fliS 2$e FAMILIEBERICHTEN <r Op de Hiswaal hei nieuws onder één dak Om bij te blijven op watersport gebied hoeft u geen duizenden kilometers te rijden om verschillende werven of bedrijven te bezoeken. Als u de HISWA bezoekt vindt u al het nieuws bij elkaar. Onder één dak. Een greep uit het expositieprogramma: kano's, roei-, vis- en bijboten, opblaasboten, zeilplanken, zeilboten, kajuit zeiljachten en motorzeilers, weekendkruisers, motor jachten en kampeerartikelen. Ook veel toebehoren. Van beslag tot en met waterski- en duiksport uitrustingen. U ziet: de HISWA biedt elk wat wils. Maar er gebeurt meer. In de HISWA haven achter de RAI worden in de 'M|. A weekends spectaculaire plankzeilwed- leder uur een prijs liii IJ l m 13 maart - amilerdam RAI DINSDAG MAART 1980 TROUW/KWARTET P 10 - RH kunnen van maandag lol en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Lieve oma Alblas hartelijk gefeliciteerd met uw 75 ste verjaardag Lieuwe en Bep Enk, Jolanda en Marco Zij is verlost. God heeft haar welgedaan" Zeer onverwacht is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve mams en oma, Pieternella Leenheer-Berkman op de leeftijd van 60 jaar Met dankbaarheid denken wij terug aan haar voortdurende liefde en zorg Barend recht: C. N. Leenheer Hoofddorp: Sjanie en Hans, Esger, Tjalling Bameveldt: Jet en Gerrit Jany, Ina, Gerrit, Jacob, Comelis, Aart, Jenneke Weert Clary en Rieks Roel 's-Hertogenbosch. Anke Barendrecht: Aly. Riny Fleurien 2992 BN Barendrecht, 2 maart 1980 Singel 23 Mams is opgebaard in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht, Scheldestraat. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van 19.30-20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 6 maart in voornoemde aula om 14.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. „Heil hem wien God een plaats bereidt in zijn verheven woning, hij overnacht tn veiligheid bij een clmachtig koning. Ik zeg tot God: Gij zijt mijn schild, mijn toevlucht, en mijn veste, op u vertrouw ik Heer. Gij wilt voor mij altijd het beste." Psalm 91:1 Zeer onverwacht werd door de Here uit haar gezin en uit onze familiekring, weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Pieternella Berkman echtgenote van C. N. Leenheer Heinenoord: C. Weed a-Berkman B. Weeda 's-Gravenhage: J. Berkman J. M. Berkman-Evertse Barendrecht: J. C. Berkman M. Berkman-Huizer H. L Ambacht G. Pleizier-Berkman P. Plaizier Blaaksedijk: J. Leeuwenburgh-Berkman J. Leeuwenburgh Barendrecht G. J. Kooiman-Traas neven en nichten Barendrecht, 2 maart 1980 ,,'k zal dan gedurig bij U zijn. in al mijn noden, angst en pijn". Psalm 73:12 (oude ber.) Heden overleed plotseling onze zeer geliefde en gewaardeerde schoonzuster en tante Pieternella Leenheer-Berkman Barendrecht: B Leenheer P. B. Leenheer-van Dijk Bolnes: K. den Breejen-Leenheer C. den Breejen Barendrecht: H. Leenheer N. Visser-Leenheer F P. Visser P. A. Leenheer 's-Gravenhage: A de Winter J. de Winter-Bravenboer Barendrecht: A. Leenheer M. G. Leenheer-Baan neven en nichten Barendrecht. 2 maart 1980 Na een geduldig gedragen lijden werd door de Heere, tot onze droefheid, uit ons midden weggenomen onze lieve moeder, schoonmoe der, groot-, overgrootmoeder, zuster en tante Willemina Jacoba Prins sedert 1956 weduwe van Geerit van Asperen in de ouderdom van 96 jaar. Uit aller naam: E. G. van Asperen Sliedrecht, 3 maart 1980 Huize „Overslydrecht". Lekstraat 1 Corr adres Jan Steenstraat 41 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in Huize „Oversly drecht" op woensdag 5 maart 's avonds van 7 30 tot 8 30 uur De begrafenis zal plaats hebben D.V. op don derdag 6 maart a s om 11 00 uur op de begraaf plaats te Sliedrecht „7 ilitha koem, mijn kind sta op!" Cor ie Visser-de Vries 12-12-1923 1-3-1980 De moecfer ili ons gezin is gestorven. Wij hebben veel vin haar gehouden. En zij van ons. Wij geven haar nu voorgoed over in de handen van onze God. J. Visser Stanny Douwe 5301 NK Zaltbommel Thorbeckestraat 130 De rouwdienst kunt u bijwonen op donderdag 6 maart om 13.30 uur in „het Anker", Vergtweg 87 Zaltbommel Na de dienst begraven we moeder op de Nieu we Algemene Begraafplaats. Daarna kunt u ons kondoleren in „het Anker". Liever geen bloemen Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij kennis dat is heengegaan na een onvoorstelbaar moedig gedragen lijden mijn dochter, onze zuster, schoonzuster en tante Corrle Visser-de Vries „De Heer is mijn Herder" Hoensbroek, J. de Vries sr. Heerlerheide, J. de Vries J. de Vries-Huisman B runs sum, M. Féenstra-de Vries Brunssum. E. de Vries-Hoekstra Eefde (G). P de Vries G. de Vries-Eringa Huizen, A. de Braal-de Vries Brunssum, G. de Vries Wainuiomata (N-Z), A. de Vries J. de Vries-van de Berg Best. J. de Vries A. de Vries-Pietersma Wainuiomata (N-Z), J. de Vries M. de Vries-Bartels Whitby (Canada), G. Vos-de Vries J. Vos neven en nichten Zaltbommel. 1 maart 1980. Het was moeilijk om onze lieve schoonzuster Corrle Visser-de Vries af te staan. Ook wij vinden echter troost in de tekstwoor den waarvan zij getuigde: .Mijn genade is U genoeg" Harderwijk, N. Wapenaar-Visser J. Wapenaar Den Haag. A. Visser Moordrecht, J. Betzema-Visser J. Betzema Zaltbommel. 1 maart 1980. Met grote verslagenheid r\amen wij kennis van het heengaan van onze lieve vriendin Ria Koper zij blijft voortleven in onze herinnering. y Ed, Jenny, Danielle Lo-A-Hjoe Peter, Lynn, Marc op der Heijde. ..Uw genade-is mij genoeg" •Vredig en zacht is van ons heengegaan, mijn geliefde echtgenoot, onze vader en grootvader Jan Doelman echtgenoot van Maartje Huiberdina van Dijk eerder weduwnaar van Neeltje van der Kooij 14 januari 1894 t 1 maart 1980 Maasland: M. H. Doelman-van Dijk Utrecht: J. Doelman J. C. Doelman-Petri Maasland: J. Dijkshoorn M. Dijkshoorn-van der Knaap Zoeterwoude: M. van Dam-Doelman H. van Dam Millgrove (Canada) J. Noordam-Doelman A. Noordam Vlaardingen: S. Doelman A. Doelman-van Santen Maasland. C. Doelman H. J. Doelman-van Nierop Schipluiden: M. H. van der Windt-Groen A. van der'Windt Amstelveen: 4 A. Groen T. Groen-Uan der Kooij Arnemuiden: G. Smit-Doelman P. J. Smit en kleinkinderen 3155 BH Maasland. 1 maart 1980 Kluiskade 19 De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den donderdag 6 maart a s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk. Huis te Veldelaan te Maasland. Daarna vindt de begrafenis plaats om 15 00 uur op de Algemene Begraafplaats te Maasland. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 4 maart van 19 30-21.00 uur aan huis, en na afloop van de begrafenis in het gebouw „De Magneet", Huis te Veldelaan te Maasland. De Here heeft tot Zich geroepen in Zijn eeuwi ge rust en blijdschap onze lieve moeder en oma Regina van Oostrum-Kessler weduwe van Cornells van Oostrum op de leeftijd van 80 jaar. Zandvoort: W. L. van Oostrum M. E. van Oostrum-Leenders Venray: J. Grüter-van Oostrum M. J. Grüter Castricum: R. Vrenegoor-van Oostrum H. Vrenegoor Heemskerk: H. H. M. Romeyn-van Oostrum A. Romeyn Sittard: W. W. R. Krook-van Oostrum J. N. Krook Epe: H. van Oostrum E. M. van Oostrum-Hornsveld Badhoevedorp: H. C. Roelfs-van Oostrum J. Roelfs Hoorn: Th. J. T. van Oostrum G. M. van Oostrum-Hutter klein- en achterkleinkinderen Badhoevedorp, 2 maart 1980. Schiphol weg 417 Correspondentie-adres: Kostverlorenstraat 127, 2042 PE Zandvoort. De begrafenis zal plaats vinden op donderdag 6 maart om 12.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in één der ontvangkamers op de begraaf plaats. Geen bloemen geen toespraken. Tot ons groot leedwezen berichten wij het onverwacht overlijden van de heer Arie Willem Kleingeld oud-procuratiehouder van onze vennootschappen.. Gedurende meer dan 40 jaar heeft de heer Kleingeld een zeer aktief aandeel gehad in de werkzaamheden van onze vennootschappen, waarbij hij vooral als hoofd van de Afdeling Binnenland zeer tot de ontwikkeling van ons bedrijf heeft bijgedragen. Door zijn energiek en spontaan optreden zijn vele persoonlijke banden gevormd, die ook na zijn pensionering zeer levend zijn gebleven en wij gedenken hem in grote dankbaarheid. Direktie en medewerkers MCM-Maarten Catz Merchandising B.V. en Catz International B.V. Het behaagde de Here, voor ons nog onver wacht, van ons weg te nemen onze moeder, grootmoeder en tante Aaltje Wierenga-Kieft sedert 1945 weduwe van Klaas Wierenga in de ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: J. H. Roscher-Wierenga 1 maart 1980 Valeriusplein 6 Amsterdam Correspondentie-adres: De Heer H. Stutvoet Amstelveenseweg 235" 1076 CP Amsterdam Tel. 020 - 72 47 66 De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvere niging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101, aldaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 6 maart om 14 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Indien u aanwezig wilt zijn dan graag telefo nisch bericht. d'eenvoudigen wil God steeds ga deslaan: 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder, Keer, mijne ziel, tot Uwe ruste weder; Gij zijt verlost, God heeft u wel gedaan Psalm 116:4 (oude ber.) De Here nam tot Zich onze innig geliefde en zeer zorgzame moeder en oma Maria Smit sinds 29 dec. 1961 weduwe van Adriaan van Steenis in de ouderdom van 84 jaar Ridderkerk: A. van Steenis Chr. van Steenis-Brouwer Marian en Gerhard Ad Arjen Oostkapelle: W. van Steenis E. C. van Steenis-van der Padt Marlies Adriaan Oostkapelle (Zld), 3 maart 1980 Rozenlaan 18, Corr. adres: Gerard ter Borghstraat 9 2981 CK Ridderkerk Onze moeder en oma is opgebaard in de rouw kamer van de „Noordhave" aan de Noord- straat 73A te Bolnes, waar gelegenheid tot rouwbezoek zal zijn: donderdagavond van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 7 maart om 14.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. Al zou mijn vlees en hart vergaan, toch zal ik. God. voor U bestaan. Psalm 73: li Heden nam God tot Zich mijn lieve vroun onze lieve moeder en grootmoeder Amalia Anastasia Gerarda Alberts-Gouverneur op de leeftijd van 69 jaar Amsterdam, mA W Alberts W Vuren, F. Alberts S. J. M. Alberts-Veld Jaap, Menno, Ingeborg en ElsbeU[ Amsterdam, W. Noutsis-Alberts D. Noutsis Telly, Willy, Tolly. Marit Saartje 29 februari 1980 Schermerstraat 39' 1023 AH Amsterdam Geen bloemen Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal gehouden worden woeni dag 5 maart om 11.00 uur in de „Noachkerkj aan de Nieuwendammerdijk te Amsterdam waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaafcj vinden op de Noorderbegraafplaats aan i Buikslotermeerdijk Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren de ontvangkamer van de begraafplaats. Eens als de bazuinen klinken, uit i hoogte, links en rechts, duizend sfemie-hi men ons omringen, ja en amen worden I gezegd, rest er niets meer dan te zingenpet. Heer, dan is Uw pleit beslecht i~J* Uit Zuid-Afrika ontvingen we het bericht, da( onze geliefde schoonzuster en tante pob; Hendrika Wilhelmina Stok echtgenote van Albert M. J. Scheltens (eerder weduw - van M. S. v. Rijswijk) LG na een ernstige ziekte op 29 februari in defadi leeftijd van 74 jaar in vrede is heengegaan ibso Namens allen: «rerc Aug. T. H. Scheltens atei Bovensingel 2' Sien 8266 BV Kampen in bi Het adres van onze broer is: ftra „Starck Homes" 119 fcem Bellville Kaappr. de Zuid-Afrika Khl Meer familieberichten op pag. P16RH start 14 maart strijden gehouden, waaraan vele surf- Deze jubileumshow verdient natuurlijk een extra feestelijk tintje. De HISWA organiseert daarom een prijsvraag, waarbij ieder uur een spannende prijs te winnen is. Hoe kunt u meedoen? Heel simpel: aan de kassa van de RAI krijgt u bij uw toegangskaart een prijsvraagformulier. Succes. Deze 25e tentoonstelling wordt net als alle voor gaande georganiseerd door de Nederlandse Vereni ging voor Handel en Industrie op het gebied van Scheepsbouw en Watersport, HISWA. Toegang f 7,50 kinderen tot 14 jaar f 5,- Trein-Toegang-biljetten bij NS-stations. HISWA internationale watersport- en kampeertentoonstelling dagelijks 10-17 uur en 19-22 uur. zaterdag en zondag 10-17 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12