HEINEKEN N.V. FAMILIEBERICHTEN Algemene Loterij Nederig MAANDAG 21 APRIL 1980 „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Jesaja 43:1 Na een liefdevolle verzorging in het bejaarden centrum ..De Schutsluis" te Maassluis heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante Grietje Zegwaard weduwe van Gerard Buitelaar op de leeftijd van 85 jaar. Hoewel haar geest de laatste tijd omsluierd was wist zij zich een kind van God. Maasland: A. van Buuren-Buitelaar J. van Buuren Nieuw-Zeeland: N. Everaarts-Buitelaar A. Everaarts 's-Gravenzande: G van de Berg-Buitelaar P. van de Berg Maasland: P. Buitelaar A. Buitelaar-Lagraauw C. van Vbet-Buitelaar Adr. van Vliet C. Buitelaar A. Buitelaar-van Berkel klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Maassluis. 20 april 1980 Geref Bejaardencentrum „De Schutsluis" Richard Hollaan 105. Correspondentieadres: J. van Buuren, Kerkweg 8, 3155 EC Maasland. Gelegenheid tot condoleren dinsdag a s. van 19.00-20 00 uur in „De Schutsluis" en woensdag a s. van 19.30-21 00 uur in gebouw „De Mag neet" Huis te Veldelaan te Maasland. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden donderdag a.s. te 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Huis te Veldelaan te Maasland waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats te Maas land. Tevens gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in gebouw „De Magneet". Nieuwendam 17 april 1980 Voor ons volkomen onverwacht riep God tot Zich Zijn kind en onze lieve vriendin Annie de Haan-Kunst Moge onze Hemelse Vader Klaas en de kinde ren de kracht geven dit grote verlies te dragen. Harry en Tiny Ansmink Jan en Jeanne Meyer Gerrit en Marry Veldman en kinderen. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer. Rom. 14:8 Te vroeg voor ons allen, maar op Zijn tijd, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde echtgenoot, onze fijne, zorgzame vader, opa en mijn zoon Abraham van der Spelt 1 februari 1916 18 april 1980 Wij zijn zeer dankbaar voor alles, wat hij voor ons heeft betekend. A. H. van der Spelt-Menkens IJmuiden: Janny en Jan van 't Wout-van der Spelt Reinier, Klaas, Jan, Leontien Numansdorp Marianne en Frank Brouwer- van der Spelt Esther. Marije Capelle a- d IJssel: Kees en Marijke van der Spelt-Hofland Aster, Job-Jeroen Capelle a/d IJssel: Annette en Eiko Smid-van der Spelt Marten, Leorue Amstelveen: Bram van der Spelt Rotterdam: C. van der Spelt 18 april 1980 Balsemkruid 94 3068 DE Rotterdam Geen bloemen - Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.00- 19.30 uur in de rouwkamer aan de Mathenes- serlaan 470 en na afloop van de rouwdienst in de Open-Hofkerk. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 24 april in de Open-Hofkerk, aan de Hesseplaats te Rotterdam-Ommoord om 12.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats ..Oud Kralingen" aan de Kralingseweg 334. Rotterdam om 13.30 uur. Heden werd uit onze familiekring weggeno men onze beste zwager en oom A. van der Spelt echtgen. van A. H. Menkens in de leeftijd van 64 jaar. Sterke God zijn vrouw en kinderen. Amstelveen: G. van de Nadort-Menkens G. A. van de Nadort Dordrecht: H. A. Urbanus-Menkens H. C. Urbanus Schiedam: J. C. Bouterse-Menkens J P M Bouterse neven en nichten. Rotterdam. 18 april 1980. .Jlaar leven was Christus, haar sterven gewin. Op 19 april nam God tot Zich, onze geliefde zuster, behuwdzuster, vriendin en tante Maria Donner in de ouderdom van 92 jaar. 's-Gravenhage: J. J. Donner T. Donner-Fabery de Jonge Apeldoorn: E. Donner-Honig 's-Gravenhage: J. S. Lindeboom Zwolle: J. Donner C. J. Donner-Berghuis Apeldoorn: A. Donner Delfzijl: J. H. Donner R. Z. Donner-Pit Ermelo: J. B. Donner M. Mandersloot-Donner H. J. Mandersloot Emmeloord: J. Rem-Donner N. F. Rem Goes: H. A. van der Wel-Donner P. A. M. van der Wel 's-Gravenhage: T. Donner J. H. Donner Correspondentie-adres: J. J. Donner. Bejaar dencentrum „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52. De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 23 april a.s. om 13.45 uur in huize „Uit zicht" waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de begraafplaats Oud Eik en Dui nen, Laan van Eik en Duinen 38, om circa 14.30 uur. Moegestreden is heden ontslapen onze lieve zoon, zwager en oom Johannes Berg echtgenoot van A. G. Schat Zie, Ik heb u in Mijn handpalmen gegrift Jesaja 49 vers 16 Gramsbergen: H. J. de Jager-Thomas W. de Jager Zeist: L. M. Boersma-Broekmeijer M. Boersma Maarssen: G. J. M. Bierling-Berg J. H. Bierling Dronten: J. Berg B. C. J. Berg-Gorter Westervoort: J. J. Brinkman C. Brinkman-Stoker neven en nichten. Gramsbergen, 19 april 1980 De begrafenis zal plaatsvinden in de kring van de naaste familie. Moegestreden is heden ontslapen onze lieve schoonzoon, zwager en oom Hans Berg echtgenoot van A. G. Schat De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Utrecht: D. P. Schat D. J. Schat-Beekes D. J. v.d. Wal-Schat S. U. v.d. Wal Utrecht: D. P. Schat C. Schat-Mellink Bunnik: A. M. Schat W. Schat-Boonstra Amsterdam: P. A. Schat Groenekan: J. M. Schat J. Schat-Kapteyn neven en nichten. Utrecht, 19 april 1980. De begrafenis zal plaatsvinden in de kring van de naaste familie. In vrede ontslapen onze lieve zoon. broer, zwager en oom Gerrit Kwast echtgenoot van Ineke van de Ploeg op de leeftijd van 48 jaar. Gij zijt geweest, o Heer. en Gij zult wezen de zekerheid van allen die U vrezen. Geslachten gaan, geslachten zullen komen: Wij zijn in Uw ontferming opgenomen. Wij mogen bouwen op de vaste grond van Uw beloften en van Uw verbond. Psalm 90:1 Alkmaar: C. Kwast-van Veen Brielle: Jo en Maarten Boots ma-Kwast Heiloo: Ina en Ruth Pos-Kwast Veenendaal: Meine en Kitty Kwast-Siebel Heiloo: Annie en Gerko Dijkstra-Kwast Wageningen: Reina en Johan Verveld-Kwast Hoorn: Johan en Erna Kwast-Straatemeyer Sasaenheim: Tineke en Rob van de Kraan-Kwast neven en nichten. Eindhoven. 19 april 1980 gevestigd te Amsterdam De Raad van Bestuur van Heineken N.V. deelt sloten per 29 mei uitkering t 25% in "aandelen en van f 1,5625 in contanten per aandeel groot nominaal 25,- ten laste van de Al gemene reserve. Voor de uitkering van 25% in aandelen is divi dendbewijs no. 16 aangewezen. Vanaf 29 mei 1980 kunnen aandeelhouders tegen inlevering van 4 dividendbewijzen no. 16 in ontvangst nemen een nieuw aandeel, groot nominaal ƒ25,- ten volle delende in de resultaten over het boekjaar 1980 en volgende jaren. Dividendbewijs no. 17 is, eveneens per 29 mei 1900, aangewezen voor uitkering in contanten van 1,5625. Bij betaling wordt echter in mindering gebracht de over de nominale waar de van de uitkering in aandelen en de contanten, te zamen van ƒ7,8125. verschuldigde dividend belasting van 20%. De netto uitkering in contanten is derhalve nihil. Tegen inlevering van dividend bewijs no. 17 zal dientengevolge uitsluitend een nota worden uitgereikt ter verrekening met de fiscus van de ingehouden dividendbelasting. Op de uitkeringen zullen de bepalingen van artikel 58 van de Wet Inkomstenbelasting 1964 van toepas sing ziin. Aandeelhouders kunnen bij hun inkom stenbelasting, van het tarief len en in contanten. De gelegenheid tot inlevering van de dividendbe wijzen no's 16 en 17 wordt opengesteld bij de kan toren te Amsterdam, Rotterdam of 's-Gravenha- ge, voor zover aldaar gevestigd, van de Algemene Bank Nederland N.V., Amsterdam-Rotterdam Bank N.V., Bank Mees Hope N.V. of Pierson, Heldring Pierson N.V., alsmede bij de kantoren van Bank Brussel Lambert N.V. te Brussel en Kredietbank S A. Luxembourgeoise te Luxem burg. Banken en commissionairs dienen de dividendbe wijzen no's 16 en 17 gescheiden in te leveren, aan de achterzijde voorzien van een firmastempel. In verband met de aanvraag tot opneming in de officiële notering ter beurze van Amsterdam zijn nominaal 72.249.700,- aandelen Heineken N.V. onherroepelijk gedeponeerd ten kantore van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam. De aandelen voor deze herkapitalisatiebonus, welke op 29 augustus 1980 nog niet zijn opge vraagd, zullen na deze datum worden verkocht. Aan houders van dividendbewijs no. 16, die na stenbelastingaangifte verzoeken om toepassing ief van 20% over de uitkering in aande- van de op deze datum nog opkomen, zal een evenredig deel opbrengst van de verkochte aandelen in contanten worden uitgekeerd. Amsterdam, 21 april 1980 Nooit kan 't Geloof teveel verwachten" In dit geloof is heden ontslapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan Budding weduwnaar van Alida Alblas in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Beverwijk: H. Budding D. Budding-Ent Lelystad: C. C. Budding-Vogelvang Nieuwendam: J. Budding-Hogervorst Almelo: G. Hoogerbrug-Budding H. K. Hoogerbrug Bathmen: C. Budding H. Budding-Proper Canada: A. Budding J. Budding-Post Canada: H. Budding N. Budding-Hoogeveen klein- en achterkleinkinderen. Amsterdam, 18 april 1980 Correspondentie-adres: Familie Hoogerbrug Planthofsweg 6, 7601 PK Almelo Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag-' avond van 7.30-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 23 april om 12 uur op de Noorderbegraafplaats, Buikslotermeerdijk 83, Amsterdam-Noord Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 11.15 uur. Zag u ons gisteren in SPREKERSHOEK Op da T.V.? Wilt u meer informatie over ESPERANTO, dan is dit ons adres: postbus 1576 Haarlem. „Welk een vriend is onze Jezus, die in onze plaats wil staan. Welk een voorrecht dat ik door Hem altijd vrij tot God mag gaan." Op Zijn tijd, maar voor ons geheel onver wacht, nam de Here tot zich mijn lieve man, onze fijne vader en opa Jacob van Dijk op de leeftijd van 70 jaar. D. van Dijk-Jans Heusden, Dick en Jaap Huizenga Diedy Jaap Lutten, Wim en Marry van Dijk Marieke Jaap Arnhem, Gé en Henk Folkeringa Hilko Alfred Wijnand Linda Hoogeveen, Nel en Henk Kamphof Richard 0, Lutten Dedemsvaartse- Zaterdag 19 april weg Z 25 De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 23 april a.s. op de begraafplaats te Lutten. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Gereformeerde Kerk te Lutten, aanvang 10.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 11.00 uur. Voor de dienst is er gelegenheid tot condo leren. „Veilig in Jezus' armen. Veilig aan Jezus' hart. Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze innig geliefde moeder, schoonmoe der, groot- en over grootmoeder en zuster Cornelia van der Meer weduwe van P. A. v. d. Sluis in de gezegende ou derdom van 96 jaar. Uit aller naam: Berkel en Roden rijs: J. Vos-v.d. Sluis 18 april 1980 Julianastraat 28 2651 DP Berkel en Rodenrijs. Gelegenheid tot rouwbezoek dinsdag van 19.00-19.30 uur in de rouwkamer van huize „Hergerborch", Raadhuislaan 7. De rouwdienst zal ge houden worden woensdag 23 april om 11.00 uur in de Geref. Kerk „De Ark" aan de Oranjestraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Berkel om ca. 12.00 uur. U wordt uitgenodigd de rouwdienst bij te wonen. f 10.000.-postgironummer f 10.000.-postgironummer f 10.000.-postgironummer 1 10.000.-postgironummer f 5.000.- postgironummer 1 5.000.- postgironummer t 5.000.- postgironummer I 5.000.- postgironummer f 5.000.- postgironummer f 5.000.- postgironummer 2 648 881 5.000.- postgironummer 5.000.- postgironummer 5.000.- postgironummer 5.000.- postgironummer 2.500.- postgironummer 2.500.- postgironummer 2.500.- postgironummer 2 967 571 3.729 348 3 798 672 3.982 500 552.482 1.059 098 1.320 055 J, te k( 20.0°°teidzal 3<^nme; <>fe' ïim< °P —vow'1Vimen Werb( Oe post is weer onderweg Met ruim 3 miljoen aan prijzen Naar ruim 130 000 winnaars uit de giroloterij. Naar misschien? Wat speelt u nog altijd n Daar kunt u wat aan doen Stuur meteen de machtiging in Dan wordt uw gironummer uw lotnummer En ben elke 2 maanden kanshebber. Zo'n 5 weken voor iedere trekking wordt er automati een tientje van uw postgirorekening afgeschreven. Notaris mr M J. Meijer te Ams.e trekt 6 keer per jaar de prijsbepalende gironummers Binnen één week na de bek making worden de prijzen overgemaakt op de postgirorekeningen van de winnaa Alleen gironummers van deelnemers loten mee Prijswinnaars behoeven zich nie 5nt SC melden. Vul de machtiging volledig in en stuur 'm in een envelop zonder postzegel vrie SUFA, Antwoordnummer 2020, 3000 VB Rotterdam Heeft u nog geen postgiro- jaar O rekening? Schrijf naar t zeilde adres én SUFA zorgt er dan in samenwerking met ons Postcheque- en Girodienst voor dat ook u een postgirorekening krijgt. em m peetje box s ont ut alië, Prijzen boven f 1 000,- zijn belastbaar met 25% kansspelbelasting Deze loterij werd goedgekeurd door de Minister van Justitie onder nummer L.O 700/088/207, d d 9-11-1971 De baten zijn bestemd voor de Stichting AlgemeiOeg h> Loterij Nederland te 's-Gravenhage ten behoeve van maatschappelijk werk, volksgezondheid en cultuur Informatie verkrijgbaar bij SUFA. Zomerhofstraat 68.3032 CM Rotterdam. Voor 'n tientje verandert uw gironummer in een lotnummer. POSTCHEQUE- EN GIRODIENST De ondergetekende verleent hierbii tot wederopzegging machtiging aan Zomerhotstraat 68. Rotterdam, houder van postgirorekening nummer 210700. zijn ondervermelde postgirorekening ten hoogste éénmaal per 2 maanden afschnjven f 10.- wegens abonnement op loterijen van de Stichting Algemene Loterij Nederland 'Gaarne uw postgirorekening vermelden Houder van postrekening nr INVULLEN MET BLOKLETTERS •k hee »elt u P bevn •n o oten e die i< h?" helen tal alle voel twak c :na£ maak mach1bHhc moet (maal ven vi n p BENT U REEDS ABONNEE. DAN DEZE BON NIET INZENDEN Handtekening rekenint Gezang 304 „God is getrouw, zijn plannen falen niet" Dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, delen wij u met droefheid mede dat de Here op Zijn Tijd tot Zich heeft genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, broer, zwager en oom Adrianus van Die op de leeftijd van 69 jaar 3333 XA Zwijndrecht, 18 april 1980 De Genestetstraat 30 G. van Die-Verschoor kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het woonhuis, alwaar gelegenheid tot condoleren is dinsdag 22 april van 19.00-21.00 uur. De rouwdienst zal worden geleid door de wel eerwaarde heer ds H. J. Koffrie woensdag 23 april om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er nog maals gelegenheid tot condoleren. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.30 uur Geheel onverwacht nam de Here tot Zii innig geliefde broeder en zwager en o< Adrianus van Die echtgenoot van T. Verschoor Zwijndrecht: P. J. Oosthoek 's-Graveland: A. G. van Die-van Dalen Zwijndrecht: W. H. van Die-van Buren i L. van Die-de Graaf G. Droogendijk-van Die j K. Droogendijk Canada: W. van Die i M. H. van Die-de Klerk Woudrichem; W. Smitsman-van Die J. Smitsman Zwijndrecht: C. van Driel-van Die A. van Driel Woudrichem: M. Baan-van Die J. Baan neven en nichten. 21 april 1980.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8