Lees een krant met overtuiging: FAMILIEBERICHTEN BEKENDMAKfc provinciaal besti m vannoord-hdlan Tel: 020-913451 iDiSCRAH BRENG DEWERL BIJ U THUIS DONDERDAG 13 MAART 1980 TROUW/KWARTET P 14 RS 16 kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 16 00-20 00 uur Met grote dankbaarheid voor alles wat God hun sinds hun trouwdag geschonken heeft hopen T. G. de Bruin en A. de Bruin-Verbaas op zaterdag 22 maart a.s met hun kinderen en kleinkind, familie en vrienden de dag te herdenken waarop zij 43 Jaar geleden ln het huwelijk zijn getreden. Receptie van 17.30 tot 18.30 uur in restaurant „De Nachtegaal", Hereweg 10, Lisse. 2161 EA Lisse, Eikenlaan 24 Onze lieve man, vader en opa Taeke Doede Switters notaris te Rotterdam is van ons heengegaan. 6-2-1915 11-3-1980 A. C. Switters-van Popta Judith Egbert Pauline en Piter Arnth en Reimer Christine Edith Johan 3055 GK Rotterdam Molenlaan 226 In de Salvatorkerk, Mozartlaan 25, Rotterdam, sal de rouwdienst gehouden worden op vrijdag 14 maart om 13.30 uur. Aansluitend is er gele genheid tot condoleren. Daarna willen wij in familiekring vader begraven. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden op 11 maart van onze geliefde broer, zwager en oom Taeke Doede Switters op de leeftijd van 65 jaar. Rotterdam: T. Modderaar-Switters J. Modderaar G. Th. Dijkstra-Switters Amstelveen: P. Switters Den Haag: T. Switters-Van der Veen Neven en nichten. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van notaris T. D. Switters In hem verliezen wij een vriendelijk en integer mens. Als vriend gaf hij leiding aan zijn kan toor, vol humor en altijd bereid de problemen van anderen te delen. Wij zullen hem niet vergeten. Rotterdam. 11 maart 1980. Bergweg 338. Het personeel. De Heer i$ mijn herder Ps. 23 Heden heeft de Here voor ons onverwacht mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Neeltje Monshouwer-Voordendag tot Zich genomen Zij werd 74 jaar W. C. Monshouwer A. Bijker-Monshouwer A. Bijker Alblasserdam, A. C. Leentvaar-Monshouwer A. Leentvaar Marjolein, Bertwin, Ronella Montreal (Can.), N. W. Saint-Phard-Monshouwer L. Saint-Phard Frank-Emile, Wouter, Katia Rotterdam. 11 maart 1980 lependaal 28 Geen bloemen Geen bezoek aan woonhuis Gelegenheid voor condoléance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goeree- sestraat 10. Rotterdam-Zuid vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 15 maart op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid, Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid. De dienst in de aula van de begraafplaats begint om 11.30 uur. Vertrek van lependaal 28 om 11.00 uur. t Enige en algemene kennisgeving „Jezus is Overwinnaar" Naar haar Heer is heengegaan onze lieve tante, nicht en vriendin Geertruida Bernard op de leeftijd van 73 jaar. Namens de familie: Ds. G. J Paul Dillenburg 80. 7242 BD Lochem 11 maart 1980 Beekstraat 33 8051 NA Hattem. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 15 maart om 11.00 uur in de aula op de Algeme ne Begraafplaats te Hattem. waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen geen toespraken. Degenen, die nog afscheid willen nemen, wor den verzocht uiterlijk om 10.15 uur in „de Voorhof" Achterstraat 9 in Hattem aanwezig te zijn. Ik vermag alle dingen door Chris tus. die mij kracht geeft. FUipp. 4:13 Heden nam de Heer tot Zich, Zijn moegestre den kind, mijn zeer geliefde man, onze aller liefste vader en opa, broer, zwager en oom Matthijs van Spengen echtgenoot van Jeannette Hadewij Goedhart op de leeftijd van 63 jaar. Weesp: J.H. van Spengen-Goedhart Lelystad: Jenny en Peter Floris en Guido Weesp: Wim en Tiny Merlijn en Roeland Weesp: AnneMarie en William Weesp, 11 maart 1980 Ds. J.P. Tazelaarlaan 5 Geen bloemen. Onze man en vader is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren donderdag 13 maart a.s. van 19.00-20.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden za terdag 15 maart a.s. om 10.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Weesp, waarna aansluitend te gen 11.30 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemene begraafplaats „Car- spelhof'. Utrechtse weg te Weesp Heden overleed op de leeftijd van ruim 88 jaar mevrouw Z. B. Helnen-Berghuis gewoond hebbende „Harkershof" te Eibergen (Geld.) Vele malen mocht ik mijn verjaardag bij haar thuis vieren. Dankbaar denk ik terug aan de liefde en zorg die ik van haar heb onder vonden. „Zalig zijn de doden die in de Heer sterven; hun werken volgen hen na". J. N. J. Noorlandt Haarlem. 11 maart 1980 Marnixstraat 41. Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komenT Mijn hulp is ran de HERE, die hemel en aarde heeft gemaakt. Psalm 121 Vanmorgen is op 71-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder en oma Eelje Dijk-Oosterheert sinds 3 mei 1958 weduwe van Ds. J. Dijk. Glimmen: Keimpe Dijk Riet Dijk te Boveldt Jan-Eelko, Dorien en Klaas Heemstede: Wim Dijk Kina Dijk-Kalsbeek Jarda, Eelje en Tjakko Ermelo: Wybe Dijk Titia Dijk-Gilhuis Marjanne, Pancras en Eefje. Amsterdam: Jan Dijk Babette Diemen, 12 maart 1980 Tobias Asserlaan 441 Correspondentie-adres: Beukenlaan 2, Glimmen Geen bezoek. Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 17 maart om 12.30 uur in de „Koningskerk", Van 't Hofflaan 18, Amsterdam-Watergraafsmeer. Deze dienst wordt geleid door Dr. J. C. Gilhuis. In aansluiting hierop volgt de begrafenis op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan 126 te Amsterdam. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Jeugdzaal van de „Koningskerk". Tot ons leedwezen delen wij u mede dat is overleden de heer F. A. Mollema Oud-procuratiehouder van een onzer vesti gingen. Bijna veertig jaar heeft hij zich volledig inge zet voor ons bedrijf waarbij zijn grote loyaliteit en nauwgezetheid in het oog lopende eigen schappen waren. Zo zal hij in onze herinnering blijven voortleven. Moge dit zijn echtgenote en kinderen tot steun en troost zijn. Directie Wits verenigde bedrijven N.V. Leeuwarden, 10 maart 1980 Heden ging naar het Vaderhuis met zijn vele woningen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Eelje Dijk-Oosterheert Haar leven was met Christus geborgen in God. Heerenveen: J. M. de Boer-Oosterheert W. H. J. de Boer Doetinchem: G. W. Oosterheert Stadskanaal: J. E. Oosterheert L. J. Oosterheert-van Dijk Wim en Marly Josje Trudie Diemen, 12 maart 1980 Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van onze collega, de heer F. A. Kramme Hij ruste in vrede. Portiers Perscombinatie N.V. Amsterdam, 12 maart 1980. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van de heer F. A. Kramme Oud-medewerker Perscombinatie Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Hoofd Algemene Zaken Perscombinatie N.V. H. Wallagh Amsterdam, 1-2 maart 1980. In Christus is ontslapen Jan Lodewijk Blok mijn geliefde man en onze lieve vader, schoon vader, grootvader en overgrootvader. Wij zijn God dankbaar dat hij 86 jaar gewor den is. Rotterdam: M. Blok-Sonneveld Sterksel: J. van Tilburg-Blok P. van Tilburg De Wijk. P. Goedendorp-Blok A. F. Goedendorp Hoofddorp: L. Blok Heemstede G. Blok L. W. Blok-Outshoorn Naarden: L. Blok A. E. Blok-Lagaay Rotterdam: C. Blok Listowel Canada: J. L Blok S. Blok-Bos Sneek: W. M. Staai-Blok P. O. Staal Almelo G- van Gorkum-Blok D. C. van Gorkum Kedichem: C. G. H. Blok A. Blok-de Vries Kleinkinderen en achterkleinkinderen De teraardebestelling in het familiegraf heeft in stilte plaatsgevonden op de begraafplaats „Oud-Kralingen". De rouwdienst werd geleid door Dr. D. Lissen- burg. Nederlands Hervormd predikant te Rot terdam. 8 maart 1980. Jacob van Campenplein 44. 3067 LB Rotterdam Vanmorgen ging van ons heen in vertrouwen op haar Heer en Heiland onze geliefde schoon zuster en tante E. Dijk-Oosterheert Soest: W. J. Dijk J. J. Dijk-Hartman 's-Gravenhage: G. Dijk-Ibelings W. A. v.d. Bosch-Dijk P. J. Dijk J. H. Dijk-Bruinink Amsterdam: W. Dijk neven en nichten Diemen, 12 maart 1980 „Ik heb U bij Uw naam geroepen. Gij zijt Mijn". Jes. 43:1B. Door haar Heer en Heiland opgenomen in heerlijkheid op de leeftijd van 59 jaar, onze lieve schoonzus Gré echtgenote van de heer J. C. Kemper Den Haag: A. Ruissaard-Kemper W. P. Ruissaard Dordrecht: M. B. Peels-Kemper J. Peels A. Kemper Delft: J. W. C. Lelie-Kern per M. C. Lelie Alkmaar: C. Kemper H. Kemper-de Vries Deventer, 11 maart 1980 Jk weet aan Wie ik mij vertrouwe" Met veel verdriet geven wij U kennis, dat onverwacht zacht en kalm is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Maria van den Akker-Quartel op de leeftijd van 77 jaar psalm 116, vers 4 oude berijming 11 maart 1980 Iepenlaan 75 1161 TB ZWANENBURG. Zwanenburg: J. van den Akker Ede: D. van Lith-van den Akker A. M. M. van Lith Krommenie: J. van den Akker J. G. van den Akker-Pieters Wamsveld: J. Offereins-van den Akker C. Offereins Krommenie: J. van Oeveren-van den Akker J. van Oeveren en kleinkinderen. De overledene is overgebracht naar uitvaart centrum „ZUID", Fred. Roeskestraat 91 te AMSTERDAM, alwaar geen rouwbezoek. De begrafenis zal plaats hebben op Vrijdag, 14 maart 1980 tegen 10 uur op de Ned. Herv. begraafplaats aan de Kerkhoflaan te ZWA NENBURG Vertrek vanaf Iepenlaan 75 ca. 9.45 uur. Evenals een moede hinde Psalm 42 Na een verblijf van bijna 5'/i jaar, met een liefdevolle verzorging in het „Nieuwe Gast-, huis" te Gorinchem heeft de Here van onze zijde weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa. broer, zwa ger en oom Cornelis Bassa op de leeftijd van 75 jaar Lexmond: H. B. Bassa-van Zessen Lexmond: C. P. Bassa G. Bassa-Hogeterp Corné Marina Almkerk: D. de Ruiter-Bassa C. A. de Ruiter Fam. Bassa Fam. van Zessen Lexmond, 11 maart 1980 Weth. de Jongstraat 12 Vader is opgebaard in de aula, Kortenhoeven- seweg te Lexmond, waar gelegenheid tot con doleren is donderdagavond 13 maart van 7-8 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden zaterdag 15 maart op de algemene begraaf plaats om 12.00 uur vanuit het „Verenigingsge bouw", waar om 11.00 uur een rouwdienst zal aanvangen. Geen bloemen. Algemene kennisgeving En God zal alle tranen van hun ogen afwissen. Openbaring 21 4 Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonmoeder en oma Cornelia van Staveren weduwe van Anthonie van Vliet in de ouderdom van 91 jaar M. J. van Herk-van Heusden Rob van Vliet Gertrude Meerburg 11 maart 1980 Verzorgingstehuis „De Vijverhof" Reigerlaan 251, Capelle a/d IJssel Correspondentie-adres: M. J. van Herk-van Heusden 's-Gravenweg 292a 2911 B J Nieuwerkerk a/d Llssel De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 14 maart a.s. op de begraafplaats „Oud Kralin gen" Kralingseweg 334 te Rotterdam om 15.30 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer Hof laan. hoek Slotstraat 1, te Rotterdam om 15.15 uur. In plaats van kaarten Voor de zeer vele blijken van medeleven na het overlijden van Bauke Pieter Boorsma willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons ge steund en getroost. Uit aller naam Mevr. G. Boorsma-Rentenaar Bergen N.H., maart 1980. Voor de hartelijke blijken van deelneming, ontvan gen bij na het overlijden van mijn lieve man, Cornelis van Drimmelen, betuig ik mijn welgemeende dank. M. van Drimmelen-van der Spek Barendrecht, maart 1980. PROVINCIE OVERIJSSEL In verband met het afscheid wegens pensionering van de heer W.A.S, van Meel, direkteur van de provinciale planologische dienst van Overijssel, wordt hem een openbare afscheidsreceptie aangeboden op 27 maart a.s., in het Provinciehuis, Luttenbergstraat 2, Zwolle van 15.30 - 17.00 uur. ro kaï et tei nk Gedeputeerde staten van Over ten S3 n. igri J.L.M. Niers, voorzitter, J. Bulthuis, griffier. ogl Gedeputeerde Staten van Noord-Ho Pf1 maken bekend, dat in het Provincieh Dreef 3 te Haarlem en in alle gemeei huizen in de provincie, het "Landelijk voor de openbare bibliotheekvoor pr 1980-1982" voor iedereen tot 15 me|^ ter inzage ligt. De bedoeling van dit landelijk plan is komen tot een evenwichtige spreidir bibliotheekvoorzieningen over het la I, In het landelijk plan staat welke biblx voorzieningen door het rijk zullen w bekostigd in de jaren 1980-1982. Wie kunnen bezwaren indien U Diegenen die tijdig bezwaar hebben ingediend tegen het provinciale plar ue de openbare bibliotheekvoorzieninj NoordHolland, dat in 1979 isvastg( flst Verder diegenen die, doordat het lat art plan afwijkt van het provinciale plan *oi zijn/haar belang is getroffen. Bezwaren dienen (in tweevoud) vóói !thal 15 me 1980 te worden ingediend b De afdeling voor de Geschillen van 8 in van de Raad van State. Binnenhof 1 t 0 Den Haag en te worden gericht aan isc! Hare Majestert de Koningin. the Un lol Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te Zutphen d.d. 28 februari 1980 is in staat van faillissement ver klaard de besloten vennoot schap K. P. Meubelen B.V., gevestigd en kantoorhouden- de te Meddo. gemeente Win terswijk. nr. 95/1. Tot rechter commissaris werd benoemd Mr D. J. Buijs, tot curator ondergetekende Mr. J. H. H. Misdorp Postbus 132 7240 AC Lochem Deze krant verhuist met u mee als u op tijd een kaartje stuurt m^'i i de datum èn het nieuwe adres. Kde in di sel 're it >VEF >eek. Van lochi 021

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18