I "TANEC FAMILIEBERICHTEN ieir Nationaal Joegoslavië Danstheater Huizen- mini's. Huizen kijken - huizen kopen. DINSDAG 10 MAART 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vn|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Op 11 maart werd plotseling weggeno men onze lieve man en pappa Hans van Staden Ellen van Staden- Bree baart Tanja Leiderdorp. Lokhorst 147 Tijd. Emmalaan 46, Oegstgeest De begrafenis heeft in stilte plaatsge vonden. Uit New Zeeland bereikte ons het be richt dat onze broer en zwager Henk Kraaij echtgenoot van Ina van Heeren op 15 maart 1980 is overleden. Fam. Kraaij Fam. van Heeren. Jezus zei de: Ik ben de opstanding en het leven; wie m Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 11 25 Voor ons geheel onverwacht is in volle vrede in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zorg zame man, vader en opa Hendrik Rudolphus Johannes Reijenga em. predikant der Ned. Herv. Kerk op de leeftijd van 73 jaar. Leiderdorp: H. J. Reijenga-Capel Temeuzen: W. Rijenga M. Reijenga-Pekaar Heemskerk: H. Reijenga A. A. Reijenga-Verkerk Leersum: G. Reijenga J. J. Reijenga-Kuijper Middelburg: H. A. J. de Jonge-Reijenga J. C. de Jonge en kleinkinderen 2352 CT Leiderdorp, 16 maart 1980 Koekoekstraat 18. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum J H. Soek. Hogewoerd 162 te Leiden. De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk aan de Hoofdstraat 19 te Leiderdorp is bepaald op donderdag 20 maart a.s. om 2.00 uur n.m. waarna de teraardebestelling om ca. 2.45 uur zal plaats vinden op de algemene begraaf plaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Aan de rouwkamer liever geen bezoek. Gele genheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen toespraken geen bloemen. Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg, mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Johannes Jacobus Prinsen drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver, op de leef tijd van 79 jaar. D. Prinsen-Pieterman en verdere familie Rotterdam, 15 maart 1980 Exercitiestraat 26a Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen in de Burchtzaal van de Nieuwe Oosterkerk, Rotterdam, ingang Boezemweg, op woensdag a.s. van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer ds. C Schakel, zal gehouden worden in boven genoemde kerk, op donderdag 20 maart om 11 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats „Crooswijk". Kerkhoflaan 5, na aankomst cir ca 11.50 uur. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis En Hij. die op de troon gezeten is, zeide: Zie. Ik maak alle dingen nieuw. (Openbaring 21:5) In dit vertrouwen hebben wij afscheid geno men van Jacobus Pieter van Dijk Hij is ruim 87 jaar geworden. Ede: C. van Dijke-van Dijk M. K- van Dijke Rianca Delft: J. van Dijk E. P. van Dijk-Verhaagen Annemieke, Janpeter. Hans, Corien Haarlem: A. van Dijk P. van Dijk-Knulst Ruud en Tineke en Dolfje Jeannette, René Pretoria (Zuid-Afrika): Joh. van Dijk A. van Dijk-Broere Carina, Elza, Amanda, Jaco, Yolanda Oosterwolde: A. P. Dolman-van Dijk B. H. Dolman Wim. Harmke, Barbra. Jacco Schiedam: C van Dijk Martin Bennebroek, 14 maart 1980 Correspondentie-adres: Ruslandstraat 203 2034 XE Haarlem De overledene is opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis „Vogelenzang" te Benne broek. Alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 19 maart om 14.00 uur in de Ned. Hervorm de Kerk. aan de Binnenweg te Bennebroek. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na een steeds weer in blijdschap en moedige strijd volbracht leven, nam de Heer tot Zich onze lieve zuster Hendrika Janna van Andel op de leeftijd van 77 jaar. Dit broze mensenleven, verloren in de tijd, zal God een lichaam geven pan onvergankelijkheid. Dan is geheel geschied het woord van den beginne: het doodsrijk zinkt in 't niet; Gods rijk zal overwinnen. Utrecht: K- van Andel-van Halsema 's-Gravenhage: J. van Andel S. van Andel-Rose Burnaby BC Canada: H. van Andel W. A. M. van Andel-Fernhout Zeist, 15 maart 1980 „Nieuw Beerschoten" Laan van Rijnwijk 1 Correspondentie-adres: Waalsdorperweg 115, 2597 HS 's-Gravenhage. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 20 maart a.s. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den in de Gereformeerde Oosterkerk, Wouden- bergseweg 44 te Zeist, aanvang 11.15 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De bijzetting in het familiegraf vindf plaats te Utrecht te 13.00 uur op de 2de Algemene Be graafplaats aan de Koningsweg, aldaar. Uit ons midden heeft de Heer weggenomen onze lieve tante Riek van Andel Haar blijde en grote belangstelling voor ons allen houden wij in liefdevolle herinnering. Namens de nichten en neven: Ermelo: H. van Andel 's-Gravenhage: H. H. van Andel New. Westminster BC Canada: F. H. van AndeL Zeist, 15 maart 1980 „Nieuw Beerschoten", Laan van Rijnwijk 1. ,JDe Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets" Heden ontsliep in de Heer onze geliefde moe der, schoonmoeder en grootmoeder Trijntje Piek weduwe van Pieter Remmelt Heinen op de leeftijd van 90 jaar. Assen, 15 maart 1980. Zeist: G. A. Smits-Heinen W. Smits Utrecht: P. Heinen A. Heinen-v.d. Werff Zeist: A. Heinen Assen: B. H. G. Nagel-Heinen H. R. Nagel en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 20 maart 's middags om drie uur op de .Bos kamp" in Assen. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Zuiderkerk, Zuidersingel, Assen, welke aan vangt om twee uur. Na afloop van de begrafenis zal er in het kerkgebouw gelegenheid zijn voor het betui gen van medeleven. Corr.adres: H. R. Nagel, Aart v/d Leeuwlaan 2, 9405 AW Assen. „Eens zien wij elkander zalig weer en scheiden nimmer meer" Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Alida Margaretha van Zadelhoff weduwe van Dirk Staal in de ouderdom van 93 jaar. Abcoude, Jac. Staal A M. Staal-de Pijper Joh. Staal D. Staal-Oostenrijk Klein- en achterkleinkinderen 16 maart 1980 Huize „Probezo" Arent Krijtsstraat 48 1111 AM Diemen Correspondentie-adres Leo Dongelmansstraat 3 1391 EW Abcoude Liever geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 19 maart om 14 uur op de begraafplaats Rust oord, Weesperstraat 84 te Diemen. Vertrek van Huize „Probezo" om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis, in „De Schuilplaats" aan de D. J. den Hartog- laan te Diemen. „Dan ga ik op tot Gods altaren". Psalm 43:4 In Jezus ontslapen, na een kortstondige ziekte, mijn geliefde moeder, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Willempje de Bondt-van Buuren, weduwe van Johannes Philippus de Bondt, in de ouderdom van 83 jaar. Mede namens verdere familie A. C. de Bondt 's-Gravenhage. 17 maart 1980 Irisplein 36 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Rode Kruisziekenhuis, Rode Kruislaan 55. alwaar bezoek dagelijks van 11-12 uur en van 4-5 uur. De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats „Oud Eik en Duinen". Laan van Eik en Duinen 38. zal plaatshebben vrijdag 21 maart om 12 uur. Vertrek van Irisplein 36 om 11.45 uur. Van ons is heengegaan, onze vaderlijke vriend Bob Luza Wij danken hem voor alles wat hij voor ons betekend heeft Aaron Poolman van Beusekom. Joppe 16 maart 1980 29 Adar 5780 In plaats van kaarten „De Heere is mijn Herder" psalm 23 In dankbare herinnering wat hij voor ons allen is geweest, heeft de Heere na een werkzaam leven uit ons midden weggenomen, mijn gelief de man, onze zorgzame vader en opa Cornelis Johannes de Vrij eerder gehuwd met Wilhelrruna Lijntje Oudijk op de leeftijd van 81 jaar Moerkapelle: W. de Vrij-in 't Veld Bergschenhoek: A. de Vrij R. C. de Vrij-Barmentlo Helma, Jos, Eric Moerkapelle: P. de Vrij A. de Vrij-van Sprang Cock, Onno, Aard, Peter 16 maart 1980 Herenweg la 2751 DE Moerkapelle Geen bloemen De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 21 maart a.s. tussen 13.00 en 13.30 uur in het gebouw „De Rank" naast de Ned. Hervormde Kerk. D.V. daaraan aansluitend wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehouden in de Ned. Hervorm de Kerk waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 14.15 uur op de Alg. Begraaf plaats „Moerhage". Onverwacht is onze lieve zuster, schoonzuster en tante Ankie Rethmeier geboren De Gooijer onvergetelijke echtgenote van Willem Rethmeier en zorgzame moeder van Willem en Bart J., op 54-jarige leeftijd overleden. Bilthoven: J. L. Bakker-de Gooijer Amsterdam: A. C. de Gooijer J. C. de Gooijer-van den Berg Dinther-Heeswijk: A. G. Smitskamp-de Gooijer Otterlo: W. G. de Gooijer Bergen (N.H.): M. E. Ruiter-de Gooijer Randburg (Z.A.): J. A. den Ouden-de Gooijer Giethoorn: R. de Gooijer A. de Gooijer-Domburg neven en nichten Correspondentieadres: Harmoniehof 46 hs, 1071 TD Amsterdam. Op de dag des Heren heeft God thuis gehaald onze lieve zorgzame vader, groot- en over grootvader, zwager en oom Franciscus Mes op de gezegende leeftijd van 86 jaar. Rotterdam: N. Mes W. Mes E. Mes-Plug Scherpenzeel: L. Mes F. Mes-Snell Wezep: E. Boot-Mes J. Boot Haamstede: P F Mes J. Mes-Zwolle Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 16 maart 1980 Bejaardencentrum „de Schutse" Cordell Hullplaats 22 'Corr.-adres N. Mes Kelloggplaats 235 3068 JH Rotterdam Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „de Schutse" woensdagavond van 7 tot 8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 20 maart a.s. in de aula van „de Schutse" om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingse- weg 334 te 12.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Zondag 16 maart 1980 overleed de oprichter van ons bedrijf de Heer F. Mes op de leeftijd van 86 jaar. Vele jaren heeft hij zijn beste krachten aan het bedrijf gegeven. Direktie en Personeel F. Mes en Zn. BV Electr. Techn. bedrijf Rotterdam. Na ruim 14 jaar hebben wij aan zijn Heer en Schepper teruggegeven onze Bram Katwijk: J. G. Knol Bosch en Duin „de Wijngaard": M. A. J. Knol-de Jager Katwijk: Hans Marijke Annemarie Karin Wil Paulin Mar ja Carolien 15 maart 1980 Katwijk aan Zee, Sportlaan 3 Zwammerdam, „De Hooge Burch" De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donder dag 20 maart a.s. des morgens omstreeks 11.45 uur op de algemene begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Ichtuskerk, Nach tegaallaan te Katwijk aan Zee Moegestreden is in vrede gestorven onze innig geliefde, dappere, trouwe, zorgzame vrouw en moeder Jannie Frederika Doornhein-Beeftink Zij werd bijna 47 jaar. Romeinen 14 7, 8 A. N. Doornhein Dorthy Petra Niels Martijn 15 maart 1980 Middenweg 201, 1098 AN Amsterdam. De Dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op donderdag 20 maart om 11.00 uur in de „Emmakerk", Middenweg 74 te Amsterdam, waarna de graflegging zal zijn op het kerkhof te Markelo rond 15.00 uur. Geen bloemen. Thuis geen bezoek. „De Heer is mijn Herder" Voor ons nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Jannie van Apeldoorn-Prins weduwe van Berend van Apeldoorn op de leeftijd van 88 jaar. Familie van Apeldoorn. Rotterdam, 17 maart 1980 „de Mathenesser Bogert", Franselaan 110. Corr.adres: B. van Apeldoorn, Kerkstraat 12, 3084 NC Rotterdam. Geen bezoek Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donder dag 20 maart om 14.30 uur op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in - de kapel op de begraafplaats. Johannes 11:25 b God heeft plotseling tot Zich genomen mijn zeer zorgzame zoon, man, vader, broer, zwager en oom Jan Koning echtgenoot van B. C. G. den Besten op de leeftijd van 67 jaar. M. Koning van den Berg en de wederzijdse familie den Besten en Koning en hun kinderen Zeist, 15 maart 1980, Graaf Janlaan 86 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren op woensdag van 19 tot 20 uur in de rouwkamer Van Telligen, Jufferstraat 1 te Zeist. De rouwdienst is bepaald op donderdag 20 maart om 12 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist, waarna de teraardebestelling plaats zal hebben. Tevens gelegenheid tot condoleren na de be^ grafenis in de aula. Geheel onverwacht is van ons heengegaan mijn man, onze vader, en grootvader Cornells Reedijk op de leeftijd van 68 jaar M. Reedijk-van der Linden kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, 16 maart 1980 J. I. Sandersestraat 77 Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 19 maart a.s. om 13.45 uur in de Geref. kerk aan de Kanaalstraat te Oost-Souburg, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Plotseling heeft de Here tot Zich genomen op de leeftijd van 63 jaar W. H. Dobbenga Als een oom was hij altijd voor ons Groesbeek: Sikko en Dikkie Schollema Dokkum Aaldenk en Geertje Schollema Peter Paul Groningen. 16 maart 1980 Dankbetuiging Wij zijn getroffen door de overweldigende belang stelling en blijken van medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pappa Kees de Boer Uw belangstelling was en is nog steeds een geweldige steun voor ons. Wij zijn U erg dankbaar. H. A. C. de Boer-Ydema Nico. Peter en Eddy Scheldestraat 30 1442 SE Purmerend Het bestuur van de Stichting Steun Kerkbi j (S.S.K.) geeft met leedwezen kennis van h overlijden van de heer A. M. Kaajan te Hoogeveen, Bestuur oud-lid van het Algerr.y Dankbaar gedenkt het Bestuur hoe de thai ontslapene met trouw en bekwaamheid het meegebouwd aan het werk van S.S.K. Het Bestuur van S. S. K. deputaten van de generale syi van de Gereformeerde kerken Schiedam: J. Minnaar, 2e voorz. 's-Gravenhage: F. L. v.d. Bom, secretaris. ncxj j in Slo „Zalig de dooden die in den «iS sterven" INGE ke i irdbai tot he Openbaringen 14; lrect< Heden is in zijn Heiland ontslapen mijn zorgz f ggj^ me man, onze lieve vader en grootvader Pieter Joost Jonker echtgenoot van Engelina van Veen op de leeftijd van 81 jaar Haamstede: E. Jonker-van Veen Middelburg: - Tonny-Jan Haamstede: Wim-Hannie Haamstede: Engel-Corrie Rijsenhout: Nellie-Theun Bruinisse: Han-Hyltje Rozenburg (N.H.): Angenita-Henk en kleinkinderen 4328 EG Haamstede 16 maart 1980 Omloopsweg 7a ïhten Liever geen bezoek aan huis. n'ecl plitsi De teraardebestelling zal plaatsvinden dondc dag 20 maart aanstaande om 14.30 uur op Algemene Begraafplaats „Vredehof" te Ha; stede, voorafgaande is er een rouwdienst in Geref. kerk welke aanvangt om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardeh .ente stelling in bovengenoemde kerk, liger gris vs ondsm n ach chter lissing liet te leden voora taken: aandi te naar ctie v van c mem: ng ilitsen p, die ÜJke cht. C elijk ensch in pri erd Heden heeft God thuis tot Zich genomen kind, onze broeder, zwager en oom Pieter Joost Jonker Czn. Hij werd 81 jaar K. M. Landman-Jonker M. J. Jonker L. Jonker-Fasol R. Jonker-Bats C. J. Jonker N. Jonker-van Nieuwenhuize M. P. Roeleveld-Jonker J. Roeleveld T. Jonker-van Wouwe J. C. Jonker N. Jonker-Toxopëus Haamstede 16 maart 1980. larir :n zo: zijn el stic ën ra c< de vai ent d en nc ls zo< arissi antw Slechts enkele dagen in Nederland Het wereldberoemde verir o bil; Dit 50 personen tellende gezelschap uit Skopje b wervelend programma van folkloristische dans en i ning uit Macedonië en andere delen van Joegoslavi hij ve aar tusse milj: met TANEC treedt op in AMSTERDAM, 21 maart Gr Zaal Krasnapolsky, Warmoes Aanvang 20.000 uur. Kaarten f 15,- en 20,- dagclijk ing 14 maart (behalve zo 16/3) van 9-17 uur bij hl Nat Joegoslavisch Verkeersbureau, Vijzelstr. Amsterdam, alsmede 2 uur voor aanvang der voor (vee: aan de zaal. Telefonisch plaatsreserveren 020-23 m td nationaal joegoslavisch verkeersb *is Vijzelstraat 4, Amsterdam - Telsf. 020 - 22 04 83 in samenwerking met Yugotours en DeJongI bel er RDj1 (ft V erd,,: eziei )]ect am. iject en p eenl jfsn cor IFO ren! tger last (n n gelet tUli CO IRD

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12