welziïiis- groepsle id Cst)er maatschappelijk werker full-time leid(st)er part-time leid(st)er (50%) pijn en lekstreek HOOFD van de HUISHOUDING groepsleid(st)ers hoofd van de huishouding ORMINGSLEID(ST)ERS Irie hoven geestelijk verzorger (m/v) Funktie-inhoud: «REKTEUR ER m/v HOOFDLEID(ST)ER NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN part time hoofdleid(st)er maatschappelijk werker (m/v) Het Prins Bernhard Internaat DE BARCERES TERDAG 12 APRIL 1980 Ie Stichting voor Protestants Christelijke Vormingscentra voor 's-Gravenha- e en Omstreken zoekt voor haar 'ORMINGSCENTRUM DE WIJNRANK", aakkade 402, 2521 XW s-GRAVENHAGE enthousiaste oor 20 of 40 uur per week voor een tijdelijke aanstelling in verband met ziekte van een aantal stafleden. Mogelijkheden bestaan voor een langdurige aanstelling. afgestudeerden S.A., en vergelijkbare H.B.O.-opleidingen, ge nieten de voorkeur; wij zoeken mensen, die in teamverband groepen partieel- leerpkchtige jongeren van ong. 16 jaar en Ouder willen bege leiden; voor het verkrijgen van een zo gevarieerd mogelijk programma aanbod zoeken wij mensen met mogelijkheden op het gebied van musisch kreatieve- en maatschappijgerichte vaardigheden; we verwachten van sollicitanten dat deze. met overige stafle den, proberen te werken van uit een Christelijke levensbe schouwing; kandidaten dienen hun medewerking te verlenen aan een psychologische test. lichtingen te verkrijgen bij de waarnemend directeur de heer J. H. onswijk, tel. 070-909724 (tussen 12.00 en 1,3.00 uur en nè 16.00 uur), ollicitaties schriftelijk te richten aan het Bestuur van de Stichting, Laakkade )2. 2521 XW s-GRAVENHAGE. Amstofdam-Slotervaart. De Drie Hoven is een algemeen huis waar ongeveer 600, meest oudere, mensen wonen in verpleeghuis, verzorgingshuis en serviceflats. Er wordt gestreefd naar een grote mate van zelfstandigheid en aktieve betrokkenheid van de bewoners bij hun eigen leefsituatie. Wij willen overgaan tot de aanstelling van een tweede net ao lie w« voor 28 uur per week Jw« mi te Het behartigen van de geestelijke verzorging van alle kategorieën bewoners, godsdienstig en niet godsdienstig, in nauwe samen werking met pastores uit de wijk. Tevens dient hij/zij aan de medewerkers die in direkt kontakt staan met de bewoners, inzicht géven in de geestelijke verzorging. maar d. boei Van de kandidaten verwachten wij: van a - <je bekwaamheid om een aandeel te leveren in de geestelijke n voo,| verzorging op basis van opleiding en of ervaring; - ervaring met, resp gevoel voor het omgaan met oudere mensen; - de bereidheid om met de verschillende disciplines samen te >ntbeeii werken; i - de bereidheid om op onregelmatige tijden te werken, rts-cnrt sbesch Gezien de huidige samenstelling van het team, gaat onze voor lijke W keur uit naar een mannelijke kandidaat. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuis- wezen. voor Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Jaat van Hulst, o, geestelijk verzorgster of Joop Belderok, hoofd welzijnsdienst, ekk£rri tel. 020 -177405 tst. 149 of 115. tegem Posl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 1 mei a.s. richten aan de I Stichting De Drie Hoven, Louis Chrispijnstraat 50, 1065 HH I Amsterdam, t.a.v. deafd. personeelszaken. i STICHTING INDENHOF LIJK uitgaande van het WEESHUIS der HERVORMDEN te Schiedam zoekt en wo ons isen. iaat. de be po De Stichting Lindenhof (13 medewerkers) exploiteert 6 huizen voor BEGELEIDE KAMERBEWONING (33 jongeren. 15 tot 20 |aar) en is mede betrokken bij de exploitatie van 2 GEZINSHUIZEN (8 jongeren. 6 tot 18 jaar) De Direkteur zal door het bestuur worden belast met de leiding van de organisatie der projekten; de leiding van het professionele werk der medewerkers. uitbreiding van het jeugdwelzijnswerk van de Lindenhof; vertegenwoordiging van de Lindenhof bij de overheid, organisa ties en instellingen Van hem/haar wordt voorts o a. verwacht, dat hij/zij zich met enthousiasme blijft oriënteren in nieuwe ontwikkelingen en moge lijkheden in het jeugdwelzijnswerk Ervaring in jeugdwelzijnswerk, bij voorkeur in leidinggevende funk- tie, is gewenst De CAO voor het welzijnswerk is van toepassing. Het kantoor van de Lindenhof is gevestigd Lange Haven 16 A, 3111 CG Schiedam. tor inlichtingen kan men zich wenden tot de sekretaris van het bestuur. Mr Caljé. tel 010-364066 en/of mej. B Westerveld, m.w. ten kantore van De denhof, tel 010-264035 Schriftelijke sollicitaties richten aan Mr A Caljé. stbus 23070. 3001 KB Rotterdam t ncn Voor ons dagverblijf voor ouderen "De Zilvermeeuw" te Groningen zoeken wij een Het dagverblijf wordt bezocht door 70 pupillen. De personeelsbezet ting is momenteel: hoofdleider. 17 groepsleid(st)ers en 5 huishoude lijke medewerksters. Verder zijn er aan het dagverblijf verbonden, een logopediste, een fysiotherapeut, een muziektherapeut. een psycholoog en een maat schappelijk werker. Er wordt gewerkt in 8 leefgroepen De hoofdleid(st)er is belast met de dagelijkse leiding en draagt de eindverantwoordelijkheid voor de gang van zaken in het dagverblijf. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar hen. die - beschikken over een ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg: - (bege)leiding kunnen geven aan een groep van 22 personeelsleden en in teamverband kunnen en willen werken; - beschikken over goede kontaktuele eigenschappen en organisato rische kapaciteiten. Wij geven de voorkeur aan iemand vanaf ongeveer 30 jaar. die in het bezit is van één van de volgende diploma's - Sociale Akademie (inrichtingswerk); - Stafkursus Z; - B O - V.S.I.D./D.V.O. kaderkursus: - Rijbewijs BE is gewenst. De C A.O. voor medewerkers in dagverblijven en tehuizen voor gehan- dikapten is van toepassing. Salariëring vindt plaats op basis van deze C A.O., met een maximum van 4.190,04 bruto per maand. Uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. De sollicitant krijgt het rapport dan eerst ter inzage, zodat hij/zij kan beslissen de sollicitatieprocedure wel of niet te kontinueren. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de huidige hoofdleider de heer J. Last, telefoon: 050-730051. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van de Stichting, Zaagmuldersweg 530, 9713 LZ Groningen, met vermelding van het vakaturenummer D.V.O. 7 in de linkerbovenhoek van Uw brief. Wegens vertrek van de huidige funktionaris is er in ons team maatschappelijk werk op korte termijn plaats voor een full time (mnl.of vit) die een taak krijgt in de nieuwe wijk Ede-Veldhuizen. Hij of zij zal daar samenwerken in een GEZONDHEIDSCENTRUM, waarin naast artsen, fysiotherapeuten en wijkverpleegkundigen wordt deelgenomen door maatschappelijk werk en gezins verzorging van onze en van een kollega-instelling. GEVRAAGD WORDEN: diploma Sociale Akademie, ervaring in het uitvoerend maatschappelijk werk, bij voorkeur ervaring met interdisciplinaire samenwerking. Het team waarvan de toekomstige kollega deel gaat uitmaken, bestaat thans uit zeven maatschappelijk werkers. Zij - evenals de direkteur - zijn graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken: telefoon (08380) 3.48.00. Op ons kantoor in Ede, waar sinds kort in kleine eenheden wijksgewijs wordt gewerkt, is plaats voor een voor de langdurige hulpverlening (bejaardenhulp en gezinsverzorging bij langdurig zieken). Voor de langdurige hulpverlening in de dorpen Harskamp, Otterlo en Wekerom zoeken wij VOOR TIJDELIJK (wegens langdurige ziekte van een leidster) een DE TAKEN: begeleiding van de hulpverlening door middel van regelmatige kontakten met kliënten en helpsters. stimuleren van de groepsbijeenkomsten, participeren in het werkoverleg. OPLEIDING: bij voorkeur Sociale Akademie (studierichting MW), H.B.O.-s.d. of M.B.O.-s.d., eventueel akte N12, N19. N20 met ervaring. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de hoofdleiding van de afdeling Gezinsverzorging, telefoon (08380) 3.48 00. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Welzijnswerk. Gezien de doelstelling van de stichting vragen wij een positief protestants-christelijke levensovertuiging. Schriftelijke sollicitaties - met gegevens over opleiding, ervaring, leeftijd, godsdienst, enz. - binnen 10 dagen te richten aan de sekretaris van het bestuur, de heer T. Bouw, Klomperweg 96. 6741 PJ Lunteren. PROTESTANTS - CHRISTELIJKE STICWTIMG VOOR MAATSCHAPPELIJK WERK ErisJ GEZINSVERZORGING Nieuwe Maanderbuurtweg 46 Ede Telefoon (08380) 3.48.00 Postbus 346-6710 BH Ede(Gld) TROUW/KWARTET 33 De Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening ie Woerden 1 vraagt voor zo spoedig mogelijk: voor 24 uur per week. Arbeidstijd in nader overleg vast te stellen. Hij/zij is werkzaam vanuit het hoofdkantoor te Woerden (Haven 6) en werkt in het gebied Bodegraven, Reeuwijk, Haastrecht, Oudewater en Schoonhoven. Taken: - geeft werkbegeleiding - bewaakt kwalitatief en kwantitatief de hulpverlening - is beleidsvoorbereidend en (ten dele) uitvoerend bezig met personele aangelegenheden. - is medeverantwoordelijk voor een goede kommunikatie (voor- lichting/overleg). Vereisten: Sociale Academie, richting maatschappelijk werk of personeelswerk, bij voorkeur met Voortgezette Opleiding. Ervaring in de gezinsverzorging Positief prot. chr. levensovertuiging. In het bezit van rijbewijs en auto. Salariëring vlg. CAO en welzijnswerk. De hoofd leidster, mw. A. Pieterse-Pettinga en de administrateur, de heer A. Westhoff, geven U gaarne alle gewenste inlichtingen. Tijdens kantooruren zijn zij te bereiken op het hoofdkantoor, tel. 03480-16147. Voor geïnteresseerden is een informatieset beschikbaar, die op verzoek wordt toegezonden. Tevens vragen wij voor zo spoedig mogelijk: voor het werkgebied Montfoort, Linschoten en Oudewater. Vereisten: diploma Sociale Academie. ervaring in uitvoerend a.mw. zonder meer noodzakelijk bereidheid tot en zo mogelijk ervaring in samenwerking met gezinsver zorging in eigen instelling. Bereidheid tot samenwerking met collega's van andere instelling. Pos. prot. chr. levensovertuiging. Rijbewijs noodzakelijk. Geboden wordt rechtspositie en salariëring volgens CAO-Welzijnswerk. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de l.m.w., mw. G.G. Los, kantoor 03480-16147, privé 03404-17959. Sollicitaties voor beide funkties binnen 14 dagen aan de sekretaresse van het bestuur: mw. rm M.M. Thijssen-Breukink, Populierenhof 3 te Bodegraven, tel. 01726-12460. Prot. Chr. Internaat voor Schippersjeugd te Maasbracht vraagt per 15 mei een en wegens uitbreiding per 1 augustus, in verschillende leefgroepen, 6 Onze voorkeur gaat uit naar iemand: van tenminste 23 jaar, met liefst ervaring in het zelfde soort werk, met een prot. chr. levensovertuiging, met een vergevorderde of voltooide be roepsopleiding (M.B.O.-I.W.). Salariëring volgens Rijksnormen. Schoolvakanties vrij. Goede verbindingen naar het noorden. Tevens vragen wij per 1 augustus een leeftijd 30 jaar. Voor sollicitaties en Inlichtingen kunt U zich wenden tot de direkteur van het internaat. Sintelstraat 19, Maasbracht. Tel. 04746-1692. Ons verzorgingscentrum werd in 1976 in gebruik ge nomen en telt 87 bewoners en in de direkte nabijheid gelegen 84 aanleunwo ningen. Plm. 240 ouderen wonen binnen de sfeer van de stichting. Wegens het a s huwelijk (en verhuizing naar elders) van de huidige funktionaresse, vragen wij per 1 augustus a.s een: Het hoofd huishouding heeft de zorg voor de gehele huishoudelijke dienst (zonder de keuken), waarvoor ruim 8 personeelsleden beschikbaar zijn De funktie heeft een min of meer „meewerkend" karakter. Het hoofd huishou ding moet in staat zijn. in goed overleg met de ovenge stafleden, de funktie zelfstandig uit te oefenen. Wij zoeken iemand die: in het bezit is van een diploma huishoudkundige voor inrichtingen, of een vergelijkbare opleiding van middelbaar niveau; enkele jaren ervaring heeft in zo'n funktie; met jonger is dan plm. 25 jaar; een positief chr. levensopvatting heeft De CAO voor bej.tehuizen is van toepassing. Inl. verstrekt de direkteur van de stichting. B. Borgman (05910-16320) Uitv. schriftelijke sollicitatie svp zenden aan het bestuur van de de Bargeres". Holtingerbrink 62, 7812 EX EMMEN, binnen 1 week r.k. verzorgingscentrum voor bejaarden

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 33