Hoe lang rijdt u al schadevrij? Wij maken autorijden weer wat goedkoper U houdt dat waarschijnlijk al lang niet meer bij, omdat u toch al jaren de hoogste no-claim korting heeft. Nu loont het toch de moeite om het even precies na te gaan. Als u namelijk zeven jaar of langer schadevrij rijdt, krijgt u bij de Zwolsche Algemeene direkt 50% no-claim korting. Omdat uw goede rijvaardig heid voor ons een verminderd risico betekent, betaalt u bij ons maar de helft van de premie. En onze premies autoverzeke ring liggen normaal al lager dan bij veel andere maatschappijen. Alleen al daarom kan uw over stap naar de Zwolsche Algemeene geldbesparend zijn. Bovendien bent u bij ons uit zonderlijk goed verzekerd. Met bij voorbeeld als extra: gratis hulp bij pech en schade in binnen- en buiten land: onze Internationale Schade Alarm Service. Er zijn maar weinig maat schappijen die u zoveel zekerheid en service bieden. Het opzeggen van uw lopende verzekering is geen probleem. Dat regelen wij voor u. Bij onze autoverzekering met 50% no-claim korting krijgt u dan ook nog de service van een assurantie adviseur. Dat is ook een voordeel. U hoeft om voordelig ver zekerd te zijn, u niet zelf te verdiepen in alle rompslomp er om heen of in wat u allemaal moet doen als u toch een keertje schade krijgt, waarschijn lijk buiten uw schuld. Uw assurantie-adviseur is on afhankelijk en deskundig. Hij neemt uw verzekeringsproblemen graag voor zijn rekening. En dat dat niet of nauwelijks meer hoeft te kosten bewijst de Auto - pakketverzekering van de Zwolsche Algemeene. Hij zal u daarover gaarne informeren. Vraag het hem of stuur de bon in. Vandaag nog, des te eerder hebt u 50% no-claim korting. Stuur mij vrijblijvend alle informatie over de Zwolsche Algemeene autover zekering met 50% no-claim korting. Naam: Adres: Post k ode en woonplaats: Beroep: Mijn assurantie-adviseur is:- Bon in open envelop zonder post zegel zenden aan: Zwolsche Algemeene, Antwoordnummer 4000,3500 VB Utrecht I Tel:030-330911. Zwolsche Algemeene IA jj

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10