f y DIRECTEUR ALGEMENE ZAKEN 's HEEREN LOO stafmedewerker algemeen secretaris Interkruis Zuid-Holland Kruisvereniging Eindhoven adjunct-directeur ervaren manager adviseurs voor personeelbeleid en organisatie wetenschappelijk medewerk(st)er gewoon hoogleraar gewoon hoogleraar in de toegepaste sociale ethiek christelijk sanatorium vcx)r neurosen en psychosen vormingsleid(st)er (fulltime) ZATERDAG 1 MAART 1980 Trouw/kwartet II Hl Het bestuur van de zoekt contact met gegadigden voor de nieuwe functie van Functie-informatie: de directie, bestaande uit directeur, adjunct-directeur en mede werker directie, heeft - onder verantwoording aan het bestuur - de dagelijkse leiding van de vereniging. De vereniging kent o.m. de volgende diensten: Wijkverpleging, Kinderhygiène, Kraamzorg, Medisch Opvoedkundig Bureau (M.O.B.), Sociaal Psychiatrische Dienst (S.P.D.). De leiding van deze diensten is in handen van gekwalificeerde hoofden van dienst. De directie wordt bijgestaan door de afdelingen administratie/financiën, personeelszaken en civiele zaken. Het aantal medewerkers bedraagt 250. Voor de functie gaan de gedachten uit naar een van academisch niveau, met contactuele en organisatorische kwaliteiten, financieel-economisch inzicht, gewend leiding te geven in een complexe organisatie, in staat de belangen van de vereniging in- en extern optimaal te behartigen, initiatieven te ontplooien en tot ontwikkeling te brengen. Ervaring in een leidinggevende functie in de gezondheidszorg kan tot aanbeve ling strekken. Salariëring en overige voorwaarden afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring; P.G.G.M. pensioenregeling. Informatie bij de directeur (Don Boscostraat 4, Eindhoven, tel 040-444435) of bij GITP, drs. Lyppens (tel. 013-424040). Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan drs. R.R.M. Lyppens, GITP/Bedrijfspsychologie, Wilhelminapark 25, 5041 EB Tilburg. Rijksuniversiteit Utrecht Faculteit der godgeleerdheid Bij de faculteit der Godgeleerdheid is in de vakgroep Nieuwe Testament vacant de functie van Haar/zijn werkterrein zal zijn de uitlegging van het Nieuwe Testament en het Antieke Jodendom van 300 voor tot 500 na Christus. Haar/zijn taak zal zijn om, in overeenstemming met de te benoemen hoogleraar in hot Antieke Jodendom en de uitlegging van het Nieuwe Testament, onderwijs te ge ven in de uitlegging van het Nieuwe Testament en in het Antieke Jodendom en on derzoek te verrichten op genoemde gebieden, een en ander in het kader van de programma's voor onderwijs en onderzoek van de vakgroep. Vereist worden een doctoraal examen in de godgeleerdheid met Nieuwe Testament als hoofdvak met bijzondere aandacht voor de Joodse achtergronden van het Nieuwe Testament, en kennis van de talen van het Antieke Jodendom. Salariëring volgens het rangenstelsel van het wetenschappelijk personeel. Zij die voor deze functie in aanmerking wensen te komen worden uitgenodigd bin nen één maand na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie met curricu lum vitae en eventueel een lijst van publicaties toe te zenden aan de voorzitter van de benoemingscommissie, dr G Mussies. Venuslaan 23, 3721 VE Bilthoven. Publicaties, diploma's e.d. behoeven niet te worden meegezonden. Degenen die de commissie opmerkzaam willen maken op eventuele kandidaten wordt verzocht dit schriftelijk te doen, eveneens aan genoemd adres. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de voorzitter van de vakgroep prof dr J Reiling. Merellaan 5. 3722 AK Bilthoven. telefoon: 030-784961. Rijksuniversiteit Utrecht Bij de faculteit der Godgeleerdheid is vacant de functie van in het antieke Jodendom en de uitlegging van het Nieuwe Testament Haar/zijn taak zal zijn, naast de aanwezige hoogleraar in de uitlegging van het Nieuwe Testament en de vroegchristelijke letterkunde, onderwijs te geven in de ge schiedenis van het Jodendom van 300 v. Christus tot 500 na Christus, de taal. de tekstgeschiedenis, de wordingsgeschiedenis en de uitlegging van het Nieuwe Testament en het culturele milieu hiervan en het onderzoek op genoemde gebieden te verrichten en te behartigen. Gevraagd wordt een docent(e) met ervaring in wetenschappelijk onderwijs en on derzoek. De te benoemen functionaris moet een algemene eruditie op het gebied van antiek Jodendom en Nieuwe Testament bezitten, en met publicaties haar/zijn bekwaam heid tot onderzoek op het onderhavige vakgebied, met name het antieke Joden dom, hebben aangetoond. Bereidheid tot samenwerking met de vakgroep Nieuwe Testament wordt veronder steld. Deze vakgroep omvat: de reeds aanwezige hoogleraar, een wetenschappelijk medewerker die in overeenstemming met de nieuw te benoemen hoogleraar zal ar beiden. en voorts specialisten in de godsdienstgeschiedenis van het Hellenisme en in het Corpus Hellenisticum. Van de te benoemen hoogleraar wordt verwacht dat zij/hij ook de uit de functie voortvloeiende bestuurswerkzaamheden in het verband van vakgroep en faculteit vervult. Ervaring in een functie in de samenleving, waarvoor een theologische opleiding ver eist is. strekt tot aanbeveling. Gegadigden worden uitgenodigd, binnen één maand na het verschijnen van deze advertentie, haar/zijn sollicitatie met curriculum vitae en lijst van publicaties toe te zenden aan de voorzitter van de benoemingsadviescommissie, Prof. Dr. O. J. de Jong, Marislaan 10,3582 HE Utrecht. Publicaties, diploma's e.d. behoeven niet te worden meegezonden. Degenen, die de commissie opmerkzaam willen maken op eventuele kandidaten, wordt verzocht dit schriftelijk te doen, eveneens aan genoemd adres. Nadere inlichtingen zijn in te winnen bij de voorzitter van de vakgroep, Prof. Dr. J. Reiling. Merellaan 5.3722 AK Bilthoven (tel. 030-784961). ru Rijksuniversiteit Utrecht Bij de Faculteit der Godgeleerdheid van de Rijksuni versiteit te Utrecht is vacant de functie van: Salaris: Sollicitatie: de theorievorming over actuele samenlevingsproble men in relatie tot godsdienst en kerk. met name ten aanzien van de gevolgen van sociaaleconomische en culturele factoren voor het beoefenen van theologie en het verrichten van kerkelijke activiteiten. leiding geven aan de nieuwe vakgroep "Sociaal- Wetenschappelijke Vakken"; het onderwijs aan gaande de samenleving en haar problemen in relatie tot godsdienst en kerk verzorgen en coördineren het onderzoek daarnaar in vakgroepsverband ver richten en begeleiden. sollicitanten dienen: a) geschoold en gepromoveerd te zijn op sociaal wetenschappelijk terrein en in publicaties blijk gege ven te hebben van haar/zijn bekwaamheid in de me thodologie vandesociale wetenschappen en hun toe passing op problemen van godsdienst en kerk, met name in multidisciplinair samenwerkingsverband met theologen; b) behalve over wetenschappelijke bekwaamheid te beschikken over didactische en bestuurlijke vaardig heden en bereid te zijn tot samenwerking in teamver band. aanstelling zal geschieden in schaal 152. BBRA gegadigden worden uitgenodigd binnen één maand na het verschijnen van deze advertentie haar/zijn sol licitatie met curriculum vitae en lijst van publicaties toe te zenden aan de voorzitter der benoemingsad viescommissie: Dr. G. Mussies, Venuslaan 23,3721 VE Bilthoven. Diegenen die de commissie opmerkzaam willen ma ken op eventuele kandidaten worden verzocht dit schriftelijk te doen eveneens aan bovenstaand adres. Publicaties, diploma's e.d. behoeven niet te worden meegezonden. Nadere inlichtingen schriftelijk in te winnen bij: Prof. Dr. D. J. Hoens, Jhr. Ramweg 43a, 3998 JS Schalkwijk. Hel Sanatorium is een open psychiatrisch ziekenhuis met 226 plaatsen, verdeeld over 2 afdelingen voor klinische psychiatrie, 5 afdelingen voor voortgezette klinische psychotherapie en 2 klinische afdelingen voor geronto-psychiatrie. Wegens pensionering van de huidige functionaris zoekt het bestuur van het Sanatorium per 1 oktober 1980 een De directeur algemene zaken is met de directeur behandelzaken verantwoorde lijk voor de voorbereiding en uitvoering van het gehele beleid. Tesamen voeren zij de dagelijkse leiding waarbij ieder directielid zijn eigen aandachtsvelden heeft. Voor de directeur algemene zaken zijn dat een verantwoord financieel-econo misch, een eigentijds sociaal en een doel matig organisatorisch beleid. Eveneens vallen onder zijn verantwoordelijkheid de dienst personeelszaken, de admini stratieve-, de civiele- en de technische diensten en het terreinonderhoud. Functie-eisen zijn: managerskwaliteiten; goede contactuele eigenschappen; het vermogen om de beleidsvisie op korte en lange termijn te vertalen in concrete activiteiten; een opleiding op academisch niveau in bij voorkeur economie of bedrijfskunde; ervaring in een leidinggevende positie in een complexe organisatie; leeftijd 35-45 jaar; een protestants christelijke levensover tuiging. De selectieprocedure zal bestaan uit een persoonlijke kennismaking met een kleine sollicitatiecommissie, gevolgd door een gesprek met vertegenwoordigers van enkele qua aantal belangrijke disci plines. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. De huidige functionaris, de heer J. Lod der, is bereid, nadere telefonische infor matie te geven. Gegadigden worden uitgenodigd een uit voerig schriftelijke sollicitatie te richten aan het bestuur van het Christelijk Sanatorium voor Neurosen en Psychosen, Postbus 20, 3700 AA Zeist. oude amhemseweg 260 3705 BK zeist telefoon 03404-21822. Het ALGEMEEN BURGERLIJK PENSIOENFONDS te Heerlen vraagt voor de afdeling Financieel Beheer een voor de onderafdeling Thesaurie. (mnl./vrl.) Het fonds behartigt de pensioenbelangen van ruim 850.000 deelnemers en 340.000 gepensioneerden uit de overheidssfeer en het onderwijs. De afdeling Financieel Beheer is belast met het voeren van de financiële administratie van het fonds, het opstellen van begroting en jaarrekening, het bewaken van de liquiditeit op korte en lange termijn en het maken van prognoses en analyses ten behoeve van informatie en adviezen voor de ondersteuning van het op diverse niveaus te voeren financiële beleid. De onderafdeling Thesaurie heeft als hoofdtaak: het uit de gegevens van de onderafdeling Financiële Administratie (waar alle in geld waardeerbare handelingen van het fonds worden vastgelegd) samenstellen van de balans, de begroting, de jaar rekening en van de - voor het financieel beheer - noodzakelijke prognoses, analyses, overzichten, e.d. De stafmedewerker zal worden belast met werk zaamheden op het gebied van: ontwikkeling en uitbouw van financiële informatiesystemen het opstellen van prognoses en het maken van analyses: het bestuderen van financiële wetgeving en ontwerpen van wet op financieel terrein; jaarrekening, begroting en meerjarenramingen; voorbereiding van adviezen omtrent financiële gevolgen van beleidsvoorstellen, wetsvoorstellen,1 wetswijzigingen e.d. Gevraagd: diploma HEAO (BE-richting); universitair! opleiding, bedrijfseconomische richting: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid.] Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 4062,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie- uitkering. Schriftelijke sollicitaties inzenden vóór 28 maart 1980 en richten aan het hoofd van de afdeling Personeels» zaken van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, Oude Lindestraat 70, Postbus 4476, 6401 CZ Heerlen. VERENIGING TOT OPVOEDING EN VERPLEGING VAN GEESTESZWAKKE KINDEREN Deze protestants-christelijke vereniging heeft de zorg op zich genomen voor ruim 4700 zwakzinnigen. Zij worden verzorgd in een zestal zwakzinnigeninrichingen en twee debieleninternaten in den lande; van de Vereniging gaat ook een observatiekliniek uit. Wegens vervroegde pensionering van de huidige functionaris zoekt het bestuur contact met kandidaten voor de functie van van de Vereniging, tevens hoofd van het bestuursbureau te Amersfoort. Aan de algemeen secretaris zijn drie stafmedewerkers toegevoegd resp. voor bouwzaken, Financiële zaken en personeelszaken. Aan het bureau zijn een twaalftal administratieve medewerkers verbonden. Aan hem zijn o.a. de volgende taken opgedragen: de voorbereiding en uitvoering van het bestuursbeleid het onderhouden van contacten tussen het bestuur en de directies der inrichtingen het behartigen van de belangen van de Vereniging bij de landelijke overheid (bijv. Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne) en andere bestuurlijke instanties de zorg voor de public relations van de Vereniging het dragen van eindverantwoordelijkheid jegens het bestuur voor de behartiging van de bouwzaken, de financiële zaken en de personeelszaken in Verenigingsverband. De te benoemen functionaris, die een positief protestants-christelijke levensovertuiging moet hebben, zal met een grote mate van zelfstandigheid aan bovengenoemde taken gestalte dienen te geven. Gedacht wordt aan een man of vrouw van academisch niveau (bijv. econoom of jurist) of van vergelijkbaar niveau met ervaring in het management. Ervaring op het terrein van de intramurale gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een zeer afwisselende en goed gehonoreerde werkkring met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (P.G.G.M.). Gegadigden dienen bereid te zijn mede te werken aan een psychologisch onderzoek. Sollicitaties worden ingewacht, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, bij het Laboratorium voor Toegepaste Psychologie, Postbus 50562,1007 DB Amsterdam, onder nummer S. A. 2006. Gegadigden die, alvorens te solliciteren, nadere inlichtingen wensen over de functie, kunnen zich wenden tot de algemeen secretaris van de Vereniging, de heer A.H. van de Nadort, telefoon overdag (033) 30264 en buiten kantooruren (08380) 32958. De Stichting voor Opleiding van Kraamverzorgsters in Zuid- Holland en Zeeland roept sollicitanten op voor de fiinktie van in haar internaat „de Bakermat" te Baarn. Deze fïinktionaris zal, in samenwerking met de direktrice en de lerares nijverheidsonderwijs o.m. tweemaal per jaar een groep kraamverzorgsters opleiden. Daarnaast zijn er terugkomweken voor leerlingengroepen en worden bijscholingen voor gediplomeerde kraamverzorgsters georganiseerd. Tot de speciale taken van de vormingsleid(st)er behoren o.m. algemene vorming van de leerlingen; het houden van evaluatie-gesprekken en het geven van lessen handenarbeid en vrije expressie. Voor deze funktie is één der onderstaande diploma's vereist: - Sociale Akademie (kulturele richting) - van één der scholen voor de opleiding tot leider/leidster op het terrein van jeugdvorming; -Ken O.; -deakteNXX. De CAO. voor personeel van de kruisorganisaties is van toe passing. Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Sollicitaties te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting Postbus 186,2501 CD 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door mw. S. G de Bruyne, direktrice van het betreffende internaat tel.:02154-14989. Prinsegracht 71 -2512 EX Den Haag TeL 07<M69363

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 38