waarnemend paviljoenshoofd (m/v) E uiilfielminn kinderziekenfiui/ verpleegkundigen verpleegkundigen Z-verpleegkundigen ziekenverzorg(st)ers leerprocesbegeleiders (m/v) bartiméushage VERPLEEGKUNDIG DIREKTEUR RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT* .OGOPEDIST(E) operatie-verpleegkundigen en/of operatie-assistenten gediplomeerd z- verpleegkundigen opleiding tot b- verpleegkundige WERK de krant helpt u op weg "•ERDAG 22 MAART 1980 TROUW/KWARTET 25 "Vrederust" is het psychiatrisch ziekenhuis voor westelijk Noord-Brabant en voor de provincie Zeeland. Op enkele afdelingen zijn er momenteel plaatsingsmogelijkheden voor voor de nachtdienst. De nachtdiensten lopen van 22.00 tot 7.15 uur en worden verricht op 7 achtereenvolgende nachten. De frekwentie is dat er per 4 weken tweemaal een week (7 nachten) dienst wordt gedaan. Onze gedachten gaan uit naar ervaren verpleegkundigen die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging B of A en B. In verband met ingebruikname binnenkort van een aantal nieuwe gebouwen voor opname- en vervolgafdelingen willen wij op korte termijn de verpleegkundige teams versterken. Het totaal aantal behandelplaatsen In ons ziekenhuis bedraagt ca. 650. die in het bezit zijn of binnenkort hopen te komen van het diploma B ziekenverpleging, M.B.O.-V. of H.B.O.-V. nodigen wij uit om te solliciteren. Deelname aan de kursus groepsgericht werken is mogelijk. Ook zijn er mogelijkheden, voornamelijk binnen de sektor ge geriatrie en aiueiing zwakzinnigen, voor enkele Tevens zijn er op enkele afdelingen met een overwegend verzorgend karakter plaatsingsmogelijkheden voor Ervaring in de geriatrie strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektieprocedure. Gezien het karakter van ons ziekenhuis stellen wij een algemeen christelijke levensovertuiging op prijs. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de koördinerend n^®' hoofd verpleegkundigen (01640-36900, toestel 146). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding op de envelop „A linksboven van "V-N", "V", "Z-V" of "Z", kunt U richten aan de geneesheer-direkteur van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren. Postadres: Postbus 371. 4600 AJ Bergen op Zoom. kur dor het verpleeg- en reaktiveringscentrum "Tamarinde" 'Heken wij met ingang van 1 Juni 1980 een ^r 9 uur per week, e bereid is mee te werken aan de behandeling van afasie- tdysarthriepatiënten. E behandeling geschiedt in nauw overleg met de andere sciplines. De vergoeding geschiedt op uurbasis. tamarinde" is een modern verpleeg- en reaktiveringscentrum 1 Het 122 bedden voor somatisch zieken. y [formatie wordt u gaarne verstrekt door de huidige logope- 'rte, Mevr. Henriëtte Faber, tel.:030-319741 ('s avonds) of isdag-, woensdag- en vrijdagmorgen, tel.: 030-611221 'c thriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van amarinde", Dhr. R.J. v. Essen, Neckardreef 6,3562 CN 'ij Irecht. '®'j uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken tur iplc al 7 ge» plet •Stichting Christelijk* Algemeen Ziekenhuis Noord west-Veluwe Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe, waarvan uitgaan de ziekenhuizen Boerhaave en Pius te Harderwijk en het Ziekenhuis Salem te Ermelo. Voor de operatie-afdelingen van de tot onze Stichting behorende Ziekenhuizen vragen wij enkele Ook verpleegkundigen die de opleiding tot operatie- verpleegkundige willen volgen, kunnen solliciteren. In onze ziekenhuizen behoort de ongevalsbehandeling tot de taak van het O.K.-personeel. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofden van de operatie-afdelingen. Tel. 03410-13344; 03410-14244.03417-51244. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directeur Personeelszaken. Postbus 138.3840 AC Harderwijk. Bartiméushage is een christelijk centrum voor meervoudig gehandicapte kinderen en volwassenen. Het centrum ligt tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn en telt ongeveer 350 bewoners. Doordat het type zorg, dat de bewoners vragen, uiteenloopt, is er een splitsing gemaakt in drie zorgvelden met respektievelijk aksenten op zelfstandigheid, ontwikkeling en intensieve omgang. De zorgvelden zijn onderverdeeld in een aantal afdelingen, waarbinnen drie tot zes leefgroepen. De Z-opleiding wordt intern gegeven door eigen docenten en medewerkers aan de zorgvelden. Wij zoeken twee De leerprocesbegeleiding, die binnen het kader van de Z-opleiding gedaan wordt, is in ons centrum primair gericht op de situatie per zorgveld. Zijn/haar taak is het begeleiden van het leerproces van de Z-leerlingen in hun praktisch funktioneren. Gevraagd wordt: een Z-diploma; een diploma praktijkbegeleiding, of de bereidheid deze opleiding te gaan volgen; bereidheid om ook tijdens avonduren en in de weekends te werken. Er wordt verwacht dat men zich persoonlijk inzet voor het christelijk aspekt in de begeleiding. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer W.F. Snippe, koördinator Opleidingszaken, telefoon (03438) 58 22. toestel 445. Sollicitaties te richten aan: Bartiméushage, afdeling personeelszaken, Postbus 87, 3940 AB Doorn, onder vermelding van LPB. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen De verpleegkundig dlrekteur van het Wllhelmlna Kinderziekenhuis in Utrecht legt binnenkort haar funktie neer wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Het bestuur van hot ziekenhuis zoekt daarom kontakt met verpleegkundigen die deze funktie als kunnen overnemen. Het Wllhelmlna Kin derziekenhuis is een universitair kinder ziekenhuis met afdelingen voor kinderge neeskunde en zijn deelspecial ismen even als afdelingen voor algemene kinder- chirurgie, thoraxchirurgie, keel-, neus-, oorheelkunde enzovoort. De verpleegkundig direkteur Is als lid van de direktie mede verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitwerking van het algemeen beleid. Een brede vorming en interesse zijn daarbij onontbeerlijk. Tot de taak behoort ook het leidinggeven aan de medewerkers in onze verpleegkundige en civiele dienst. Hij of zij moet daartoe beschikken over goede organisatorische, leidinggevende en kontaktuele eigenschappen. En een duidelijk positieve bijdrage leveren tol het goede leefklimaat in ons ziekenhuis. Wij denken aan een ervaren verpleeg kundige in de leeftijd van ongeveer 35 tot 45 jaar. Met de aantekening kinderver pleging èn een voltooide, aanvullende hogere opleiding. Kandidaten zal worden gevraagd even tueel mee te werken aan een psycho logisch onderzoek. Een benoemingskommissie waarvan ook deel uitmaken leden van de onderne mingsraad en van de verpleegkundige en wetenschappelijke staf heeft inspraak bij de benoeming. Nadere inlichtingen over de funktie wor den graag verstrekt door mevrouw W.E.M. Cost Budde, de huidige verpleegkundig direkteur. Tel. 030-335133, toestel 112. Sollicitanten verzoeken wij om zich - met bijvoeging van een curriculum vitae schriftelijk te wenden tot de voorzitter van het bestuur mr. W.H. Verloop, Wilhel mina Kinderziekenhuis, Nieuwe Gracht 137,3512 LK Utrecht. Binnen "De Zevensprong" op het terrein "De Cruquiushoeve" wonen 320 mensen in 7 paviljoenen in leefgroepen van 12 mensen die naast hun epilepsie in een bepaalde mate zwakzinnig zijn. Voor ons paviljoen "Roos" zoeken wij op korte termijn een waarnemend paviljoenshoofd (m/v) in het bezit van de diploma's A 48, AfZ, B+-Z of HBO-V met enige jaren ervaring. Paviljoen "Roos" heeft een beddenbestand van 40, ver deeld over 4 afdelingen. E$n afdeling observatie, een afdeling ziekenzaal/verpleegfunctie in twee leefgroepen. Het salaris is afhankelijk van ervaring tot maximaal f3.304,14. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Telefonische inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer A.J. van der Meer, paviljoenshoofd, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2344. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vacature nummer 81/H/TR. Instituutvoor Epilepsiebestrijding -A Meer en Bosch De Cruquiushoeve Wij rijn een landelijke instelling voor hulpverlening epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, meat ook de woon-, schoolen werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening rijn gevestigd m Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Den Haag. Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam an Utracht. Met ingang van I augustus 1980 kunnen :n ons ziekenhuis nog enkele geplaatst worden voor de Kandidaten kunnen In het tweede leerjaar van de opleiding beginnen Een positieve instelling t.a.v een christelijke levensvisie vinden wij belangrijk Het salaris zal-op het niveau van ljull 1979-/ 2 048.73 bruto per maand bedragen Voorts Is de C A O -Ziekenhuiswezen van toepassing Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de afdeling personeelszaken, toestel 220 Schriftelijk* sollicitaties kunt u richten aan de direktie. t.a v de heer H Huberts,van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfhe/e Wolfheze 2 6874 BE Wolfhezc (btj Arnhem). Tel 08308-1121

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 25