30 mei 1980. beleidsmedewerker (mnl./vrl.) deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 0-592710156 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Directie Verzorgingsstructuur, Afdeling Leerplan- en Toetsontwikkeling Functie-informatie: bijdragen aan de formulering, ontwikkeling en uitvoering van een beleid voor de leerplan- en toetsontwikkeling; bestuderen en bijhouden van binnen- en buitenlandse ontwikke lingen op genoemd gebied: deelnemen aan werkgroepen en commissies en voeren van secretariaat daarvan. Vereist: voltooide universitaire opleiding b.v.k. onderwijskunde; goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f2657,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 24 mei 1980. Chef (mnl./vrl.) Afdeling Beleidsinformatie vac. nr. 0-594810156 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Organisatie en Automatisering De Afdeling realiseert informatiesystemen ter ondersteuning van beleidsontwikkeling en planning. Tevens levert de Afdeling een bijdrage aan de formulering van het informatie- en automati seringsbeleid. Functie-informatie: inventariseren en analyseren van de behoefte aan informatie t.b.v. het beleids proces; adviseren over en zorgen voor de ont wikkeling van beleidsinformatiesystemen; signa leren van organisatorische aanpassingen ter ondersteuning van het informatievoorzienings proces; verschaffen van informatie aan (toekomstige) gebruikers over toepassings mogelijkheden. m.n. betreffende direct computer gebruik en statistische methoden en over de ontwikkeling van toepassingssystemen bij Onder wijs en Wetenschappen, betreffende de aspecten van beleidsinformatie; leiding geven aan een projectadviseur en een adjunct-projectadviseur; deelnemen in project- en werkgroepen. Vereist: voltooide universitaire opleiding; ervaring op het terrein van beleidsinformatiesystemen b.v.k. in een leidinggevende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 6141,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in de middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 31 mei 1980. Inlichtingen Informaties over andere functies bij de Rijks overheid kunnen worden ingewonnen bij de permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer 070 - 50 12 26. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de ge wenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven hage. Electrorail N.V. heeft behoefte aan een De aktiviteiten van ER omvatten een grote verscheidenheid van werkzaam heden op electrotechnisch en mechanisch gebied, in hoofdzaak voor NS, in toe nemende mate ook voor opdrachtgevers buiten het NS-concern. Het bedrijf telt ruim 700 medewerkers. Sinds 8 jaar kent ER een bevredigend funktionerende OR. Dé verzelfstandiging van de OR, de uit breiding van taken en bevoegdheden als gevolg van de gewijzigde WOR, maken een meer professionele ondersteuning van de OR noodzakelijk. Alhoewel funktioneel ressorterend onder de afdeling Personeel en Organisatie, zal de gevraagde funktionaris voor de uitvoering van zijn taak rechtstreeks verantwoording schuldig zijn aan de OR. In nauwe samenwerking met de ge kozen voorzitter en sekretaris zal hij/zij worden belast met voorbereidingen verslaglegging van de OR- en Overlegvergaderingen en van de vergaderingen van de OR- kommissies ondersteuning van de OR bij het ver gaderen, mede met het oogmerk te komen tot effektieve besluitvorming en strategiebepaling verzorging van de OR-korrespondentie, eventueel administratieve onder steuning van OR-leden verzorging van artikelen in het per soneelsblad over de OR en zijn aktivi teiten het opstellen van het jaarverslag het beheer van het OR-archief. Wij denken voor deze funktie aan een medewerker/ster van hbo-nivo (bv. vol tooide opleiding Sociale Akademie rich ting PW of HEAO ec. - juridische rich ting) met enkele jaren ervaring in het bedrijfsleven. Anders gerichte opleiding en ervaring sluiten wij echter niet bij voorbaat uit. Waarde wordt gehecht aan gevoel voor positie en rol van de OR, aan belang stelling voor algemeen maatschappelijke aspekten van demokratisering, de relatie tot vakbonden ed. Organisatorische en redaktionele vaar digheden lijken ons onontbeerlijk. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, doch zal maximaal ca. f 4000,- per maand bedragen. Uitoefening van de werkzaamheden bin nen het kader van een part-time dienst verband (bv. drie dagen per week) achten wij mogelijk. Het salaris is dan uiteraard naar rato. Daarnaast zijn van toepassing 8% vakantietoeslag, 2% kerstgratifikatie, een 13e maand en gunstige reisvoor- waarden per trein. Informatie over deze funktie kunt u in winnen bij de heer J. Schuurman, ge kozen sekretaris van de OR, tel. 030- 444421. Sollicitaties kunt u richten aan de afde ling Personeel en Organisatie, 2e Daalsedijk 8,3551 EJ Utrecht. e IKON-TELEVISIE ZOEKT: met journalistieke ervaring voor een vakature bij de rubriek Kenmerk. In Kenmerk werkt de IKON samen met KRO/RKK. De rubriek is geconcentreerd op nieuws en achtergrondinformatie over het raakvlak van kerk en samenle ving. Kennis, interesse en betrokkenheid in verband hiermee zijn voor deze funktie onontbeerlijk. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met de voor visualisering benodigde televisie-ervaring. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring overeenkomstig de Omroep- CAO. Het betreft hier een nieuwe funktie op de redaktie van de rubriek Kenmerk. We denken aan een jong journalist(e) bij voorkeur met enige ervaring op dit gebied en met interesse voor en betrokkenheid bij de onderwerpkeuze van Kenmerk. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring overeenkomstig de Omroep- CAO. Sollicitaties binnen drie weken na verschijnen van deze advertentie richten aan: IKON, Algemene Zaken. Borneolaan 25. 1216 GX Hilversum nv Provinciale Gelderse Elektriciteits- Maatschappij In verband met de toekomstige exploitatie van stadsverwarming in Almere, is opgericht de nv Maatschappij tot Exploitatie van Stads verwarming Almere (MESA). De nv Provinciale Gelderse Elektriciteits- Maatschappij (PGEM) draagt zorg voor de direct over en de exploitatie van de MESA. Degenen die ten behoeve van de nv Mesa werkzaam zullen zijn treden in dienst van de nv PGEM. Bij de MESA kunnen enkele MTS'ers WERKTUIGBOUW (of kandidaten met een gelijkwaardige opleiding) geplaatst worden in de volgende functies: a. opzichter installaties Functie-informatie: toezicht op de bouw van regelinstallaties en de inrichting van afleverstations. Beheer en onderhoud van de verdeel- en regelinstallaties. Verplaatsing, bediening en onderhoud van mobiele ketelinstallaties. Bijwonen van bouw- en werkoverlegvergaderingen. Leidinggeven aan enkele eerste monteurs en monteurs centrale verwarming. Vereist: MTS Werktuigbouw (of gelijkwaardig) ervaring in aanleg en onderhoud van centrale verwarming en/of een applicatiecursus op het gebied van centrale verwarming. Standplaats: Almere. b. opzichter leidingen Functie-informatie: toezicht op de aanleg van pijpleidingen. Beheer en onderhoud van het leidingnet. Bijwonen van bouw- en werkoverlegvergaderingen. Leidinggeven aan enkele eerste monteurs leidingen en pijpenlassers/monteurs. Vereist: MTS Werktuigbouw (of gelijkwaardig) ervaring in aanleg en beheer van ondergrondse leidingnetten kennis van lastechnieken. Standplaats: Almere. c. tekenaar leidingen en installaties Functie-informatie: maken van werktekeningen, verwerken van wijzigingen op revisietekeningen bijhouden van het GBKN-systeem (grootschalige basiskaart Nederland). Beheer van het tekeningenbestand, het technisch klantenarchief het documentcoderingssysteem. Verstrekken van informatie aan derden omtrent de ligging van de pijpleidingen. Verzamelen van informatie betreffende de ligging van kabels en leidingen va' andere nutsbedrijven. Vereist: MTS Werktuigbouw (of gelijkwaardig) enige jaren tekenkamer-ervaring op het gebied va centrale verwarming. Standplaats: voorlopig Utrecht, te zijner tijd Almere. Er wordt hulp verleend bij de huisvesting. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van de vacature waarnaar men solliciteert, word® gericht aan de afdeling personeelszaken van de PGEM. correspondentie-adres: postbus 9039, 6800 EZ Arnhem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16