secretaressen HTS-ers/HUS-ers. Toekomstig management meelindustrie IIJK Amsterdam vraagt staffunktionaris personeelszaken (m/v) administrateur schilder hervormde gemeente te Utrecht WESSANEN administrateur/-trice HVO-Roggeveen van Neckstraat chef van de algemene inspectie doktersassistent Administratieve medewerk(st)er Hoogheemraadschap van Rijnland S „WILLEM VAN ORANJE" ADMINISTRATEUR ZATERDAG 23 FEBRUARI 19e0 TROUW/KWARTET Op het bureau van de is de plaats van een der twee al enige tijd vakant. Er zijn natuurlijk noodoplossingen gevonden, anders zou het werk niet kunnen doorgaan, doch een definitieve oplossing is er nog niet. De vrouw die wij zoeken is er natuurlijk wel, maar wij krijgen wel eens het gevoel, dat men denkt, dat zo'n kerkelijk bureau erg saai moet zijn. Het tegendeel is het geval. Het is een klein bureau, waar o.a. twee secretaressen hun handen vol hebben aan echt secretaresse-werk. We bedoelen: notuleren van vergade ringen, zelfstandig corresponderen, het maken van afspraken, bijhouden van het archief etc. We zoeken daartoe een jonge energieke vrouw, die bereid is haar schouders te zetten onder een dynamische dagtaak, in teamverband te werken, die beschikt over goede contactuele eigenschappen en de nodige tact heeft om b.v. moeilijke telefoongesprekken tot een goed einde te brengen. De salariëring geschiedt volgens Rijksregeling; bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid in de toekomst een zeer goede positie te verwerven. Sollicitaties gaarne aan het bureau van de Hervormde Gemeente te Utrecht, Bernadottelaan 11, tel. 932412. j Het "Centraal Ziekenfonds voor Haarlemmermeer. Rijnland en Aangrenzende Gebieden" is een instelling met ca. 160 medewer kers. die diensten verricht ten behoeve van 250.000 verzekerden. In het team van medewerkers, dat de direktie bij de uitvoering van zijn taak terzijde staat, is in de naaste toekomst plaats voor een De gedachten gaan uit naar een hoger opgeleid medewerker (b.v. Atheneum, aangevuld met HEAO), die in het bijzonder belangstel ling heeft voor het leveren van een belangrijke bijdrage aan de op bouw van een afdeling personeelszaken. De bereidheid tot gerichte studie met betrekking tot het personeels werk is noodzakelijk, zodat over enige jaren met deskundigheid kan worden opgetreden. Leeftijd ca. 25 - 35 jaar. Alvorens te solliciteren bestaat de mogelijkheid een uitgebreide schriftelijke funktie-informatie toegezonden te krijgen via telefoni sche aanvraag bij het Psychologisch Adviesbureau Dr. J.G.H. Bok- slag bv te Rotterdam (tel. 010-771833), dat de keuzeprocedure zal begeleiden. Uw schriftelijke sollicitatie kan rechtstreeks bij de direktie van C.Z.H., Welzijn 1-3, 1181 VW Amstelveen, worden ingediend. CENTRAAL ZIEKENFONDS HAARLEMMERMEER De Provinciale Persvereniging voor Friesland, gevestigd te Leeuwarden, stelt zich de bevordering van de Christelijke Pers in Friesland ten doel. Zij tracht dit te verwezenlijken doorvitgave van het "Friesch Dagblad" (oplaag ruim 27.0Q0) en exploitatie van een drukkerij, waar onder meer dit dagblad wordt gedrukt Dit dynamische krantenbedrijf biedt, onder de naam "Uitgeverij en drukkerij Friesch Dagblad", werk aan 120 medewerkers. In verband met pensionering van de huidige functionaris is vacant de betrekking van: In deze (unctie. die rechtstreeks onder de directie ressorteert, valt onder zijn verantwoordelijkheid: - de gehele bedrijfsadministratie: - budgettering en periodieke verslaglegging; - advies in financiële en administratieve vraagstukken; - verdere ontwikkeling van de automatisering van de administratie: en wordt gevraagd - administratieve opleiding op S P D.-niveau; - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - kennis van en ervaring met computerverwerking; - leeftijd tot ca 35 jaar. Als u interesse hebt voor deze veelzijdige en goed gehonoreerde betrekking vragen wi| u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Friesch Dagblad. Voltastraat 7A, 8912 AE Leeuwarden, t a v. de directie Beheermaatschappij Wessanen Meelsektor BV. één van de vijf sektoren van Wessanen Nederland BV. omvat een tiental bedrijven, die zich richten op de produktie en afzet van meel en bloem, mais- produkten. zetmeel, brood en banket. De drie meel fabrieken van de sektor zijn gelokaliseerd in Wormerveer. Rotterdam en Weert. Een meelfabriek behoort tot een industrie, zich ontwikkelend naar procesindustrie, die op industriële basis zorg draagt voor de vermaling van tarwe tot meel en bloem. Ter ondersteuning van het management in de sektor zoeken wij kontakt met HTS-ers/HLTS-ers die willen starten als trainee, om dan na 4 tot 5 jaar op geleid te zijn voor de uit oefening van een manage ment funktie in de sektor. Een trainee krijgt van Wes sanen alle faciliteiten om aansluiting te krijgen bij de bestaande leiding. Het trainee-programma heeft de volgende inhoud: Afgestudeerden van de HTS, de Rijks Hogere Landbouwschool in Bols- ward of Den Bosch en ook zij die enige ervaring heb ben in een industriële funktie. beginnen op de werkvloer aan de machine. Na ongeveer één jaar in de verschillende sektor-bedrij- ven te hebben meegelopen weer naar school. Twee jaar naar de Deutsche Müllereischule te Brauns- weich of één jaar naar de Schweizerische Müllerie- fachschule te St. Gallen. Enige tijd van huis dus. Hierna achten wij iemand rijp om als "assistent" te worden toegevoegd aan het management van één der Wessanen Meetbedrij ven. In deze periode wordt de kennis van het manage ment verstrekt door het volgen van een aantal specifieke kursussen en het uitvoeren van projecten. V Als trainee in de meelsektor kunt u alle begeleiding ver wachten. zodat u zich kunt ontplooien. Van uw zijde verwachten wij een volledige inzet om een management funktie te willen uitoefenen in cfe toe komst. Maak een eerste kontakt met de afdeling personeel en organisatie van Wes sanen Meelsektor, de heer D. E. Wilmink, sektorperso- neelfunktionaris. Adres: Postbus 11, 1520 AA Wormerveer. Telefoon: 075-253175. De verdere oriëntatie- en sollicitatieprocedure zal in overleg met u worden vastgesteld. Wessanen. een internationaal concern, schakel in de voedingsketen voor mens en dier. Afdeling Personeelzaken, Antwoordnummer 34, 1520 VB Wormerveer. Telefoon (075)2531 75. Hordijk Prefab B.V. te Berkel en Rodenrijs is één van de lol de Hordijk-groep behorende werkmaatschap pijen. De aktiviteiten richten zich op de bouw- en inrichting van opstallen voor m.n agrarische doeleinden, zoals kassert, veestallen en bedrijfsruimten. Wegens vertrek van de huidige funktionaris per 1 mei a s wordt kontakt gezocht met gegadigden voor de funktie van die tot taak zal hebben het geven van leiding aan enkele medewerksters het samenstellen van periodieke resultatenover- zichten het opstellen van begrotingen het begeleiden van verdergaande omschakeling naar externe electromsche gegevensverwerking het adviseren van de bedrijfsleiding op grond van ci|fermatlge gegevens Voor deze funktie zi|n vereist: opleiding op SPD of HEAO-niveau praktische ervaring zelfstandigheid en inventiviteit het kunnen werken in team-verband Schriftelijke sollicitaties met vermelding van terzake dienende gegevens worden ingewacht bij de direktie van HORDIJK PREFAB B.V. Bonfut 29, Postbus 133 2650 AC BERKEL EN RODENRIJS Opvang- en begeleidingscentrum voor een-,en twee-oudergezinnen en alleenstaande vrouwen. Bij de technische dienst en onderhoud bestaat er een vacature voor een Aanstellingsvoorwaarden: LTS-schilderen, enige jaren ervaring in onderhoud en/of nieuwbouw, leeftijd tussen 30 en 50 jaar. Taken: alle voorkomende schilderswerkzaamheden aan vloeren, wanden, plafonds, deuren en kozijnen, alsmede werkzaamheden aan buitengevels (voornamelijk glaswerk). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van HVO-Roggeveen- van Neckstraat, Roggeveenstraat 8, 1013 PV Amsterdam. voor het GEMEENTE-ENERGIEBEDRIJF een vac.nr. 1603 Deze Inspectie is belast met de controle op de naleving van diverse bepalingen uit het Reglement voor het bedrijf door verbruikers; innen van moeilijk inbare vorderingen en afsluiten van de energietoevoer bij wanbetaling; opsporen van fraude en diefstal door verbruikers; onderzoek naar vermissingen en diefstallen binnen het bedrijf. De Algemene Inspectie is georgani seerd in een groep 'Opsporing" en een groep 'Invordering en controle', beide groepen ondersteund door een administratieve groep. De afdeling telt 29 medewerkers. VEREISTEN HTS-niveau met gron dige praktijkervaring op elektrotechn. gebied; goed administratief inzicht; grote mate van vasthoudendheid; leef tijd vanaf 35 jaar. Ervaring op gastech nisch terrein strekt tot aanbeveling. Aan de functie is een aanstelling tot onbe zoldigd ambtenaar van gemeentepoli tie verbonden. SALARIS nader overeen te komen. doch maximaal ƒ5211,- bruto per maand. INLICHTINGEN bij de heer P H. Le- febvre. telefoon (020) 597.1103. voor de GENEESKUNDIGE EN GEZONDHEIDSDIENST bij de afdeling Geriatrie (ten behoeve van het reactiveringscentrum Bilderdijkpark, voor lichamelijk gehandicapte bejaarden) een 20 uur per week TAAK assisteren van de arts: ver richten van administratieve werkzaam heden. Er is een nauwe samenwerking met andere disciplines, zoals verpleeg kundigen, fysiotherapeuten enzovport. VEREISTEN diploma ASOP of NIPA of een daarmee gelijk te stellen opleiding; typevaardigheid. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2283,- bruto per vacnr. 1433 maand, exclusief diensttijduitloop (bij volle werktijd). INLICHTINGEN bij mevrouw P. Nijland, telefoon (020) 5555.510 tussen 12.00 en 13.00 uur. Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functies sollicite ren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieuitkenng 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schnfteli/ke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken. Oudezijds Voorburgwal 274. 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. gemeente amsterdam Bij de afdeling administratie van de technische dienst is plaats voor een die zal worden tewerkgesteld bij de sectie waterstaatkundig beheer. Taak: het registreren van de bij de sectie binnenkomende en uitgaande post; het verzorgen van de administratie van het boezembeheer; het verwerken van de hydrologische gegevens; het behandelen van binnenkomende telefoongesprekken; het verzorgen van eenvoudige technisch-administratieve werkzaamheden; Vereist: een opleiding op middelbaar niveau en ervaring met administratieve werkzaamheden; leeftijd bij voorkeur boven 25 jaar. Aanstelling: afhankelijk van ervaring, leeftijd en opleiding in één van de administratieve rangen, op een salaris van maximaal f 2545,- De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59, 2311CJ Leiden, met vermelding van vacaturenummer 80-2. ZOETERMEER Chr. scholengemeenschap voor MAVO en LBO Van Leeuwenhoeklaan 7A - tel. 079-164439 Het bestuur van bovengenoemde school roept sollicitanten voor de vakature van Funktie; De administrateur heeft de verantwoording voor alle financiële "i administratieve taken binnen de school en geeft leiding aan iet overige administratieve medewerkers. Hij dient te beschikken over: organisatorische bekwaamheden contactuele eigenschappen eigen initiatief stylistisch vermogen. Opleiding; Middelbare schoolopleiding en tenminste M.8.A. of gelijkwaai Studie voor S.P.D. strekt tot aanbeveling. Salaris: Volgens rijksregeling, afhankelijk van rang, leeftijd en ervarii max. 3981,— p.m. De te verwachten groei van de scholen meenschap biedt bij gebleken geschiktheid uitzicht op verd schaalverhoging. Van sollicitanten wordt verwacht dat ze instemmen met doelstelling van het Christelijk Onderwijs. Nadere inlichting worden verstrekt door de direkteur van de scholengemeenscw{,° de heer A. J. Riedijk, tel. 079-212813 (privé). Sollicitaties met opgave van referenties aan het bestuur der school. Postbus 1 in 2700 AC Zoétermeer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14