FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 6 MAART 1980 TROUWKWARTET P 6 /RH< kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelifk van 18 00-20 00 uur Op 19 maart a.s. hopen D.V. onze ouders Willem Kramer Grietje Smit met ons de dag te herdenken dat zij 55 Jaar geleden in het huwelijk traden. U kunt het bruidspaar felicite ren op de trouwdatum, 19 maart, van 17.00 uur tot 18.30 uur in ..Het Wapen van Medemblik" Hun dankbare kinderen: Oosterbeek: Annie Sellies-Kramer Jan Sellies Brielle: Diks Bakker-Kramer Hil Bakker Medemblik: Gerrit Kramer Aukje Kramer-Dijkstra Rijnsburg: Diet van Oeveren-Kramer Ben van Oeveren Beverwijk: Klaas Kramer Willemien Kramer-v.d. Linde Wormer: Riet Overweel-Kramer Hans Overweel Arnhem: Wim Kramer Dorien Kramer-Buitenbos en hun 31 klein- en 4 achterkleinkinderen Medemblik, Oosterhaven 21 Maart 1980 Onze God nam Zijn Kind tot zich, mijn lieve man en onze lieve Vader Jan Wristers in de ouderdom van 78 jaar Onze troost is zijn hopen op het eeuwige leven het zilveren koord is losgemaakt en de gouden lamp verbroken; de kruik bij de bron verbrijzeld en het scheprad in de put verbroken. Het stof is wederge keerd tot de aarde zoals het geweest is, en de geest is wedergekeerd tot God, die hem geschonken heeft." Pred. 11: 8.7 Ada P. S. Wristers-van Westen Rita Bickett-Wristers Nelleke Sweetman-Wristers Reinetta en Erling Hansen-Wris- ters Joy Korver-Wristers Jerry Wristers Jos en Nancy Wristers en kleinkinderen 3 maart 1980 731 Fillmore Ave New Orleans LA 70124 USA De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Diemen-Watergraafsmeer-Bijlmer ontving uit New Orleans bericht van het overlijden van zijn emeritus predikant ds J. Wristers Met eerbied denken wij terug aan de bewogen heid en de inzet waarmee hij zijn pastoraat onder de zeelieden verrichtte. Na de belofte van psalm 107 heeft de Heer hem geleid naar de haven van zijn begeerte. Moge mevrouw Wristers in de nu over haar gekomen eenzaam heid de troost Gods ervaren zodat ook voor haar de storm tot een zacht suizen wordt. Voor de kerkeraad: J. van der Klis, praeses M. van der Wal. scriba is Hij die leven en dood in Zijn hand houdt, nam uit onze familiekring weg mijn zorgzame man, onze broeder, zwager en oom Joost Visser Hij werd 68 jaar. Zijn lievelinpsvers was: „Rust mijn ziel uw God Koning" Gez. 179 (Herv. bundel) I. Visser-Blok Maassluis: K. T. Jongsma-Visser Rotterdam, T. Wupkes-'Visser J. J. Wupkes Gouda: T. Blok Rotterdam: D. van Hattem-Blok Alblasserdam C. van Weijen Rotterdam J Blok H. Molendijk-Blok G. Molendijk Beetsterzwaag: G Blok Nichten en neven Rotterdam. 2 maart 1980 Verboomstraat 95a Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van „De Elf Ranken", Aesopusplaats 2 (nabij NS-sution Lombardij- en> donderdag van 19.00 tot 19 30 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 7 maart op de begraafplaats Charkus van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid, Char- loisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid. De dienst in de aula van de begraafplaats begint om 14.30 uur. Vertrek van Verboom- straat 95a om 14.00 uur Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Na een geduldig gedragen lijden nam de Heere tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Hendrika Heuvelink in de ouderdom van 87 jaar. F.D. Heuvelink Ex. Test ROTTERDAM. 5 maart 1980 „De Schutse" Cordell Hullplaats 307 Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-7.30 uur in "de Schutse". De rouwdienst zal D.V. gehouden worden za terdag 8 maart om 10.45 uur in "De Schutse", waame de begrafenis zal plaativinden om ca. 12 uur op de begraafplaats "Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. „AIsdan zullen der blinden oogen open gedaan worden, en der doven ooren zul len geopend worden." Jesaja 35 5 Heden ging naar het Vaderhuis onze geliefde zuster, tante en nicht Hendrika Wilhelmina Peterse in de ouderdom van 89 jaar. Uit aller naam: Amersfoort: A. M. Peterse Ermelo, 3 maart 1980 „Hoge Riet". Corr. adres: A. M. Peterse, Noordewierweg 148 3812 DN Amersfoort Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 7 maart om 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.00 uur een rouw dienst worden gehouden in genoemd rouwcen- trum. In de aula op de begraafplaats is na afloop van de begrafenisplechtigheid gelegenheid tot cor doleren. „Welzalig hij tciens zonden zijn ver geven, die van de straf voor eeuwig is ont heven". Psalm 32:1 (oude berijming). Heel rustig ging van ons. na een moedig ziek bed, in de volle zekerheid des geloofs. onze liefdevolle pleegmoeder, schoonmoeder en oma, zuster, behuwdzuster en tante, Wilhelmina Maria Boon-Toet sedert 23-2-1955 weduwe van Cornells Jacob Alexander Boon op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: J. W. E. H. Vermeijden-Disselkoen 's-Gravenhage, 3 maart 1980 Valkenboskade 675 Correspondentie-adres: Kraaienlaan 34. Geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 6 maart om 11.15 uur in de Westduinkerk, Fahrenheitstraat, hoek Ha- nenburglaan, waarna de bijzetting in het fami liegraf zal plaatshebben omstreeks 12.30 uur op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de Ontmoetingsruimte van de West duinkerk. En God nam hem weg! Heden is van ons weggenomen onze vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Hendrik Marinus Dirksen Geboren 2 januari 1890 te Harderwijk. Sedert 8 juni 1975 weduwnaar van Mechtelina van der Woerd. Leiden' Migchel Dirksen M. M. Dirksen-van Loon Amsterdam: H. J. L. Dirksen G. Kuipers Harderwijk: E. Dirksen R. Dirksen-Klok klein- en achterkleinkinderen Apeldoorn, 3 maart 1980 Corres pondentie-ad res Jacob van Campenlaan 86 2321 GE Leiden Op vrijdag 7 maart 1980 te 14.00 uur zullen wij hem in beperkte familiekring bij moeder op Heidehof te Ugchelen ter aarde bestellen. Na afloop van de plechtigheid is er in de aula gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek, geen bloemen. „O, hoe groot is Uw goed, dat Gij weggelegd hebt voor degenen, die U vreezen". Psalm 31: 20a Heden behaagde het de Heere van ons te nemen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante, Alida de Jong, weduwe van Machiel van der Harst, in de ouderdom van 91 jaar. Uit aller naam. P. van der Harst. 's-Gravenhage, 29 februari 1980. Norenburg 213. Correspondentie-adres Valkenboskade 503, 2563 JC 's-Gravenhage. De bijzetting in het familiegraf heeft in stilte plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Jezus zeide tot haar: Heb Ik u niet gezegd, dat gij. indien gij gelooft, de heerlijkheid Gods zien zult? Johannes 11: 40 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere bij Zich heeft thuisgehaald na een kortstondi ge ziekte Zijn kind, onze lieve moeder, schoon moeder en oma Maartje Elizabeth van Leenen weduwe van W. A. Barendregt op de leeftijd van 74 jaar. P. M. Schmidt-Barendregt A. Schmidt Hans en Carien Marlies Wim M. W. Plakmeijer-Barendregt W. Plakmeijer Marion Wilbert A. G. Barendregt A. P. Barendregt-Legerstee Martij n 4 maart 1980. Avenue Concordia 70, 3062 LL Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 20.00 tot 21.30 uur in het woonhuis. De begrafe nis zal plaatshebben vrijdag 7 maart a.s. op de begraafplaats Oud-Kralingen, Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.00 uur. Aankomst in de kapel om 13.15 uur, waar de rouwdienst zal worden gehouden. Heidelberg, cath. zondag 1 Heden nam de Here tot Zich onze lieve man, vader en opa Frederik Veldwijk sr. op de gezegende leeftijd van ruim 84 jaar. Waddinxveen: J. C. Veldwijk-Wouters R. Roggeveen-Veldwijk L. Roggeveen Anneke en Jan Bart Jan en Rosemarie J. B. Veldwijk E. Veldwijk-Polderman Fred en Marion Berend en Karin F. Veldwijk jr. A. Veldwijk 2742 VK Waddinxveen, 3 maart 1980 J. v. Bijnenpad 211 Aan huis liever geen bezoek, geen bloemen. Vader is opgebaard in het rouwcentrum, Jan van Bijnenpad 1. waar gelegenheid is tot con doleren op donderdag 6 maart a.s. van 19.00- 20.00 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op vrijdag 7 maart a.s. om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Waddinxveen. Hier aan vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de aula. Elk heff met mij de lof des Heren aan. Heden overleed onze lieve broer, zwager, oom en mijn huisgenoot Simon van de Craats weduwnaar van Johanna Wendelina Evers in de ouderdom van 88 jaar. Leusden: T. van Raaij Gorinchem: J. Prins-van de Craats Uitgeest: A. van de Craats-Reijn Soest: P. Strietman-van de Craats D. Strietman Nunspeet: J. Hertsenberg neven en nichten Oosterbeek: W. ter Maat 6861 WJ Oosterbeek, 4 maart 1980 Johannahoeve 3 De overledene is opgebaard in de aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag van 19.30- 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 7 maart a.s. om 14.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats „Noord" te Ooster beek. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling. .Mijn genade is u genoeg." 2 Cor. 12:9 Verlangend opgenomen te worden in Gods eeuwige woning, is overleden onze lieve, zorg zame moeder en grootmoeder Grietje Kalma-Runia op de leeftijd van 80 jaar. sedert 11 juli 1978 weduwe van Dirk Kalma. Leeuwarden. 5 maart 1980 Parkherstellingsoord. Correspondentieadres: Schapestraat 2, Leeu warden. Leeuwarden: R. Kalma B. Kalma-Postma Alkmaar: J. van der Mark-Kalma A. van der Mark Margriet en Joost Willem Dirk Hendrika Groningen: S. B. Kalma T Kalma Raebel Dirk-Ron Steye Gelegenheid tot condoleren op maandag 10 maart van 13.00 tot 13.30 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging, Jelsumerstraat 45 te Leeuwarden. Hierop aansluitend volgt de rouwdienst in ge noemde aula. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Noorderbegraafplaats te Leeu warden. Nochtans zal ik bestendig bij U zijn Gij hebt mijn rechterhand gei>at Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen ps. 73: 23. 24 Na een langdurige ziekte is van ons heenge gaan onze lieve vader, opa en overgrootvader Albertus Vos weduwnaar van Alida van Schaik eerder van Alida Davelaar op de leeftijd van 78 jaar. Steenwijkerwold: H. Vos A. E. Vos-Bruin Brisbane (Aust): F. H. Vos E. J. P. Vos-van Egmond Heiloo A. J. Vos E. Vos-Nieuwland Apeldoorn: A. Vos A. E. J. Vos-van Asselt Veendam: A M. Vos C. J. Vos-Schraverus Bergen (NH): D. J W. Vos A. J. Vos-Rodenburg kleinkinderen en achterkleinkinderen Alkmaar, 5 maart 1980 Corr.adres: Willem de Zwijgerlaan 250 Geen bezoek. Geer. bloemen. Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaatshebben op za terdag 8 maart 1980 om 11.00 uur op de Alge mene Begraafplaats aan de Kerkedijk te Ber gen (NH). alwaar in de aula een rouwdienst zal worden gehouden. Na afloop van de teraarde bestelling is er gelegenheid tot condoleren in restaurant De Dikke Boom, Oude Prinsweg 1 te Bergen (NH). Hiermede danken wij de directie en het verple gend personeel van de „Oudtburgh" voor de liefdevolle verzorging. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze oud-directeur en grondlegger van onze onderneming, de heer A. Vos Directie en medewerkers Vos' Bouw- en Exploitatiemaatschappij b.v. Alkmaar, 5 maart 1980. Geloofd zij God met diepst ontzag; Hij overlaadt ons, dag aan dag, Met Zijne gunstbewijzen. Die God is onze zaligheid; Wie zou die hoogste Majesteit Dan niet met eerbied prijzen? Die God is ons een God van heil; Hij schenkt, uit goedheid zonder peil. Ons 't eeuwig, zalig leven; Hij kan en wil, en zal in nood. Zelfs bij het naad'ren van den dood. Volkomen uitkomst geven. Heden behaagde het de Here geheel onver wachts van onze zijde weg te nemen onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Geertruida van den Berg weduwe van Marinus van Engelen, op de leeftijd van 91 jaar. Bruinisse, A. de Waal-van Engelen J. de Waal Barendrecht, D. van Engelen A. van Engelen-Mosterd klein- en achterkleinkinderen Bruinisse, 4 maart 1980 Dr. de Kockstraat 13, in 't Opper Correspondentieadres: J. de Waal de Oudestraat 17 4311 AV Bruinisse De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 7 maart a.s. om 14.00 uur te Bruinisse. voor afgegaan door een rouwdienst in de aula van in 't Opper. Aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in genoemde aula. Hij Die u roept is getrouw 1 Thess. 5:24 Voor ons to<5h nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgza me vader en opa Tjebbe Luijendijk Hij is 70 jaar geworden E. Luijendijk-Van Dam A. Luijendijk H. M. van der Lee-Luijendijk A. van der Lee T. Luijendijk E. Luijendijk-Dekker E. W. van Santen-Luijendijk K. van Santen N. C. Luijendijk Tj. R. E. Leenders-Luijendijk F. H. Leenders J. Dijkstra-Luijendijk K. Dijkstra T. J. L. den Ouden-Luijendijk H. W. den Ouden Tj. Luijendijk M. Luijendijk-Lubking en kleinkinderen Rotterdam, 4 maart 1980 Kerkwervesingel 237 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goeree- sestraat 10. Rotterdam-Zuid vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 8 maart om ongeveer 11.30 uur op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Ge meente Rotterdam-Zuid, Charloisse Lagedijk 680. Rotterdam-Zuid. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Christus Triomfatorkerk, Krabbendijkestraat 255 te Rotterdam-Pen- drecht, welke begint om 10.30 uur. DE „In het huis mijns Vaders zij vele woningen" Joh. 14:2 Heden nam de Heere uit ons midden weg. n een langdurige ziekte, onze geliefde man. va der en opa Dirk Zemel in de leeftijd van 78 jaar. Leimuiden: M. Zemel-van der Meij Rijnsaterwoude: L. Zemel Leimuiden: N. Zemel C. E. Zemel-Heemskerk Leimuiden: D. Zemel A. W. Zemel-Tuis Aalsmeer: T. Hardeman-Zemel G. H. M. Hardeman en kleinkinderen Leimuiden, 5 maart 1980 Nokweg 1 De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Le muiden, zal D.V. gehouden worden zaterdag maart a.s. om 2 uur n.m., waarna de teraard« bestelling zal plaats vinden op de algemen begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond aai huis en na afloop van de begrafenis in d consitoriekamer van de kerk. Verzoeke geen bloemen. Vredig en zacht is van ons heengegaan, in hop des eeuwigen levens, onze lieve vader, groo: en overgrootvader Tonnis Nuninga weduwnaar van J. van Aken in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Bennekom: M. J. Nuninga Wageningen: H. J. C. Nuninga J. Nuninga-van der Snee Ierland: D. van der Zee-Nuninga L. van der Zee Wychen: O. Nuninga-Klaver Rotterdam: T. Nuninga E. Nuninga-Kruithof Vorchten: F. Nuninga C. Nuninga-van Rijswijk Ede: H. Nuninga M. Nuninga-van Vlijmen Enter: J. Verschoor-Nuninga M. C. Verschoor K. T. E. M. Wijnands-Nuninga B. C. Wijnands Klein- en achterkleinkinderen 6721 DJ Bennekom. 4 maart 1980 Heidelaan 55 De rouwdienst zal gehouden worden zaterdi 8 maart a.s. om 11.00 uur in de aula van Algemene Begraafplaats te Wageninge waarna de graflegging zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de famil te condoleren in de aula van de begraafplaat Zo zal Hij alles maken, dat ge u verwonderen moet. Gezang 42 Na een geduldig gedragen lijden is in vred ontslapen onze lieve zuster, tante, oudtante e vriendin Johanna Maria Stevenhagen draagster van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassai in goud Zij werd 87 jaar. „Zij laat in onze kring een lege plaats na Akron, Ohio (U.S.A.) J. J. Stevenhagen A. E. Stevenhagen-van Schelt Amsterdam M. W. Stevenhagen Neven en nichten Achterneven en achternichten Amsterdam G. Kuil F. Kuil-van Dijk 3 maart 1980 Johan van Kuyckstraat 31, 1067 XG Amsterdam Thuis geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag maart om 10 uur in de „Sionskerk", Dr. Colijnstraat 22, waarna om 11.30 uur de begr; fenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterb graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdan Gelegenheid tot condoleren voor aanvang va de rouwdienst vanaf 9.30 uur. Hartelijk dank aan allen, die ons hun medel lieten blijken tijdens de ziekte en na het overli van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Roelof R. Kok S. Kok-Draijer. Kinderen en kleinkinderen. Drachten, mrt. 1980 Moleneind 73. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonli bedanken voor de grote blijken van medelever steun en de hulp die ons betoond is zowel schrift als persoonlijk tijdens de ziekte en na het overli van mijn lieve man en der kinderen lieve zorgi vader, Cornelis Johannes van der Ven betuigen wij langs deze weg onze oprecht harte .dank Uit aller naam W. J. van der Ven-Kruithof Barneveld 29 februari 1980 Nairacstraat 11. MEER Familieberichten OP PAGINA 24 i

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18