VELDWIJK VRAAGT .kadijkerkooct waarnemend hoofd directeur (m/v) verpleegkundige bejaardenverzorgster ziekenverzorgster voor twee verpleeghuizen zoeken wij twee nachthoofden PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VELDWIJK Cl ERMELO Op de verpleegafdeling verpleegkundige Vliethoven (gedipl.) (gedipl.) paviljoenskoördinator (m/v) WERK de krant helpt u op weg hoofd van de hoofdafdeling algemene psychiatrie afdelingshoofd 1e groeps- leid(st)er aktive rende bezigheid -ATERDAG 26 APRIL 1980 TROUW/KWARTET 4DAG (33 bedden) van het geriatrisch verpleeghuis VLIETHOVEN te Delfzijl - met 125 merendeels hoogbejaarde bewoners is plaats voor een met een A-diploma Voor deze funktie zoeken wij iemand die - in samenwerking met zieken verzorgenden en leerling-ziekenverzorgenden - inhoud wil geven aan werkzaamheden waarbij o.m. regelmatig bedverpleging nodig is. De salariëring is volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de verpleegkundig adjunkt- direkteur. de heer J. Th. Huls, telefoon (05960) 1.89.44 Sollicitatiebrieven te richten aan de direktie. Zwet 9.9932 AA Delfzijl. VLIETHOVEN gaat uit van de Vereniging tot Christeliike Liefdadigheid. GERIATRISCH VERPLEEGHUIS DELFZIJL Hervormd Bejaardencentrum 'AVONDRUST'-Strijen is een verzorgingstehuis voor circa 65 bejaarden. Ons tehuis is sinds kort uitgebreid en geheel gemoderniseerd. Op korte termijn vragen wij een en een Gedacht wordt aan personen met goede con tactuele eigenschappen. Full-time dienstverband waaronder ook weekend-dienst. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor de Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Directrice, Postbus 57213290 AA Strijen (tel. 01854-1311). Kadijkerkoog, een nieuw centrum voor geestelijk gehandikapten, uitgaande van de dr. M.J. Prinsenstichting, wordt in een viertal bouwfasen gerealiseerd. Thans wonen 260 bewoners in een vijftal paviljoens. In 1982 zullen uiteindelijk 450 mensen in het centrum een thuis gevonden hebben. Voor een bestaand paviljoen willen wij graag in kontakt komen met belangstellenden voor de funktie van: Zijn/haar taak zal omvatten: het in een zo horizontaal mogelijke organisatiestruktuur leiding geven aan het paviljoensgebeuren; het bewaken van de beleidsuitgangspunten vertaald naar het pavil joen en de groep als kleinste wooneenheid binnen het paviljoen; geven van lessen in het kader van de Z-opleiding. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij in het bezit zijn van in ieder geval het diploma Z. bij voorkeur met een aanvullende opleiding, of H B O.-V. en een ruime ervaring hebben in de zwakzinnigenzorg Afhankelijk van opleiding en ervaring zal inpassing geschieden in de rang van waarnemend hoofdverpleegkundige of hoofdverpleegkundige. De C.A.O. Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij Corné Ronda en Dirk v d. Bosch, paviljoenskoördinatoren. tel.: 02990-31311. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directie van Kadijkerkoog, Postbus 123,1440 AC Purmerend. Stichting De Rustenburg Rotterdam Zowel voor ons verpleeghuis voor 126 somatisch zieken aan de Mathenesserlaan 500 te Rotterdam, als voor ons verpleeghuis voor 180 psycho geriatrische patiënten te Bergschenhoek, zoeken wij kontakt met een mei diploma A of A B. Als hoofdwacht draagt u gedurende de nacht de verantwoordelijkheid voor een goede gang van zaken in ons huis, in een dienstrooster van 7 nachten op en 7 nachten af. De werktijden zijn van 22.30 tot 07.30 uur; salariëring en arbeidsvoor waarden volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Alle nadere informaties worden graag verstrekt door de heer E van Kapel, hootd Personeelszaken, telefoon (010) 22.12.55 of 77.03.77, aan wie u ook uw sollicitatiebrief kunt richten, op het adres Bergweg Zuid 90. 2661 CB Bergschenhoek. LANDELIJKE PROT -CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TE NUNSPEET Voor Huize De Bijenkorf II aan de Stakenbergweg 8 te Elspeet, waar 86 diepgestoorde kinderen worden verzorgd, vragen wij per 1 mei a s. een energieke medewerkster voor de funktie van Genoemd tehuis maakt deel uit van de leefgemeenschap DE VELUWEHORST. bestaande uit vier tehuizen en een aktiviteitencentrum, gevestigd te Nunspeet, Elspeet en Vierhouten. Binnen deze leefgemeenschap wonen in totaal ongeveer 250 verstandelijk gehandicapte kinderen en ouderen. De werkzaamheden van het waarnemend hoofd bestaan o.a. uit: het vervangen van het hoofd, het participeren in verschillende overleggroepen, zowel binnen als buiten DE BIJENKORF, het leveren van een aktieve bijdrage - in samenwerking met hoofd en afdelingshoofden - ter bevordering van een goed werk-, woon- en leefklimaat Gevraagd worden: enige ervaring in een leidinggevende funktie in de zwakzinnigenzorg, bezit van Z-diploma en kaderopleiding. meelevend lid van één van de protestants- christelijke kerken Geboden worden: salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. inschaling volgens de schaal voor eerste verpleegkundigen Nadere Inlichtingen worden graag verstrekt door het huidige waarnemend hoofd, mej. G. Faber. telefoon (05779) 755 of 756. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting, p a Postbus 22. 8070 AA Nunspeet De STICHTING KENNEMEROORD, Hervormd bejaardertïf* tehuis te Heemstede, biedt een woon- en leefruimte aan ca. 70 bewoners. Binnen afzienbare tijd zal hei gebouw geheel worden g.erenoveerd, waarbij de capaciteit ongeveer gelijk zal blijven. De leiding van de verbouwing is uitbesteed. Wegens pensionering van de huidige .directrice wenst het bestuur in contact te komen met gegadigden voor de functie van Van de aan te stellen functionaris wordt verwacht dat hij/zij: in staat is, onder verantwoordelijk heid van het bestuur en in samen werking met de staf, de algehele lei ding van het bejaardentehuis op zich te nemen vanuit belangstelling voor en kennis van de specifieke problematiek van de oudere mens voor hen als klank bord te kunnen fungeren Geboden wordt; een zelfstandige, afwisselende func tie, waarin veel eigen inbreng en creativiteit wordt verwacht een passende woonruimte salaris en overige arbeidsvoorwaar den, waaronder opname in het PGGM-pensioenfoods, conform de CAO-bejaardentehuizen. De gedachten van het bestuur gaan uit naar personen met een verpleeg kundige opleiding (A en/of B) zo moge lijk aangevuld met een stafopleiding, in de leeftijd vanaf ca. 35 jaar, met een 1 protestants christelijke levensovertui ging (bij voorkeur lidmaat van de Ne derlandse Hervormde Kerk). Een delegatie van bewoners en staf zal worden ingeschakeld bij de selectiepro cedure. Gegadigden moeten bereid zijrj hun medewerking te verlenen aan een psychologisch onderzoek. De org en Ter V h Vo. De -h v -h k k -ir d -h n -h ir Vei - g Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van dit blad in hei bezit te zijn van de secretaris van het bestuur, de heer R. Drosterij, /Troelstralaan 19, 2104 VM Heemstede. i Eer soil De Sal Inli Sch per Het psychiatrisch ziekenhuis ..Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie. algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent De hoofdafdeling algemene psy chiatrie wordt gevormd door drie afdelingen voor opname en kort durende behandeling, twee afde lingen voor gespecialiseerde kli nische behandeling en een psy chiatrisch hostel, tezamen plaats biedend aan ongeveer 240 pa tiënten in een leeftijd tussen 16 en 60 jaar. Hiervoor zoekt Veldwijk gegadig den voor de binnenkort vaceren de funktie Hij is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in de hoofdafdeling. Beleidsvoorberei ding en -uitvoering hierbinnen voert hij samen met de afdelings hoofden uit. Ten behoeve van de personeelszorg wordt hij geas sisteerd door een medewerker personeelszaken; ten behoeve van de "hotelfunktie" in de pa tiëntenzorg door een hoofd huis houding Ook vertegenwoordigt hij de hoofdafdeling bij het regelmatige overleg met de ziekenhuisleiding inzake patiëntenzorg, personeels zorg en beheer en administratie Tenslotte heeft hij. als één van de vier daarin vertegenwoordigde hoofdafdelingen, zitting in de al gemeen verpleegkundige staf waarin het totale verpleegkundige beleid van het ziekenhuis vorm krijgt Voor deze funktie wordt gedacht aan een B-verpleegkundige met een afgeronde kaderopleiding en ruime leidinggevende ervaring. Een specifieke opleiding in de lei dinggevende sfeer wordt op prijs gesteld Een goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid is oelangrijk. Van betrokkene wordt een duide lijke visie verwacht op de proble matiek van psychiatrische opna me, patiëntenrechten, groeps- en teamverpleging en organisatie ontwikkeling. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de heer H. Rozendal, hoofd verpleeg- dienst. De gele vleugel is een afdeling voor opname en voortgezette be handeling in de Geronto Psychia trie. Er vindt opname en behandeling plaats van dames en heren bo ven de zestig jaar De afdeling telt 30 bedden, ver deeld over drie units. Voor deze afdeling zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de funktie van In de afdeling werken groepsver- pleegkundigen (die de primaire verantwoordelijkheid dragen voor de zorg van een 10-tal patiënten), B-leerlingen en ziekenverzorgen den. Voor de hotelmatige kant en ver zorging van de afdeling zijn een aantal afdelingsverzörgenden aanwezig Tot de belangrijkste taken van het afdelingshoofd rekenen we - dagelijkse leiding van de afde ling in nauwe samenwerking met drie stafleden welke de disciplines verpleging, verzor ging en behandeling vertegen woordigen; - zorg dragen voor de uitvoering van het opnamebeleid; - afstemmen van het afdelingsbe- leid op het ziekenhuisbeleid; - toezien op het beheer van ge bouw en inventaris Voor de vervulling van deze funk tie gaan onze gedachten uit naar eën B-verpleegkundige, met eni ge jaren ervaring en leidingge vende kapaciteiten. die in het be zit is van de stafopleiding of deze wil gaan volgen Nadere informatie kunt u verkrij gen bij het groepshoofd van de geronto psychiatrie Zr A. v.d. Akker (tst. 373) De Kolbaan is een centrum voor aktiverende bezigheid ten behoe- ve van een groep van ongeveer 150 langdurig verpleegde psychi atrische pat nten. Deze groep wordt een gevarieerd dagprogramma aangeboden en daarin begeleid. Er zijn aktiviteiten op het gebied van kreatieve handvaardigheid, intellektuele vorming, onderwijs, tuinarbeid, excursies, muziek en beweging. Het team dat deze ak tiviteiten aanbiedt bestaat uit q groepsleid(st)ers A.B., onderwij- zer, muziektherapeute, bewe gingsleider, leider handenarbeid, verpleegkundigen en ziekenver- ïvattei zorgenden. n. Lel len gr; Ten behoeve van deze afdeling vragen wij een •wachl :ondh( .-king i rekent jrkruis het di kader Tot zijn of haar taken behoren o.m.; - het begeleiden van de groep medewerkers ten aanzien van bovengenoemde aktiviteiten en *sen het werken met psychiatrische Werkl patiënten; opent - als lid van het behandelteam en53™® de staf van de Kolbaan mede I richting geven aan ontwikkeling-1^^ gen binnen de aktiverende bezigheid; - het waarnemen van het hoofd van de Kolbaan bij diens afwe- zigheid. jlicitati' Voor de vervulling van deze vaka-g^g ture denken wij aan iemand met i de opleiding bezigheidstherapie leidsters aantekening), M.B.Ö.1 AT. of VS. I D Ruime ervaring met soortgelijke werkzaamheden en een leeftijd I vanaf 21 jaar achten wij noodza H kelijk In Onze voorkeur gaat uit naar me i ver, dewerkers met een Christelijke trjsct. levensinstelling Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken. iel 03417 54848 toestel 205 Het formulier kunt u oók in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen Schriftelijke sollicitaties te richter aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis VELDWIJK". Postbus 1000. 3850 BA Ermelo. Tc funk Geg Er Salai

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 42