aAD van state HET WESTERHONK part-time logopedist(e) personeelsfunctionaris medewerker civiele dienst (m/v) m Si -SÏlli VfiTrt» iMfmfc H006HEEMRAA0SCHAP VAN OELFLAND MTS-er weg- en waterbouwkunde de rijksoverheid vraagt [Rö) Ministerie van Defensie voorlichtingsmedewerker LANDELIJKE ORGANISATIE administratief bureauleider adminstrateur mba. zs A. ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS (MNL/VRL) B. TYPIST(E) TEKSTVERWERKING TYPISTEN (MNL/VRL) beleidsmedewerkers <m/v) ïrs. C de aats iet ft, enl e het veau in hi Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749)44041- Voor onze inrichting zoeken wij een gegadigde voor de functie van die als deeltijdbaan (1 dag per week) met zwakzinnigen wil werken. De hoofdtaak bestaat uit de verbetering van de taaicommunicatie en spreekvaardigheid gericht op de eigen leefwereld van onze bewoners, waarbij samenwerking met en steun aan de groepsleiding van groot belang is. Tevens zal betrokkene een aantal lessen moeten verzorgen bij de interne opleiding voor het diploma Z verpleegkundige. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij het hoofd van de agogische dienst, drs. B. Hoezen.toestel 119. Schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de afdeling Personeelszaken. Driscl prek het Wij zijn een internationaal georiënteerd Nederlands chemisch bcdri/l - behorend tol het DSM-concern - dal mei ca. 500 medevjetkcrs in Hoek van Holland o m. kunstharsen produdeerl voor de veil-, drukinkt- en polyester verwerkende industrie. Daarnaast zi/n er eigen produktiebedrijven in Frankrijk, Italië, Spanie, Portugal, USA en Mexico. meldi d', zaker 3n he In verband met uitbreiding van de werkzaamheden van onze afdeling Personeelszaken zoeken wij op korte termijn een Het ligt in de bedoeling dat hij. na een inwerk- periode, met een grote mate van zelfstandigheid zal worden belast met het personeelsbeheer (wer ving, selectie, introductie, toepassing arbeidsvoor waarden e.d.) en personeelszorg voor een nader vast te stellen groep personeelsleden. Daarnaast wordt van hem. in teamverband, een inbreng verwacht in een aantal bestaande en in ontwikkeling zijnde afdelings-activiteiten. Hierbij denken wij o.m. aan de ontwikkeling en concreti sering van een systematisch opleidings- en vor mingsbeleid en activiteiten m.b.t. de invoering en begeleiding van werkoverleg. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met een voltooide opleiding op HBO-niveau, richting perso neelswerk. een aantal jaren ervaring opgedaan in een grotere organisatie, waarbij hij met de meeste aspecten van het personeelswerk vertrouwd is geraakt. Leeftijd 30 - 40 jaar. Een psychotechnisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Sollicitaties, voorzien van pasfoto, worden gaarne ingewacht door de afdeling Personeelszaken, Slachthuisweg 30, 3151 XN Hoek van Holland. Algemeen Psychiatrisch Instituut Delft. Het Sint Joris Gasthuis is een regionaal algemeen psychiatrisch instituut met 600 plaatsen en een perso neelsbestand van 550 per sonen. Bij de Civiele Dienst wordt gevraagd een mede werker (m/v). Gedacht wordt aan iemand die belast zal worden met taken t.b.v. de linnenverzor ging, de restauratieve afde ling en het waarnemen van de hotelier van het perso- neelswoongebouw Vereist - diploma MBO-CD of ver gelijkbare opleiding; - bereidheid tot-het ver richten van onregelma tige diensten ook in de weekenden; - leeftijd tenminste 20 jaar. Salaris afhankelijk vén op leiding en ervaring. Het Sint Joris Gasthuis is aangeslo ten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor sollicitaties en inlich tingen kunt u zich wenden tot het hoofd personeels zaken. Sint Jorisweg 2, 2612 GA Delft (telefoon 015- 120272, toestel 131) Het Hoogheemraadschap van Delfland heeft de zorg voor de waterkering, de waterbeheersing, de bestrijding van de verontreiniging van de oppervlakte wateren en het beheer van wegen in een gebied van 40.000 ha met 1,2 miljoen inwoners. Bij het district Delft (standplaats Delft) van de technische dienst kan worden geplaatst een Functie-Informatie: Hij zal worden belast met het voorbereiden van en toezicht houden op onderhoudswerkzaamheden aan kaden, bruggen, duikers, polderwegen en gebouwen, daarmee verband houdende tekenwerkzaamheden en het rapporteren over vergunningaanvragen. Functie-eisen: Vereist is het bezit van het diploma MTS Weg- en waterbouwkunde of een gelijkwaardige opleiding, alsmede ervaring met genoemde of soortgelijke werkzaamheden. Leeftijd: niet jonger dan 30 jaar Geboden wordt: Het salaris bij aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal bedragen 2960,— (in de rang van opzichter B) of 3394,(in de rang van opzichter A). De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer ing. W. M. van Rijkom, hoofd van het district, telefoon 015-121033, toestel 133. Uw sollicitatie kunt u, binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de directeur-ingenieur van Delfland, postbus 3061, 2601 DB Delft hoofd bureau kabinet (mnl./vrl.) voor het Ministerie ven Justitie t.b.v. de Algemene Inspectie van het Korps Rijkspo litie, Afdeling Algemene Beheerszaken Functie-informatie: verzorgen van de administra tieve behandeling van officierszaken, koninklijke on derscheidingen en andere vertrouwelijkezaken: be heren van het kabinetsarchief: mee leiding geven aan de Afdeling Algemene Beheerszaken (45 mede werkers), w.o. ook Post- en Archiefzaken, de Interne Dienst en Schadezaken ressorteren. Voorts vervangen van het hoofd van de Afdeling. Vereist: tenminste diploma HAVO c.q. MEAO met administratieve ervaring; leidinggevende en redac tionele ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring max. f 4062.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 26 april 1980. Bovengenoemd salaris is exclusief vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-5627/0159 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-Gravenhage. Bij de afdeling Algemene Defensievoorlichting van de Directie Voorlichting is plaats voor een (mnl./vrl.) Hiervoor komt in aanmerking een journalist met ervaring in berichtgeving over departementale en parlementaire zaken en met goede redactionele vaardigheid. Zijn voor naamste taak is de dagelijkse informatievoorziening aan de media en het redigeren van schriftelijke informatie over algemene aspecten van het defensiebeleid, zowel binnen als buiten de defensieorganisatie. Inzicht in de budgettaire aangelegenheden van defensie strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 4062,- bruto per maand. 8% vakantie-uitkering. Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension- en verhuis kosten volgens rijksregeling. Standplaats: 's-Gravenhage. Nadere informatie kan worden verschaft door de directeur voorlichting van het Ministerie van Defensie, telefoon 070 721288. Sollicitaties worden tegemoet gezien voor 8 mei 1980 bij de Directie Burgerpersoneel, Hoofd van de afdeling Personeelsvoorziening, Postbus 20701. 2500 ES 's-Gravenhage. In opdracht van een op het gebied van de middenstand te 's-Gravenhage zoeken wij voor de leiding van een klein kantoor van deze organisatie een Naast het verzorgen van de administratieve werkzaam heden, zoals boekhouding, korrespondentie e.d.. zal deze administratief medewerker, in nauwe samenwerking met de voorzitter en sekretaris van deze organisatie, het beleid mede bepalen en voor verdere uitvoering zorg dragen. In aanmerking voor deze zeer zelfstandige funktie komt een zakelijk ingestelde BA.-niveau met goede kontaktuele eigenschappen, die kan onderhan delen en die geen onbekende is op het gebied van de middenstandsaangelegenheden. Kennis van de moderne talen, vooral Engels, is een aanbeveling. Kandidaten met een administratieve en zakelijke achter grond, leeftijd ca. 30 jaar. worden uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met Drs. J. de Zeeuw, onder nr Z - 4598, onder kode "Bureauleider". Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw Oostzijde 92b - Zaandam. te 's-Gravenhage vraagt voor de Secretarie rechtspraak. De Raad van State Is een Hoog College van Staat. Hij is In de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort voor de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voor de behandeling van de zgn. Kroonberocpen. De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet over beroepen inzake overheids beschikkingen (Arob-beroepen). Bü de Raad van State zijn momenteel ca. 450 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. Deze zjjn in diverse in de Haagse binnenstad gelegen panden gehuisvest, totdat over enige jaren de nieuwbouw aan de Kneuterdijk/ Parkstraat gereed is. TAAK: A deze medewerk(st)ers zullen in hoofdzaak worden belast met de administratieve voor bereiding voor de openbare vergaderingen van de Afdeling. B. de tekstverwerkingseenheid van de Secretarie rechtspraak is belast met het verwerken van rapporten, brieven en nota's. Hierbij wordt gebruik gemaakt van moderne tekstverwerkings- apparatuur. VEREISTEN: A diploma MAVO/HAVO; enige type-ervaring gewenst. B. opleiding op MAVO-niveau en ervaring met tekstverwerkings- apparatuur (MK 82, Systeem 6). SALARIS A afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2.818,- bruto per maand. B. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2.545,- bruto per maand, met uitloopmogclijkheid op grond van diensttijd. voor de Onderafdeling typekamer De salarissen zijn exclusief 8% vakantietoelage. De gebruikelijke rechtspositie regelingen van de Rijksoverheid zijn van overeenkomstige toepassing. TAAK: het typen van ontwerp Koninklijke besluiten en collationeer- werkzaamheden ten behoeve van een aantal Kamers van de Afdeling. VEREISTEN: opleiding op M AVO-niveau, goede beheersing van de Nederlandse taal, type-ervaring. SALARIS: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2.199,- bruto per maand, met uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd van de Personeelsafdeling van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: griffie, waterstaat en planologische dienst. Het personeelsbestand bedraagt ruim 1750 medewerkers. De grittie telt negen afdelingen waaronder de afdeling Welzijn. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met vermelding van het vakaturenummer te zenden aan de chef afdeling Personeel en Organisatie. Koningskade 1, 2596 AA 's-Gravenhage. De provincie Zuid-Holland vraagt voor de afdeling Welzijn van de provinciale griffie twee (vak. nr. 80056) ten behoeve van het bureau Volksgezondheid. De nieuwe medewerkers krijgen onder meer een taak bij de plan ning in het kader van de Wet Ziekenhuisvoorzieningen. Gevraagd wordt een passende opleiding op akademisch niveau (b.v. sociale geografie, sociologie, bestuurskunde) dan wel een hiermee vergelijkbare opleiding. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maxi maal ƒ4999,- per maand; bij verdere doorgroei in de funktie is t.z.t. een salaris tot 5314,- mogelijk. De provincie kent voorts een aantal goede sekundaire arbeidsvoor waarden. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Desgewenst kunnen over de funktie nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van het bureau Volksgezondheid (070- 264111. toestel 2743).

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 27