directeur (m/v) amro bank amro bank personeels functionaris m/v k 3» ncn v 3 nieuwsredakteuren actuarieel medewerker (m/v) Hoofd (m/v) Administratie Centrale Kas Twee administratieve medewerkers (m/v) voor de afdeling Centrale Inkoop inverbö B.V. INVERBO ADMINISTRATEUR christelijk sanatorium voor neurosen en psychosen te zeist orU r Medewerkster gevraagd voor het m/v chef technische dienst ervaren administrateur De afdeling Centrale Inkoop, gevestigd aan de Herengracht, koopt voor de hele bank drukwerk, kantoorbenodigdheden, kantoor machines en meubilair in. Een groep van ±10 medewerkers verzorgt de administratieve afwikkeling van het inkoop- gebeuren. Voor deze afdeling is behoefte aan twee administratieve medewerkers. Zij zullen zich o m. gaan bezig houden met het uittypen van opdrachten aan onze leveranciers, zij dragen zorg voor de archivering van de correspondentie, terwijl de bediening van een telex en een tekstverwerker ook tot de werk zaamheden behoort. Voor deze functies is minimaal een opleiding op MAVO-niveau nodig, alsmede een goede typevaardig heid. Leeftijd tot 45 jaar. Naast salaris en vakantietoeslag biedt de Amro Bank een zgn. 13e maand en een winstdeling. Eerst nog wat informatie? Bel dan mevrouw E.M. van Vulpen. telefoon 020-284832. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u nchten aan de Amro Bank, afdeling Personeelvoorziening, Herengracht 586. 1017 CJ Amsterdam. Import eri Verkoop van Bouwmaterialen Nijverheidsweg 10 3881 LA PUTTEN Telefoon: 03418-2644. Wij hebben een handelsbedrijf met circa 20 werknemers. In verband met de toekomstige pensionering van onze boekhouder en het voornemen om de administratie door middel van een kantoorcomputer te gaan doen. ontstaat binnenkort de behoefte aan de aanstelling van een tot ca. 35 jaar. In samenwerking met een firma die het gebruik van de kantoorcomputer zal begeleiden en in overleg met onze accountant zal de administrateur worden belast met het voeren van de gehele administratie. Daarnaast heeft hij de verantwoordelijkheid voor de debiteuren- en crediteurenbestanden en dus voor de inkomende en uitgaande betalingen. Ook dient hij te zorgen voor: het opstellen van periodieke, hoofdzakelijk verkoopoverzichten het samenstellen van de jaarcijfers het door middel van kosten-toerekening geven van inzicht in de winstbijdrage der verschillende produkten. Verder kan gezegd worden, dat de administratie niet omvangrijk is. Wat de opleiding betreft denken wij aan MBA-niveau. De administrateur(trice) dient op de hoogte te zijn van het werken met een kantoor-computer en in staat te zijn om ook gedurende de overgangsperiode de administratie, in prettige samenwerking met onze andere medewerkers, goed te laten functioneren. Uw sollicitatie gelieve U te richten aan de Direktie. Het Sanatorium is een open psychiatrisch zieken huis met 226 plaatsen, verdeeld over 2 afdelingen voor klinische psychiatrie, 5 afdelingen voor voort gezette klinische psychotherapie en 2 klinische afdelingen voor geronto-psychiatrie. De voortgaande ontwikkelingen op het terrein van de arbeidsverhoudingen vereisen een reorganisatie van het personeelswerk ten dienste van de ca. 225 medewerkers van het Sanatorium. Ter uitvoering hiervan vragen wij een rechtstreeks ressorterend onder de directie. Functie-inhoud: werving, selectie en introductie: voorlichting, beoordeling, begeleiding en carrière planning; toepassing arbeidsvoorwaarden en opstellen arbeidsovereenkomsten; benutting en bewaking van personeelsnormen. Vereisten: voltooide opleiding personeelswerk op HBO- niveau; practische ervaring in de gezondheidszorg; leeftijd 25^5 jaar. Van kandidaten wordt verwacht dat zij het christelijk karakter van het Sanatorium accepteren en respec teren. Arbeidsvoorwaarden: CAOziekenhuiswezen is van toepassing; pensioenregeling P.G.G.M. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie, Postbus 20.3700 AA Zeist oud* amhemseweg 260, 3705 BK Ztltl. UMoon 03404-21822 r Het Gemeenschappelijk Administratiekantoor verzorgt de uitvoering van diverse sociale verzekeringswetten en het beheer van een twintigtal bedrijfspensioenfondsen. Op de wiskundige afdeling worden ten be hoeve van de bedrijfspensioenfondsen onder andere de premiereserve (totaalbedrag ca. 6 miljard) en andere actuariële grootheden vastge steld. Op deze afdeling die ongeveer 15 medewerkers telt is wegens vertrek van de huidige functionaris plaats voor een Voor deze functie is het diploma actuari eel rekenaar een vereiste. Kandidaten die beschikken over ervaring in de sector van de collectieve verzekeringen of pensioen fondsen genieten de voorkeur. Salaris Het aanvangssalaris bedraagt, afhanke lijk van ervaring, maximaal f 3.018,- exclusief 8vakantietoeslag en 6% ein dejaarsuitkering. Bij gebleken geschikt heid is doorgroei mogelijk tot een maxi mum van f 3.464,-. Sollicitatie Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken/ hoofdkantoor, Bos en Lommerplantsoen 1, 1055 AA Amsterdam. Voor meer informatie vooraf kunt u bellen met drs. L. Withagen (020-87 24 41). STICHTING 'AVONDRUST' te Makkum (Fr.) Het bejaardencentrum 'Avondrust' is een woon- en leefgemeenschap uitgaande van de Ned. Hervormde Kerk. Het biedt huisvesting en verzorging aan 102 bewoners. Het huidige gebouwencomplex dateert van april 1975. Het tehuis is gevestigd in Makkum (Fr.) op ca. 10 km. afstand van Bolsward, vlakbij de Afsluitdijk. Wegens het feit, dat de huidige directeur per 31 dec. 1980 de pensioengerechtigde leef tijd hoopt te bereiken, zoekt het bestuur m.i.v. 1 juli 1980 een functionaris, die na ge bleken geschiktheid de functie van zal gaan vervullen. Van de aan te stellen functionaris wordt verwacht: aantoonbare leidinggevende en organi satorische vaardigheden een zakelijke instelling zonder daarbij de specifieke belangen van de ouder wor dende mens uit het oog te verliezen een positief protestants christelijke le vensovertuiging. Sollicitaties dienen voor 1 maart a.s. te worden gericht aan de secr. van het bestuur: S. Koopmans, de Schar 29,8754 BK Makkum (Fr.) tel. (05158) 2157. Geboden wordt: een zelfstandige functie, waarin door eigen initiatief een grote mate van zelf ontplooiing mogelijk is opname in het PGGM-pensioenfonds. Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. NCRV-huis „Mon Reve", Adelboden, Zwitserland Voor het NCRV-huis in Adelboden wordt voor directe indiensttreding een medewerk ster gevraagd voor de functie van HUISHOUDELIJKE HULP De periode, dat zij in Adelboden werkzaam zal zijn loopt voorlopig tot 31 maart a.s. Zij dient bereid te zijn tot het verrichten van allerlei huishoudelijke werkzaamheden, zoals kamers schoonhouden, bedden opmaken, afwassen, serveren, enz. Kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling. Zij. die aan deze voorwaarden menen te voldoen, worden verzocht dit per omgaande schriftelijk of telefonisch mede te delen (onder opgave van werkkring leeftijd, enz.) aan het Centraal-Bureau der NCRV Prinsestraat 35 Postbus 662 2501 CR Den Haag tel. 070-924301, tst 31. De afdeling Centrale Kas, gevestigd aan de Herengracht in Amsterdam, is momenteel sterk in ontwikkeling. Als gevolg daarvan is de administratiegroep losgekoppeld van de operationele activiteiten. Tot de taken van de administratiegroep worden gerekend: - het bijhouden van het afdelingsjournaal - het administreren van de activiteiten m.b.t. vreemde valuta, afstortingen Hollands geld, edelmetalen en munten - de bediening van een tweetal mini- computers - het voeren van correspondentie over ontvangen en verzonden waarde- zendingen van en naar binnen- en buitenland en het verzorgen van de administratie daarvan. De administratiegroep omvat ca. 10 mede werkers. De kandidaat zal leiding gaan geven aan deze administratiegroep. Tevens zal hij. in samenwerking met de afdelingsleiding en een projectgroep die de ontwikkeling begeleidt, een planning voorbereiden voor een meer geavanceerd informatie-systeem. De functie biedt de goede kandidaat snelle doorgroeimogelijkheden. Wij vragen van de kandidaten: - een MBA-diploma (of studerend hier voor) of een SPD - belangstelling voor automatisering. Enige bankervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25 tot 40 jaar. Voor meer informatie kunt u de heer S. Sipkema, Personeelzaken C.O.O./ Concern Operations, telefoon 020-284180. bellen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de Amro Bank, afdeling Kaderwerving Hoofdbanken, Herengracht 586. 1017 CJ Amsterdam. Nederlandse Omroep Stichting Binnenkort zal de N O S. starten met het proefprojekt TELE TEKST. waardoor voor de televisiekijker de mogelijkheid ontstaat op de meeste momenten van de dag d m v. teksten op de beeld buis aktuele informatie te krijgen over diverse onderwerpen zoals nieuws, weerberichten, verkeersinformatie, beursnoteringen, radio- en t v. programma's, e.d. Voor dit projekt zoeken wij op korte termijn die tot taak hebben informatie die hen bereikt per telex, telefoon of op andere wijze, meestal in een kort tijdsbestek, om te zetten in duidelijke beknopte berichten. Van de nieuwsredakteuren wordt verwacht dat zij: zuiver Nederlands schrijven beschikken over uitgebreide journalistieke ervaring ervaring hebben in het bewerken van binnenlandse en buitenlandse telex-kopy snel en akkuraat kunnen werken. De werkzaamheden worden verricht in roulerende diensten; in een later stadium inklusief nachtdiensten. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de afdeling Personeelvoorziening. postbus 10. 1200 JB Hilversum, graag onder vermelding van TS/1/23 Rath Doodeheefver, fabrikant en importeur van behang en wandbekleding, zoekt voor haar produktiebedrijf Duivendrechtsekade 54-61, Amsterdam-Oost. Deze functionaris, die rechtstreeks onder de fabrieksdirekteur ressorteert, draagt de verantwoordelijkheid voor het gehele machinepark en de gebouwen. Voor deze functie komen uitsluitend diegenen in aanmerking die in het bezit zijn van het diploma H.T.S. werktuigbouw. Ervaring in een dergelijke leidinggevende functie, bij voorkeur Opgedaan in een productiebedrijf of machinefabriek, is vereist. Leeftijd, tenminste 35 jaar. Nadere inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de heer Heil, tel. 020-654182 toestel 17. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de personeelsafdeling van Rath Doodeheefver B.V., Duivendrechtsekade 54-61 1096 AH Amsterdam. Chr. Vormingsinstituut „De Ontmoeting" Bleulandweg 7 2803 HG Gouda. 01820-24567 Direkteur: T. Glismeijer - tel. privé 01726-14257 Gevraagd per 1 april 1980 een die, met behulp van een parttime kracht, zelfstandig de administratie kan voeren. De administratie omvat o.a. de financiële administratie, de salarisadministratie en de deelnemersadministratie. Van de administrateur wordt ook verwacht dat hij de be stuursvergaderingen (±10 keer per jaar) bijwoont. Aanstelling kan geschieden in de rang van administratief beambte tweede klas A of eerste klas. Voor de benoeming in de rang van tweede klas A is het Mavo (Mulo-)diploma en het praktijkdiploma boekhouden (associa tie) of Meao administratieve of commerciële richting nodig. Voor de benoeming in de rang eerste klas is bovendien het diploma Moderne Bedrijfsadministratie (associatie) vereist. Verder is de aanstelling in een van de rangen afhankelijk van leeftijd en ervaring. Salaris volgens rijksregeling, exclusief verhoging per 1 janu ari 1980 - voor tweede klas A min. 2.010 - max. 2.756.- voor eerste klas min. 2.283.- max. 3.039.- Premie AOW/AWW voor rekening Rijk Inlichtingen kunnen telefonisch ingewonnen worden bij dhr. P. K. Jansen. Brieven van sollicitanten van Prot. Chr. beginselen inhou dende o.a. leeftijd. Godsdienst, behaalde diploma's en ervaring op administratief gebied worden binnen 10 dagen ingewacht en dienen gericht te zijn aan de direkteur van het vormingsinstituut. rue sim pen >e\ S'e< der rtjl

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 34