H WÊmL ingenieurs en administrateur van formaat voor buitenlandse projecten Volker Stevin Pipelines qeef u w carrière de ruimte U bent ingenieurof administrateur. U heeft buitenlandervaring, bijvoorbeeld in de olie- en gasindustrie. Uw kansen om in Nederland of daarbuiten een succesvolle carrière op te bouwen liggen zonder meer gunstig... Maar die zekerheid stemt u niet onverdeeld tevreden. U hoeft niet zo nodig voor de rest van uw leven vast te zitten op één stoel, met uitzicht op zo'n volstrekt voorspelbare toekomst U denkt: ik heb mijn top nog niet bereikt. Kortom, u wilt méér. Volledige zelfstandigheid bij de uitvoering van werken, verantwoordelijkheid natuurlijk, en veelzijdigheid: dat zijn zaken die u uitdagen. In dat geval ligt hier een uitstekende kans voor u. Afhankelijk van de funktie gaat u voor korte of langere tijd werken op het hoofdkantoor, of op locatie en kunt u voor buitenlandse projecten tonen wat u waard bent. In een nieuwe, dynamische organisatie waar de perspectieven en de ontwikkelingsmogelijkheden nog onbegrensd zijn. Wie zijn wij? Volker Stevin Pipelines is een werkmaatschappij van de divisie Leidingwerken van Koninklijke Volker Stevin: een groot en vooruitstrevend aannemersconcem. Zéér internationaal georiënteerd. Volker Stevin Pipelines werkt aan een groot aantal projecten in het buitenland. Momenteel zijn we met name actief in Algerije, Noord-Jemen, Oman, Engeland, Nigeria, Quataren Saoedi-Arabië. Het aantal projecten is sterk groeiend, leder project wordt vanuit het hoofdkantoor te Papendrecht geleid door een projectteam. De samenstelling van het projectteam is wisselend, naar gelang de aard van het project, en bestaat uit een aantal specialisten. Het gaat om de volgende functionarissen: - planning engineers, estimators, cost budget engineers met opleiding HTS of TH Werktuigbouw of civiele techniek - civil engineers met opleiding HTS of TH civiele techniek - mechanical en electrical engineers met opleiding HTS of TH Werktuigbouw of sterkstroom/zwakstroomrichting - contract managers/engineers met opleiding HTS of TH Werktuigbouw of civiele techniek - adminstrateurs met volledige SPD opleiding of daaraan gelijkwaardig. De werkzaamheden van Volker Stevin Pipelines zijn legio. Die variëren van het leggen van leidingen en distributienetten tot het ontwerpen en uitvoeren van waterkruisingen of werkzaamheden in de olie- en gasindustrie en kabelwerkzaamheden voor electriciteits- en communicatiebedrijven. In alle gevallen betreft 't grote, moderne werken waaraan zowel technisch als administratief hoge eisen worden gesteld. Bent hiertoe in staat? De vereisten zijn niet gering. U moet een meer dan gemiddelde kennis van uw vakgebied hebben. Zelfstandigheid en improvisatietalent zijn onontbeerlijke eigenschappen. U moet méér dan bereid zijn voor korte of langere tijd naar het buitenland te vertrekken. Daar staat vanzelfsprekend veel tegerlover. Het zou echter te ver voeren hierover nu in details te treden: liever hebben wij een gesprek van man tot man met u. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directeur Personeel Organisatie. Voor nadere funktie-informatie kunt u telefonisch terecht bij de divisiedirecteur J.Th. Ooteman, de directeur Personeel Organisatie C. de Fouw en de personeelsmanager A.J.A. van Rooijen. Industrieweg 4, Postbus305. 3350 AH Papendrecht, Telefoon 078-152744

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 52