dekimme b filiaalmanager TN sector personeelchefs NIEMEYER BV CZH sekretaresse SAMSON hoofd van de huishouding vrije universiteit een sekretaresse sekretaresse Gevorderde assistent accountants (m/v) Beginnende assistent accountants (m/v) m/v gedipl. bejaardenverzorgster gedipl. bejaardenhelpster Centraal Ziekenfonds Haarlemmermeer /0€) Reyn.de Blaey en Co accountants n xi ZATERDAG 5 APRIL 1980 TROUW/KWARTET Het LC.GJ. te Doebergen zoekt zo spoedig mogelijk een voor de afdeling voorlichting Het takenpakket bestaat am. uit: sekretorioatswerkzoomheden voor redaknes van periodieken w.a notuleren redoktie vergaderingen, korrespondentie, korrigeren van orux- proeven, kontakten met skribenten en drukkers •meewerken oan samenstelling schriftelijk voorlichtingsmateriaal •het geven van telefonische en schriftelijke informatie op het gebied van voorlichting over het LC.GJ. •typewerk Voor deze funktie vragen wij, naast goede kontaktuele eigenschappen: enige ervaring op administratief/ sekretoriaatsgebied Mavo/Havo en diploma's typen en steno bereidheid in avonduren vergaderingen bij te wonen^waarvoor kompensatie mogelijk is protestants christelijke levensovertuiging Het salaris voor deze funktie ligt Ivoor de leeftijd van 21 jaar en ouder) tussen f 2034,- en f 2670,- bruto per maand. Arbeidsvoorwaarden, waaronder salariëring, naar de CAO-Welzijnswerk/ jeugd- en jongerenwerk. Inlichtingen over de funktie: Sierd Smit, staf medewerker ofd. voorlichting en organisatie, toestel 120 (03438-6341). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten oan; LC.GJ. ofd. personeelszaken, postbus 99, 3970 AB Driebergen. '0 landelijk centrum voor gereformeerd jeugdwerk de rijksuniversiteit groningen vraagt: ■i systeemprogrammeur m/v 5/10 dagtaak (vac nr. 800325/0156) bij het bureau van de Faculteit der Letteren Taakomschrijving: - systeembeheer (apparatuur en programmatuur) t.b.v het Fonetisch Instituut - assistentie van en voorlichting t.b.v. de gebruikers van het systeem - onderhouden van de nodige contacten met het Rekencentrum van de Universiteit. De functionaris verricht deze taken o.l.v. het Bestuur van de vakgroep Fonetische Wetenschappen. Vereisten: - HIO opleiding of een daaraan gelijkwaardige opleiding - ervaring op het onderhavige vakgebied en/of met Data-General apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris volgens het rangenstelsel van Technisch Ambtenaar, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van minimaal f 2.058-bruto per maand tot maximaal 3.105,- bruto per maand. Datum indiensttreding: 1 mei 1980. Een facultaire stuurgroep bezint zich op dit moment over de ontwikkeling van de rekenfaciliteiten van de Letterenfaculteit. In verband hiermee zijn een ruimere taakomschnjving en dienstverband in de toekomst niet geheel uitgesloten. ■sollicitaties: schriftelijk binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie te richten aan de directeur van de Dienst Personeelszaken der Rijksuniversiteit. Postbus 72, 9700 AB Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. In ons bedrijf in Groningen, waar 850 mensen werkzaam zijn in fabrieken, commerciële afdelingen, laboratoria, administratie en stafdiensten, zoeken wij in verband met uitbreiding van de afdeling Personeel en Organisatie Plaats in de organisatie Zij ressorteren rechtstreeks onder het Hoofd Personeelszaken en zullen samen met deze in hun sector uitvoering geven aan het dagelijks perèoneelbeleid. Funktle-lnformatle Tot de taak van deze funktionaris behoort: de uitvoering van het dagelijks personeelbeleid, dat o.a. omvat: werving en selectie: functie-beschrijvingen en begeleiding van individuele medewerkers alsmede van organisatiewijzigingen, s Zij zullen deel uitmaken van werkoverieggroepen met het doel het dagelijks personeelbeleid te toetsen aan het Sociaal Beleidsprogramma. Om voor deze funktie in aanmerking te komen gaan onze gedachten uit naar kandidaten met een HSA opleiding of Sociale Academie, die enige Jaren ervaring hebben opgedaan in het personeelwerk in een industriële organisatie. Hun leeftijd is 28 tot 35 jaar. Naast het salaris, dat in overeenstemming is ntet het niveau van deze funktie. kent ons bedrijf een aantal uitstekende sociale voorzieningen, een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 6%. premiespaarregeling, verhuiskostenregeling en kollektieve ziektekosten en ongevallenverzekeringen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Zij die belangstelling hebben voor deze funktie kunnen hun sollicitatie met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Postbus 419700 AA Groningen. Voor informatie over deze funktie kan men zich wenden tot de afdeling Personeel en Organisatie: 050-189444. toestel 346 tabak -sigaretten Christelijk Verzorgingstehuis "De Kimme" is een verzorgingstehuis voor 325 bejaarden. Ons huidige hoofd huishouding gaat binnenkort met pensioen. Wij zoeken daarom contact met sollicitanten voor de functie van: Onze gedachten gaan in de eerste plaats uit naar een man, tussen de 30 en 45 jaar, die enige ervaring heeft in een instelling. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: gezien de identiteit van ons tehuis een positief Christe lijke levensovertuiging hebben; tactvol kunnen omgaan met bewoners en medewerkers; beschikken over organisatorische en leidinggevende capaciteiten; representatief zijn. Taakomschrijving o.a.: toezicht op alle huishoudelijke werkzaamheden; inkoop, controle en uitgifte van huishoudelijke artikelen; meepraten bij het aannemen van huishoudelijk personeel. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn over eenkomstig de C.A.O.-Bejaardentehuizen. (Schaal 10, min. f 2.994,- - max. f 3.771,- per maand). Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de directie, die uw sollicitatie graag tegemoet ziet. Beemsterstraat 546, 1024 BV AMSTERDAM. Telefoon 020 - 36.67.66. Bejaardencentrum 'GRAAFZICHT' Kerkstraat 1, 2971 AJ Bleskensgraaf tel. 01849-1533. Wegens huwelijk van twee van onze mede werksters vragen wij, in volledig dienstverband. De salariëring is overeenkomstig de C.A.O. Bejaardentehuizen. Voor het verrichten van weekenddiensten wordt een toeslag op het salarisgegeven. Een prot. christelijke levensovertuiging is ge wenst. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Zr. Verwey, bij wie tevens telefonisch inlichtingen kunnen worden verkregen. amsterdam Het Bureau Post- en Archiefzaken zoekt een archiefverzorger (m/v) Taak: assisteren bij archiefwerkzaamheden zoals registratie der stukken, dossiervorming etc. bij de diensten en afdelingen van het Bureau van de Univer siteit. Functie-eisen: MAVO/HAVO en S O D. I of G.O. I of studerend hiervoor. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer L. Hoekstra, tel. 020-548 43 57. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 060-0950, te richten aan de dienst Per soneelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. 1100 JAAR VRUE UNIVERSITEIT DE CENTRALE COMMISSIE VOOR HET CHRISTELIJK BEROEPSONDERWIJS gevestigd te Arnhem vraagt ten behoeve van zijn sekretariaat in de leeftijd vanaf 23 jaar. Vereisten: Een behoorlijke algemene ontwikkeling, op HAVO-niveau Een goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Het bezit van de diploma's typen en stenografie. Haar taak zal o.m. bestaan uit: postbehandeling dossierbeheer bijhouden van agenda s agenderen en notuleren van vergaderingen correspondentie en ander type-werk overige voorkomende werkzaamheden. Voor deze aantrekkelijke funktie wordt een honorering geboden die. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, varieert van 2.000.tot 3039,— bruto per maand. Vakantie-toelage 8%. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Opname in pensioenverband bij het A.B.P. Datum indiensttreding: 1 juni a.s. of zo spoedig mogelijk daarna Bij de selectie van kandidaten zal medebepalend zijn of men woonachtig is in Arnhem of in op redelijke afstand daarvan gelegen plaatsen. Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie, voorzien van terzake zijnde gegevens, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de sekretaris van de Centrale Commissie voor het Chr. Beroepsonderwijs. Zijpendaalseweg 53A. 6814 CD Arnhem W De ono M met 25 m nrtarr ■^V r n een onderlinge Waarborgmaatschappij CHZ is aan organisatie 250.000 leden en ca. 160 medewerk(st)ers, gehuisvest in modern kantoor te Amstelveen. Wij zoeken voor het direktiesekretariaat een Haar taak zal o.a. bestaan uit: het verzorgen van de direktiekorrespondentie en rapporten; het bijhouden van het direktie-archief; het verzorgen van vergaderstukken. Zij moet deze taken zelfstandig, maar tevens in goede samenwerking met de reeds funktionerende kollega, verrichten. Vereist is een middelbare schoolopleiding, bij voorkeur gevolgd door een sekretaresse-opleiding. Belangstelling? Richt uw sollicitatie, telefonisch of schriftelijk, aan de heer J. de Vries van ons Ziekenfonds, Welzijn 1-3, 1181 VW Amstelveen. Telefoon (020) 45 99 88. Onze onderneming is een snelgroeiend filiaalbedrijf in de detailhandel, gespecia liseerd in de verkoop van exclusieve modeschoenen. Met het oog op nieuwe vestigingen, die geopend zullen worden, zoeken wij contact met energieke jonge mensen die in een van onze filialen kun nen worden aangesteld als Zij dienen te beschikken over goede contactuele eigenschappen, zakelijk in zicht en leidinggevende capaciteiten. Hun opleiding ligt op middelbaar niveau, bij voorkeur M.D.S., en zij zijn tussen de 21 en 28 jaar oud. Ervaring in de schoenen branche is geen vereiste, gezien de inten sieve opleiding van circa 12 maanden die aan de aanstelling tot filiaalmanager voor af gaat. Binnen onze onderneming wordt veel aan dacht besteed aan een werkklimaat, dat de medewerker voldoening en ruimte tot ontplooiing geeft. Aan de functie van filiaalmanager is een goed salaris met jaarlijks interessante groeimogelijkheden verbonden. Uiteraard zijn de sociale voorzieningen zo danig als van een modern bedrijf verwacht mag worden. Geïnteresseerden worden uitgenodigd een korte brief te schri|ven met vermel ding van de noodzakelijke gegevens en deze te richten aan het hoofd personeels zaken, de heer Th. Otterioo, Post bus 3064, 5203 DB s-Hertogenbosch. Wij behoren tot de middelgrote accountantsmaat schappen in Nederland. Voor ons kantoor in 's-Gravenhage zoeken wij: Wij bieden u een interessante functie met afwisselende werkzaamheden, waarbij uw zelfstandigheid en kritisch vermogen zeer wordt gewaardeerd. Uw opleiding; MBA/SPD, een gevorderde NIVRA- opleiding en ervaring U verdient een aantrekkelijk salaris, waarbij tevens goede secundaire arbeidsvoorwaarden gelden, waaronder studiekosten- en autokostenvergoeding. Verder zoeken we: Als u dit jaar eindexamen HEAO/VWO doet en een carrière in de accountancy ambieert, zullen we u graag over de mogelijkheden bij onze maatschap inlichten. Zoals over de afwisselende werkzaamheden, gecombineerd met de (noodzakelijke) studie. /5e Belangstelling? Neem dan telefonisch of schriftelijk contact op met de heer Drs. V.M. Wijnands, R.A., Reyn, de Blaey en Co. Accountants. Jacob Mosselstraat 2. 2595 RH 's-Gravenhage; telefoon 070 - 839503 of s avonds 071 - 213197. lcher 8. leg m> sche en mak bepj 1-, kc dezt Ktrie alen lema j 'lgen

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28