Beschermt meteen® glimt Ie verkoopster Ah cs^ FAMILIEBERICHTEN CS -::V - vV-.: -.*■> 4/ '.i V cw;wi-; vl -» r; ,i tt tw'j A T'-'O'. i ';V3. •f' i.. rv/i' ÉP^ ■r - di isb pm ïaal Schoenenpoetsen is voortaan reuze makkelijk. Polifix is vuil- en waterafstotend en houdt het leer Want nu is er Polifix. U strijkt het sponsje even over het 'ademend' soepel. Polifix dus. Voor mooi glimmende, leer en uw schoenen glimmen in één keer! goed beschermde schoenen. tok - -v n, w neei igr In liefde en dankbaarheid gedenken wij onze dierbare en dappere moeder, groot- en over grootmoeder Adriana Maria Boldewijn-Koekoek sinds september 1943 weduwe van Arend Boldewijn Zij is heengegaan in de gezegende ouderdom van bijna 82 jaar J. Boldewijn A. E. C. Boldewijn- van Griethuysen Zwolle. G. de Haan-Boldewijn K. G. de Haan Hasselt: W. J. Boldewijn M. Boldewijn-Kooiker Staphorst: C. Boldewijn R. H. Boldewijn- Roger de Campagnolle Scherpenzeel: A. Boldewijn A. Boldewijn-Paasman Klein- en achterkleinkinderen Meppel, 26 maart 1980 „Algemeen Bejaarden Centrum" Correspondentieadres: J F. Kennedystraat 24, 7951 AH Staphorst De rouwdienst zal worden gehouden in het Dienstgebouw der Nederlandse Hervormde Kerk te Staphorst op zaterdag 29 maart om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 12.45 uur aan wezig te zijn. Na de begrafenis is in het Dienstgebouw gele genheid tot condoleren. Direktie en medewerkers van The Coca-Cola Export Corporation geven met verslagenheid kennis van het tragisch overlijden van de heer Jos P. B. Roosenthaler Sinds juh 1972 heeft hij op uitnemende wijze en met grote persoonlijke inzet de public rela tions aktiviteiten van ons bedrijf in Nederland behartigd. Wij herdenken hem als een goede vriend en collega. Amstelveen, maart 1980. Zover het oosten is van het westen zover doet Hij onze overtredingen van ons. Psalm 103 vers 12 (onber.) Vannacht heeft de Here na een langdurig lij den tot Zich genomen onze lieve oudste zuster Martina Johanna van Gelderen op de leeftijd van bijna 83 jaar Dil van Gelderen Kees van Gelderen Ger van Gelderen Neel van Gelderen Ermelo, 26 maart 1980. Corr.-adres: Voormanstraat 61 4204 RD Gorinchem. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 31 maart om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Maranathakerk, Sparrenlaan te Ermelo, aan vang 13.30 uur geleid door ds. N. Brandsma. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het bovengenoemd kerkgebouw. Tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Dien Brunsveld-Westerveld hebben zeer velen van hun medeleven blijk gegeven. Dat heeft ons getroffen en is ons tot troost. Mede namens kinderen en kleinkinderen hartelijk dank. Antoon J. Brunsveld 26 maart 1980 Dinxperlosestraatweg 110, IJzerlo-Aalten. Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank voor de blijken van medeleven tij dens het verblijf in ..Nieuw Toutenburg" te Noord-Bergum en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Janke Kingma- Hoekstra In het bijzonder directie, doktoren en verplegend personeel voor de liefde volle verzorging Uit aller naam: B'. R. Kingma Dongeradyk 3 Dokkurn BB» damesmode vraagt voor haar afdeling dameskonfe^c een tri dan ie ei igst wij Drd Wij denken aan een jonge vrouw van cad^ jaar met verkoopervaring in de branche,je ook in staat is te adviseren bij de inko< of Zij draagt verantwoordelijkheid voor de d fj' sentatie van de kollekties en kan sanyJJ werken in teamverband. teg nei Sollicitaties alleen na tel. afspraak. 034 3446. Romeyn - damesmode*1" Langstraat 16 Barneveld Krachtens beschikking der Arrondissements Rechtbank te Zwolle d.d. 14 februari 1980 werd FREDERIKUS BER NARDUS WILHELMUS NIENS, wonende te Zwolle aan de Rijnlaan 177 onder curatele gesteld Tot curator werd benoemd H M. J Niens. Smitstraat 14 te Ommen en tot toeziend curatrice Me vrouw E M Niens-Kieke- bosch, woonachtig op hetzelf de adres Mr R K. E. Buysrogge advocaat en procureur Wilhelmonasingel 9 Zwolle Krachtens beschik! Arrondissements I te Zwolle d.d. 10 jai, werd JOHANNES AAN B RINKHUIS J te Zwolle aan de V straat 16 onder cu. steld Tot curator 'V nowmd H BrmkhiriP de te Zwolle. Bernh) 16 en tot toeziend L Mevrouw H. Brinlf Eede, woonachtig de adres. Mr. R. K. B. Bujk advocaat en prctD WilhelminasingelT Zwolle. DONDERDAG 27 MAART 1980 „Ik zal met vreugd in 't huis des Heren gaan." In dat vertrouwen is rustig van ons heenge gaan mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Trientje Alkema-van Dijk op de leeftijd van 63 jaar na een gelukkig huwelijk van 37 jaar Bolsward S Alkema Brisbane (Australië): W G. Brand-Alkema H. Brand Oosternijkerk: G W Hoekstra-Alkema J. Hoekstra Bolsward: R. Alkema H. Alkema-Visser Gouda: W. J. Alkema R. Alkema-Kraa Leeuwarden: H. D. Alkema Bolsward: S, Alkema H. M. C. Sinia en kleinkinderen Bolsward. 25 maart 1980 Hid Heroplantsoen 17 Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 28 maart van 19.30-20.00 uur in het uitvaartcen trum. Kleine Dijlakker 2 en een half uur voor de rouwdienst, welke zal worden gehouden op zaterdag 29 maart om 2 uur in de Geref. Kerk, Gasthuissingel, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats zal plaats vinden. „Zover het oosten is van het tvesten, zover doet Hij onze overtredingen van ons." Psalm 103 12 (onber.) Vannacht heeft de Here na een langdurig lij den tot Zich genomen onze lieve oudste zuster Martina Johanna van Gelderen op de leeftijd van bijna 83 jaar Dil van Gelderen Kees van Gelderen Ger van Gelderen Neel van Gelderen Ermelo," 26 maart 1980. Correspondentieadres: Voermanstraat 61, 4204 RD Gorinchem. Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 31 maart om 14.30 uur op de Algemene be graafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouw dienst gehouden in de Maranathakerk, Spar renlaan te Ermelo, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het bovengenoemd kerkgebouw. Vrees niet; geloof alleen Lucas 9 50 Na een kortstondige ziekte is door zijn Heer thuis gehaald onze lieve vader, opa en broer Lourens Jan Johannes Heilema weduwnaar van Bregtje Elisabeth Purmer eerder weduwnaar van Carstiena Hoff op de leeftijd van 77 jaar Koekange: R. Bootsman-Heilema K. C. Bootsman Huizen (N.H.): H. A. S. Vlaanderen-Heilema K. Vlaanderen Edam: E. J. Heilema T. Heilema-Schilstra Baarn S. C. Heilema en kleinkinderen 7751 AA Dalen. 25 maart 1980 Weiert 7 De overledene is opgebaard in de aula op de begraafplaats te Dalen, alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde aula. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 maart a s. om 13.30 uur vanuit de Ned. Herv. kerk te Dalen; aanvang van de rouwdienst 13.00 uur. Zij die de laatste eer willen bewijzen, worden vanaf 12.30 uur in de kerk verwacht. Correspondentieadres: Fam. Bootsman, Prins Bernhardlaan 15. 7958 SA Koekange. Heden heeft de Here tot Zich genomen, na een kortstondige ziekte, onze lieve zuster, schoon zuster en tante Antje van Bentum op de leeftijd van 72 jaar. J. Z. van Bentum-Kok G. van Bentum H. van Bentum-van Keulen W van Bentum E. van Bentum-Kroles F van Sloten-van Bentum J. van Sloten A. van Bentum J. van Bentum-van Slooten neven en nichten Ermelo, 26 maart 1980 Corresp -adres Rietlaan 3 Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 29 maart om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ermelo Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in het rouwcentrum. Varenlaan 25 te Ermelo, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het bovengenoemde rouwcen trum Mijn genade is u genoeg. 2 Kor. 12:9 Dankbaar voor alle liefde, die hij ons heeft gegeven en de zorg, waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis, dat onze lieve vader, schoonvader en opa, broer, zwager en oom Aldert Bergrverff weduwnaar van Arendje de Jong eerder weduwnaar van Johanna Eijsberg in zijn Heer en Heiland is ontslapen. Hij bereikte de leeftijd van 79 jaar. Door veel getuigen van zijn geloof was hij ons en anderen tot steun. Pernis: L. J. Bergwerff A. Bergwerff-van der Stoep Rhoón. G. Bergwerff N. Bergwerff-Hordijk Barend recht: J. de Winter-Bergwerff H. de Winter Pernis: J. A. Er-Bergwerff J. Er kleinkinderen en verdere familie 25 maart 1980. Sorongstraat 12, 3193 ES Hoogvliet Rt Verzoeke geen bloemen. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. G. J. van der Linde, zal D.V. worden gehouden zaterdag 29 maart a.s. om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Pastoriedijk 340 te Pernis. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Pernis omstreeks 11.45 uur. Gelegenheid de familie te condoleren na de plechtigheid in het Gereformeerd Jeugdge- bouw, Burgemeester van Esstraat 34 te Pernis. Na een lang en gelukkig leven is op 93-jarige leeftijd in vrede gestorven onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Adriaantje Tjoelker weduwe van Johann G. W. Kuiper Haar vertrouwen stelde zij op haar Heer en Heiland, Jezus Christus. Assen, 26 maart 1980. Haar dankbare kinderen Vollenhove: B. A. van Heerde-Kuiper E. van Heerde Assen: C. R. R. Poppema-Kuiper J. Poppema Haarzuilens: J. P. Kuiper W. S. Kuiper-Leynse St Catharinus (Canada): R. A. E. Versluis-Kuiper G. Vbrsluis en haar kleinkinderen en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 29 maart vanuit de Geref. Kerk te Een (gem. Norg) waar u om 12.15 uur wordt verwacht. Gelegenheid tot condoleren in het jeugdge- b'ouw na de begrafenis Corr.adres: Speenkruidstraat 387, 9404 HP Assen. „In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen" Heden nam de Hére tot Zich onze lieve vader, grootvader, broer, zwager, oom en huisgenoot Karei de Bruijn weduwnaar van Adriana Bos in de ouderdom van 80 jaar Jeanne en Henk Janny en Germt Adri Carla en Tsjalling kleinkinderen E. Visser-Reinken en verdere familie 3043 BD Rotterdam. 26 maart 1980 Professor Bolklaan 20. Gelegenheid tot condoleren: zaterdagmiddag van 2-2.30 uur in de rouwkamer aan de Mathe- nesserlaan 470 en na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 31 maart op de begraafplaats „Hofwijk", Delft- weg 230 v.m. Overschie, na aankomst in de aula om 12 uur Vertrek vanaf het woonhuis om circa 11.30 uur „Wie tn de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almach- ti gen." Psalm 91 1 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij U kennis dat het de Heere heeft behaagd tot Zich te nemen onze lieve zoon, broer, zwager en oom, Jan van Rossem gehuwd geweest met Maria de Waard, Officier in de Orde van Oranje-Nassau, Directeur van de Nederlandsche Blindenbibliotheek, op de leeftijd van 51 jaar De families Van Rossem en De Waard s-Gravenhage, 25 maart 1980 Smaragdhorst 130. Correspondentieadres: Sperwerlaan 81, 4143 AP Leerdam. De overledene is overgebracht naar rouwka mer „Atropos". Van Boetzelaerlaan 292-294, alwaar geen bezoek De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden door Ds. C van Rossem uit Daarle (Ov.) op zaterdag 29 maart om 10 uur in de Immanuelkerk, Kranenburgweg 93. Scheve- ningen waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben in aanwezigheid van de naas te familie. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de kerk. TROUW/KWARTET P 8 RS 10 <IDA(

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12