Verboden voor gehandicapten !l r li »1 CONCIERGE U kunt er meer aan doen dan u denkt Trouw h FAMILIEBERICHTEN een gediplomeerd bejaardenverzorgster een ziekenverzorgende een part-time verpleegkundige B INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 796 pleeggezin Rotterdam/Schiebroek"1 Adminislratief beambte Leraar lichamelijke oefening LERAAR/LERARES ZATERDAG 23 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET 3DA kunnen van maandag lot en mei vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is d»l alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Op dinsdag 26 februari 1980 is het 25 jaar geleden dat wij in het huwelijk zijn getreden. Jan Brouwer Maria Brouwer- Frerichs U kunt ons feliciteren op zaterdag 1 maart 1980 van 15.00 tot 17.00 uur in zaal Mulder te Baaider, gem. Hardenberg. Gramsbergen, 1980 Ane B 80 februari Dankbaar en erg blij stellen wij u in kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Laurens Vincent Wim Kanis Diny Kanis-de Vries Martijn Oldebroek, 22 februari 1980 Bloemstraat 38 Op zaterdag 8 maart 1980 hopen wij thuis. Dennen- dreef 4, Bergeijk, te vieren dat onze ouders Trudy van Lonkhuijzen-Goldschmeding en Dirk van Lonkhuijzen 25 jaar zijn getrouwd. Wij houden open huis van 14.00 tot 18.00 uur Bergeijk, 22 februari 1980. De kinderen Leven en genade hebt Gij mij geschon ken en Uw zorg heeft mijn geest bewaakt Job 10:12 God nam tot Zich onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Neeltje Johanna Timmer op de leeftijd van 61 jaar M. Blankman-Timmer C. J. Blankman Henk Blankman Joyce Blankman-van Leeuwen Kees Blankman Adrianne Blankman-Beuving Martin Blankman Brigitte Blankman-Warning Bart Blankman Utrecht, 21 februari 1980 Tamarinde, Neckerdreef 6 Correspondentieadres: Fregatstraat 114. 3534 RH Utrecht De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Tamarinde. Condoleantiebezoek in Tamarinde, zaterdag van 18.30-19.30 uur. De graflegging zal plaatsvinden maandag 25 februari om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats „Rusthof" aan de Dodeweg te Amers foort. Voorafgaande zal er een dienst van woord en gebed worden gehouden in de Fonteinkerk. Robert Kochstraat te Amersfoort, welke aan vangt om 11.00 uur Na afloop is in de condoleanceruimte van de begraafplaats gelegenheid de familie te condo leren. „Mijn genade is U genoeg Geheel onverwacht heeft de HERE tot Zich genomen mijn goede man. onze zorgzame va der en opa Arie van den Akker op de leeftijd van bijna 76 jaar. Haarlem: C. M. van den Akker-Roosenboom Haarlem: N. Pos-van den Akker J W. Pos Mart, Riet, Arina en Joke Eindhoven: M. Visser-van den Akker J. Visser Riet, Ada, Arie en Ad Haarlem. 22 februari 1980. Vredenrijkstraat 33. De begrafenis zal D V. plaats hebben dinsdag 26 februari a.s. om 14.00 uur op de Noorderbe- graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. Vertrek van huis ca. 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „Bij U Heer is de levensbron" Ingegaan in de vreugde van zijn Heer onze lieve broer, zwager en oom Gerrit Willem Jansen op de leeftijd van 77 jaar. Aalten: J. C. Mengers-Jansen Heelweg (Varsseveld): H Jansen Bredenbroek: H. G. Jansen neven en nichten Bredenbroek, 22 februari 1980 Weidenhoek 3 De overledene is opgebaard in het Mortuari um, Kwikkelstraat 13 te Dinxperlo. Gelegen heid tot bezoek aldaar dinsdagavond van half acht tot acht uur. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 27 februari 's middags half twee in de Geref kerk te Dinxperlo. De teraardebestelling zal plaats vinden op de nieuwe begraafplaats te Dinx perlo Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij beleefd uitgenodigd. ,'fc Ben een Koninklijk kind Tot ons aller ontsteltenis en verslagenheid werd op de leeftijd van 55 jaar uit ons midden weggenomen, de heer G. van Breenen In leven bestuurslid van ons koor. Wij zijn erg dankbaar voor zijn grote liefde en toewijding aan ons koor bewezen. Dat Hij. Die leven geeft en leven neemt, de familie en ons Zijn onmisbare troost geve. De Chr. Gem. Zangver. „Eben Haëzer" Rhenen. 20 februari 1980. Ps. 103, onberijmd De God van Leven heeft tot Zich genomen, mijn onvergetelijke man, onze lieve vader en opa, Reinder Klein, op de leeftijd van 62 jaar. J. Klein-Oostra Meta - Bas Harm - Margreet Frederiek en kleinkinderen. Utrecht. 19 februari 1980, Adr. van Ostadelaan 169 De teraardebestelling heeft inmiddels plaats gehad. „Ik heb geloofd en daarom zing ik" In zijn 84ste levensjaar is overleden in zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze dierbare en zorgzame vader, grootvader en overgroot vader Jeen Vogelvang weduwnaar van Meintje Verburg Zwaagwesteinde, Fr.: H. L. Hofman Kamerik: H. Kuipers-Vogelvang H. Kuipers Amsterdam: P. Vogelvang M. Vogelvang-van Duynen Amsterdam: J. Vogelvang A. Vogelvang-Splinter Blaricum: A. Vogelvang B. Vogelvang-Zijlstra Amsterdam: G. Allijn-Vogelvang Zwaagwesteinde, Fr.: P. Visser G. Visser-Portengen Buitenpost: H. Albert H. Albert-Portengen Kleinkinderen en achterkleinkind Kamerik, 22 februari 1980 Goudenregenlaan 26 Correspondentie-adres: P. Vogelvang. Alblasstraat 47, 1079 ZK, Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren en afscheid ne men. maandagavond van 8-9 uur in het ge bouw van de Protestantse Coöeratieve Begra fenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101, Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 26 fe bruari om 13.00 uur op de begraafplaats Zorg- vlied aan de Amsteldijk. Vertrek van het P.C.B.-gebouw om 12.15 uur. „Veilig in Jezus armen" Zondag 1 H. Cat De Here heeft, na een rijk gezegend aards leven, tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve moeder en grootmoeder Grietje Klasina Breukelaar weduwe van Hendrik Lijesen sinds 20 april 1958 op 81-jarige leeftijd. Rotterdam: H. Lijesen A. G. H. Lijesen-Rozema Erik, Harold, Ingrid, Gerald Katwijk aan Zee: A. H. Lijesen W. M. Lijesen-Meijer Sabine, Arnout, Christa Sunnyvale (Calif. U.S.A.): D. P. Lijesen J. C. Lijesen-Woltjen Christiaan Hendrik, Anna Rebecca. Blaricum, 21 februari 1980 Correspondentieadres: Pr. Frederik-Hendrik- laan 25. 1411 EZ Naarden De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 25 februari a.s. om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats „Duinrust" aan de Bankenlaan te Beverwijk, waarna de graflegging plaats vindt. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer van de begraafplaats „Duin- rust". Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van de heer Mr. J. M. de Morrée in leven hoofd alg. juridische zaken van onze maatschappij. In hem verliezen wij een zeer gewaardeerde medewerker en collega. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Directie en personeel Royal Nederland verzekering maatschappij n v Rotterdam Toch overwint eens de genade, en maakt een einde aan de nacht. Dan onderwerpt de Heer het kwade, dan is de strijd des doods volbracht. De wereld treedt in 's Vaders licht, verheerlijkt voor zijn aangzicht. Gez. 297 vers 1 De Here heeft zijn moegestreden kind thuisge haald: mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Roelof van Veen op de leeftijd van 71 jaar. Steènwijk: A. van Veen-Grit Norg: Henk van Veen Femmy van Veen-Pals Wieteke, Anneke Enschede: Steef van Veen Wies van Veen-Klok René, Edward, Boudewijn Nijkerk: Ben van Veen Truus van Veen-Diepenhorst Roel, Gert, Marieke Veendam: Lammi de Bruin-van Veen Henk de Bruin Arjen Hoogeveen: Ali Rosier-van Veen Guus Rosier Annieke, Ellen. Jeroen Steenwijk, 21 februari 1980 De Meenthehof, flat 203 Westercluft I 8332 AA De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op 26 februari a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk, Onnastraat te Steenwijk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats te Kallenkote. Gelegen heid tot condoleren na de teraardebestelling in gebouw „De laatste eer", Kornputsingel 40 te Steenwijk. God nam tot Zich Zijn moegestreden kind. onze geliefde broer en zwager Roelof van Veen echtgenoot van A. Grit Canada: A. Scholtens-van Veen Amersfoort: J. van Veen A. van Veen-Kruid Den Haag: A. Bontekoning-van Veen S. Bontekoning Veendam: H. Smid-van Veen G. Smid Steenwijk: M. Heinen-van Veen J. Heinen maar die den Here verwachten, zullen de kracht vernieuwen Jes. 40:31 Heden behaagde het de Here, toch nog vrij plotseling van ons weg te nemen, onze geliefde, zorgzame vader, behuwd- en grootvader Cornells Pieter Versteegh weduwnaar van Johanna Antonia van Schaik in de ouderdom van 87 jaar. In onze dankbare herinnering staat hij voor ons als een man, die zijn gaven van hoofd en hart, door grote ijver gedreven, aan velen ten goede deed komen. Honselersdijk: G. J. F. Versteegh H. G. Versteegh-van der Linde Jan. Hans Voorburg: J. G. Krul-Versteegh A J. G. Krul Joke, Anja, Arjan Leiden: Kees Versteegh 2275 BH Voorburg 21 februari 1980 Prinses Mariannelaan 50 De begrafenis is vastgesteld op dinsdag 26 februari des middags half drie op de begraaf plaats „de Donderberg" te Leersum. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats, aanvang twee uur. Vertrek van het woonhuis om twaalf uur Gelegenheid tot condoleren maandag 25 febru ari van zeven tot negen uur, Prinses Marianne laan 50. om Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. QflJP Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O. OI£Uj Nederland -Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, tssaxsz tei. 020-872401. SI E 104 2kl55 AAC WTg I Vi fUli oor Als tkt de i oude edei SCli'J de v sie. rloec an die rscui ad v i f Die IA1 itoi ess aai l h mt jne w k 1 D ri I v W jde fijt luti iet 1 ei V |op «is ferd fen' Dankbetuiging Daar het mij onmogelijk is u alleen persoonlijk te bedanken voor alles wat ik mocht ondervinden tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde en zorgzame vrouw Cornelia de Ruyter zeg ik u langs deze weg allen mijn.hartelijke dank. In het bijzonder de weleerwaarde heer Ds. Dams'ma voor de geestelijke bijstand haar geboden tijdens de ziekte en mij na het overlijden van mijn vrouw, H.H. doktoren van het Diaconessenhuis te Leiden en Overduin te Katwijk, alsmede de plaatselijke dokto ren van Rijnsburg. begrafenisvereniging De Laatste Eer en de heer J. Zwaan voor de keurige en correcte uitvoering van de begrafenis. Rijnsburg, P. van der Kwaak Evertsenstraat 20 februari 1980 In plaats van kaarten. Langs deze weg dank ik allen, die onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder, wijlen mevrouw D. Nieboer-van Zuilen tijdens haar ziekte tot steun en troost zijn geweest en na haar overlijden met ons hebben meegeleefd. Uit aller naam N. Nieboer. 23 februari 1980 Brederostraat 29. 2951 TE Alblasserdarn. Het BEJAARDENOORD „ARCADIA'' Apollostraat 163 te Rotterdam-Hillegersberg waarin 225 Hervormde of Lutherse ouderen worden verzorgd, vraagt mede voor enige uitbreiding van het personeelsbestand: (Part-time is met een bepaald rooster hiervoor mogelijk) en voor wisselende dagdiensten. Geboden wordt een werkkring in een prettige omgeving met salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Belangstellenden worden verzocht maandag 25 februari a.s. tussen 9 uur 's morgens en 4 uur 's middags een afspraak te maken met de direktie van „Arcadia". Tel. 010-180110. over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt In plaats van kaarten Iedereen hartelijk be dankt die meegeleefd heeft tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde man, vader, groot- en overgrootvader Jan Mulder Familie T. Mulder-Post en kinderen Mr. Broerweg 5, Wittelte Diever. Met spoed gevraagd voor tijdelijk net voor meisje van 13 jaar N.H (leerpl. Mavo) Bui ten Zwolle Goede tot strenge op voeding vereist Absolute discretie Br ond. no. 50031 Dag blad Trouw, Amsterdam iet Christelijke scholengemeenschap „MELANCHTHON" v.w.o.-h.a.v.o.-m.a.v.o. Van Bijnkershoekweg 97 3052 PB Rotterdam Gevraagd zo spoedig mogelijk (til delijke vervanging) met een weektaak Dhi EF [SJ |er va volledig^ VOl Ing Sollicitaties aan en inlichtingen bi waarnemend rector, ir. H. J. Visser, school 010-223366, privé 070-861982 ==tf Christelijke Technische School „De Vaan", Montessoriweg 20, 3083 AN Rotterdam, telefoon 84 84 00. GEVRAAGD: a. per 1 juli 1980, wegens vervroegde uittreding, minimum-leeftijd 25 jaar. Diploma M.A.V.O. of U.L.O. en Praktijk^ ploma boekhouden van de Associatie, wel M.E.A.O. (adm. of commerc. richtir vereist. Typediploma wordt op prijs gestt Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervarii van 2010 tot 2750. In de toekomstj mogelijkheid tot bevordering aanwezig, b. zo spoedig mogelijk, wegens ziekte. i.b.v. Akte MO-P of j. voor 22 wekelijkse lessen. Sollicitanten die hun krachten willen inzetten voor Ij Prot. Chr. Beroepsonderwijs gelieven hun brieven n uitvoerige inlichtingen betreffende godsdienst, geif ten opleiding en verrichte werkzaamheden, binnen L dagen' na verschijnen van dit blad te richten aan i directeur. ivei le i Christelijke Lerarenopleiding Zwolle Postbus 1363 Vos 8001 BJ - tel 05200-16672 - Dir. De CLZ leidt op tot bij het christelijk voortgezet onderwijs Aanmelding als student voor het studiejaar 1980-1981 is nog mogelijk tol maart a.s. Wie zich aanmeldt (liefst per briefkaart) moet één van de volger vakkencombinaties vermelden; Nederlands-Engels; wiskunde-natuurkunde; tekenen-handvaardigheid. Toelaatbaar zijn zij die in het bezit zijn van een diploma mbo, havo of vwi V D< he dii Vi zit op

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10