r-s opÊHJWVËRi II 2 praktijk begeleiders Hoe intensieve i verzorging paviljoen Lindenhof 'huiselijk' bewoonbaar maakt.... wrnd. hoofd verpleging/verzorging mnl/vrl hoofd verzorging/ verpleging N hoofd opleidingen groot° schuy lenburg een verpleegkundige -As STICHTING "BEILEROORD" PEPIJNKLINIEKEN ECHlS 't BOUWHUIS PHILADELPHIA - OVEBUSSEL klinisch-chemisch analist(e) doktersassistente schakenbosch een verpleegkundige of ziekenverzorgende verpleegkundige n< Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum Open Haven verpleegkundig directeur (m/v 'ei ORTNO-PEDAGOOG(OGE) d ZATERDAG 15 MAART 1980 TROUWKWARTET 't Bouwhuis in Enschede is een proleet van de protestants christelijke oudervereniging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap van diep, ernstig en matig geestelijk ge handicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen kun nen hierin worden opgenomen. Er zijn thans ruim 300 bewoners. Zij wonen met z'n zessen, achten, tienen of twaalven in leefgroepen. De leefgroepen worden begeleid door gediplomeerde en leerling Z-verpieegkundigen. Voor de laatslen kennen wij een eigen, erkende opleiding met 120 deelnemers in zes semeslergroepen. Omdat de huidige tunctionaris binnen kort elders een andere functie zal aanvaarden, komen wij gaarne in contact met gegadigden voor de functie van vac.118 U draagt inhoudelijk en organisatorisch de verantwoorde lijkheid voor het opteidingsgebeuren, waaraan praktijk begeleiders, stafleden en buitendocenten meewerken. Voor de verdere ontwikkeling zult u didactische belangstelling moeten hebben en een (beperkte) lesgeven de taak op u moeten nemen. Volgens besluit van de staatssecretaris is voor deze func tie minimaal een Z-oplelding met bij voorkeur onderwijs kundige scholing of een onderwijskundige scholing met minstens 1 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg vereist. De wenselijkheid van een positief christelijke levensbe schouwing wordt ingegeven door de signatuur van onze leefgemeenschap. Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan zenden wij u graag nadere informaties, vergezeld van een sollicitatie formulier. Deze kunt u onder vermelding van het vacature nummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouwhuis, Postbus 2112, 7500 CC ENSCHEDE. Op het laboratorium van de Boerhaavekliniek te Amsterdam is een vacature voor Een ervaren (H.B.O.-A/M.B.O.) De werkzaamheden omvatten de gebruikelijke routine bepalingen. Dit betreft een part-time functie 's morgens van 8.15 uur t/m 12.15 uur. Voor inlichtingen kunt u bellen mevr. A.H. van Hemert, tel. 020-793535 tst. 154 Sollicitaties gaarne aan directie Boerhaave Kliniek, Teniersstraat 1, 1071 DX Amsterdam. In onze inrichting, een leefgemeenschap van protestante-christeliike signatuur, worden de circa 750 geestelijk gehandicapte bewoners door circa 600 personeelsleden verzorgd en behandeld Met een nieuw bouwprogramma, waarbij de meeste gebouwen worden vervangen of gerenoveerd, is onlangs een begin gemaakt. In verband met de invoering van de nieuwe Z-opleiding hebben wij per 1 september 1980 plaats voor Groot-Schuylenburg laat. in samenwerking met 5 andere instituten voor zwakzinnigenzorg, de opleiding tot het Z-diploma verzorgen door de Stichting R.I.VA (Regionaal Instituut Verpleegkundigen-opleiding Arnhem) Gevraagd wordt: - tenminste een Z-diploma - een voortgezette opleiding - zoals praktijkbegeleiding - of de bereidheid deze te gaan volgen - leeftijd minimaal 23 jaar - concrete ervanng in de zwakzinnigenzorg na dipiomenng - vaardigheden in schriftelijke en mondelinge rapportage - geen bezwaar te hebben tegen onregelmatige diensten Gezien het karakter van onze Inrichting gaat onze voorkeur uit naar iemand met een protestants-christelijke levensovertuiging. Het salaris wordt bepaald naar leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal 1 2.327.83 (inp. nr 14) en maximaal t 2. 993,55 (inp. nr 23). de c a o. voor het Ziekenhuiewezen is van toepasssing Voor het verkrijgen van inlichtingen vooraf, kunt u bellen met de opleidingscoördinator, de heer T.B. Wispelwey. toestel 158 of met de praktijkbegeleiders, toestel 228 Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Postbus 9027. 7300 EK Apeldoorn Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten Zutphensestraat 106. 7325 XL Apeldoorn. Telefoon (055) 260906. psychiatrisch centrum leidschendam 'Lindenhof', een nieuw paviljoen, is onderver deeld in de afdelingen A, B en C en bestaat uit 6 groepen van 12 mannelijke bewoners. Het paviljoen stelt naast uiteraard behandeling en verpleging, de 'huiselijkheid' van zijn bewo ners centraaf, teneinde hun woon- en leef klimaat te optimaliseren en hun eventuele terugkeer in de maatschappij te bevorderen. Ondanks de ruime vrijheid die zij genieten vra gen de bewoners van 2 groepen (afdeling A) om een intensieve dagelijkse begeleiding, ter wijl die van de overige groepen (afdelingen B en C) eveneens een ruime mate van goede ver zorging vereisen. Wij zoeken daarom die, in multidisciplinair teamverband, waarin o.m. een psycholoog, twee psychiaters, een algemeen arts en verpleegkundigen deelnemen zijn/haar werkzaamheden gaat verrichten Er wordt gewerkt in een horizontale overleg structuur. Hij of zij bezit het vermogen en is bereid bin nen groepen met sociale vaardigheidstraining te functioneren; er vinden interactie besprekingen plaats. Degenen die hun ervaring wat langer geleden hebben opgedaan en zich weer tot dit werk voelen aangetrokken, kunnen ook reageren; zij zijn verzekerd van een goede begeleiding. Belangstellenden die meer willen weten over hun werkzaamheden en het paviljoen, worden uitgenodigd contact op te nemen met de heer H.A.P. Borsje, telefoon (070) 20 92 52. toestel 131. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van ons centrum, Veurse Straatweg 185. 2265 CJ Leidschendam. Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg. B PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET 6E2IHSVERPLEBIHG GEILEN, TELEFOON (05930) 2641 Bij de Stichting "BEILEROORD" te Beilen kan worden geplaatst als lid van het leidinggevend team op een afdeling voor verpleegbehoeftige demente bejaarden. (rang verpleegkundige A. of 1e ziekenver zorgende) Salariëring overeenkomstig Rijkssalaris- regeling. Toepassing van de Rijkspensioenregeling. Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door het Hoofd Ver plegingsdienst. Sollicitaties kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting "Beiler- oord". Postbus 30000, 9410 RA Beilen. Het Sint Jozef Ziekenhuis is een middelgroot streekzieken huis met 270 bedden en ca. 400 medewerkers. Op de kinderafdeling van ons ziekenhuis hebben wij nog plaats voor een VOOR DE OPLEIDING KIN DER AANTEKENING. De cursus begint op 1 mei, in samenwerking met het Juliana Kinderziekenhuis te Den Haag. De kinderafdeling omvat: pre- maturen, zaaltjes en boxen en heeft een gemiddelde bezet ting van 40 kinderen. Salariëring geschiedt volgens N.Z.R.-salarisnormen en voor de overige arbeidsvoorwaar den is de C.A.O.-Ziekenhuis wezen van toepassing. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, de heer J.H. van Wijngaarden. Sint Jozef Ziekenhuis, Graaf Florisweg 77, 2805 AH Gouda. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, de heer J.H. van Wijngaarden, Sint Jozef Ziekenhuis, Graaf Florisweg 77, 2805 AH Gouda. Het bestuur van het Gereformeerd Bejaardencentrum 'CAMPDUINEN' roept sollicitanten op ter vervulling van de vakature van; Voor ons tehuis met ca. 100 bewoners en een ziekenafdeling met een capaciteit van 13 bedden zoeken wij iemand, die in samenwerking met de direktrice en stafleden mede de verantwoording gaat dragen voor: de verpleegkundige zorg en begeleiding van de bewoners het onderhouden van kontakten met de huisartsen de begeleiding van leerlingen de werkverdeling van verzorgend en verplegend personeel Onze verlangens: protestants-christelijke levensovertuiging bevoegdheid A of A en B (diploma M.G.Z. strekt tot aanbeveling) of diploma H.B.O.-V verantwoording kunnen en durven dragen goede kontaktuele eigenschappen sociale vaardigheden Wij kunnen u bij gebleken bekwaamheid en geschiktheid voldoende ontplooiingsmogelijkheden bieden Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zullen geschieden volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Belangstellenden kunnen nadere informatie omtrent deze vakature verkrijgen bij de direktrice Mevr. M. Elzinga-Meijers, tel. 070-680640 tussen 11.00-12.00 uur. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, te richten aan het bestuur van de stichting t.a.v. Mevr. D. I. Mendelts-Postema. p/a Albardastraat 5.2555 XP Den Haag. o SLI Eft .ai ge\ Kaap de Goede Hoop 1,9642 AP Veendam, tel. 05987-15633 Open Haven is een modem regionaal verpleeg- en reactiveringso f trum, met 150 bedden voor somatische patiënten en 10 dagbeham lingsplaatsen. Het verpleeghuis zal worden uitgebreid met 30 bedden. pro. iet itro het nie ge Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zal verpleegkundig direktrice begin 1981 de dienst verlaten. In verband mede zoekt het bestuur van de Stichting Hervormd Verpleegh Veendam een Hij/Zij zal met de geneeskundig- en economisch directeur verantwo lufc delijk zijn voor de voorbereiding en uitwerking van het beleid en bel de zijn met de dagelijkse leiding van het verpleeghuis. Hij/Zij krijgt in het directie-team als specifieke verantwoordelijke gehele verpleegkundige dienst, de opleiding van de ziekenverzorger en de huisvesting van de inwonende leerlingen De gedachten gaan uit naar een verpleegkundige die: A-verpleegkundige is (liefst A en B) met kaderopleiding ruime ervaring heeft met de organisatie in een verpleeghuis bereid is te functioneren in een directie met eerdergenoen structuur bij voorkeur niet jonger is dan 35 jaar een positief christelijke opvatting heeft. De kandidaten zullen gesprekken voeren met leden van het bestu s directie en vertegenwoordigers van de Ondernemingsraad. Een sollicitatiecommissie, bestaande uit leden van de directie en van O.R., zal aan het bestuur advies uitbrengen. hui ie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-proc n« dure. Belangstellenden wordt verzocht zich schriftelijk te wenden tot de cretaris van het Stichtingsbestuur, de heer S.Th. Deinum, Westerefl rit 2,9742 KS Veendam. Informaties over deze functie worden gaarne verstrekt door de huid Sa verpleegkundig directrice mevr. C.C. Vroom- van der Meché, 05978-15633, toestel 111. De Stichting Pepijnklinieken te Echt, instituut voor verz ging, opvoeding en begeleiding van geestelijk gehandic. ten, roept, wegens het vertrek van de huidige funktiona per sollicitanten op vpor de funktie van: het 'e Vanwege de samenstelling van het team gaat onze vooi uit naar een vrouwelijke kandidaat. Tot de werkzaamheden behoren o.m.: begeleiden van 11 leefgroepen waarin 100 kindei wonen. Van deze kinderen bezoekt een groot aantal Z.M.L.K. -school. fcen beleidsvoorbereiding in interdisciplinair teamverband ÏN2 participeren in de O.Z.-opleiding. Eng He te Van de kandidaat verwachten wij: "Ye kennis en ervaring binnen en affiniteit met de zwakzir genzorg universitaire of gelijkwaardige opleiding pedagogiek, voorkeur met diagnostiek aantekening en specialis cht zwakzinnigenzorg. sen bej oeg Arbeidsvoorwaarden: Conform C A O. Ziekenhuiswezen en richtlijnen N.Z.R. Salaris bruto rr^kJ( mum 3848,23 maximum 6375,48. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Drs. T. Millenaar, coördinator de Medisch Sociaal Wetenschappelijke Staf. Sollicitaties te richten aan de Algemeen-Direkteur, Drs. W. H. van der Sli|ge Postbus 40. 6100 AA Echt ïre ;elj r... hip lite W irk it iet e, w n w maj Het bestuur van het Prot. Bejaarder tehuis 'DE BURCHT' te is j Hoogezand vraagt een Onze voorkeur gaat uit naar een vrouwelijke verpleegkundige A en/of B, die warme belangstelling heeft voor de ouder wordende mens goede kontaktuele eigenschappen bezit bij voorkeur verpleeghuiservaring heeft opgedaan in teamverband kan werken ruime ervaring heeft in leiding geven. Van de kandidate wordt een positief pro testants christelijke levensovertuiging verwacht. Schriftelijke sollicitaties te richten aan onze secretaresse: mevr. I. Hollander-Draaisma, Melkweg 129, Hoogezand. Voor inlichtingen kunt u zich telefonisch wenden tot onze direkteur, de heer L. Bos. Tel. no. 05980 - 24000. afge iet i er onl t. v tst el- gre dn heel ond ordt ing dez Ider sserj Uen tten ibei ïken te: mid zijr fcoe) de iggt' treii tbiei nog wat we

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28