la el FAMILIEBERICHTEN 0 N< b ZATERDAG 22 MAART 1980 TROUW/KWARTET ERD/ kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Lieve papa Egbert en mama Tineke hartelijk gefeliciteerd Irina en Natalie Hoorn, 22 maart 1980. Jezus Christus igisteren en heden de zelfde en tot in eeuwigheid Hebr. 138 Dankbaar en blij voor Gods trouw, hem en ons bewezen, delen wij u mee dat onze ouders G. Heijink en J. Heijink-Klifman D.V. 25 maart 1980 25 jaar getrouwd zijn. Ieder die hen daarmee wil gelukwensen kan dit doen op dinsdag 25 maart a s. van 15.30 tot 17.30 uur in restaurant ..Koeslag" te Heemse Diffelen. maart 1980 Rheezerweg 78. 7771 TH Hardenberg. Jan Tineke en Jan Hendrie Hema Soli Deo gloria 1940 - 1980 Op 4 april hopen wij D.V. Jac. de Bruin W. de Bruin v.d. Horst met onze kinderen en kleinkinderen ons 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid om te feliciteren op 28 maart van 17 uur tot 18.30 uur in het Rechthuis te Uithoorn. Corr.adres Cyclamelaan 5, 1424 AB De Kwakel Tot hiertoe heeft de Here hen geholpen. Dat willen wij gedenken met onze geliefde ouders/ grootouders Albert Koolstra en Trienke Postma die D V. op 28 maart a.s. hun 40-jarig huwelijk hopen te vieren. Greet en Evert Jeaan en Jan Ginie en Frits Henriet en Wopke Gosse en Wiekje en kleinkinderen Wij vieren deze dag in besloten kring. Valkenstede 39 7905 BP Hoogeveen. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij mede, dat in alle rust in haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve moeder en grootmoeder Willemtje de Die-Weertman weduwe van Pieter de Die op de leeftijd van 86 jaar. A. de Die J. J. de Die A. G. de Die-de Maar Annemieke Peter Pauline Robin Amstelveen. 20 maart 1980 Correspondentie-adres: A de Die. Duivelandselaan 35. 1181 JT Amstelveen. Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren maandagavond van 7-8 uur in het Uitvaartcen trum Bouwens. Startbaan 7, hoek Van der Hooplaan. Amstelveen. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 25 maart te 15 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk. Geheel onverwacht is ingegaan tot onze Heer. onze zuster, schoonzuster en tante Willentje de Die-Weertman Groningen J Drewes-Weertman A Kuiper-Weertman A Kuiper Roosendaal E. H. Weertman-Kervel Alkmaar H. H. Weertman-Tissing Amsterdam E. C. Dienske-de Die neven en nichten. Enige- en algemene kennisgeving In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, is op 86-jange leeftijd vredig ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Josina Catharina Wilhelmina Markus weduwe van Hendrik Lukkien Uit aller r G Th Jacobs-Lukkien Bussum. 18 maart 1980 Huize ..De Schutse" H A Lorentzweg 81 Cnr respondontie-adre* G Th Jacobs- Lukkien I^eusderweg 251 3818 AE Amersfoort Geheel overeenkomstig haar wens heeft de begrafenis in stilte plaatsgehad „Zie. Ik heb u in de beide handpalmen gegraveerd: Gij zult non Mij niet vergeten worden": Jes. 49 16 en 44: 21 Op Zijn tijd haalde God bij Zich thuis mijn lieve en zorgzame vader, onze geliefde broer, zwager, oom en vriend van velen Gijsbertus Smallenburg sinds 12 april 1961 weduwnaar van Cornelia Bakker eerder weduwnaar van Dirkje Bouter in de ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam: Corry Smallenburg 20 maart 1980 Noordereinde 213 1243 JS 's-Graveland Geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuure" aan het Noordereinde 55 te 's- Graveland. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maan dag 24 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Gelegenheid tot condoleren, vóór aanvang van de Dienst dinsdag 25 maart a.s. van 13.30 tot 14.00 uur in de Gereformeerde kerk aan het Zuidereinde te 's-Graveland. waarna om 14.00 uur de Dienst van Woord en Gebed, geleid door de zeer eerwaarde heer Drs H. Th. van Reenen, aldaar gehouden zal worden. In deze Dienst willen wij de Heer danken voor alle zegeningen ons geschonken. Aansluitend hierop zal de teraardebestelling plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Beresteinseweg te 's-Graveland tegen 15.00 uur. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van 's-Graveland geeft met ontroering kennis van het overlijden van br. Gijsbertus Smallenburg Met grote dankbaarheid gedenkt de gemeente het werk dat hij mede als ambtsdrager gedu rende vele jaren in trouw en liefde heeft ver richt Namens de kerkeraad T. Fosse n. praeses F. Smedema-Noorman, scriba. In Christus ontslapen mijn lieve man, onze vader en opa Lute Kuipers in de-ouderdom van 84 jaar. „De Heer is zijn Herder". Emmen. 21 maart 1980. Corr adres: J. van de Veenstraat 11, 7815 VJ Emmen. Emmen Verpl. tehuis „De Horst": H. Kuipers-Egberts Elburg: J. Kuipers R. Kuipers-de Vries Emmen: T. Kuipers G. Kuipers-Pot. Haarlem: M. C. Kuipers J. Kuipers-van Bakel. Hardenberg: K. Slotman-Kuipers. G. H. Slotman. Hoogezand: E. H. B. Kuipers B. Kuipers-Sipma. en kleinkinderen. De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 25 maart om 14.00 uur vanuit de aula te Schoon oord. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden welke om 13.30 uur aanvangt. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de bovengenoemde aula. In Christus in vrede ontslapen onze lieve va der. onze schoonvader en opa Johannes Blok op de gezegende leeftijd van 80 jaar Psalm 62 6-10 Emmen. 19 maart 1980. Bejaardencentrum „De Bargeres" Emmen: J. Blok-Weggemans Gorinchem: J. Blok J. Blok-Lattooy Drachten: G. J Blok A. Blok-van Kammen Rijssen: J. J Blok W. J. Blok-van 't Zet Venlo: T. M. Braker-Blok H. Braker Drachten J. S Sikkens-Blok C. Sikkens Woerden: R. E. Brummel-Blok B. Brummel en kleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 24 maart a.s. in de Geref. kerk te Nieuw Amsterdam om 10.30 uur waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden om 11.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid te condoleren in het Géref. Jeugdgebouw „De Welput" aan de Sportlaan. Corr. adres: Ruinerbrink 251, 7812 RG Emmen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer Drs. P. Hakman Gedurende l'/> jaar hebben wij onderwijs van hem mogen ontvangen. We zullen hem blijven herinneren als een zeer gewaardeerde docent. Cursisten en Cursusleiding Kader X Driebergen Bedroefd geven wij u kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze dier bare moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Geergina Johanna Schippers geb. Witteveen op de leeftijd van 85 jaar. Wij zullen haar missen. A. Kelder-Schippers D. Kelder G. G. N. Schipper J. Schippers-Robbers G. Mossel-Schippers L. Mossel H. L. Slot-Schippers J. Slot Kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 19 maart 1980 Correspondentie-adres: D. Kelder Jan de Graaf straat 25 1067 HK Amsterdam De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van Uitvaartcentrum Zuid, Fred. Roes- kestraat 91 (v/h Prinses Irenestraat) te Amster dam, alwaar bezoek maandagmiddag van 3 tot 4 uur en maandagavond van 7 tot 8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 25 maart tegen 12.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats. Kruislaan 126 te Am sterdam. Vertrek van Uitvaartcentrum Zuid te 12.00 „Jezus uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" Met deze zekerheid is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Thomas Douwe Wildeboer zijn leeftijd was bijna 73 jaar. Deventer: T. Wildeboer-Eilander Eindhoven: A. J. Doelman-Wildeboer J. Doelman Titia, Corine Leek: J. R. Wildeboer H. Wildeboer-Koopsen Thom, Gerben, Remko Schagen: H. G. Vaandrager-Wildeboer A. J. Vaandrager Thyra, Dorinda 20 maart 1980 Oudegoedstraat 39, 7413 EA Deventer. Liever geen bloemen geen bezoek aan huis. Vader is opgebaard in het rouwcentrum „Spaans" van Twickelostraat 3 te Deventer, waar maandag 24 maart van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 25 maart om 12.00 uur in „Het Open Hof" aan de Karei de Grotelaan. waarna de begrafenis zal plaats hebben om plm. 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Raalterweg te Deventer. Aan het aardse leven van onze lieve man, vader en grootvader Jacob Formsma is een einde gekomen. Hij werd 63 jaar. We zijn bedroefd, maar het woord van Christus: „Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven", is onze troost. Hilversum: Nel Formsma-van Dijk Breda: Nely en Peer Zaandijk: Hieke, Piet en Brammetje Hilversum: Jan en Lieneke Huizen: Janny, Jan en Martijn Kampen: Harry Hilversum: Peter Margreeth Hilversum, 21 maart 1980. Elzenlaan 23. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden dinsdag 25 maart op „Zuiderhof", Kolhornse- weg te Hilversum. De dienst van Woord en Gebed is om 15.00 uur in de Zuiderkerk aan de Neuweg. Hierna is in de Wijkzaal gelegenheid tot condoleren. Met ontroering geven de kerkeraad en de kerk voogdij van de Hervormde Gemeente te Wad- dinxveen u kennis van het overlijden van hun emeritus herder en leraar Ds. J. R. Cuperus op de leeftijd van 79 jaar. Van 1957 tot 1966 heeft hij onze gemeente met veel liefde mogen dienen. Zijn persoon en arbeid zullen bij ons allen in hoge achting en dankbare herinnering blijven. De Heere vertrooste zijn kinderen en kleinkin- deren. „En Zijn genade, die aan mij bewezen is, is niet ijdel geweest, maar ik heb over vloediger gearbeid dan zij allen; doch niet ik, maar de genade Gods, Die met mij is." (1 Kor. 15, 10 Namens kerkvoog den en notabelen G. van Ringelenstein, pres. kerkv. Waddinxveen, 19 maart 1 Namens de centrale kerkeraad Ds. W. Verboom, praeses „Maar nu, zo zegt de Heere, Uw Schepper, O Jakob! en Uw formeerder, O Israël: vrees niet, want lie heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Jesaja 43 1 Ten gevolge van een droevig ongeval en na een langdurig lijden, heeft de Heere tot nog onver wacht tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante Catharina Maria van de Vooren in de ouderdom van 77 jaar. J. C. Viergever-van de Vooren Hemmen: G. J. van de Vooren Velp: G. Bongers-van de Vooren. E. J. Bongers. Nichten en neven. Tony en Cees. 6671 AA Zetten. 20 maart 1980. Bakkerstraat 29. De overledene is thuis opgebaard. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dins dag 25 maart a.s. om 14.00 uur in de Ned. Herv. kerk aan de Kerkstraat te Zetten waarna de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats aldaar. Degene die de rouwdienst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht tijdig in de kerk aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in het Verenigingsgebouw aan de Dam straat te Zetten. Geen bloemen. „Nu blijf ik bij U voor altijd" Na een moedig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Jacob Formsma op de leeftijd van 63 jaar. Geliefde echtgenoot van Nel Formsma-van Dijk. Dokkum: P. S. Formsma F. J. Formsma-Berghuis Dokkum: J. van Dijk Drachten: P. van Dijk Dokkum: K. H. van Dijk Neven en nichten 21 maart 1980. Hilversum. Elzenlaan 23. De Kerkeraad Algemene Zaken van de Gere formeerde kerk te Hilversum heeft met gTote droefheid kennis genomen van het overlijden van zijn medelid de heer J. Formsma Met dank en waardering gedenkt de Kerke raad zijn werk. in het bijzonder hetgeen hij deed voor de geestelijk gehandicapten. God trooste zijn vrouw en kinderen bij dit zware verlies. Namens de K.A.Z. J. A. Heuzeveldt, praeses W. E. Bosker-Thieme, scriba. Diep getroffen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer J. Formsma Het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Onderwijs te Hilversum en de medewerkers van de Juliana school voor Chr. Mavo geden ken met dankbaarheid de trouwe dienst die hij zo vele jaren aan het Christelijk onderwijs in Hilversum en aan de Juliana School als ad junct directeur heeft verricht. Moge God zijn vrouw en kinderen de kracht geven dit verlies te dragen. Hilversum, 21 maart 1980. Namens het bestuur en de medewerkers van de Julianaschool J. W. de Jong, voorzitter. H. J. van Egmond, directeur. Heden nam de Here tot Zich onze lieve schoon zuster en tante Alie Slingenberg weduwe van Dr. J. Schelhaas Hzn. op de leeftijd van 74 jaar. Hoogeveen: C. Schelhaas T. Schelhaas-Lamming K. Schelhaas-Hessels T. J. Schelhaas neven en nichten 20 maart 1980 Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Stijntje van Vuuren-Lagendijk op de leeftijd van 77 jaar. „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan". A. van Vuuren kinderen, klein- en achterkleinkineren 21 maart 1980 Sluiskreek 648 3079 BG Rotterdam De overledene is opgebaard in het rouwcen trum Maasdamstraat 4, (bij Mijnsherenplein). Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 25 maart op de Algemene Zuiderbegraaf plaats. Slinge 50, na aankomst van 10.50 uur. Vertrek van het woonhuis om 10.30 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren in de kapel van de begraafplaats, na afloop van de plech tigheid. Voor ons onverwacht, docht op Gods uit ons midden weggenomen onze liev* verloofde, broer, zwager en oom Jan Jacobus Cornells van der Vliet op de jeugdige leeftijd van 22 jaar. Trooste de Heere ons in dit verlies, en ons berusten in Zijn wil en vertrouwen o belofte. Biddinghuizen: J. van der Vliet J. M. van der Vliet-van hoven Gerda Dodde Lunteren: Anneke en Gerrit Marieke Wilnis: Ali en Willem Jan Willem en Peter Biddinghuizen: Klaasjan Amsterdam: Trix en Wim Biddinghuizen: Gerbrand Elburg: Ineke en Nico Biddinghuizen: Lieske Wim 8256 PN Biddinghuizen, 21 maar 1980 Kokkeiweg 30. wa beëi De rouwdienst wordt D.V. gehouden 25 maart a.s. om 13.30 uur in het kerkci „De Voorhof" te Biddinghuizen, waai begrafenis om plm. 14.45 uur zal plaats op de Algemene Begraafplaats te Dron Na de begrafenis is er gelegenheid tot c< ren in de aula bij de begraafplaats. Thuis liever geen bezoek. „Want wij weten, dat, indien de a tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van hebben, in de hemelen, niet met I gemaakt, een eeuwig huis." II een ITEl vai ente ;gnx baa ing verkl teiter ten g< ting in d( d en ting idoni wee Ie pri an st eekb VU g odor iatie -an tnd, ïgen VU dIPgei rap; te zi ndig tot iv al id het voc te g tkelii De Here nam tot Zich, na een moedig geT de lijden, onze lieve en zorgzame man,» yu schoonvader, broer, zwager en oom Lg fin n Arie de Vos d n de op de leeftijd van 73 jaar. Voorburg: E. P. de Vos-Glastra H. de Vos D. N. de Vos-den Duik Anke en Peter, Marijke, Henk-Arjen L. J. de Vos P. de Vos H. H. de Vos-Meijer Annemarie, Paul Bunschoten: W. C. de Vos W. de Vos-Bladergroen Hilde, Jurriaan Voorburg: K. de Vos M. J. Mostert inze fER In b riya rsits Voorburg, 20 maart 1981 Laan van Haagvliet 15 Rotterdam: E. A. Scholten-de Vos W. K. Scholten Marieke mede namens verdere famfeyiy eptie res ik di univ Geen bezoek aan huis, geen bloemet toespraken. ooi rika. Vader is opgebaard in één der rouw! van rouwcentrum „Sweelinck", Swi 2 is plein 30 te 's-Gravenhage. Bezoek varfo 17.00 uur. w lieg; De begrafenis zal plaatsvinden op dins onde maart a.s. om 11.30 uur op de Oosterb 1 str plaats aan de Rodelaan te Voorburg. Na afloop van de begrafenis is er gelejjfrbes' - i eld asch tot condoleren in de ontvangkamer begraafplaats. *yij teite 'en Met leedwezen geven wij kennis van he lijden, na een langdurige ziekte, van di A. de Vos _Oud-directeur van onze ondernemi kam ensi AN hikk d op de leeftijd van 73 jaar. Directie enmedewerkers Verffabriek H. de Vos 's-Gravenhage. 20 maart 1980 Satumusstraat 15-17. i-fc bije 2 sten noec het Na een arbeidzaam en rijk gezegend dienst van de Heer ging op de hoge leeft 94 jaar in tot de vreugde van haar Heilar lieve moeder- groot- en overgrootmoed Teelke Massink-Wilkens sedert 10 mei 1965 weduwe van Teunis Massink Birdaard (Fr.) G. Simonides-Massink H. Simonides Doorwerth: H. R. Massink P. W. Massink-Koelmans Varsseveld: A. Heyerman-Massink B. Heyerman Den Haag: H. Ottow-Massink W. M. Ottow Klein- en achterkleinkindel Velp (G 19 maart 1980 Geref. Verzorgingstehuis „De Beukenl Correspondentie-adres H.R. Massink. Bernadottelaan 12, Doorwerth 6865 BK De rouwdienst zal D.V. worden gehou oi maandag 24 maart a.s. om 13 uur in Geref. Kerk, Julianalaan 90 te Soestdijk 'I na aansluitend de teraardebestelling zalrei hebben omstreeks 14 uur op de Al begraafplaats aan de Veldweg te Soest genheid tot condoleren na de begrafenis der zalen van de Chr. Geref. Kerk. eli 's AAC ljusti het lleei ireai moe ondi gezc inds ng 1 vai var ;iste: d. ster K t< ig n uil ntde ïedr delij "•rwa 1 'g wc in c .11 W vc er

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8