J IP® stafmedewerker (m/v) 'Ifjdfi' refaja veipleegkundigi srite: zeister ^ziekenhuis ji UcrmingsujE(i< werkende jongeren wetenschappelijk medewerkers (m/v) HET WE5TER.HONK ^verpleeghuis de lichtenberg 1 h rechter Rijksuniversiteit Limburg orthopedago(o)g(e) geneesheer-direkteur hoofd verplegingsdienst AMBTELIJK SEKRETARIS O apothekersassistent^ ZATERDAG 23 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET ER 1 Er zi]n plaatsingsmogelijkheden als in een Arrondissementsrechtbank juristen (mnl./vrl.) die over ruime maatschappelijke ervaring buiten de rechterlijke macht beschikken. Benoeming in een opleidingsfunctie (eventueel op part-time basis naast de huidige functie) behoort tot de mogelijkheden. Vereist: het bezit van de hoedanigheid van meester in de rechten, ontleend aan een doctoraal examen dat voldoet aan de in de Wet op de rechterlijke organisatie gestelde criteria: een praktijkervaring van tenminste zes jaren. De standplaatsen zijn verspreid over Nederland. De kansen op een benoeming liggen gunstiger voor kandidaten beneden de leeftijd van 50 jaar. Hierbij speelt een rol welke ervaring men heeft opgedaan. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht zou gaarne in contact treden met hen die een dergelijke functie ambiëren. Documentatiemateriaal kan schriftelijk of telefonisch worden aan gevraagd bij het secretariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Paleis van Justitie, Postbus 20302, 2500 EH s-Gravenhage (telefoon: 070 82 40 41, toestel 2511). Mr. M. J. Heikens, raadsheer in het gerechtshof te 's-Gravenhage en Mr. K. de Vries, voorzitter van de raad van beroep en het ambtenarengerecht te Utrecht, beiden lid-secretaris van genoemde commissie, zijn desgewenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken. Belangsl informa Vormini SOCIALE GEZONDHEIDKUNDE In september start de Algemene Faculteit van de Rijksuniversiteit Limburg in Maastricht met een universitaire opleiding Sociale Gezondheidkunde De oplei ding is gericht op de bestudering van gezondheidsproblemen in hun maatschap pelijke context De studie Sociale Gezondheidkunde kent drie afstudeerrichtingen Verplegings wetenschap, Gezondheidsvoorlichting en -opvoeding en Beleid en beheer van gezondheidsvoorzieningen Wij zoeken enkele |onge academici op de onderscheiden vakgebieden leer der gezondheidszorgvoorzieningen beleidswetenschap, verplegingswetenschap en gezondheidsvoorlichting en -opvoeding taak bi|dragen aan het onderwijs en het onderzoek op het gebied van de Sociale Ge zondheidkunde; in de eerste jaren zal de nadruk liggen op het opzetten en orga niseren van het curriculum Sociale Gezondheidkunde c.q de respectievelijke af studeerrichtingen Deze taak zal teziiner tijd worden verricht in het kader van nog op te richten discipimegewijze capaciteitsgroepen. In afwachting daarvan worden de werkzaamheden verricht onder leiding van de portefeuillehouder stu- dentenonderwi|s van het faculteitsbestuur Algemene Faculteit In het kader van de universitaire matrix-organisatie van de Rijksuniversiteit Limburg is het moge lijk dat ook taken verricht worden in proiekten buiten de Algemene Faculteit, vereist - opleiding op academisch niveau relevant voor de genoemde vakgebieden Daarbij wordt gedacht aan bijvoorbeeld sociaal-geneeskundigen bestuurs-en bedrijfskundigen, voorlichtingskundigon, agogen, sociaal-psychologen en ver pleegkundigen Voor de verplegingswetenschap is minimaal een verpleegkundige vooroplei ding op HBO-mveau alsmede een wetenschappelijke verdieping op dat terrein vereist. - leeftijd niet ouder dan 35 jaar, - belangstelling voor en bereidheid tot het meewerken in het Maastrichtse onder wijssysteem waarbij de onderwijstaak meer begeleidend dan overdragend is. salaris aanstelling zal geschieden in het rangenstelsel voor wetenschappelijk personeel inlichtingen over deze funkties kunnen worden ingewonnerj bi| de secretaris van de Algeme ne Faculteit, drs L. Leunissen. tel 043 - 88 88 88 tsl. 418of bij drs. A. Lagas, tst 410 Zij, die belangstelling hebben voor de aangeboden funkties kunnen het Ontwerp Studierichting Sociale Gezondheidkunde alsmede de brochure over de basisfilo- sofie van de Rijksuniversiteit Limburg aanvragen bij de Dienst Personele Zaken en Studentenbelangen, tel 043 - 88 88 88. tst 310 Vakaturenummer. TR00010 Schriftelijke sollicitaties, onder duideli|ke vermelding van het vakaturenummer op brief èn envelop binnen 14 dagen te richten aan de Dienst Personele Zaken en Studentenbelangen van de Rijksuniversiteit Limburg. Postbus 616 6200 MD Maastricht De Landelijke Organisatie Vormingswerk Werkende Jongeren (LOVWJ) houdt zich bezig met belangenbehartiging, vertegenwoordiging en begeleiding van vormingsinstituten voor werkende jongeren. Bij de organisatie werken ongeveer 80 mensen. De LOVWJ zoekt een juridies geschoold HERHAALDE OPROEP De stafmedewerker zal studie verrichten op het terrein van wettelijke voorschriften voor het onderwijs - met name het onderwijs voor werkende jongeren - en van daaruit mede bijdragen aan de beleidsontwikkeling van de LOVWJ. De stafmedewerker is koördinator van de vakgroep materiële konsultatie, die is samengesteld uit regionale konsulenten en landelijke medewerkers van het informatiecentrum. Hij of zij zal de LOVWJ vertegenwoordigen in overlegsituaties met de rijksoverheid, zuster organisaties en onderwijsvakorganisaties. De stafmedewerker maakt deel uit van het landelijk stafteam, waar verschillende vak gebieden (organisatie-ontwikkeling, programma-ontwikkeling, beleidsontwikkeling en materiële zaken) worden gekoördineerd. In dit team wordt het beleid van de LOVWJ vooibereid en geformuleerd ter besluitvorming in het bestuur. Voor deze funktie is een voltooide rechtenstudie vereist. De voorkeur gaat uit naar een jurist(e) met ervaring in het onderwijsveld. Arbeidsvoorwaarden Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt inpassing plaats tussen f 3.110,- en f 5.211,-per maand. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De standplaats is Utrecht. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 10 maart 1980 richten aan de LOVWJ, afdeling personeelszaken, Sint Laurensdreef 49, 3565 AJ Utrecht. Belangstellenden voor deze funktie kunnen op aanvraag (telefoon 030-61 18 07) een informatiemap krijgen met nadere gegevens over de betreffende funktie, de LOVWJ en het Vormingswerk Werkende Jongeren. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52, Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 44041' In verband met een komend^ vacature bij de Agogische dienst zoeken wij een Voor deze functie vragen wij een afgestudeerde in de orthopedagogiek met specialisatie zwakzinnigheid. Onze voorkeur gaat uit naar een gegadigde met ervaring in de zwakzinnigenzorg, die in staat is in teamverband met de overige pedagogen en psychologe te werken en initiatief te nemen. Betrokkene zal praktisch werkzaam zijn als begeleid(st)er van de groepsleiding binnen een aantal paviljoenen. Voorts zullen de taken, waaronder tevens begrepen is het geven van een aantal lessen in het kader van de interne Z-opleiding, in overleg worden besproken en vastgesteld. Leeftijd minimaal 35 jaar. Gezien het karakter van onze inrichting stellen wij een positief christelijke levensovertuiging op prijs. Nadere inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij het hoofd van de Agogische diensL drs. B. Hoezen, toestel 119 of privé (010) 510627. Schriftelijke sollicitatie, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. te richten aan de afdeling Personeelszaken. Het Protestants Christelijk Verpleeghuis "De Lichtenberg" te Amersfoort, gelegen in een bosrijke omgeving en modern gehuis vest, telt 190 bedden en ca. 220 medewerkers. Het huis heeft afdelingen voor zowel langdurig zieken als voor geestelijk gestoorde bejaarden. Aan reactivering en bezigheidstherapie wordt vee! aandacht be steed. In verband met de pensionering medio dit jaar van de huidige ge neesheer-directeur zoekt het Bestuur candidaten voor de functie Binnen de driehoofdige directie is de geneesheer-directeur speciaal belast met de leiding van de medische dienst. Hij heeft de supervi sie over de paramedische diensten en tezamen met de andere art sen zal hij de medische begeleiding van de patiënten verzorgen. Van de directeur wordt verwacht dat hij bereid en in staat is mede te werken aan de interne opleiding Ziekenverzorging. Voor deze functie denken wij aan een arts met ruime ervaring en met interesse voor modern management. De geneesheer-directeur H. Kingma, arts (tel. 033 - 16141) zal gaarne nadere informatie verstrekken. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. Belangstellenden met een protestants-christelijke levensovertui ging worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden aan de secretaris van het bestuur, Ir. H.R, Welfing, Leusderweg 267, 3818 AG Amersfoort. protestants-christelijk amersfoort c ieeu Het Diakonessenhuis Re/a/a in Dordrecht, gelegen aan de n/ks weg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis mei een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegatdelmgen, een psychiatrische afdeling, een centrum voor haemodialyse en thuisdialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeelsflat voor 190 intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen De medische staf bestaat uit plm 40 specialisten Het ziekenhuis heeft 800 medewerkers m dienst A A k diakonessenhuis Om ons behulpzaam te zijn bij de verdere ontwikkeling van de verpleging ontstaat in ons ziekenhuis de vakature van Haar/zijn voornaamste taak is het bewaken van de kwaliteit van de verpleeg kundige zorg, als onderdeel van de totale patiëntenzorg en in samenwerking met de hoofdverpleegkundigen het ontwikkelen van nieuwe initiatieven op het terrein van de verpleegkundige hulpverlening. Het hoofd verplegingsdienst wordt nauw betrokken bij de beleidsvorming ten aanzien van de zorgverlening in al zijn aspecten en de praktijkopleiding. Hij/zij zal deel uitmaken van het directorium. Gevraagd wordt een verpleegkundige, bij voorkeur met een opleiding Hogere School voor Verpleegkundigen en/of leidinggevende ervaring in een verpleeg kundige funktie, die onderbouwd is met een management opleiding. Leeftijd 30-40 jaar. Een positieve houding ten opzichte van overlegstrukturen is noodzakelijk, alsmede de bereidheid tot het werken In teamverband. Gezien het confessionele karakter van ons ziekenhuis, gaan onze gedachten uit naar kandidaten die kerkelijk meelevend zijn. Tijdens de sollicitatieprocedure zal er voldoende gelegenheid zijn om kennis te maken met diverse overlegorganen in het ziekenhuis. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Diakonessenhuis- Refaja, Van der Steenhovenplein 1Postbus 444, 3300 AK Dordrecht. Telefoon: 078-182222. Nederlandse Federatie van Onderwijsvakorganisaties Sekretariaat: Herengracht 54-56, 1015 BN Amsterdam-C. De NFO is een federatie van zeven zelfstandige vakbonden met in totaal 125.000 leden werkzaam aan openbare en bijzondere scholen voor primair en voortgezet onderwijs. De NFO behartigt zowel de belangen van het onderwijs in het algemeen als de arbeidsvoorwaarden voor het onderwijzend personeel. Voor de koördinatie, voorbereiding en uitvoering van het beleid beschikt de NFO over een sekretariaat. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris wordt gevraagd een Vrouwelijke kandidaten wordt verzocht zich door deze „mannelijke term" niet van sollicitatie te weerhouden. Tot de taak behoort onder meer: het voorbereiden van vergaderingen van het dagelijks bestuur en het federatiebestuur en het (doen) uitvoeren van besluiten het signaleren en bestuderen van ontwikkelingen die van belang zijn voor onderwijsvakorganisa ties en het opstellen van adviezen daarover het koördineren, stimuleren en begeleiden van aktiviteiten in de verschillende instanties en werkgroepen binnen de NFO. het selekteren en stroomlijnen van de informatie en het zorgdragen voor de goede gang van zaken op het bureau. De werkzaamheden worden uitgevoerd onder de bestuurlijke verantwoordelijkheid van de sekre- taris. Van de kandidaten wordt verwacht: een aktieve werkhouding, inventiviteit, zelfstandigheid en vasthoudendheid gevoel voor bestuurlijke verhoudingen organisatie- en improvisatievermogen goede kontaktuele eigenschappen en redaktionele vaardigheid bereidheid en vermogen zich snel te oriënteren op het brede terrein van onderwas en arbeidsvoorwaarden akademische of hbo-opleiding met enige ervaring leeftijd rond 30 jaar. In verband met mogelijke toekomstige specialisering binnen het sekretariaat dienen kandidaten bereid te zijn zich na enige tijd toe te leggen op onderwijskundige of op arbeidsvoorwaardelijke werkzaamheden. De NFO biedt: een drukke, maar interessante baan inschaling in een salarisschaal die loopt van 3.033,- tot 4.529,- per maand, eventueel met uitloop tot 5.314- Sekundaire arbeidsvoorwaarden, die vrijwel gelijk zijn aan die voor ambtenaren. Een psychologische test ligt vooralsnog niet in het voornemen, maar is ook niet geheel uitgesloten Indien u nadere inlichtingen wenst dan bestaat de mogelijkheid fe bellen met de huidige ambtelijke sekretaris, de heer Dirk Lont (020-264633 tst. 123). Kandidaten die voor een eerste kennismakings gesprek worden uitgenodigd ontvangen een informatiepakket over de NFO Sollicitaties kunt u vóór 5 maart a s. richten aan de sekretaris van de NFO, de heer J D. van den Bosch. Herengracht 54-56, 1015 BN Amsterdam. Sollicitaties worden door een kleine selektiekom- missie vertrouwelijk behandeld Wilt u op de enveloppe vermelden: NFO-a.s.? Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis waarin alle basis specialismen aanwezig zijn. Het beschikt over 252 bedden en 450 medewerkers. Ter versterking van de groep verpleeg kundigen op de afdeling ICU/CCU zoeken wij kontakt met een full-time in bezit van de ICU/CCU-aantekening. De afdeling beschikt over 10 bedden, waarvan 3 medium-care-bedden en 16 medewerkers. In onze modern opgezette en goed ge outilleerde afdeling hecht men grote waarde aan een zo groot mogelijke zelfstandigheid van werken van ieder groepslid. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige A Voor deze funktie wordt gevraagd: - ervaring op een ICU/CCU-afdeling - bezit van de ICU/CCU-aantekening. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring overeenkomstig de C.A.O voor het Ziekenhuiswezen - voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar Het hoofd van de afdeling ICU/CCU, de heer J. Schaap, is graag bereid telefonisch nadere inlichtingen te verstrekken (telefoon 03404-28422). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis, postbus 1002, 3700 BA Zeist. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom In onze onlangs nieuw gebouwde ziekenhuis apotheek zoeken wij een met belangstelling voor de ziekenhuisfarmacie. De werkzaamheden worden samen met een 9-tal kollega's in teamverband verricht, zodat een ge varieerd takenpakket kan worden geboden. Voor deze funktie komen gediplomeerde apothekersassistenten in aanmerking. Voorkeur wordt gegeven aan kandidaten met enige jaren ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden U graag verstrekt door de heer A.C. van Loenen, ziekenhuisapotheker; tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118. 6721 KC Bennekom

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24