Verboden voor gehandicapten administrateur U kunt er meer aan doen dan u denkt UKF kok -B (m/v) nchb salarisadministrateur m/v ADJUNKT VERKOOPMANAGER drukkerij en uitgeverij de kennemer hu nchb Zoetermeer" chemisch technologen werktuigbouwkundigen \ferpleeghuis &feoktiveringscentfum PROGRAMMEUR (M/V) succes oogstten technicus ZATERDAG 29 MAART 1980 TROUW/KWARTET De Unie van Kunstmestfabrieken B.V. is een internationaal werkende industrie op het gebied van kunstmeststoffen met produktiebedrijven in Amsterdam, Geleen, Pernis en Umuiden, benevens een aantal vestigingen in het buitenland. Bij onze fabrieken in Pernis (Albatros) en Umuiden (Mekog) bestaan plaatsingsmogelijkheden voor enkele respectievelijk Wij zoeken hiervoor jonge mensen die in de afgelopen drie jaar een studie in deze richting aan een Nederlandse technische hogeschool hebben voltooid en die een carrière in het bedrijfsleven wensen te maken. Zij zullen in eerste instantie als assistent in een produktie- afdeling worden geplaatst en voornamelijk worden belast met onderzoekingen en studies van diverse aard ter direkte ondersteuning van de bedrijfsvoering. Sollicitaties, inhoudende bijzonderheden omtrent opleiding en ervaring, kunnen worden gericht aan de afdeling Manage ment Development van UKF, Postbus 45, Maliebaan 81, 3500 AA Utrecht. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Nadere informaties kunnen desgewenst telefonisch worden ingewonnen bi| de chef van deze afdeling, de heer J.J. Heijer, tel. 030 - 32 99 11 of 32 93 95 (tijdens kantooruren). De goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden van de desbetreffende onderneming zijn van toepassing. UKF Oe Stichting Bejaardentehuis Dinteloord, de Ruyterstraat 2, exploiteert het verzorgingstehuis "De Nieuwe Haven", dat plaats biedt aan 54 bewoners. Wij vragen op korte termijn een vakbekwame aan wie de leiding over de keuken kan worden toevertrouwd. Van de te benoemen functionaris verwachten wij: - gevoel voor en kennis van de specifieke wensen en behoeften van de oudere mens - het vermogen en de bereidheid deel uit te maken van het aanwezige team. Leeftijd: 30 40 jaar. Wij bieden: - salariëring volgens de CAO-Bejaardentehuizen - opneming in het pensioenfonds PGGM. Sollicitaties gaarne binnen 10 dagen aan de voorzitter van het stichtingsbestuur, p/a Westvoorstraat 1 te Dinteloord. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de directeur van het tehuis, de heer J. van Bruggen, telefoon 01672-2455. In ons verpleeghuis worden 220 bewoners verpleegd en •gereaktiveerd. Er zijn afdelingen zowel voor somatische als voor psychogeriatrische patiënten. Op korte termijn zoeken wij een ervaren: Die met assistentie van een kodega zelfstandig onze geautomatiseerde salarisadministratie zal verzorgen. vereist: minimaal MAVO/HAVO-nivo kennis en ervaring van een geautomatiseerde salarisadministratie grote accuratesse goede kontaktuele eigenschappen leeftijd vanaf 25 jaar Uiteraard is het salaris in overeenstemming met het belang dat aan een dergelijke funktie wordt gehecht. Sollicitaties dient u te nchten aan onze personeelsdienst op onderstaand adres. Hugo de Grootkode 20 1052 LS Amsterdam Telefoon 020-826305 DRUKKERIJ EN UITGEVERIJ DE KENNEMER BV Wil graag 10 spoedig mogelijk in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van Leeftijd ca. 30 jaar. In aanmerking komen in de eerste plaats zij, die reeds jaren in het kranten-métier hun sporen hebben verdiend als advertentie-verkoper. Naast uitstekende kontaktuele eigenschappen dient de kandidaat een middelbare schoolopleiding te hebben genoten en over de nodige vakdiploma's te beschikken, b.v. RPDof SRM. Ook een goed organisatie-talent is voor deze functie een vereiste. Hij zal rechtstreeks rapporteren aan de verkoopmanager en onder meer worden belast met het starten van en uitvoering geven aan speciale akties. Wij bieden: - een uitstekend salaris - 22 werkdagen vakantie per jaar - 8% vakantie-toeslag - bedrijfsauto - opname in pensioenfonds - ruime onkostenvergoeding - bijdrage in studiekosten Wanneer u de juiste man denkt te zijn, wacht dan niet en schrijf meteen een bondige brief met essentiële gegevens zoals leeftijd, opleiding en ervaring t.a.v. de heer B.L. Berger. U wordt dan zo snel mogelijk uitgenodigd voor een qesprek. De Kennemer bv is o.a. uitgever van de huis-aan-huis bladen: Weekblad voor West-Friesland Het Stadsblad De Kennemer De Zaanse Gezinsbode Nieuws- en advertentieblad Umuiden De Furmer voor Stad en Omme land Weekblad voor Heemskerk IC Postbus 43 1940 AA Beverwijk Wijkermeerweg 41 - 1948 NT Beverwijk* Telefoon 02510-29030 Het Gemeenschappelijk Gasbedrijf Kop Noord-Holland draagt zorg voor de distributie van gas in 33 gemeenten in de kop van Noord-Holland. Hiermee zijn ongeveer 123.000 aansluitingen gemoeid. Het personeel bestaat thans uit 260 medewerkers. Het hoofdkantoor van het bedrijf is gevestigd aan de Helder- seweg 14 te Alkmaar. Deze centraal in de kop van Noord- Holland gesitueerde stad biedt ruime huisvestingsmogelijk heden. De centraal gevoerde administratie is gevestigd in het hoofdkantoor, gelegen in de onmiddellijke nabijheid van het station van de Nederlandse Spoorwegen. Hiertoe behoort ook het Rekencentrum van het gasbedrijf. Dit is belast met de verwerking van de gegevens van de geautomatiseerde systemen. Er wordt gewerkt met het systeem I.B.M. 370/115-2 met schijven en tapes, onder besturing van DOS/VS, POWER/ VS en CICS/VS. De programmeertaal is PL/I, terwijl voor de database-toepassingen gebruik wordt gemaakt van DL/I- entry. Ter versterking van de afdeling Programmering van het Rekencentrum vragen wij een Eventuele belangstellenden voor deze functie beschik ken bij voorkeur over een opleiding op HAVO/VWO-niveau; kennis van en/of ervaring met I.B.M.-apparatuur (zie boven); kennis van en/of ervaring met PL/I en DL/l-entry. Voor diegenen, die aan het voorgaande kunnen voldoen, is een salaris beschikbaar vanaf 2.545.- per maand, beho rende bij de rang van Commies. Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring is aanstelling boven dit bedrag niet uitgesloten. Een doorgroei naar een hogere rang is in de toekomst mogelijk. Het maximum van de rang van Commies kent een salaris van 3.105,- per maand. Voor het overige worden goede sociale voorzieningen gebo den, als gebruikelijk bij overheidsinstellingen. De premie A.O.W./A.W.W. is voor rekening van het gasbedrijf. Een psychotechnisch beroepskeuze-onderzoek kan van de selectieprocedure deel uitmaken. Uitvoerige eigenhandig geschreven sollicitaties kunnen binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan de direkteur van het Gemeenschappelijk Gasbedrijf Kop Noord-Holland, Postbus 384, 1800 AJ Alkmaar, met op de linkerbovenhoek van de enveloppe de code PZ-8. Ff*?!?-* r|]/ /-O u weet niet half hoe handig'n dagblad-advertentie is. Stichting Interkerkelijke Bejaardenverzorging Den Helder, Bremstraat 155, Den Helder Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige functionaris, roept het bestuur kandidaten op voor de functie van voor het Bejaardencentrum "HUIS TER DUIN". Zijn taak zal bestaan uit: - controle van de technische installaties - onderhoud en reparaties van installaties en inventaris - hulp bij het inrichten van kamers van bewoners - uitvoeren van gefaseerd onderhoud. Wij stellen de volgende voorwaarden: - een geëigende opleiding - goede contactuele eigenschappen - leeftijd vanaf 30 jaar - prot. chr. tevensovertuiging. Datum indiensttreding na overleg vanaf 1 september 1980. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-Bejaardentehuizen. Sollicitaties binnen 3 weken na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van het centrum, de heer J. Allart, postbus 2001, 1780 BA Den Helder, die desgewenst tijdens de kantooruren gaarne telefonisch via 02230-26077 inlichtingen verstrekt. PROTESTANTS-CHRISTELIJKE STICHTING VOOR GEZINSVERZORGING JJ Stadhoudersring 5 (2713 GA) of Postbus 320 (2700 AH) Ie Zoetermeer, tel. (079) 16.68.44 vraagt zo spoedig mogelijk een (mnl.ofvrt.) De belangrijkste taken van deze funktionaris zijn: het voeren van de gehele administratie, het bezoeken van regionale en landelijke vergaderingen, het meedenken in het totale beleid van de stichting. Wanneer u In het bezit bent van het Praktijkdiploma Boekhouden en eventueel studeert voor M.B.A.,nodigen wij u uit te solliciteren naar bovengenoemde funktie. Uiteraard wordt er van u verwacht, dat u zich kunt verenigen met het protestants- christelijke karakter van de stichting. Wij bieden u: een prettige werkkring binnen een stichting met circa 150 medewerkenden, een salaris overeenkomstig de rang van administratief-medewerker-d volgens de CAO-Welzijn, met een minimum van f 2.399,38 en een maximum van f 3.019,08 per 4 weken. Uw met de hand geschreven sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de sekretaris van de stichting, de heer R.J. Cirkel, Charlie Parkerrode 28, 2717 GG Zoetermeer. Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in üw vereniging, op de school van uw kinderen in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Qffjp Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O. OlftdL Nederland Vereniging van arbeids en welzijnszorg voor mindervaliden. Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam. Z5ZEZ teL 020 872401.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16