o Ahead weer gewoon serug in middenmoot Keuze voor IOC niet moeilijk Rechter verwerpt eis tegen Tahamata Ling beslist treffen met Ajax ~tFA jeugd aertuigt 'Oscar' weer voor Karpov Ajacied wint geding om schoenen Paul Breitner dreigt met een kort geding b inst Engeland Boycot niet haalbaar binnen Olympische beweging Tweemaal zege voor Leo van Vliet Nottingham Forest wint 'Supercup' ^^DERDAG 7 FEBRUARI 1980 SPORT TROUW/KWARTEJ P 19 - RH 23 - S 21 :DEN J mew de Z» ilmak? 'IJKHI *11 A ilict rC, a'™ Matty Verkamman ;en f.VTER Het ziqt er voorlopig naar uit, dat Ajax op een -FiEit een oude voetbalschoen het landskampioenschap gaat °-25scgeren. Gisteravond wonnen de Amsterdammers de inhaalwedstrijd bij Go Ahead met 0-1, waardoor de rong op nummer twee, AZ'67, nu al zeven punten gt. Ajax had het op de volgepakte Adelaarshorst alleen eerste kwartier na rust echt moeilijk tegen het weinig che Go Ahead. Toen Tscheu La Ling vervolgens een !er in het centrum van de Deventer' afweer afstrafte, n de spriti weer vor het grootste deel. Onder toezicht in delegatie van Racing Club de Strassburg (Ajax' l2507fetander in de kwartfinale van het Europa Cup I-toer- hoefde de formatie van trainer Leo Beenhakker zich niet igewoon in te spannen. "Vet de bal veelal bekwaam rond- zonder tot een spectaculaire °P "lie te komen. Opmerkelijk was Tdie onzekere Indruk die aan- !0-15^ Krol maakte. De record-inter- lal had na een goed begin geen f pass meer in de benen. (tasten der krachten nam vrij de gehele eerste helft in beslag, geworpen door de nederlagen Bparta, Excelsior en NAC, kon jiead zich geen nieuwe neder- ütteren en dat was zicht- 0-1 2 36 55-19 3 29 42-21 2 27 36-16 7 25 31-26 6 24 39-25 6 24 31-25 6 21 25-26 7 21 26-27 7 21 34-36 9 18 29-26 7 17 22-37 9 17 28-41 9 15 20-26 8 15 24-32 4 11 14 30-38 6 10 14 22-38 2 13 12 19-35 4 11 10 11-30 AZ'67-Excelslor. PBC/ZwoUe-NEC Willem U-Oo Ahead E aKlei. Vitesse Jsarlem-AJsx. FC Utzecht-Sparta. Feyen- ENTDen Haag. Roda JC-MW. FC Twente A/EL SEN IN HU ALS toe. '25-: A^fcHEDE Het Neder- i gase UEFA-jeugdteam in het Diekmanstadion schede in een vriend- pelijke wedstrijd de luitse ploeg met 3-2 ver in. Bij de rust leidde Ne- d met 1-0. lederlanders overtroefden hun —Standers op vrijwel alle punten, eheets fysiek waren de Westduitsers ekor»r. De uitslag geeft de krachts- Pert-udingen dan ook niet Juist weer. el- Ivertuigend spelende formatie Trainer Oer Blok beheerste de irijd volkomen. Pas toen de - 3-0 in het voordeel van Oranje agen de Duitsers kans tegen te h. Van een werkelijke bedrei- nn Nederland was, op de laatste ainuten na, geen sprake. in fderlandprs, zeer gretig spelend, |n veel meer variatie in hun aan- Ze waren sneller, beweeglijker ik vindingrijker dan hun oppo- Vooral Ruud Oulllt van fem speelde een zeer sterke wed- Ook Erwin Koeman en Danny haalden zeer ruime voldoendes. Jat invaller Günther Thiele pro- cle van momenten van noncha- in de Nederlandse verdediging veiJ West-Duitsland in de slotfase imirficht bij Nederland. 370 e formatie op 25 maart in de ^Rdstrijd tegen Schotland, waarin hfficatie voor de eindronden van aibernool om het UEFA-jeugdtoer- te^moet worden afgedwongen, zo iardt als gisteravond in het Diek- fn,jHadion heeft de ploeg van Blok >'1% mogelijkheden. Te meer daar rt %ste wedstrijd tegen de Schotten lnchem een winst van 2-1 voor de I rlanders heeft opgeleverd. id-Weil-DnllsUad l-S (l-#> 40' Blind I- illlt 2-0. «2 Koeman. 75: Thiele 3-1. 7ê: 1-2. Scheidsrechter Mulder Toeschou- 100 ind: Keuch (AZ'67 vervin ten door 8torm. Kraay (Ajax). DilUng cTenlei. De Vroedt *~agi. Haverkort (AJaxi. Kelderman (De >api. Oulllt (Haarlem). Tol (Volendam. _Jh door Oaaibeeka, DOVOi; Holsbuysen Blind i Bparta). Koeman (P8V) aitalaad: Freae. HOnerbach. Steffen. 81e- ala (Bievcra): Relnwlrdt, ScKafcr, Klapert. (Thiele): Brummer (Loaei, Wtnklhofer baar aan het spel. De voorste lijn Kristiansen, Van Kooten, Körver werd slechts sporadisch in het spel betrokken, terwijl de stuwende acti viteiten van Dick Schneider op het middenveld ook niet veel om het lijf hadden. Nu viel het voor de provin cieclub ook niet mee om in de rich ting van Plet Schrijvers te spelen. Woudsma kon het middenveld-duel met zijn collega-stayer Schoenaker niet winnen en ook Salfischberger kwam maar zelden over Lerby. Ge voegd bij de gebrekkige snelheid van Schneider contra Jensen was er met een geen sprake van een lekker lopen de opbouw. Ajax had het spel grotendeels in han den. Toch bleef het reële Amsterdam se gevaar voor rust beperkt tot een afstandsschot van Bonsink waar de kleine keeper Van der Meeren geen zicht op had. Boven diens hoofd sloeg de bal tegen de lat waarna La Ling in de rebound te hoog mikte. Hoewel het de mindere ploeg was, kwam Qo Ahead In de eerste vijfen veertig minuten dichter bij een goal. De vaak zo onberekenbare rechtsbui ten Körver waagde een schot waar Schrijvers attent op reageerde. De international moest even later weer in actie komen toen de sterk gestarte Krol in zijn eigen strafschopgebied een enorme fout maakte. Van Kooten kreeg op enkele meters van Schrij vers, maar schuin voor de goal, de bal in de voeten geschoven. Ajax' keeper noopte hem tot een schot in de korte hoek, waar hij er vervolgens met een goede reactie voor ging liggen. Boeve moest voorts een ren van Sal fischberger door het midden afstop pen en Koopman zag een afzwaaier maar net over de goal vallen. Die momenten waren echter uitzon deringen in het veelal wat saaie mid denveld-spel. Na rust veranderde dat beeld op slag. Schneider kreeg meteen een dot van een kans. maar de foutloze Schrijvers maakte er die keer met een prima reactie corner van. Uit die hoekschop kopte de door Zwamborg even los gelaten Van Koo- BARCELONA (AP) - De In ternationale vereniging van schaakjournalisten heeft de schaak-„Oscar" 1979 toege kend aan de Russische wereld kampioen Anatoli Karpov. Karpov kreeg van 111 journa listen uit 36 landen in totaal 1.218 punten. Na hem volgden lijn landgenoten Mikhal Tal met 1.203 punten en Viktor Kortsjnoi met 971 punten. De Oscar, die voor de dertien-, de keer is toegekend, bestaat uit een zilveren beeldje van een dame met regenscherm, het symbool van Barcelona. Schakers, die in het afgelopen Jaar minstens 24 partijen te gen grootmeesters hadden ge speeld kwamen voor de onder scheiding in aanmerking. De Hongaar Lajos Portisch ein digde met 863 punten als vier de gevolgd door: 5. Garry Kas parov (USSR) 545, 6. Robert Hübner (WDId) en Tigran Pe- trosian, (USSR) elk 525, 8. Lev Poloegajevski (USSR) 498, 9. Ulf Andersson (Zwe) 390, 10. Bent Larsen (Den) 376. Karpov won de Oscar ai eer der in de Jaren 1973 tot en met 1979, met uitzondering van 1978, toen Kortsjnoi werd uit verkoren. Andere vroegere winnaars zijn Larsen in 1965, Boris Spasski in 1968 en 1969 en de Amerikaan Bobby Fi scher in 1970, 1971 en 1972. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Simon Tahamata mag blijven voetballen op zijn oude schoenen. Ook is het hem toegestaan om reclame voor die firma te maken. Dit heeft rechtbankpresident mr. H. F. van den Haak bepaald in het kort geding dat vorige week in Haarlem diende. Adidas, een concurrent van Tahamata's Puma, eiste toen een dwangsom van 25.000 gulden per dag of per overtreding omdat de kleine Ajacied zijn verplichtingen ten aanzien van een op 17 november 1979 afgesloten contract niet na zou komen. Karei Bonsink tikt de bal voor Go Aheads Voskamp weg. ten raak, maar scheidsrechter Van Ettekoven had tevoren een overtre ding geconstateerd en annuleerde derhalve het feest. Kort daarna kwam de wedstrijd vijf minuten stil te liggen. Dat oponthoud werd door de clubartsen Rolink en Rozijn aangegrepen om Schrijvers op te lappen. Bij een botsing met Körver liep de sterk spelende doelman een hoofdwond op. die op het veld werd behandeld. Nadien kreeg het spelverloop een wis selend beeld. De pressie van Go - Ahead werd afgewisseld met snelle break-outs aan de andere kant. Zoals bekend is dat in uitwedstrijden een geliefd spelletje van de Amsterdam mers, die dat dan ook uitstekend be heersen. Toen pas kwamen de aan vallers Tahamata, La Ling en Bon sink even in beeld. Daarbij kon La Ling opnieuw toch niet bewijzen, dat hij de aangewezen centrumspits is voor Ajax. De Hagenaar speelt nu alweer geruime tijd in de punt van de aanval, maar het staat vast dat zijn artistieke spel op de rechter vleugel beter tot zijn recht komt. La Ling schijnt zich er evenwel gemakkelijk bij neergelegd te hebben, dat hij als aanvalsleider het beste alternatief is voor het spltsloze Ajax. Binnenkort zou hij trouwens toch wel weer automatisch naar zijn oorspron kelijke positie verhuizen. Stand-in Bonsink is en blijft immers de belangrijkste kandidaat voor de bank, als Amesen volgende week in het bekerduel tegen Vitesse zijn ren tree maakt. La Ling eiste gisteren halverwege de tweede helft toch weer de aandacht voor zich op. Eerst kreeg hij een gele kaart wegens aanmerkingen op de leiding van Van Ettekoven. Drie mi nuten later scoorde hij gemakkelijk, toen hij van Voskamp de bal zomaar kreeg toegespeeld: 0-1. Eerder dit sei zoen maakte La Ling ook in de thuis wedstrijd tegen Oo Ahead, toen in de laatste minuut, het winnende doel punt. Go Ahead was niet bij machte om zelfs in de buurt van een gelijkmaker te komen. De équipe van Joop Brand is weer gewoon middenmoter. GO AHEAD EAGLES-AJAX 0-1 (0-0) - 67 La Llng 0-1. Scheidsrechter: Van Ettekoven. Toe- schouwen: 17.600. Oele kaart: La Llng. spelbe derf GO AHEAD: Van der Meeren: Koopman, Lodewe- ges. Kist. Voskamp: Woudsma (Unaola). Schnei der. Salfischberger. KOrver (Ten Cate). Van Koo ten, Kristiansen AJAX: Schrijven; Krol. MeuUtege, Zwimborn. Boeve; Schoenaker. Jensen, Lerby. Bonsink, La Llng, Tahamata. MONCHEN Voor de eerste keer in de geschiedenis van de Westduitse voetbalcompetitie probeert een spe ler via een verzoek tot voorziening in een kort geding bij de tuchtcommis- sie van de Duitse voetbalbond <DFB) een dreigende schorsing te verhinde ren. De 28-Jarige Paul Breitner van. Bayern Mïlnchen protesteert in de aanklacht, die dinsdag bij de DFB werd ontvangen, tegen een waarschu wing. die hij afgelopen zaterdag in de wedstrijd tegen Hamburger SV we gens „een eclatante overtreding van het voetbalreglement" had gekregen. Een gedeelte van de Inhoud van de aanklacht luidt als volgt: „De speler Paul Breitnerop grond van een reglementsovertreding van de scheidsrechter ten onrechtede gele kaart ontvangen. Dit heeft voor hem tot gevolg, dat hij voor de ko mende Bundesllgawedstrijd ls ge schorst Hij wordt hierdoor recht streeks in zijn rechten aangetast en in de uitoefening van zijn beroep be lemmerd." De scheidsrechter gaf Breitner de gele kaart, omdat volgens zijn me ning de oud-international bij een vrije trap onsportief gedrag had ge toond. Breitner beschuldigt op zijn beurt de arbiter ervan, dat hij bij de vrije trap „zes of zeven reglemcnts- overtredingen begaan zou hebben". Tahamata heeft op die datum Inder daad een overeenkomst getekend die hem voor drie Jaar bond aan de West duitse gigant in sportartikelen Hun vertegenwoordiger, Hennie Warmen- hoven, dacht hem in het najaar van 1979 te kunnen strikken aangezien zijn contract bij de concurrent afliep. Maar Warmenhoven kocht uiteinde lijk een kat in de zak. zo blijkt nu. Op het moment dat hij met Tahamata rond de tafel ging zitten had deze al ruim anderhalve maand een monde linge overeenkomst op zak met All Weather Sport, importeur van zijn oude schoenen Tahamata liet zich op het moment dat hij met Warmenhoven praatte gek maken door een enorm pak bank biljetten (negentigduizend gulden in drie jaar) dat hem als een vette worst werd voorgehouden en het argument dat een mondelinge overeenkomst weinig te betekenen heeft. Later kreeg hij spijt en keerde hij toch weer terug bij zijn eerste opdrachtgever. De rechtbankpresident van Haarlem heeft nu geoordeeld dat die monde linge overeenkomst, afgesloten op 8 oktober van het vorige jaar. wel dege lijk rechtsgeldigheid bezit. Vooral omdat Ajax-aanvoerder Ruud Krol tijdens de doorslaggevende monde linge overeenkomst getuige ls ge weest, hetgeen hij vorige week onder ede nog eens heeft bevestigd. Het wachten ls nu op de reactie van Warmenhoven. De raadsman van zijn schoenenfirma. mr. J. Voute kon gis teren nog niet zeggen of zijn cliënt in hoger beroep zal gaan. Voüte: „Ik wil eerst de letterlijke tekst van het von nis nog eens goed doornemen. Voorlo pig voel ik veel voor een bodem-pro cedure. Dan verhuist het kort geding niet naar het hof. maar blijft het zich afspelen voor de rechtbank. De zit ting krijgt dan alleen niet zo'n vrij blijvend karakter meer en de getui gen worden onder ede verhoord. Ove rigens was ik al bang voor deze uit slag. Simon heeft tegenover mijn cliënt nooit met een woord gerept over de getuigenis van Ruud Krol en tijdens de onderhandelingen zelfs niet over de mondelinge overeen komst die er zou zijn". Hierdoor wordt de verklaring van Ta hamata dat Warmenhoven hem vals zou hebben voorgelicht over de rechtsgeldigheid van mondelinge overeenkomsten enigszins ongeloof waardig. Mr J. Voüte „Warmenho ven heeft tegenover mij altijd te enen male ontkend dat hij Tahamata dit heeft voorgehouden Wel heeft hij te gen Slmon gezegd: Je contract met de oude importeur (Cor du Buy. red.) loopt af Nee. als we meer getuigen oproepen kunnen we deze zaak toch nog een hele andere wending geven." n**. oP ,BUi 'NDEN In de laatste wedstrijd groep 1 van het toernooi om het •pees voetbalkampioenschap landenteams heeft Engeland Éren met 2-0 gewonnen van Ier- BIJ de rust was het al 1-0. Enge- I was overigens al zeker van een its in het eindtoemooi in Italië, toee doelpunten in net Wcmbleys- on kwamen op naam van Kevin Van een onzer verslaggevers LAKE PLACID Het da gelijks bestuur van het In ternationaal Olympisch Comité vergadert vanaf vandaag tot zaterdag in Lake Placid over de situa tie die is ontstaan met be trekking tot de Olympische Spelen van Moskou. Achter gesloten deuren moet het gezelschap, onder leiding van voorzitter lord Kllla- nln, tot een standpunt zien te komen dat in de plenaire vergadering van het IOC (zondag tot dinsdag) kan rekenen op ruime steun. In dat standpunt moet met name betrokken worden de invloed die de politiek op de Spelen heeft gekregen, de dreiging met een boycot door de Amerikaanse presi dent Jimmy Carter en het voorstel om de Spelen voortaan vast in Athene te houden. In Lake Placid zijn rond de verga dering extra strenge veiligheids maatregelen genomen. Zo werd bijvoorbeeld geheim gehouden wanneer lord Killanin precies zou arriveren. Bekend was slechts dat hij gisteren kennis zou maken met de polaire temperaturen van Lake Placid. Twintig agenten van de FBI zijn aangesteld om de veilig heid van de Ierse edelman dag en nacht te garanderen. Daarnaast zijn agenten belast met andere bezigheden die er vooral op ge richt zijn demonstraties tegen de aanwezigheid van Russen te voor komen. Niemand heeft eigenlijk de ver wachting da£ het IOC bestuur met opmerkelijke voorstellen zal ko- Leden van de Russische ploeg halen hun identiteitskaarten voor de toegang tot het door hun fel bekritiseerde Olympisch Dorp af. Van een boycot van de Winterspelen door de Russen is geen enkele sprake. men. Voorzitter Killanin heeft in de loop van zijn ambtsperiode dui delijk gemaakt dat hij niet voor pressie wil bezwijken. Daarnaast geniet hij binnen het IOC faam als diplomaat die scheuren kan lij men. Dat soort kwaliteiten is no dig ais men de samenstelling van het IOC bestuur bekijkt. Behalve Killanin zitten daarin drie vice- voorzitters: Mohammed Mzali (Tunesië), Vitali Smimov (Rusl) en Masaji Kijokawa (Japan). Leden zijn: Jean de Beaumont (Fr), Lan ce Cross (NZI), Louis Guirandou (Senegal), Juan Antonio Sama ranch (Sp) en Alexandru Siperco (Roem). Het IOC heeft In feite weinig keu zemogelijkheden over. Het is vóór Moskou of vóór afschaffing van de Spelen. Een tussenweg zonder splitsing in het IOC lijkt onmoge lijk. Binnen het IOC bestaat in feite ook nauwelijks een beweging die voor een boycot is. In Mexico Stad vergaderden eerder deze week de nationale Olympische co- mité's over het grot© probleem van de boycot van Moskou. Het omvangrijke gezelschap kon zich tenslotte vinden in een verklaring waarin staat dat „iedere Invloed van buitenaf op de Olympische beweging en Olympische Spelen, welke tot doel heeft de bestaande afspraken te veranderen, moet af wijzen en vermijden". Die verklaring had duidelijk ten doel, hoe voorzichtig ook geformu leerd, de Amerikaanse volgelingen van Carters boycotplannen weer in de IOC boot te trekken. De uitvoerende raad waarin de 141 Olympische comité s uit alle we relddelen zijn vertegenwoordigd was unaniem in de afwijzing van politieke beïnvloeding van de Spe len. De voorzitter van de uitvoe rende raad, Arlington Butler (af komstig van de Bahama Eilan den), zei In een nadere verklaring: „Het uiteindelijke standpunt is geenszins een poging de Verenig de Staten voor het hoofd te stoten. Wij hopen dat de Amerikanen niet in de positie worden geplaatst, dat zij zich van de Spelen moeten te rugtrekken. Dat is het algemene gevoel van ons allemaal. Zonder de Verenigde Staten zullen de Spelen niet zijn wat wij ervan had den gehoopt". De uitspraak van Mexico Stad ls een duidelijk vingerwijzing hoe het zondag en maandag verder zal lopen in de IOC-vergadering. Het hangt dan in feite af van de hou ding van het Amerikaanse Olym pisch Comité. Dat heeft zich nooit volstrekt gedistantieerd van Car ters plannen maar er sympathie voor uitgesproken. Op de IOC-ver gadering zal moeten blijken hoe veel landen Amerika zullen steu nen dwars tegen de meerderheid in. Wie de uitspraken die door de disverse comlté's de afgelopen we ken zijn gedaan, naast elkaar legt, ziet dat die steun als het erop aan komt zeer gering zal zijn. Dat, gevoegd bij Killanins te ver wachten handelswijze, komt erop neer dat het IOC zich waarschijn lijk zelfs zonder al teveel omhaal bij Moskou zal houden. Een moei lijker vraag ls wat het IOC aan moet vangen met de Spelen van 1984 als de Verenigde Staten niet naar Moskou zullen gaan. In 1984 is Los Angeles de stad waar de Spelen gehouden zullen worden Het valt nauwelijks aan te nemen dat die Spelen onveranderd over eind zullen blijven als de boycot doorgang vindt. Tenslotte is er ook nog een kleine mogelijkheid dat het IOC in Lake Placid helemaal niet tot een standpunt komt, maar de zaak onder druk van de Verenigde Sta ten en Australië het tweede grote land dat voor een boycot is op een langere baan schuift. Dat lijkt onwaarschijnlijk, maar het is een mogelijkheid voor de Amerikanen om even de handen vrij te krijgen om In eigen land de zaken nog eens door te lopen SIMON TAHAMATA: dwangsom. toch Of er nu wel of niet een hoger beroep komt. Tahamata zal mogelijk toch nog de rekening gepresenteerd krij gen van zijn wispelturige handelswij ze. De verliezende firma in sportwaar is gerechtigd om een dwangsom te eisen van 25.000 gulden wegens con tractbreuk. Deze regeling is namelijk opgenomen in het contract dat SI mon tot zijn eigen schade vorig jaar heeft ondertekend. L'ARGENTIERE De Nederlandse wielrenner Leo van Vliet heeft zijn eerste twee wedstrijden van dit Jaar gewonnen. Van Vliet won in Frank rijk de eerste twee ritten van de Ster van Bessèges, een serie van voor- jaarscriterla in Zuid-Frankrijk. In Barjac won Van Vliet een wed strijd over 123 kilometer. HIJ was in de eindsprint de sterkste van een kopgroep van acht renners die een voorsprong had van 2.55 op het pelo ton. Op de tweede plaats eindigde de Fransman Patrick Frlou en op de derde de Nederlander Frits Pirard. Aad van den Hoek werd achtste en Henk Lubberdlng won de sprint van het peloton. In L'Argentière in de Ardèche won Van Vliet gisteren de plaatselijke Grand Prix over 110 kilometers. In de laatste meters schudde Van Vliet zijn medevluchter, de Fransman Patrick Hosotte van zich af. Het peloton had een achterstand van een halve mi nuut op dit tweetal. BARCELONA Nottingham Forest is winnaar geworden van de „Super cup". In Barcelona speelde de houder van de Europese beker voor lands kampioenen met 1-1 gelijk tegen FC Barcelona, de winnaar van de Euro pese beker voor bekerwinnaars. Vori ge week won Forest de eerste wed strijd met 1-0. Bijna 100.000 toeschouwers zagen Barcelona's nieuwe aanwinst, de Bra ziliaan Roberto, in de 27e minuut met een strafschop de schore openen. Twee minuten voor de rust bracht Bums de partijen weer op gelijke hoogte. Scheidsrechter was de West- dultser Eschweller De Engelse gelijkmaker was het ge volg van een enorme blunder van de Spaanse doelman Artole. Deze revan cheerde zich echter In de tweede helft door een strafschop van Robertson te keren. In de tweede helft leed Barce lona, dat voor rust storm had gelo pen. steeds meer aan conditiegebrek Forest kon de wedstrijd rustig uitspe len, kreeg ook nog enkele kansen om ook het tweede duel winnend af te sluiten, maar faalde in de afwerking UJ- dem cricket wedstrijden om het Jeven gr komt n Belden werden geraakl door een bal en overle den aan de daarbij opgelopen verwondingen In Austral!* wordt al langer gepleit voor het dra gen van een helm ala men aan bat komt VOLLEYBAL - De NeVoBo heeft 35 tpeleri geielecleerd waaruit te zijner UJd de nationale ploeg wordt samengesteld De aangewezen ape Ier» zijn; Bert Ooedkoop. Martin de Oroot. Kee» Koomen. Marcel Sturkenboom. Peter van Vel- ren en Ruut de Wit (AMVJ). Jaap Blokland. Joop Janaen. Wim Kuljper». Pieter de Leljer. Ad van der Velden en Ronald Vil« (WCi. Onno Kalf en Jan flnlppe iZaan'60). Henk Markerlnk en Wlm Koch lOtldropi. Jan Jacoba en Nico Men- link (Lycurguai. Rob van Zweeden (PVCBlok- keen, Norbert Meijer, Plm Ratertnk, Rob Rat»- rink, Fred Wellink en Oerard Wewellnk (Orion), Jan Claerdey. Joop Kulpera. Pleur de Leeuw Rob van Prooljen en Wlm Thewltun (Corbuloi. Marco Brouwer» (Marunuai. Ertr Jantaen. Rob Kampman en BUf Roelof» iDynamoi. Errol Rooy (Brevok) en Peter van Jaaraveld (Radhui MOTORSPORT Op 23 maart gaat de O rand Prix van Verteruela in Caracaa nut door Er u niet genoeg geld voor de orgarutalie TENNIS Roemenlf heeft fleh ten koste van Joegoslavië geplaatst voor de vierde ronde van het toernooi om da Davta Cup De Roemenen namen een onoverbrugbare voorsprong van 2 o Uitslagen Naataae lhn 12 10. 6-1 4-« 6 1 Segar ceanu-Franulovic M 7-6. 7-6. NastaswSecarce- anu-FTanulovtcTltn 6-4. 12-10, 2-0. 7-6 VOETBAL Tijdens een oefenwedstrijd in Zeist heeft de doelman van hel amateurelftai. Ton Bakhui» van RVC. fijn been gebroken

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 23