FAMILIEBERICHTEN huisgenote/verzorgster WINKELEN VfUJDAG 15 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTETP 14 RH$ kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op ^ondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Simone Vasse Ceusden an harte gefeliciteerd Gerrit. Berthy Jan. Tineke Simone en Hans. Goede morgen oma den Daas in Huize Horizon, hartelijk gefeliciteerd met uw 89ste verjaardag. Van uw kinderen en alle klein- en achter kleinkinderen. Hartelijk dank aan allen die bij gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest zo spontaan in onze vreugde wilden delen. Het is voor ons allen een fijne, feestelijke dag geworden, waarop wij in dankbaarheid terug- fl zien. W. A. Doorduin N. P. Doorduin-Valstar Maasdijk, februari 1980 In plaats van kaarten „En 't geloven wordt aanschouwen'' In de ouderdom van 87 jaar is overleden mijn lieve zorgzame schoonmoeder Margarethe Eline Hillechine Kram sinds 21 maart 1942 weduwe van Jan Jongman Rheden: H. Jongman-Schwier Arnhem, 13 februari 1980 „Regina Pacis" Correspondentieadres: De Hoge Kamp 3. 6991 CX Rheden. Geen bloemen Maandag 18 februari a.s. wordt om 14.00 uur een dienst gehouden in de aula van de .Noor derbegraafplaats", Laan 1940-1945 te Hilver sum, waarna de teraardebestelling om ca. 14.30 uur plaatsvindt op de „Noorderbegraaf plaats". Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Voor ons nog onverwacht nam God tot Zich onze lieve moeder en oma Elsje Schonewille sinds 1974 weduwe van A. Linde op de leeftijd van 82 jaar. „Nooit kan geloof te veel verwachten." Voorburg: K. Schaafsma-Linde R. Schaafsma Lunteren: J. Linde G. Linde-Lindemulder Leiderdorp: J. Linde Arnhem: A Linde en kleinkinderen Zuidwolde (Dr.), 11 februari 1980 Noorder Esweg 3 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 15 februari 1980 vanuit de Geref. Kerk te Zuidwolde. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Aanvang rouwdienst 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula aan de Meppelerweg. In Jezus ontslapen mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Willie Pool echtgenote van Geert Lindemulder in de ouderdom van ruim 73 jaar. Zuidwolde: G. Lindemulder Rijnsburg: Emmie Bontius-Lindemulder Zuidwolde: Berend Lindemulder Alie Lindemulder-Katerberg Lunteren: Grietje Linde-Lindemulder Jan Linde Nagele: Wiebe Lindemulder Marijke Lindemulder-Kühlman Hoogeveen; Riek van der Wal-Lindemulder Geert van der Wal Rijnsburg: Mime Schaafsma- Lindemulder Koop Schaafsma Wolfheze: Geeske Steen-Lindemulder Roel Steen Amsterdam: Willie Sulman-Lindemulder Joop Sulman Zuidwolde: Iektje Bouwers-Lindemulder Albert Bouwers Stuifzand: Alie Koopman-Lindemulder Roelof Koopman en kleinkinderen. Zuidwolde (Dr.), 11 februari 1980. Zantingehof 33. Een dienst van Woord cn Gebed wordt gehou den op zaterdag 16 februari a.s. in de Gerefor meerde Kerk. Zuider Esweg te Zuidwolde (Dr.) Aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Voor de kerkdienst is er gelegenheid tot condo leren Geen bloemen. In vol geloofsvertrouwen werd van ons wegge nomen. onze lieve zwager en oom Tonnis Busz geboren 20 april 1907. overleden 13 februari 1980 echtgenoot van W. A. Kadijk eerder gehuwd geweest met D. W. Werkman Wieringerwerf G. Kadijk-Datema Slied recht: S. Kadijk J. Kadijk-Bos Hoofddorp: J. Knibbe-Kadijk Baflo: G. Kadijk L. Kadijk-Stol Emmeloord: D. W. Kadijk W. Kadijk-Werkman Groningen: A. J. Kadijk Delfzijl: J. M. Doornbos-Kadijk H. J. Doornbos Haren (Gr.): J. G. Zomerman-Kadijk T. Zomerman neven en nichten In vol geloofsvertrouwen heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve Zwager en Oom Tonnis Busz geboren 20-4-'07 overleden 13-2-'80 echtgenoot van W. A. Kadijk eerder gehuwd met D. W. Werkman Leens: H. Mulder-Werkman K. Mulder Emmeloord: W. Kadijk-Werkman D. W. Kadijk Appingedam: K. Werkman Uithuizermeeden: M. A. Bouwman-Werkman S. Bouwman Ulrum: D. S. Werkman J. Werkman-Oudman Bedum: K. A. Werkman M. Werkman-Stol neven en nichten Dankbaar voor wat zij voor ons geweest is in een leven van opoffering en liefde, berichten wij u dat na een kortstondig ziekbed uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Christina Jacoba Spanjersberg weduwe van Cornelis de Gruyter op de leeftijd van 87 jaar Arnhem: C. Fokkens-de Gruyter H. W. Fokkens Kampen: N. Goudriaan-de Gruyter P. A. Goudriaan Canada: J. de Gruyter H. de Gruyter-Jansen van Doorn Canada: Jac. de Gruyter I. de Gruyter-Stuve Schoonhoven: W A. Slomp Delft: W. J. C. de Gruyter Gelkenes: A. v.d. Beek-de Gruyter J. v.d. Beek Engeland: E. C. Arnold-de Gruyter R. H. L. Arnold Schoonhoven: B. W. Brown-de Gruyter klein- en achterkleinkinderen Schoonhoven, 12 februari 1980 Opweg 12 De overledene ligt opgebaard in het Hervormd Rouwcentrum Korte Dijk 12b te Schoonhoven. Gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum op zaterdag 16 februari a.s. van 11.00-12 00 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 16 februari a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Schoonhoven. Ver trek rouwcentrum 13.45 uur. Zij ging heen, opdat zij in het heilig huis des Heren, Een lange reeks van dagen zou verkeren, onze lieve moeder en grootmoeder Geertje Adema weduwe van Ouke Pijl op de leeftijd van bijna 84 jaar. Oosterhout: J. M. Hendrickx-Pijl J. W. J. Hendrickx Groningen: A. J. Pijl W. F. Pijl-Greven Ouke en José Geke Jetty 4909 MD Oosterhout (NBr), 13 februari 1980 Diepenbrockstraat 6 Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. maandag 18 februari in de Geref. kerk. Dr. A. Kuyperstraat 44 te Veen- dam. die zal worden geleid door de weleer waarde heer Ds. H. Torenbeek uit Oosterhout. Aanvang om 20 00 uur. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Buitenwoelhof" te Veendam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in een zaal van de kerk. Voor hen die graag afscheid nemen van de overledene is er gelegenheid voor de aanvang van de dienst in een van de zalen van de kerk. Geen bloemen Heden overleed in zijn Heer en Heiland onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Freerk Johan Jansen V.D.M. Echtgenoot van E. S. Brandsma R. Brandsma Fam. A. Brandsma Perth (W.A.): Fam. A. J. Brandsma E. C. A. Brandsma-Faber Beetsterzwaag; 13 februari 1980 9244 AP. Healwei 57 Met leedwezen vernamen wij dat op 13 februa ri 1980 te Beetsterzwaag is overleden onze oud predikant, de heer Ds. F. J. Jansen op de leeftijd van 68 jaar. Hij diende onze gemeente van 24 maart 1946 tot 15 mei 1949. Zijn nagedachtenis zal met ere in onze gemeen te blijven voortleven. Moge God zijn echtgenote en verdere familie troost en sterkte geven. IJsselstein (U.), 13 februari 1980. Namens de Gereformeerde Kerk van IJsselstein (U.): Drs. W. Westerveld, praeses H. B. v.d. Leest, scriba. "Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd" In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan na een kort ziekbed onze lieve en zorgzame vader, groot- en overgroot vader Harm van Goor (sinds 4 mei 1946 weduwnaar van Hendrikje Knol) op de gezegende leeftijd van 95 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons geweest is. Hijken, 13 februari 1980 Molenkamp 3. Hijken: J. van Goor R. G. van Goor-Bouwers Narre Warren (Austr.): J. Westendorp-van Goor H. Westendorp Assen: Jac. van Goor A. van Goor-Padding Beilen: R. Bouwers-van Goor L. Bouwers Boelenslaan: M. Donker-van Goor J. Donker klein- en achterkleinkinderen. De begrafenis is bepaald op maandag 18 febru ari a.s. vanuit de Geref. kerk te Hijken. Aanvang rouwdienst om 12.30 uur. Zij die de laatste eer willen bewijzen worden om 12.15 uur aldaar verwacht. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde oudste zuster, schoonzuster en tante Johanna Aplonia Hofland echtgenote van G. van Holst Honselersdijk: A. J. Prins-Hofland J. Prins Naaldwijk: T. Hofland Naaldwijk: P J. Hofland J. Hofland-van Vliet Kwintsheul: J. A. Hofland U. A. D. Hofland-Welhte Naaldwijk: A. Valstar-Hofland neven en nichten Na een langdurig lijden nam de Heer toch nog overwachts tot Zich mijn vrouw, onze moeder Sietske Hofstede echtgenote van J. H. Buijs op de leeftijd van 60 jaar. „Ik voel me vaak zo eenzaam en verlaten, gelukkig. Heer, dat U er altijd bent; met U kan ik tenminste altijd praten, omdat U al mijn zorg en pijnen kent Doetinchem: J. H. Buijs Zoe termeer: A. S. de Jonge-Buijs C. D. De Jonge Rozemarijn Vorden: F. van Bolderen-Buijs J. W. van Bolderen Roermond: G. B. Buijs H. Buijs-de Graaf Doetinchem, 13 februari 1980 Troelstra rondweg 14 De overledene is opgebaard in de aula van het rouwcentrum „Den Hoogenkamp" van de Mo- nutastichting, Keppelseweg 40 te Doetinchem. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 16 februari a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in bovenge noemd centrum. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 18 februari a.s. om 13.00 uur in de Gerefor meerde kerk, Holterweg 75 te Doetinchem, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Loolaan te Doetinchem om plm. 14.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde kerk. Hierbij wordt u beleefd uitgenodigd. Liever geen bezoek aan huis. Na een vreugdevol leven heeft God tot Zich genomen, mijn dierbare man en onze lieve vader en grootvader Johannes Meynen Commandeur in de Orde van Oranje-Nassau Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Honorary Member of the Military Division of the Order of the British Empire Medal of Freedom with Silver Palms in de leeftijd van 78 jaren. ..Wentel uwe weg op den Hcere% Hij zorgt voor u". Velp: N. L. Meynen-Westerhuis Montélimar: S. D. Wendel-Meynen J Wendel Nathalie. Anne. Myriam 's-Gravenhage. W. L. Doornbos-Meynen M. R. Doornbos Erichem: C. E. van Leeuwen-Meynen J. K. W. van Leeuwen Matthijs, Jan-Aro, Joris Ermelo: W. W. Meynen D. E. Meynen-Twiss Francis, Amélie, Maarten Breda: J. J. F. Meynen Elin, Lot 13 februari 1980 Velp ..De Wiekslag" Pinkenbergseweg 33 De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Heiderust, te Worth-Rheden op zaterdag 16 februari om 9.30 uur. waarna er een gedenkdienst zal plaatsvinden in de Gere formeerde Kerk aan de Parkstraat te Velp. Aanvang van de dienst 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst. Geen bloemen, liever geen bezoek Tot onze droefheid is overleden onze zwager en neef Mr. Johannes Meynen Echtgenoot van mevrouw N. L. Meynen-Westerhuis. Hij was een trouwe vriend van ons allen. J. Westerhuis J. C. S. Westerhuis-Jagerink J. H. Westerhuis I. Westerhuis-Groothengel B. B. Westerhuis A. J. Westerhuis-Bult E. J. F. Westerhuis P. Westerhuis-Okkerse W. M. Westerhuis M. A. Westerhuis-Bremmer J. H. Bührmann Velp, 13 februari 1980. Met grote droefheid delen wij mede, dat heden op 78-jarige leeftijd is overleden Mr. J. Meynen Commandeur in de Orde van Oranje-Nassau Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Honorary Member of the Military Division of the Order of the British Empire Medal of Freedom with Silver Palms De heer Meynen heeft sinds 1946 een vooraan staande plaats ingenomen in onze onderne ming. Van 1962 tot 1966 was hij president- directeur van de AKU Groep. Na zijn aftreden maakte de heer Meynen, als plaatsvervangend voorzitter, tot 1971 deel uit van de raad van commissarissen van Aku en later Akzo nv. Raad van commissarissen en Raad van bestuur van Akzo nv Arnhem 13 februari 1980 De Vereniging vo'or wetenschappelijk onder wijs op gereformeerde grondslag en de Vrije Universiteit gedenken in dankbaarheid Mr. J. Meynen die van 1965-1971 curator en president-curator van de Vrije Universiteit geweest is. Zijn ervaring, zijn visie en zijn inzet waren voor de ontwikkeling van de Vrije Universiteit van grote betekenis. Voor hem was een inspirerend beginsel dat de Vrije Universiteit is geroepen tot de dienst aan God en Zijn wereld. Amsterdam, 14 februari 1980 De Boelelaan 1105 Het Bestuur der Vereniging. D. Schut, voorz. P. J. Biesheuvel, secr. Met leedwezen heeft de oratorische vereniging F.O.R.V.M. kennis genomen van het overlijden Joop Meynen in leven trouw en aktief ere-lid der vereniging - Namens de oratorische vereniging F.O.R.V.M.: J. J. Q. Lampe. praeses h.t. F. B. J. Grapperhaus, ab-actis h.t. Bestuur en medewerkers van de Ver.-Inter- kruis Z.H. geven ontroerd kennis van het over lijden van Lou Buers kinderarts voorheen werkzaam bij de Zuid-Hollandse Bond van het Wit-Gele Kruis. Op de hem zo eigen warme en intensieve wijze zette hij zich ruim 20 jaar in voor het werk van'de moeder en kinderzorg. Onze gedachten van medeleven gaan uit naar zijn vrouw en zoon. Wij wensen hen kracht toe dit zware verlies te dragen. 's-Gravenhage, 14 februari 1980. „En nu, wat verwacht ik, o Here? Mijn hoop, die is op U." Psalm 398 Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat de Here ons in hem gegeven heeft, geven wij u kennis dat in zijn Heer en p j Heiland is ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne opa, onze broer, zwa ger en oom Pieter Quartel op de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam. C. A. Quartel-Buitendijk 10 februari 1980. Raadhuislaan 45. 2651 DA Berkel Rodenrijs De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevondi op de algemene begraafplaats te Berkel en Rodenrijs. „Dra zal ik uit die korte slaap ontwaken 00 om nieuu; te dwalen in uw morgenstond, om eeuwig deze simpele vreugd te sma ken met op die tocht uu> nieuui lied mijn mond." d De Heer heeft tot Zich geroepen mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en opa Riemer Boomgaardt op de leeftijd van 72 jaar. Nunspeet: R. F. Boomgaardt-Harms Maarssen: Jan Boomgaardt Noordwijk a. Zee: Coby van Dijk-Boomgaardt Jelle van Dijk Michiel Frido 8072 WZ Nunspeet, 14 februari 1980. Gerbrandystraat 114. k. ,e ,nMe Dienst van woord en gebed in de Geref. Kerl Driestweg 4, Nunspeet, maandag 18 februai om 12.45 uur. Zij die deze dienst wensen bij te wonen, worden verzocht uiterlijk 12.30 uur aanwezig te zijn. Begrafenis om 13.45 uur op de Algemene Be-pil graafplaats, Eperweg, Nunspeet. Daarna gelegenheid voor condoleren in de aula op de begraafplaats. Liever geen bloemen. In vertrouwen op God, is van ons heengegaan, op de leeftijd van 86 jaar mijn zorgzame£,8 vrouw, onze lieve moeder en oma si Bte Johanna Cornelia van Stuijvenberg echtgenote van M. K. Grashoff M. K. Grashoff C. E. Hotke-Grashoff J. G. W. Penders J. Grashoff C. Grashoff-Eenschooten Marian-Gerrit 1 Esther Erik Jos-Gerrit Rob-Henriëtte Reneé-Frank Martijn Sascha Nanda-Richard 3067 SM Rotterdam, 13 februari 1980 Van Moorselplaats 136 Condoleance bezoek op vrijdag 15 februari a.s. van 7.00-8.00 uur n.m. in de Conversatiezaal van het Bejaarden Centrum de Burcht van Moorselplaats 2 te Rotterdam. De Rouwdienst wordt gehouden op maandag 18 februari a.s. om 10.45 uur in de Burcht waarna de crematie zal plaatsvinden in het crematorium Hofwijk aan de Delftweg 230 Rotterdam-Overschie om 12.00 uur. DANKBETUIGING Wij willen een ieder die, op welke wijze dan ook, of haar medeleven heeft betoond bij het overlij fe van onze dierbare zoon Jan, hartelijk dank zeg daarvoor. Het heeft ons, naast de steun die wij in ons ge _r mogen vinden, erg goed gedaan dat zovelen aan n, hebben gedacht en daarvan blijk hebben gegev 50 Fam. Sierink Melissehof 5, Wierden. Wegens ziekte op zeer korte termijn gezocht een (leeftijd 50-65 jaar) bij echtpaar (65 en 67 jaar) in mooie omgeving te Laren in 't Gooi. De gedachten gaan uit naar een opgewekte dame, die bij voorbeeld verpleegster of gezins verzorgster geweest is. Zij moet bereid en in staat zijn de huisvrouw terzijde te staan zowel bij de verzorging van de echtgenoot als ook bij de huishouding. Voor informatie kunt u bellen nó 20.00 uur 's avonds: 02159-31708. Schriftelijke reakties graag naar: mevrouw A. M. Zweers-van Huis, Koedijklaan 1, 1406 KW BUSSUM begint op deze en dé andere advertentie pagina 's ELKE OCHTEND OPNIEUW ei ITri re fEl in f-ji me ag ht ite

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16