PTT Post Expresse: vóór 11 uur op het postkantoor, nog dezelfde dag bezorgd. FAMILIEBERICHTEN één van de snelle diensten van pttpost .VRIJDAG 2 MEI 1980 TROUW/KWARTET P 11/RHS 13 kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen vader en moeder opa en oma Van harte gefeliciteerd met uw 35-jarig huwe lijksfeest. Tot straks in Eext. Kinderen en kleinkinderen Dankbaar en blij delen wij u mee, dat onze ouders en grootouders G. van Staaveren en P. van Staaveren-Kort op 13 mei a.s. 50 jaar getrouwd zullen zijn. U kunt hen hiermede gelukwensen op 16 mei a.s. tussen 20.30-22.30 in de „Zoete Inval" Amsterdamse vaart 95, Haarlem. Kinderen en kleinkinderen G. Steltmanstraat 19 1067 Amsterdam. Wentel uw weg op de Here en vertrouw op Hem en Hij zal het maken. Psalm 37 5 Deze trouwtekst kregen onze ouders en grootouders H. van Heusden en J. A. van Heusden-Roza op 16 mei 1930. Op 16 mei 1980 vieren we vijftig jaar trouw. Als U op deze dag onze ouders wilt feliciteren is daarvoor gelegenheid in de grote zaal van de Vijverwegkerk te Bloemendaal tussen 15 en 16.30 uur. Kinderen en kleinkinderen Veen en Duin 64 2061 XG Bloemendaal. Laat Hem besturend waken, 't is wijsheid wat Hij doet Gez. 427 5 Plotseling werd van ons weggenomen in de zekerheid des geloofs mijn geliefde man en onze vader en grootvader Hendrik van der Gugten op de leeftijd van 75 jaar Rijns burg: M. van der Gugten-Cederhout Bussum: C. Seebregts-van der Gugten P. J. J. Seebregts Vogelenzang: G. Biesbroek-van der Gugten H. Biesbroek Rijnsburg: W. L. van der Gugten J. van der Gugten-de Haan Leiden: P Kasbergen-van der Gugten B. Kasbergen Goor: A. Post-van der Gugten G. M. Post Rheine (Did): D. van der Gugten M. van der Gugten-de Groot Amstelveen: M. J. van der Gugten en kleinkinderen Rijnsburg, 30 aprjl 1980 Smidstraat 26 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum. Smidstraat 68 A, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren vrijdagavond van 7 uur tot 8.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal DV plaats vinden zaterdag 3 mei a.s. om 11 uur v.m. in de Geref. Immanuelkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Openb. 2 10C Wees getrouw tot den dood en Ik zal u geven de kroon des levens. Heden heeft de Heere plotseling tot Zich geno men onze lieve broeder, zwager en oom Hendrik van der Gugten echtgenoot van Maartje Cederhout op de leeftijd van 75 jaar Rijnsburg: C. van den Eijkel- van der Gugten W. van den Eijkel Adrie van der Gugten Aa. van der Gugten J. Noort-van der Gugten G. Noort Neven en nichten Rijnsburg, 30-4-'80 Wij ontvingen bericht van het overlijden van onze oud-kommissaris en oud-direkteur, de heer W. E. P. Bertram Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 87 jaar. Dankbaar denken wij terug aan zijn grote plichtsbetrachting gedurende de meer dan 20 jaren, dat hij voor onze vennootschap werk zaam was. Inkoopcombinatie 'Nederland' N V. Raad van kommissarissen, mede namens de leden-aandeelhouders, direktie en medewerkers. 1 mei 1980 1062 EB Amsterdam, Delflandlaan 4. Niemand onzer leeft voor zich zelf, en niemand sterft voor zich zelf. want als wij leven, het is voor de Heere. en als wij sterven, het is voor de Heere. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heeren. Rom. 14:7 en 8 Na een langdurige liefdevolle verzorging in het bejaardentehuis „Swerfrust" te Middelburg overleed onze geliefde moeder, oma en over grootmoeder. Jacomina Koole-Sinke weduwe van Boudewijn Koole in de leeftijd van 82 jaar. St. Catharines (Can.): P. Koole P. Koole-Lorier Driebergen: A. Koole M. P. Koole-Muller St. Laurens: L. Koole S. Koole-Huibregtse Jordan Station (Can.): M. Koole E. Koole-Haak Woodstock (Can): J. Sinke M. Sinke-Hoogendam Emmeloord: D. Koole J. Koole-Koole Oost-Souburg: B. Koole J. J. Koole-Louwerse Middelburg: G. Koole K. Koole-Joosse Kloetinge: L. Marinussen-Koole P. S. Marinussen Nuenen: W. Koole J. Koole-Scholten Beamsville (Can.): M. Renkema-Koole D. Renkema kleinkinderen en achterkleinkin deren Middelburg, 1 mei 1980 „Swerfrust", L. Stommesweg 1. Correspondentieadres: Steenwijkstraat 5, 4388 AE Oost-Souburg Moeder is opgebaard in het mortuarium van „Swerfrust". De familie nodigt u gaarne uit tot bijwoning van de dienst van Woord en Gebed, die we hopen te houden in „Swerfrust" op zaterdag 3 mei 1980 om 10.00 uur. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. „De Heer is mijn herder" Na een korte ziekte is van ons heengegaan onze zwager en oom Cornelis de Kruyf geboren 6-5-1895 echtgenoot van P. H. van den Heuvel Peterborough (Can.): D. J. van den Heuvel S. van den Heuvel-Verkuyl Nieuwe Wetering: P. Roelofs Leiderdorp: P. de Wit Nieuw Vennep: E. van den Heuvel-Nugteren Ontario (Can.): M. van den Heuvel J. van den Heuvel-Millenaar Nieuw Vennep: C. A. van den Heuvel C. J. van den Heuvel-Roubos neven en nichten Nieuw Vennep, 30 april 1980 Algemens kennisgeving „Neem, Heer, mijn beide handen en leid Uw kind tot ik aan d'eeuw'ge stranden de ruste vind"! De Here heeft heden thuisgehaald onze innig geliefde moeder Anna Wierstra-Braaksma op de leeftijd van 85 jaar sinds 14 mei 1969 weduwe van Gerben Wierstra Patty en Gé Wierstra 30 april 1980 Stationsweg 20, Marrum De begrafenis zal D.V. plaats vinden op zater dag 3 mei om 2 uur vanuit de Ned. Herv. kerk te Marrum. Diegenen die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht daar aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren aldaar. Geloof - en hoop - en liefde zijn de gaven, waarmee God ons troost; (en nimmer zijn Gods gaven klein) maar liefde is van deze 't grootst.' Woensdag 30 april is Ad plotseling overleden. Wij zijn dankbaar voor de 3 fijne jaren die de Here Jezus ons met hem gaf. Lidy en Arjan Aanen 3328 WB Dordrecht Prattenburg 38. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van half vier tot vijf uur in de aula van het Gemeenschapshuis „De Til", Breestraat 1 te Giessenburg. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 6 mei a.s. om half twee in de Gereformeer de Kerk, Peursumseweg te Giessenburg, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats aan de C. M. van Houwelingweg te Giessenburg omstreeks half drie. „Want er is één God en ook één middelaar tussen God en mensen, de mens Christus Jezus, die zich gegeven heeft tot een losprijs voor allen. Tim. 2:5 eh 6 Na een korte ziekte is in Jezus ontslapen onze broer, zwager en oom Jacob van den Bos weduwnaar van Anna Wilhelmina Verduijn in de ouderdom van 86 jaar Uit aller naam: A. L. van den Bos 2671 KH Naaldwijk, 30 april 1980 Huize „Rozenhof", Anjerlaan 49. Correspondentieadres: Robertaland 135, 2591 HW Den Haag. Geen bezoek aan huis De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 3 mei a.s. in de zaal van de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan 47 te Naaldwijk. Aanvang van de dienst om 13.15 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Geestweg te Naald wijk om ca. 14.00 uur. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van voornoemde begraafplaats. „Mijn tijden zijn in Uw hand" De Here heeft op Zijn tijd tot Zich genomen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Willemtien Arends-Janssens op de leeftijd van 83 jaar. sinds 9 april 1939 weduwe van Roelof Arends Assen, 27 april 1980. „Ik verlang heen te gaan en met Christus te zijn" Fü. 1:23 Rijswijk: R. Japenga-Arends M. J. Japenga Den Haag: A. Arends Ter Aard: Jac. Arends F. Arends-v.d. Scheer kleirren achterkleinkinderen. Overeenkomstig haar wens heeft de begrafe nis ih stilte plaatsgevonden. Qorr. adres: Forellendaal 491, 2553 JV Den Haag. God nam nog onverwachts tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Renske Boersma echtgenote van Joh. Feddema in de ouderdom van 82 jaar Nijkerk: W P. Boersma H. J. Boersma-Meijering Canada: G. Smid-Boersma Canada: D. Boersma J. Boersma-Konijnenbelt Dokkum: A. Haverkamp-Boersma A. Haverkamp Canada: P. Feddema-Boersma R. Feddema Dokkum: Y. Vlasma-Boersma H. Vlasma Canada: S Feddema-Boersma S. Feddema Dokkum: K. Boersma Dokkum: S. Boersma Wij zijn diep versla gen door het plotse linge overlijden van Pietertje (Pie) Buist-Lenting Echtgenoot van Jan Buist en moeder van Ineke, Ria en Hetty We leven met jullie mee en hebben met jullie onze hoop ge vestigd op de levende Heer. Stadskanaal, 29 april 1980 Gerry van der Burg Piet Groen George Hooyer Diny Janssen Harm Kuiper Jan Post Wil Verver Loek Weegenaar Ik ben de goede herder, en Ik ken de mijne en de mijne kennen Mij. Joh. 10:14 Na een geduldig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man. onze zorgza me vader en lieve opa Gerhard Arend Jan Horsting op de leeftijd van 73 jaar. Amsterdam, B. Horsting-Sandbergen Utrecht. A. J. Horsting Amsterdam, G. A. J. Horsting Slootdorp. R. H. Horsting W. N. Horsting-Veenstra en kleinkinderen 20 april 1980 Pisuissehof 15 1068 VW Amsterdam Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 6 mei om 14 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Vertrek van het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Amsterdam, om 13.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Wees stil. mijn ziel, tot God uw Heer. Psalm 62:4 In vol vertrouwen op zijn Heiland is van ons heengegaan, onze lieve broer en zwager Gerhard Arend Jan Horsting echtgenoot van B. Sandbergen op de leeftijd van 73 jaar. Amsterdam, 29 april 1980. Familie Horsting. Voor uw deelneming ons betoond na het heengaan van onze lieve zorgzame moeder en oma, Neeltje van der Kruk-de Bruin betuigen wij u onze hartelijke dank. Gaarne hadden wij u persoonlijk willen bedanken maar door de vele reacties is ons dit niet mogelijk. Mede namens verdere familie A. N. F. van der Kruk Op bijna 400 postkantoren, verspreid over het hele land, kunt u voortaan van maandag tot en met vrijdag terecht voor het aanbieden van expressestukken waarbij geldt: „Voor 11 uur op het postkantoor, nog dezelfde dag bezorgd" (op veel kantoren ligt dit tijdstip zelfs nog later). Dat betekent dus dat uw zending nog dezelfde dag op elk willekeurig adres in Nederland wordt bezorgd (met uitzondering van Vlieland, Terschelling, Ameland en Schiermonnikoog). In veel gevallen zelfs na 11 uur. Zo'n 50 grote plaatsen* in ons land vormen samen „Het grote plaatsennet". Verzending van en naar deze plaatsen binnen dit net kan plaats vinden tot vroeg in de middag. Dan geldt eveneens dat uw expressezending nog dezelfde dag wordt bezorgd. Er zijn nog meer mogelijkheden. Welke dat zijn, vertelt u een speciale brochure over PTT Post Expresse, die bij elk postkantoor voor u klaar ligt. U kunt ook 0017 (gratis) bellen. Het grote plaatsennet Hengelo Ov Alkmaar 's-Hertogenbosch Almelo Hilversum Amersfoort Hoogeveen Amstelveen Leeuwarden Amsterdam Leiden Apeldoorn Maastricht Arnhem Meppel Assen Middelburg Bergen op Zoom Nijmegen Breda Roermond Bussum Roosendaal Delft Rotterdam Deventer Rijswijk Zh Dordrecht Schiedam Ede Gld Sittard Eindhoven Tilburg Emmen Utrecht Enschede Venlo Goes Vlaardingen Gouda Vlissingen 's-Gravenhage Voorburg Groningen IJmuiden Haarlem Zaandam Heerlen Zwolle Helmond Zutphen

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 13