030 941041 °CNV^ SAMEN OP DE GOEDE WEG FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 3 MEI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur ..God zij geprezen met ontzag Hij draagt ons leven dag aan dag Zijn naam is onze vrede." Blij en dankbaar willen wij D.V. op 8 mei 1980 herdenken dat onze ouders en grootouders T. de Vries en M. de Vries-Mooibroek jaar getrouwd zijn. Rotterdam: Goos en Ans Henk en Jantje Vollenhove: Annie en Kees Voorschoten: Henny en Niek Toronto: Koos en Julie Nieuw-A'dam: Jan en Aty Toronto Roelof en Riet Appingedam: Meint en Hillie kleinkinderen en achterkleinkinderen Mei 1980 9481 CS Vries, Tienkampen 4. „Soli Deo Gloria" Zo de Here wil hopen wij Jac. van den Heuvel en J. H. van den Heuvel-de Vries a.s. 14 mei onze 55-jarige echtvereniging te herdenken met Nel en Frans en onze kleinkinderen, familie en vrienden in het „Dorpshuis" te Kudelstaart. Gelegenheid tot feliciteren n.m. van 5 tot 6.30 uur. S.v.p. geen bloemen, planten of geschenken; wilt u evt. de bus voor de Nierstichting gedenken. E. Heuvelhonk Hoofdweg 96 1424 PH De Kwakel Ter gelegenheid van het 50-jarig huwelijk van onze ouders: A. L. Schouten en E. Schouten-Buning wort er op 8 mei a.s. van 16.00-17.30 uur een receptie gehouden in de zaal van de Geref. Kerk aan het Moensplein te Beverwijk. U bent van harte welkom. Kinderen en kleinkinderen Privé-adres: Mr. van Lingenlaan 46 Beverwijk. „Moge Hij u geven wat uw hart begeert, al uw plannen in vervulling doen gaan" (Ps 20 5) Woensdag 14 mei 1980 zal het 50 jaar gelegen zijn dat onze ouders Henk Verkuyl en Nel Kroon deze trouwtekst meekregen. Dankbaar en blij hopen wij deze dag met elkaar te vieren. Gelegenheid te feliciteren 14 mei van 20-22 uur in het „Wapen van Assendelft", Dorpsstraat 533, Assen delft. Hun kinderen: Eef en Gert Boerma - Argentinië Jaap en Gre Verkuyl - Assendelft Ien en Cor Sparreboom - Zevenbergen Koen en Ans Verkuyl - Hoofddorp Teun Kamper - Assendelft Ank en Jan Hoogmoed - Assendelft Hun kleinkinderen: Wouter, Jorge, Els en Peter, Henk en Mary, Kees, Jolanda, Edwin, Ronald, Yvonne, René en Petra. Liever geen kado's of bloemen. Een gift voor het Rode Kruis is welkom. Roerdompstraat 78. 1551 GK Westzaan. In plaats van kaarten Heere Gij zijt ons geweest. Een toevlucht van geslacht tot geslacht Ps. 90 vers 1 Met dankbaarheid hopen wij D.V. 9 mei 1980 te gedenken, dat onze ouders en grootouders: C. Schelhaas en T. Schelhaas-Lanning 50 jaar getrouwd zijn. Wie hen feliciteren wil is van harte welkom van 16.00 uur tot 17.30 uur in Hotel Homan, Stationsstraat 3 in Hoogeveen. Nieuwer oord: H. Schelhaas J. Schelhaas-Wilting London (Canada): R. Schelhaas S. Schelhaas-Drost Hoogeveen: N. Schelhaas F. Schelhaas-Blokzijl Alteveer: G. Schelhaas M. M. Schelhaas-Guichelaar Moorefield (Canada): E. H. H. Schelhaas B. Schelhaas-Reussink Colombare di Sirmione (Italië): W. T. Bonnen-Schelhaas B. Bonnen Musselkanaal P. J. Wolters-Schelhaas J. Wolters en alle kleinkinderen Hoogeveen. Alteveerstraat 109, 7906 CD Dankbaar delen wij u mede dat onze ouders Douwe Haga en Martha Haga-Hamstra D.V. op 8 mei a.s. 40 jaar getrouwd zijn. Hun kinderen Bamberghof 13. 1068 VZ Amsterdam. 25 jaar getrouwd Wij hopen dit met onze kinderen, familie, vrienden en kennissen te vieren op donderdag 15 mei in restau rant „de Bosrand", Amstelveenseweg 764 Amster dam-Zuid. Receptie van 15.00-17.00 uur. P. H. van der Panne J. van der Panne-Ballast Jan en Romy Ineke en André Jaap Jos Aristide Briandstraat 11, Diemen. „Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil." Psalm 68 20 Dankbaar gedenken wij met onze kinderen Christien en Gerard, dat de Here ons 25 gezegende jaren gegeven heeft in ons huwelijk en in ons werk. Wij vinden het fijn dit met U te vieren: op zondag 11 mei in Westerlee (Gron.) van 16.00 uur tot 18.00 uur in „Antenne", op zaterdag 31 mei in Uithoorn, vanaf 16.30 uur in de Gereformeerde Kerk „De Schutse", De Merodelaan. Izaak Meijer Tineke Meijer-Luitse Uithoorn, mei 1980 Hugo de Grootlaan 11 1422 BR De Kerkeraad van de Geref. Kerk te Uithoorn maakt met vreugde bekend, dat Ds. Iz. Meijer op 22 mei 1980 25 jaar predikant zal zijn. Wij bieden ieder, die dat wenst, de gelegenheid Ds. en Mevr. Meijer, die tevens hun 25-jarig huwelijksjubi leum herdenken, te feliciteren op zaterdag 31 mei a.s. van 16.30-19.00 uur in kerkgebouw De Schutse, de Merodelaan te Uithoorn. S. E. Huismans, praeses A. Coolenlaan 35 Uithoorn, mei 1980. Soli Deo Gloria Dankbare kinderen en kleinkinderen delen hierbij mede dat: L. van Gorkum N. van Gorkum-van Wieringen op D.V. 15 mei a.s. de dag hopen te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Leo en Corrie Thea, Ellen, Esther en Yvonne Riet en Jan Nelleke, Harold-Jan, Leonard Betty en Matthijs Jaap en Nel Marieke, Lenny en Leon Gelegenheid tot feliciteren aan huis. Dorpsstraat 25, Hazerswoude. In Jezus ontslapen, onze lieve vader en opa Abraham Venhuizen weduwnaar van Jantje Hofman. Op de leeftijd van 82 jaar. Steen wij kerwold N. Venhuizen T. Venhuizen-van Herwijnen Meppel: M. Visserman-Venhuizen N. Visserman Wieringerwerf: J. Riepma-Venhuizen W. J. Riepma Kinderen en kleinkinderen. Steenwijk: Mevr. H. P. Doeven-Noppers Steenwijk, 1 mei 1980 Meppelerweg 74 Corr. adres: N. Venhuizen, Hesselingendijk 5, 8341 TP Steenwijkerwold De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 6 mei om 13.30 uur in de Geref. kerk, Onnastraat te Steenwijk. De begrafenis zal daarna plaats hebben op de algemene begraafplaats te Steenwijk. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling tot in de aula van „De Laatste Eer" Kornputsingel 40 te Steenwijk. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen „U zij de glorie, opgestane Heer". Na een moedig gedragen lijden is onverwachts van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke moeder en grootmoeder Catharine Martine Lenderink-Bronsveld in de ouderdom van 68 jaar. Zeist: G. Lenderink Meerssen: J. M. Lenderink-Bennen H. Bennen Gert-Jan en Pien Bosch en Duin: R. S. G. Lenderink H. Lenderink-Offringa Sicco en Steven Rijnsburg: K. W. Koppe-Lenderink W. M. Koppe Manuel, Erik en Esther Voorthuizen: G R. Lenderink T. H. W. Lenderink-Lokhorst Gerhard en Rogier 3701 GC Zeist, 28 april 1980 Slotlaan 155" De begrafenis heeft in besloten kring plaatsge vonden. God heeft aan het lijden van onze geliefde schoonzuster Renske Feddema-Boersma echtgenote van Joh. Feddema een einde gemaakt door haar tot Zich te nemen. Zij mocht 82 jaar oud worden. Canada: Jac. Feddema Geesbrug: J. Feddema S. Feddema-Sikma Hoogeveen: S. Nicolaï-Feddema P. J. Nicolaï Balk: P. Feddema T. Feddema-Dijkstra Canada: J. Kooistra-Feddema R. Kooistra „Ook dit is het werk van de Schepper" Vandaag is, toch nog onverwacht, overleden onze geliefde man, vader, schoonvader en opa Johannes Antonie de Snoo op de leeftijd van 66 jaar. Dordrecht: J. G. de Snoo-Hooimeijer Mar ja en Jan Eldine en Freek Schiedam: Ton en Manna Ede: Hans en Connie Rozenburg: Kees en Bep Vlaardingen: Jan en Marjon en kleinkinderen 3328 BG Dordrecht, 1 mei 1980. Assumburg 86. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het „Rouw- centrum," Kon. Wilhelminastraat 48 te Dor drecht. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek zaterdag van 17.15-18.15 uur. De rouwdienst zal worden geleid door de wel eerwaarde heer ds S. v.d. Oever dinsdag 6 mei a.s. om 12.30 uur in de Andreaskerk, J. van Heemskerckstraat te Dordrecht, waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Nassau- weg te Dordrecht. Na de plechtigheid is er nogmaals gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Ons bereikte het bericht, dat is overleden de heer C. Roos van 1948 tot 1972 heeft hij als docent Engels het Comenius College te Hilversum met grote toe wijding gediend. Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij heeft verricht. Namens het Comenius College Ir. J. D. Bijloo voorz. bestuur Drs. C. Beeftink wnd. rector Hilversum, 2 mei 1980. Ik hef mijn ogen op naar de ber gen, vanwaar mijn hulp komen zal. Psalm 121 onberijmd Na een moedig gedragen lijden is nog geheel onverwacht uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa en zwager Kornelius Meindert Nieboer geliefde echtgenoot van Adelheid Eising Op de leeftijd van 74 jaar. 9663 RW Nieuwe Pekela, 1 mei 1980 J. Oldenburgerstraat E 98 A Vught: A. Nieboer-Eising »t: Arend Jan en Hetty Marco Anette Nieuwe Pekela: Anjokla Zeist: Cathrien Nieuwe Pekela: K. Eising De overledene is opgebaard in de aula „Raad- hof" te Nieuwe Pekela. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 6 mei op de Ned. Herv. begraafplaats te Nieuwe Pekela. Vooraf zal er een dienst van woord en gebed worden gehouden in de Geref. Kerk te Nieuwe Pekela, die aanvangt om 13.15 uur. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen, worden ver zocht om 13 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in een zaal van de kerk. Liever geen bloemen Laat Hem besturen, waken, 't Is wijsheid wat Hij doet. Heden is plotseling van ons weggeno men onze lieve zoon, broer en oom Alle Hoekstra echtgenoot van Betty Vlietstra op de leeftijd van 56 jaar, te Alkmaar Utrecht: U. Hoekstra W. B. Hoekstra-Schep Utrecht: T. Hoekstra L. de Graaf Boskoop: H. Oosterom-Jongeman en Kinderen Utrecht, 1 mei 1980 „De Lichtkring", Eykmarilaan 72. Heden nam God toch nog onverwacht tot zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en groot vader Cornelis van der Poel op de leeftijd van 75 jaar. Wij zijn dankbaar, dat wij hem zo lang moch ten hebben. Driebergen: J. W. van der Poel-Schrier Brummen: Nico en Letty van der Poel Caren Castricum: Paul en Jacqueline van der Poel Renswoude: Henk en Anke van der Poel Björn, Arthur, Sander Scherpenzeel: Aad en Atie van der Poel Onno, Marjolein Driebergen, 1 mei 1980 Bosstraat 15, 3971 XJ. Geen bloemen - liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Cordesstraat/hoek Traay te Drie bergen. Aldaar gelegenheid tot condoleren zaterdag 3 mei, 's avonds van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 6 mei a.s. om 11.00 uur in de Morgensterkapel Melvill van Carnbeelaan 16 te Driebergen. Aansluitend zal de teraardebestelling plaats vinden om 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Verlengde Traay te Drie bergen. Vertrek vanaf het woonhuis, 10.30 uur. Want alzo lief heeft God de we reld gehad, dat Hij Zijn eniggebo ren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe. Johannes 3 16 Voor ons toch nog onverwacht nam de Heere op Zijn tijd uit ons midden weg mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa, onze zwager en oom Johannes Marinus Haasbeek op de leeftijd van 69 jaar. Hazerswoude R-D: C. Haasbeek-van Rijn Alphen a/d Rijn: Maartje en Rien van der Leij Richard-Marc-Roel-Carolien Echteld: Arie en Hennie Haasbeek Olaf-Esther-Bjorn Bloemendaal: Jan en Anneke Haasbeek Bart-Jan en Willem-Lisanneke Hazerswoude-D: Jannie en Karei van Vliet Annelies-J anneke Zevenbergschenhoek: Koos en Lia Haasbeek Saskia-Anita Alphen a/d Rijn: Wim en Carry Haasbeek Martij n-J antine Hazerswoude-D: Corrie en Piet van 't Wout Kitty-Pieter-Marieke Familie Haasbeek Familie van Rijn Hazerswoude R-D, 2 mei 1980 Jacob Reviusstraat 3 Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in gebouw „Hons- wijck" te Koudekerk'a/d Rijn op maandag 5 mei van 20.00 tot 21.00 uur en na de begrafenis in de aula van de Oosterbegraafplaats te Al phen a/d Rijn. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. dinsdag 6 mei 1980 aanvang 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Koudekerk a/d Rijn, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Oosterbegraafplaats te Alphen a/d Rijn. Aankomst aula 15.00 uur. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 vers 3 Voor ons onverwachts, maar in God's wijsheid heeft hij tot Zich genomen onze zoon, broer, zwager en oom Theodoras Christiaan van Dalen echtgenoot van Tiny Geers in de leeftijd van 54 jaar. Weesp, Meidoornlaan 203. Soest: Mevr. G. van Dalen-Vis Renkum: Henk en Ans Den Haag: Klaas en Joke Leusden: Cees en Berta Goor: Wim en Mart Soest: Piet en Riet Soest: Goosje en Jan Baarn: Joop en Coby Rotterdam: Wietse en Joke Zwolle: Tom en Ger Hoornaar: Roelof en Frans neven en nichten Gelegenheid tot condoleren zaterdag 3 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het opbaarcentrum Pa pelaan 47 te Weesp. De rouwdienst zal worden gehouden .dinsdag 6 mei om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats Carspelhof aan de Utrechtse- weg te Weesp, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden. Die in Mij gelooft, zal leven al ware hi ook gestorven. Johannes 11 25 De Heere nam heden van ons weg na een langdurig, geduldig gedragen lijden, in de Hope des Eeuwigen Levens, onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Cornelia Jacomina Verwijs in de ouderdom van 84 jaar. Moerkapelle: C. A. Verwijs Moerkapelle: C. F. Daudey Rijswijk (Z.H.): A. Verwijs M. Verwijs-Cassa 's-Gravenhage: J. D. Daudey J. A. Daudey-van Ree en verdere nichten en neven Moerkapelle, 1 mei 1980. Bejaardentehuis „Beth-San", Kerkplein 1. Correspondentie-adres: A. Verwijs, Ocarinalaan 664, 2287 SM Rijswijk (Z.H.). Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van Huize „Beth-San". Bezoek en gelegen heid tot condoleren aldaar zaterdag van 16.30 tot 17.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dins dag 6 mei a.s. in de aula van „Beth-San", om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de begraafplaats „Moerhage" te Moer kapelle om 14.45 uur. Vertrek vanaf „Beth-San" om 14.30 uur. Geheel onverwacht werd uit onze familie kring weggenomen onze geliefde zwager Pier Stol op de leeftijd van 72 jaar. Echtgenoot van T. H. Brouwer Wij zijn verslagen maar hebben onze hoop gevestigd op het woord van Jezus, Die zeide: Wie in Mij ge looft heeft eeuwig leven. Dat dit de troost ook moge wezen voor onze zuster en haar kinderen. Grijpskerk, 1 mei 1980. Aduard: J. A. Bakker J. Bakker- Brouwer Hoogkerk: J. Brouwer A. Brouwer- Buursema Heeg: H. Boersma F. Boersma- Brouwer Den Horn: A. Brouwer G. Brouwer-Jager Odessa (Canada): S. E. Brouwer R. Brouwer- Kloosterboer Heden overleed in de leeftijd van 94 jaar onze geliefde diakones. Zr. Albertje Wold Zij was 66 jaar aan het Diakonessenhuis ver bonden. Wij gedenken haar met grote dankbaarheid. Groningen, 2 mei 1980. Van Ketwich Verschuurlaan 82. Bestuur, directie, predikanten en diakonessen, van het Diakones senhuis te Groningen. De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het Diakonessenhuis. Bezoek van 15.00- 16.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 7 mei 1980 des morgens om 10.30 uur in de kerkzaal van het Diaconessenhuis, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvin den in aula I van het Crematorium te Gronin gen om 12.00 uur. Vertrek van het Diacones senhuis om 11.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Dankbetuiging Allen die tijdens de ziekte en na het overlijden vai onze lieve moeder en grootmoeder Elisabeth Kromhout- Zandbergen hun belangstelling en medeleven betoond hebben betuigen wij onze hartelijke dank. Het was ons tol troost en steun in deze moeilijke dagen. Familie Kromhout Rijnsburg, ..éi 1980 Narcissenstraat 11 Christelijk Nationaal Vakverbond n

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14