MEDEWERKER OP DE HOOFDBOEKHOUDING Rath Doodeheefver CZH PGEfl l CZH nederlandse christelijke radio vereniging programmamedewerker m/v ook ncrv hoofd financiële administratie m PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS telefoniste) Centraal Ziekenfonds Haarlemmermeer RADIOAMSTERDAM nederlandse christelijke radio vereniging bureauredacteur/presentator m/v buitenlandredacteur/ commentator m/v ook ncrv ambtelijk secretaris ondernemingsraad assistenten accountant assistentie) personeelszaken Centraal Ziekenfonds Haarlemmermeer ZATERDAG 5 APRIL 1980 TROUW/KWARTET Rath G Doodeheefver, fabrikant en importeur van behang en andere wandbekleding, zoekt voor het hoofdkantoor te Amsterdam-Centrum een De afdeling bestaat uit 10 medewerkers. Met behulp van een computer verzorgen zij de hoofdadministratie van ons concern. De taak van de aan te stellen funktionaris zal voor namelijk bestaan uit algemene boekhoudkundige werkzaamheden, het samenstellen van maandelijkse kerngegevens en intern kontrolewerk.Ook zal hij de afdelingschef behulpzaam zijn bij het opstellen van de jaarstukken. Deze funktie vraagt boekhoudervaring en kennis op tenminste MBA-niveau en biedt uitstekende groei mogelijkheden. Leeftijd: tot 35 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Indien u geïnteresseerd bent, kunt u een brief sturen aan het hoofd personeelszaken van Rath Doodeheefver Verkoop B.V., Postbus 375,1000 AJ Amsterdam. Wenst u vooraf meer informatie over deze functie, belt u dan de heer Hartman (tel. overdag 020-239292, tst.228; s avonds 023-256036). BEHANG*WANDBEKLEDING De afdeling Gevarieerde Programma's van de NCRV-Radio verzorgt met een klein enthousiast team een aantal programma's van verstrooiende aard. Door overplaatsing van één van de medewerkers is op korte terrfiljn plaats voor een Voor deze afwisselende en veelzijdige functie denken wij aan iemand tussen 25 en 35 jaar, die naast een middelbare school opleiding beschikt over enige kennis en/of ervaring met de vele facetten van de amusementssector en lichte informatie en die in ruime mate in teamverband kan en wil meewerken aan het tot stand brengen van diverse programma's. Voorts dient de medewerker inventief, creatief en representatief te zijn en te beschikken over goede contactuele eigenschappen, enige affiniteit met de lichte muziek en, zo mogelijk, enige journalistieke ervaring. De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wij verwachten van nieuwe personeels leden, dat zij zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt U tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV afdeling Personeelszaken, Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van GV/R/4. Groot Bronswijk Psychiatrisch Ziekenhuis te Wagenborgen Voor de economisch-administratieve dienst van ons ziekenhuis zoeken wij een die zal worden belast met de dagelijkse leiding van de afdeling Financiële Administratie. Deze afdeling, bestaande uit ca 7 mensen omvat de hoofdboekhouding, de salaris-, patiënten- en zakgelden administratie. In het administratieve gebeuren maken wij o.a. gebruik van een schijven-computer. Van degene die deze funktie ambieert, verwachten wij dat hij/zij: een opleiding heeft op MBA-niveau (studerend voor SPD), minimaal 28 jaar is, ervaring heeft met automatische gegevensverwerking. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij dhr. H Kroezen, hoofd van de ecpnomisch-administratieve dienst, tel. (05964) 22 05. Uw sollicitatie kunt u richten aan net hoofd van de Dienst Perso neelszaken. Postbus 1. 9945 ZG Wagenborgen. De Onderlinge Waarborgmaatschappij CZH is een organisatie met 250.000 leden en ca. 160 medewerk (stlers, gehuisvest in een modern kantoor te Amstelveen. Wij zoeken een die tevens bereid is lichte administratieve werkzaamheden uit te voeren. Leeftijd van 25 tot 35 jaar. Wij bieden: O een goed salaris 4- najaarsuitkering. O goede secundaire voorwaarden, zoals reiskostenvergoeding, studiekosten- en spaarregeling. O variabele werktgden. Belangstelling? Richt uw sollicitatie, telefonisch of schriftelijk, aan de heer J. de Vries van ons Ziekenfonds, Welzijn 1-3, 1181 VW Amstelveen. Telefoon (020) 45 99 88. De Stichting Amsterdamse Draadloze Omroep (STAD) zoekt voor de vacature die per 1 juli a.s. ontstaat een algemeen secretaris (m/v) De algemeen secretaris assisteert het Dagelijks Bestuur van STAD Radio Amsterdam bij de voorbereiding en uitvoering van het beleid van de Stichting. Hij/zij onderzoekt en creëert voorwaarden voor het te voeren beleid t.a.v. STAD in.het bijzo,nder. Hij/zij is belast met de algemene zaken van de Stichting en geeft leiding aan het bestuurssecretariaat. Voor de vervulling van deze vacature wordt gedacht aan een persoon die óp de hoogte is van het functioneren van de omroep in het algemeen en van de streekradio in het bijzonder. Daarhaast moet hij/zij in voldoende mate over dé volgende eigenschappen beschikken: - vermogen een beleid te helpen voeren dat de streekradio een eigen positie verschaft in het geheel van de massamedia, en dat gericht'is op de ontwikkeling van de streekradio irr Nederland; - uitstekende overleg- en contactvaardigheid op alle niveaus. Honorering geschiedt volgens de Omroep-CAO. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie - vergezeld van een curriculum vitae - vóór 15 april a.s. te richten aan de Secretaris van het Dagelijks Bestuur van STAD Radio Amsterdam, Mr. L. Spigt, Johannes Vermeerstraat 29, 1071 DL Amsterdam. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de huidige functionaris, Armand Sliepen, telefoon 020 - 719071. Bij de actualiteitenrubriek Hier en Nu Radio is plaats voor twee medewerkers die als lid van de bureauredactie in wisselende diensten werkt aan de voorbereiding en de redactie van Hier en Nu-uitzendingen en die in staat is deze te presenteren. Van de bureauredacteur verwachten wij dat hij beschikt over een middelbare schoolopleiding en een brede maatschappelijke belang stelling. die als speciale taak heeft het bewaken van de buitenlandse berichtgeving in Hier en Nu, waartoe behoort het onderhouden van de dagelijkse contacten met correspondenten in het buitenland. Wij verwachten van de redacteur buitenland, dat hij beschikt over een middelbare of academische opleiding en parate kennis om het buitenlandse nieuws te kunnen analyseren en be commentariëren. Aan beide medewerkers stellen wij de volgende eisen: - journalistieke ervaring - organisatorische kwaliteiten - het vermogen om in teamverband te werken - goede contactuele eigenschappen - goede radio-stem. De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wij verwachten van nieuwe personeels leden, dat zij zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt U tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV afdeling Personeelszaken, Postbus j30, 1200 AH Hilversum, met vermelding van AC/R/20/21. a t Provinciale Gelderse Elektriciteits- Maatscheppij De nv Provinciale Gelderse Elektriciteits-Maatschappij heeft als taak het opwekken, transporteren en distribueren van elektriciteit in Gelderland en de Flevopolders. C bedrijf telt circa 2 850 personeelsleden. Wegens toenemende werkzaamheden van de ondernemingsraad van ons bedrijf is er plaats een - Functie-informatie: het organiseren en voorbereiden van ondernemingsraad-, overleg- en commissievergaderingen de coördinatie en voortgangscontrole van activiteiten van de ondernemingsraad, overlegvergadering en directie voorzover het ondernemingsraadaangelegenheden betreft, ei commissiewerkzaamheden het bevorderen van contacten lussen de ondernemingsraadleden en het bedrijf het maken van verslagen, communiqué's e.d. e het schrijven van concept-nota's het beheren en zonodig documenteren van het schriftelijke (informatie-)materiaal rapporteert aan secretaris ondernemingsraad/overlegvergadering standplaats Arnhem. Functie-eisen: HEAO of een opleiding op gelijkwaardig niveau aantoonbare belangstelling voor en inzicht in h< ondernemingsraads- en vakbondswerk goede redactionele vaardigheid, organisatoriscl bekwaamheden, contactuele eigenschappen De selectieprocedure omvat mede een gesprek enige leden van de ondernemingsraad en het directielid dat de contacten met de ondernemingsraad onderhoudt. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmakei van de selectieprocedure. Het personeel van de vennootschap valt onder bepalingen van de Algemene burgerlijke pensioenwet. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermeldi van 'ambtelijk secretaris ondernemingsraad', worden gericht aan de afdeling personeelszaken van de PGEM-Flevocentrale, cbrrespondéntie-adres: postbus 2, 8200 AA Lelystad. Gevraagd: Taak: Het onder leiding verrichten van controle-werkzaamheden en he opmaken van jaarrekeningen. Opleiding: Middelbare school en praktijkdiploma boekhouden. In een prettige werksfeer en met goede arbeidsvoorwaarden is het o^ ons kantoor mogelijk aan een verdere ontplooiing te werken. ACCOUNTANTSKANTOOR WIERENGA Kernkampplantsoen 67, Utrecht tel. 714505. De Onderlinge Waarborgmaatschappij CZH is een organisatie met 250.000 leden en ca. 160 medewerk (st)ers, gehuisvest in een modern kantoor te Amstelveen. Wij zoeken een bij voorkeur met een MAVO-opleiding en/of enige jaren administratieve ervaring. Leeftijd van 18 tot 25 jaar. Wij bieden: Q een goed salaris-*- najaarsuitkering, goede secundaire voorwaarden, zoals reiskostenvergoeding, studie kosten- en spaarregeling, variabele werktijden. Belangstelling? Richt uw sollicitatie, telefonisch of schriftelijk, aan de heer J. de Vries van ons Ziekenfonds, Welzijn 1-3, 1181 VW Amstelveen. Tel. (020) 45 99 88.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26