I FAMILIEBERICHTEN V hn Kx Oil JSI Ve DINSDAG 15 APRIL 1980 TROUW/KWARTET P 12/ - SDAO Lieve opa en oma Van Noortwijk. onze felicitaties met uw 55-jarig huwelijk. De kleinkinderen Op 16 april hopen wij D.V. met onze ouders en grootouders B. Hoogstraten en M. Hoogstraten-van Horssen dankbaar te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Kinderen en kleinkinderen. 2313 BW Leiden, april 1980 Pieter de la Courtstraat 64. Vol vreugde en dankbaarheid delen U mede. Bernard Bartel ink en Rina Bartelink-Stolwijk dat het op 23 april a.s. 25 jaar geleden is, dat zij met elkaar zijn getrouwd. In de Kathedrale Basiliek St Bavo aan de Leidse- vaart wordt tot hun intentie een H. Mis opgedragen op Zondag 4 mei om 10 uur. Daarna is er gelegenheid om hen te feliciteren in de Bavokelder Haarlem. Marsstraat 99 Na een kortstondige ziekte, is op 75-jarige leeftijd overleden, in haar Heer en Heiland onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Geertrnida Elisabeth Smit Rentzenbrink weduwe van Tlemen Smit. Gouda, O. de Raadt - Smit G. F. J. de Raadt Haarlem. H. Smit J. Smit - van Vlaanderen Utrecht. A. Smit - Baas Amsterdam. W. J Smit J. Smit - de Bruijn klein- en achterkleinkinderen 12 april 1980 Knbbestraat 36 huis 1079 WT Amsterdam Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 7.30-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging PC B. u.a.. Vondelstraat 101 te Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 17 april om 13 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van huis om 12 30 uur. In vol vertrouwen op zijn Heiland is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Douwe Siemelink op de leeftijd van 84 jaar. Emeritus predikant van de Ned. Herv. Kerk. Romeinen 8 31-39 H. Siemelink-Hidding Petersburg (Zuid Afrika): Harm Siemelink Hantie Siemelink-Genis Spijkenisse: Mar van der Helm-Siemelink Wim van der Helm Groningen. Nies Wijma-Siemelink Luuk Wijma Dordrecht: G. E. A. Uiterwijk-Siemelink Jan Uiterwijk en kleinkinderen 9244 CS Beetsterzwaag, 12 april 1980 Schoollaan 15 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 17 april a.s. op de algemene begraafplaats te Beetsterzwaag. Vooraf zal de rouwdienst ge houden worden in de Ned. Herv. Kerk 's mid dags om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het ontmoetingscentrum. Achter de Hiemen 41 Thuis liever geen bezoek, geen bloemen Psalm 23 4 (onb.) Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis. ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man. onze lieve vader en opa Jan Pieter van Wijck op de leeftijd van 61 jaar. 's-Gravenhage: A. H. van Wijck-Stilma Leiden: D. van Wijck M. J. van Wijck-de Boer Miquel Robin Apeldoorn: W. van Wijck J M van Wijck-Kingma Dennis Wendy Utrecht: C. C. Visscher-van Wijck H Visscher Stefan 14 april 1980 Erasmusweg 853. 2532 RP s-Gravenhage. Liever geen bezoek aan huis. De teraardebestelling is bepaald op donderdag 17 april omstreeks 11 45 uur op de begraaf plaats ..Westduin" aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage (Loosduinen). Vertrek van het uitvaartcentrum, Bautersem- straat 3 om 11.30 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangka mer van de begraafplaats. Hij doet smart aan. en Hij verbindt: Hij doorwondt, en Zijn handen helen." Job 5 18 Heden nam God tot Zich mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader, zwager en oom Gerrit Jacobus Molenaar Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van bijna 82 jaar. 's-Gravenhage. W. J. Molenaar-Uiterwijk Winkel Monster: G. Molenaar-Hazenboom Temeuzen: F W. H. Vreugdenhil-Molenaar F. Vreugdenhil Pijnacker: G. J. Molenaar C. J. Molenaar-Grevink Kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, 13 april 1980 Correspondentie-adres: Pensiontehuis Duinhage De Savomin Lohmanlaan 202, kamer 330 Postcode 2566 AW Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen woensdag 16 apri) van 19-20 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op don derdag 17 april om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38. 's-Gravenhage, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Geen bloemen. (In overeenstemming met de wens van de overledene eventueel een gift aan de Vereni ging Effatha te Voorburg. Gironummer 36738). Heden heeft de Here thuisgehaald onze lieve tante Henderika Femmegina ten Kate oud zendingsverpleegster Midden-Java op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: J. A. Boer 14 april 1980 Huize „Patrimonium" Jan Tooropstraat 4 1062 BL Amsterdam Correspondentie-adres: Kringloop 164 1186 HJ Amstelveen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 17 april om 15 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van het PC.B.-gebouw, Vondelstraat 101 ongeveer 14.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Lied 470 Vers 4 Ik roem in mijn God, ik juich in zijn trouw, de rots mijner ziel, waar 'k eeuwig op boute. Ik zal Hem nog prijzen in 'f uur uan mijn dood, dan rijst nog mijn lof lied: „zijn goedheid is groot!" Liedboek voor de kerken Plotseling uit ons midden weggenomen, wel op Gods tijd, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Cornelia Bakker-Kaan echtgenote van Jan Bakker op de leeftijd van 59 jaar. Amsterdam: J. Bakker Veenendaal: Ria en Henk de Baat Jan-Hein, Petra, Karien Bennekom: Hermy en Nico Keiler Marloes Haarlem: Roelie Bakker 12 april 1980 Abbenesstraat 26'" 1039 TE Amsterdam Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Lutherse Diakonessenziekenhuis Koninginne weg 3. Gelegenheid tot afscheidnemen woensdag avond van 7.30-8.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den donderdag 17 april om 10.45 uur in de kapel van het Lutherse Diakonessenzieken huis, waarna te 11.50 uur de begrafenis op de begraafplaats „Westgaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorperban. bereikbaar met bus 23. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op de eerste zondag na pasen is in Jezus ontslapen onze lieve zorgzame man, vader en grootvader Jacobus Nieuwenhuizen op de leeftijd van 77 jaar. Amsterdam: E. J. Nieuwenhuizen-Vos (Spanje) Jesus Pobre: B. W Spier-Nieuwenhuizen E. C. A. Spier Hilversum I. Kalkman-Nieuwenhuizen E. H. Kalkman Josje en Wil Koos Paulien en Frank Marieke 13 april 1980 Frieslandstraat 177 1082 TN Amsterdam De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van Uitvaartcentrum Zuid, Fred. Roes- kestraat 91 (tussen Pamassusweg en Amstel- veenseweg) te Amsterdam, alwaar bezoek woensdagavond van 7-8 uur Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 17 april tegen 13.30 uur in het Hervormd Centrum „De Ontmoe ting". A. J Ernststraat 88 te Amsterdam, waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben te 14.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats. Kruislaan 126 te Amsterdam. 7 maart 1922 - 13 april 1980 In vast vertrouwen op de vervulling van Gods beloften is Henderikus Jan Moes opgenomen in heerlijkheid. Hij is 35 jaar mijn man geweest. Ik hield van hem Zijn laatste levensjaar is moeilijk voor ons geweest, maar ook de hoogtepunten ontbraken niet. Zonder twijfel zult u begrijpen en billij ken dat ik voorlopig liever geen bezoek ontvang. G. Moes-Jonk 13 april 1980, Franz Schubertstraat 19. 3525 GS Utrecht De uitvaartdienst zal D.V. plaatsvinden op donderdag 17 april 1980 om 13.30 uur in de Pniëlkerk aan de Lessinglaan te Utrecht. In de kerk zullen condoleanceregisters ter tekening liggen. Na de dienst zal de graflegging in kleine kring plaats hebben. Geen bloemen geen toespraken. Onze vriend en collega H. J. Moes is op zondag 13 april 1980 in vertrouwen op de beloften van zijn Heer van ons heengegaan. Hij werd 58 jaar De verslagenheid onder ons is groot. Met grote trouw en nauwgezetheid heeft hij zich in ver schillende funkties laatstelijk als vice-voor- zitter ingezet voor het werk van en in de christelijk-sociale beweging. Met dankbaarheid denken wij daaraan terug. Onze gedachten en gebeden gaan vooral uit naar zijn vrouw, die zoveel voor hem betekend heeft. Er zal op donderdag 17 april 1980 een uitvaart dienst plaats vinden in de Pniëlkerk aan de Lessinglaan 33 te Utrecht (Oog in Al) om 13.30 uur. Deze dienst zal worden geleid door Ds C. W. Kempenaar. In de kerk zullen condoleancesregisters ter tekening liggen. Na de dienst zal de graflegging in besloten kring plaats vinden. Namens de Verbondsraad CNV H. van der Meulen, voorzitter A. Hordijk, algemeen secretaris. Utrecht, 13 april 1980. Bestuur en medewerkenden van het J. R. Slo- temaker de Bruine Instituut, vormings- en scholingsinstituut van de christelijk-sociale be weging, delen met droefheid het overlijden mee van hun voorzitter de heer H. J. Moes op de leeftijd van 58 jaar Vele jaren mocht hij ons instituut in zijn ont wikkeling leiden. Zijn beminnelijke persoonlijkheid zal ons lang in herinnering blijven. Moge God zijn echtgenote en familie kracht geven tot het dragen van dit verlies. Doorn, 13 april 1980 H. van der Meulen, voorzitter ad interim Tj. Pel, directeur. In vertrouwen op het levende geloof waarvan de heer H. J. Moes in zijn benadering van mensen en zaken getui ge was, berichten wij, dat hij op zondag 13 april j.l. is overleden. Hij was medeoprichter en bestuurslid van onze Landelijke Organisatie voor Christelijk Vor mingswerk. Wij gedenken hem met veel waar dering. Bestuur en staf van L.O.C.V. Utrecht, 15 april 1980. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Op zondag 13 april 1980 is onze vriend en lid van onze verenigingsraad H. J. Moes van ons heengegaan op de leeftijd van 58 jaar. Henk Moes heeft jarenlang deel uitgemaakt van ons hoofdbestuur en is 1 jaar daarvan voorzitter geweest. Met dankbaarheid denken wij aan de tijd dat hij in ons midden was. op onze vergaderingen en activiteiten. Hij zette zich volledig in voor het werk van onze organisatie. Wij wensen zijn vrouw en overige familie heel veel sterkte toe in de komende tijd Namens werkende jongeren C.N.V. André Bal, voorz. Arie Woltmeijer, alg. secr. Vandaag 14 april is mijn lieve man en onze lieve pappie gestorven Hendrik Siepko Stuit op de leeftijd van 44 jaar. We wistsn al heel lang dat hij niet bij ons kon blijven, maar nu hij er niet meer is zijn wij toch erg verdrietig. Hij leefde in de zekerheid een kind van God te zijn, maar hij kon daar vaak geen woorden voor vinden. Bij hém passen deze woorden: Te Heb gestreden, veel gebeden. Vreemde ogen zagen 't niet Tóch heb Tc immer U beleden U, die meer het hart aanziet. 9663 BV Nieuwe Pekela April 1980, Paulus Potterlaan 13 Grietje Stuit-Boer Bert Tineke Trijneke De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 18 april a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats van de Geref. kerk te Nieuwe Pekela. Zij, die de laatste eer wensen te bewijzen worden om 13.15 uur in de Geref. kerk te Nieuwe Pekela verwacht, waar de dankdienst om 13.30 uur aanvangt. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het gebouw „het Centrum". Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen ..Want ik ben verzekerd dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten. noch heden noch toekomst. noch krachten, noch hoogte noch diepte noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onzen Here" Romeinen 8 vers 38. 39l Heden. 12 april 1980 haalde de Here thuis Zijn kind. onze lieve zuster, schoonzuster. tante, oud-tante en vriendin Jo Buyser op de leeftijd van 66 jaar Capelle aan den IJssel: W. Buyser L. J. van Beek Culemborg: J. Buyser J. G. Verkoren Apeldoorn: C. Boon J. A. Boon-v. d. Weele Terwolde: Dorothee en Teun Judith. Sylvia Dieren: Jos en Jannie Groningen: Gerard Rotterdam, Kelloggplaats 168 Correspondentie-adres. Mevrouw W. Buyser Frederik van Eedenplaats 303 2902 VH Capelle aan den IJssel Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bezoek en gelegenheid tot condoleren uitslui tend in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan) dinsdag van 19.15 tot 19.45 uur. De samenkomst zal gehouden worden woens dag a.s. in de kerkzaal van de Immanuelkerk, Berlagestraat 96 om 14.00 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kra- lingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.30 uur. Aankomst aan de begraafplaats circa 14.50 uur. Heden werd door God in Heerlijkheid opgeno men onze lieve nicht Jo Buyser Rotterdam, 12 april 1980 Familie Kolk Heden overleed in vol vertrouwen op zijn He melse Vader en dankbaar voor het leven dat God hem gaf mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Aart Verheul Ridder in de Orde van Oranje Nassau In leven hoofd van de Emmaschool op de leeftijd van 89 jaar J. Verheul-Flink Nederhorst den Berg: G. W. C. Verheul M. C. Verheul-van Veen Leende: G. M. M. Picauly-Verheul B. C. Picauly Loosd recht: M. M. van Essen-Verheul P. van Essen klein- en achterkleinkinderen 14 april 1980 „Zuider heide" Hilversum C orrespondentieadres Nieuw Loosdrechtsedijk 252 1231 LH Nieuw Loosdrecht De overledene is opgebaard in het Bejaarden centrum „Zuiderheide", (ingang van Ghent- laan) aan de Diependaalselaan 337 te Hil versum. Condoléancebezoek aldaar woensdag 16 april van 19.00-19.39 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 17 april om 10.30 uur in de aula van „Zuiderheide" te Hilversum, waarna de teraar debestelling om ongeveer 11.30 uur zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats „Zui derhof'. aan de Kolhornseweg te Hilversum. „Ik weet dat mijn Verlosser leeft" Op de Dag des Heren nam de HEERE, op Zijn tijd, tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Jan Pierik Ridder in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 69 jaar. Zwolle, H. Pierik-Buit W. Pierik B. G. Pierik-Theunissen G. Kampjes-Pierik H. Kampjes Apeldoorn, L. Pierik K. Pierik-Bosma Zwolle. J. Pierik J. M. Pierik S. Pierik-Botman en kleinkinderen 8014 AJ Zwolle. 13 april 1980 Nw. Deventerweg 70. Gelegenheid tot condoleren woensdag 16 april a.s. van 19.00-20.00 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle alwaar de overledene is opgebaard. Donderdag 17 april a.s. zal om 10.30 uur in de „Zuiderkerk", Zuiderkerkstraat te Zwolle een samenkomst worden gehouden, waarna om 11.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Bergklooster". Zwolle. Geen bloemen, geen toespraken. Zaterdagavond 12 april keerde terug to: Heer onze op 16 november 1902 geboren o broer Pieter van Strien Dienaar des Woords Officier in de Orde van Oranje Nass Hij heeft kerk en samenleving op vele t nen met grote liefde en bekwaamheid harte en vrijwel tot het laatst van zijn gediend. Wij en onze kinderen denken in grote baarheid terug aan wat hij voor ons betekende. Mei Temeuzen C. J. van Strien L. M. van Strien- Van Ovei Breda E. A. van Strien-Moggre Maasdam: J. C. van Strien Th. E. van Strien - Dubbelii Amstelveen: J. F. van Strien C. van Strien - Van Wijck Driebergen: C. P. van Strien A. M. van Strien - Moggré Poon neer ieder: Jieter roerei nend utofi ie vei n|ange at de ïer i ïeer olan ewiji n be. ikke acht Met ontroering hoorden wij dat de Heei laar Zich heeft genomen ang ïden erini Ds. P. van Strien Dankbaar gedenken wij het zeer vele dat ggrs' grote liefde naast zijn pastorale arbeid pn7:; onze kerken in breder verband heeft get Zijn arbeid voor de Generale Synode v{ lObil Gereformeerde Kerken in Nederland, voo putaten voor de Zending en voor het depi i schap voor Financiën en Organisatie, z eerski bij ons in hoge achting en dankbare her ngs ring Moge de enige troost in leven en sterveiéan v< Jezus Christus schenkt, zijn vrouw en k et all ren deze dagen deelachtig worden. lok ar elgebi Moderamen van de Generaleen te node van Delft: A. C. Hofland, praeses H. J. Kouwenhoven, scriba Moderamen deputaten voor Zending: D. C. Mulder, praeses P. A. Vonk, scriba Moderamen deputaten voor nanciën en Organisatie: J. Bloemkolk, voorzitter. F. E. van Beek. secretaris. et •rkeei eerde: lodevi sarr ïelhei •geler dii Leusden, 12 april 1980. en rat uitse ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVIfergeli, it aui larna inner :n ala Ie Du auff, I om order Op 9 april j.l. is kort na zijn 64e verjaalns overleden mijn lieve man, onze zorgzam n der en opa Hendrik Johannes Verwoerd Hij geloofde in de woorden Jezus: Wie in mij gelooft, zal leven al is hij gestorven" (Johannes 1 Berkel en Rodenrijs: E. Verwoerd-Fuijkschot St. Maurice de C. (Frankrijk): Hanna en Edgard Amsterdam: Hans en Elsbeth Marien en Dineke Uzès (Frankrijk): Herman en Alyx Rotterdam: Marjan en Johan lar. )lgen he hi is n net i it," b lar w tje as de kleinkinderen: Eric, Chri^et ee Delphine en Elizabeth von I niel De begrafenis heeft op vrijdag, 11 apritater plaatsgevonden te St. Maurice de Cazevi|tal v Frankrijk. l in Correspondentie adres: E. Verwoerd-FJeerd schot, St. Maurice de Cazevieille 3O190en st Chaptes, Frankrijk (sen t na 20 april: Gerberasingel 68 Berkel en Rek zelc rijs ham. n v ;a's 1 er r Wij mogen met Jezus gezeten zijn te Kana tussen de gasten. ja„f Een ander schenkt eerst de goede LChie en drinkt de mindere op het eind. Hier komt het beste het laatste, t^nin Na een blijmoedig leven heeft de Here thi h haald Pieter van Strien Emeritus predikant van de Gereformel Kerk van Delft bet Officier in de orde van Oranje Nassa 'riep geboren 16 november 1902 overleden 12 april 1980 Wij denken in groie dankbaarheid aan liefde en zorgzaamheid voor ons allen „Mijn genade is u genoeg" Woudenberg: D. van Striende Vries Groningen: P. J. van Strien R. R. van Strien-Naujoks Tatjana. Sebastian. Anastasii Doetinchem: E. van Strien Eindhoven: J. van Riel-van Strien A. D. J. van Riel Edith, Marjoleine, Paul Drachten: G. S. de Kruijk-van Strien C. de Kruijk Gerard, Dick, Rob, Mark Amsterdam: H. M. van Strien Martij n 3931 CT Woudenberg. 12 april 1980 Het Wencum 5 Geen bezoek aan huis - Geen bloei Geen toespraken tontj e. 4 1 I. 9. ese oerti >ers. lbek Tuch rann Icaal 3 k :1. 8 amil De rouwdienst zal gehouden worden op Jan derdag 17 april te 13.30 uur in het Kerkl 1 Centrum „de Voorhof". Nico Bersteynvve 11 Woudenberg, waarna te 14.30 uur dt> begi *an nis zal plaatsvinden op de Algemene Begr 22 plaats. Voorstraat 63 te Woudenberg Gelegenheid tot condoleren op woensdai april van 19.30 uur tot 20.30 uur in de Aula de begraafplaats en direct na afloop var begrafenis rena 4dr

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14