II r i I_ 9 j assistente customer service CES) directrice Heelal KWAUTEITSKONTROLEUR Groot- Emaus boekhouder van oord-utrecht n.v. administratief medewerk(st)er hoofd algemene dienst Chemicals HTS-er Andreas Ziekenhuis Verpleeghuis Reaktiveringscentrum direktie sekretaresse STICHTING I.D.A. MEDEWERKER VOOR HET MAGAZIJN MEDEWERKER VOOR DE AFDELING INKOOP (m/v) een asslstent(e) projekten-administratle bureausekretaresse algemene zaken ZATERDAG 23 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET Van Oord-Utrecht NV is een aannemingsbedrijf dat werken uitvoert op het gebied van - baggerwerken - kust- en oeververdediging - andere waterbouwkundige werken. Ter versterking van onze kalkulatie-afdeling zoeken wij een jonge Vereist zijn - een voltooide of nagenoeg voltooide opleiding op HTS- niveau of daarmee vergelijkbaar - enige kennis van de moderne talen Enkele jaren ervaring in de „natte" waterbouw strekt tot aan beveling. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met onze af deling Personeelszaken op ons hoofdkantoor in Odijk aan de Oude Haven 1telefoon 03405-1144 gevestigd te odijE"" te Amsterdam-West, zoekt op korte termijn voor de poliklinische patiëntenadministratie een Onze financiële administratie bestaat uit de klini sche en de poliklinische patiëntenadministraties, de salarisadministratie en de boekhouding. Tot de werkzaamheden van de poliklinische patiën tenadministratie behoren de fakturering van alle poliklinische onderzoeken en behandelingen aan partikulier verzekerden, ziekenfondsen en instellin gen en het bijhouden van de hierop betrekking heb bende debiteuren-bestanden. Deze werkzaamheden worden samen met 4 kollega's verricht. Wij vragen iemand van 18 jaar of ouder op MAVO- niveau en met type-vaardigheid. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden is niet noodzakelijk. Het salaris voor deze funktie ligt tussen f 1400,- en f 2250,—, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties onder vermelding van nr. 587Al, kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam. Telefoon: 020-176817. ■VOO# TUDtUJK WERK AANGESLOTEN BU DE SrfROAMM BEHANDELINGSCENTRUM VOOR JONGEREN TE ERMEL0 POSTBUS 560. 3850 AN ERMEL0 TELEFOON (03417) 52345. Zowel voor ons behandelingscentrum als voor onze zusterinrichting het VAN ARKEL INSTITUUT te SOEST vragen wij.wegens vertrek van de huidige functionaris, op korte termijn een Tot zijn taken zullen o.m. behoren: - de zorg voor het onderhoud van gebouwen, installaties, inventaris en apparatuur - het plannen en voorbereiden van groot onderhoud en in samenhang hiermede het maken van calculaties - het adviseren en/of begeleiden inzake nieuwbouw-of verbouwingsprojecten - enkele civiele zaken w.o. controle op werkzaamheden extern schoonmaakbedrijf - het dragen van de verantwoording voor het functioneren van zijn dienst. Vereisten: opleiding M.T.S. of geheel gelijkwaardig leeftijd ca. 35 jaar christelijke levensovertuiging. Geboden wordt: salaris 1 3.380,-tot f 3.922,- bruto p.m. overige voorwaarden volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. "sHEEREN LOO Sollicitatie te richten aan de directie. In ons verpleeghuis, waar ±220 merendeels bejaarde bewoners worden verpleegd en gereaktiveerd, bestaat een vakature voor een Taak: Zij verzorgt Zelfstandig de direktie korrespondentie, het direktie archief, regelt afspraken, notuleert vergaderingen, typt werkbesprekingen uit enz. Zij werkt samen met de sekretaresse van het hoofd verpleegdienst. Vereist: Havo met een sekretaresse opleiding en/of met ruime ervaring; beide komen goed van pas. De arbeidsvoorwaarden zijn prima geregeld in de CAO Ziekenhuiswezen. Wilt U meer weten? Bel gerust even met de huidige sekretaresse Monique de Pagter. Schriftelijke sollicitaties richten aan de personeelsdienst van onze Stichting. Hugo de Grootkade 20„ 1052 LS Amsterdam Telefoon 020-826305 Slochterweg 35, Het Schouw vraagt De magazijnmedewerker is mede verant woordelijk voor de goede gang van zaken binnen het magazijn. Hij werkt mee aan het zorgvuldig opslaan, inpakken en verzenden van de geneesmiddelen. Zijn/haar taak zal eruit bestaan om in samenwerking met de andere medewer kers de kontakten met leveranciers, het gereedmaken van bestellingen en de in voer hiervan in de computeradministratie, zowel als het bewaken van de levertijden te verzorgen. Voor deze funktie is een goede typevaar digheid en kennis van de Engelse taal een vereiste. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wen den tot: Stichting I.D.A. Postbus 2000, 1000 CA Amsterdam, tel. 02903-3051. Wij zijn een stichting voor farmaceutische ontwikkelingssamenwerking en werken aan de geneesmiddelenvoorziening voor de landen in de derde wereld. De Stichting Interkerkelijke Coördinatie Commissie 0ntwikkeling9- projekten een Protestantse organisatie die zich toelegt op het verlenen van financiële en personele steun aan ontwikkelingsprojek- ten van partikuliere organisaties in de Derde Wereld zoekt voor haar Centrale Finan ciële Administratie (in totaal 5 personen) voor het registreren van projekt- gegevens het samenstellen van diver se soorten overzichten het verrichten van sekreta- riaatswerkzaamheden (w.o. typen) Opleiding: MEAO of MAVO. aangevuld met een sekreta- riaatsopleiding. Van geïnteres seerden wordt gevoel voor/be kendheid met administratie voering verwacht, bij voorkeur enig inzicht in financiële zaken, alsmede kennis van de Engel se. Franse en/of Spaanse taal. Ons kantoor wordt in april 1980 naar Zeist verplaatst Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan de Direktie van ICCO. Stadhouderslaan 43. Utrecht. Bij BORG-WARNER CHEMICALS, een inter nationale onderneming, gevestigd in Amsterdam, Havens-West, is een plaats vrij voor een die met veel enthousiasme wil werken temidden van een klein team collega's. Haar functie bestaat uit het bijhouden van de voorraadadministratie, de invoer, registratie en controle van alle interne orders met behulp van de computer terminal en het typen van orders en douaneformulieren. Om deze taken zelfstandig te kunnen uitvoeren zal zij dan ook, naast een goede kennis van zowel de Nederlandse als de Engelse taal, moeten beschikken over administra tieve ervaring en typevaardigheid. Zij krijgt een Zeer goed salaris met aantrekke lijke secundaire arbeidsvoorwaarden en zal in een plezierige omgeving komen te werken. Belangstelling? Bel dan (020) 13 98 33 en vraag naar de afdeling Personeelszaken of schrijf naar Borg-Warner Chemicals, Cyprusweg 2, Antwoordnummer 7601, 1000 PW Amsterdam, Havens-West. Gaarne vermelden code CS/T-P2. De stichting landelijke Gereformeerde raad voor Samenlevings-Aangel genheden (G S A.) te LEUSDE een landelijke organisatie voor ontwikkeling en ondersteuning vi maatschappelijke aktiviteiten va uit de gereformeerde bevolkinj groep, wil graag in kontakt kom met een (full-time) die bereid is in klein teamverband allerhande zak d< met akkuratesse te verrichten, zoals: het typen van rapporten het verzorgen van korrespondentie het voorbereiden en soms ook notuleren vergaderingen; het bijhouden van het archief het gedeeltelijk voorbereiden van de boekhouding enz. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste medewerkster rrfbe belangstelling voor kerkelijk welzijnswerk, die in het bezit is van e m HAVO- en typediploma, over ruime kantoorervaring beschikt en (gr de Nederlandse taal geod beheerst. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring volgens <|ti< C.A.O.-welzijnswerk. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Wil je nadere informatie over deze funktie dan kun je tijdens kantooruren bellen met Janette Lodders of Henny Renden, (teleföo ec 033-943244) Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan onze direkteur drs G. Hazenkamp, Postbus 203, 3830 LEUSDEN, binnen 14 dagen verschijning van dit blad. Op de enveloppe vermelden: sollicitatnm< Coöperatieve Serviceflat "De Merelhof" Espoortstraat 257 te Enschede Wegens pensionering van de huidige zoeken wij kontakt met gegadigden voor deze in mei/juni vacerende functie. Wij zoeken: een vrouw met ervaring in een vergelijkbare functie, die goed kan organiseren en administreren en in staat is leiding te geven aan het personeel. Van haar wordt tevens verwacht, dat zij zich wil inzetten voor het welzijn van de bewoners (ong. 100) en voor het handhaven van een prettige sfeer. Naast een n.o.t.k. salaris geniet zij kost en inwoning; een tweekamer flat staat tot haar beschikking. Bij haar administratieve taak wordt zij bijgestaan door een assistente, De service in "De Merelhof" omvat: het verstrekken van de warme maaltijd, de aanwezigheid van een huismeester, het verstrekken van huishoudelijke hulp. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de secretaris van de Raad van Advies, Espoortstraat 257 flat 109, bij wie ook inlichtingen kunnen worden ingewonnen. (Telefoon 053-32 47 54). ge De Het bestuur van het Gereformeerd Bejaardencentrum 'CAMPDUINEN' vraagt voor spoedige indiensttreding een: Hij zal verantwoordelijk zijn voor gehele administratie in de ruimste zin. Voor deze zelfstandige funktie zoeken wij iemand in de leeftijd tot 35 jaar, met goede kontaktuele eigenschappen, die in het bezit is van een middelbare schoolopleiding en het diploma m.b.a. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zullen geschieden volgens de C.A.O. bejaarden tehuizen. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting, onder vermelding van B 101 in de linker bovenhoek van de enveloppé. Albardastraat 5, 2555 XP 's-Gravenhage. h* dc Va vo jr< ge Nedal B V. fabriceert en verkoopt aluminium protielen. scheepsmasten, lichtmasten, vlaggemasten. wegbebakening en pasta. Het is een dynamisch en goed renderend bedrijf behorend tot de Hunter Douglas Group, een internationale onderneming met een vooraanstaande plaats in de aluminium verwerkende industrie. Ten behoeve van onze kwaliteitsdienst zoeken wij een Taakaspecten: kontroleert gefabriceerde profielen op maatvoering, oppervlaktegesteldheid en mechanische eigenschappen: voert proeven uit ter verbetering van materiaaleigenschappen en/of produktiemethodes neemt zelfstandig gemotiveerde beslissing over goed- of afkeuren bezoekt afnemers in binnen- en buitenland bij klachten over geleverd produkt Persoonsaspecten: tenminste voltooide M.T.S. opleiding enige jaren praktische ervaring representatief goede kontaktuele eigenschappen goede uitdrukkingsvaardigheid in Duits en Ehgels bereid 6 maanden praktische opleiding in bedrijf te volgen. Herkent u uzelf In deze funktie? Dan verzoeken wij u een met de hand geschreven sollicitatiebrief te richten aan B.V. Nederlandse Aluminium Maatschappij, Afdeling Personeelszaken, Postbus 2020,3500 GA Utrecht. Lid van de O Hunter Douglas Groep

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16