sekretaressen K WIL BEST M N ZEILVAKANTIE ZELF VERDIENEN. DAAROM BRENG IK DE KRANT ROND. \b adrainistratief medewerker HANDELSKENNIS de rijksoverheid vraagt bilderdijk part-time leidster boekhoudkundige medewerker AKTIEVE AGENT(E) „Uitzicht' verpleegkundige stedebouwkundig tekenaar (m/v) Gemeente 's-Gravenhage MERCATUSCOLLEGE administratief medewerkster kerkelijk medewerker (m/v) „DE PRINSENHOF" huismeester aTERDAG 2 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET H 29 Het ALGEMEEN BURGERLIJK PENSIOENFONDS vraagt bij de administratieve dienst van Ie Heerlen het districtskantoor te DEN HAAG een (mnl./vrl.) roor een volledige betrekking) faak: het verrichten van administratieve lerkzaamheden t.b.v. de bij het istrictskantoor werkzame functio- arissen van het fonds (buitendienst- en eleggingsfunctionarissen). >e administratieve werkzaamheden mvatten o.m.: - type-, registratie- en archiverings- werk; regelen van afspraken en bewaken hiervan; - telefoonbediening. )e werkzaamheden dragen een amelijk zelfstandig karakter en worden tezamen met nóg 1 collega - verricht b.v. een betrekkelijk kleine groep unctionarissen. Vereist diploma MULO/MAVO-4 of gelijk waardige opleiding: type-ervaring. in staat zijn zelfstandig te werken Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 2337 per maand; het salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Indien zulks wordt gewenst is bemid deling bij het verkrijgen van huisvesting niet uitgesloten. Schriftelijke sollicitaties Inzenden vóór 27 februari 1980 en richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Algemeen burgerlijk pensioen fonds, Oude Lindestraat 70, Postbus 4476, 6401 CZ Heerlen. S. Balhuizen, personeels- organisatieadviesbureau Voor een onzer relaties, een vooraanstaand, dynamisch notariskantoor in het centrum van Den Haag, zoeken wij op korte termijn kontakt met die twee van de drie firmanten gaan ondersteunen. De werkzaamheden kennen de volgende taakaspecten: - organiserend aspect 45% - typen en administratief aspect 40% representatief aspect 15% Indien u gewend bent discreet, taktvol en zelfstandig te werken alsmede - 21 - 26 jaar jong bent - HAVO en Sekretaresse-opleiding hebt - het engels goed beheerst - gewend bent naast meedenken ook mee te doen kunt u genieten van een dynamische en zeer prettige werksfeer, vergezeld van een pakket uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals: - basissalaris tot 2750.-- bruto per maand - 23 vakantiedagen per jaar - 13e maand - en andere secundaire voordelen, waar we graag meer over vertellen. Met vakantieafspraken wordt uiteraard rekening gehouden. Belangstellenden voor deze boeiende funktie op niveau worden verzocht hun sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en pasfoto te zenden aan: S Bolhuizen, personeels- organisatieadviesbureau, rostbus 84207. 2508 AE Den Haag. Telefoon 070 540021 Ver. voor Prot. Chr. Onderwijs te 's-Gravenhage-Zuid. Bilderdijk Mavo. Paets van Troostwijkstr. 93. 2522 DM 's-Gravenhage Het bestuur van bovengenoemde school roept sollici tanten van positief christelijke beginselen op voor de vacature van: 14 18 uur De nieuwe collega komt in een jong team waar inbreng van eigen ideeën zeer op prijs gesteld wordt. Ervaring wordt zeer gewenst en een methode kan in overleg aangeschaft worden. Inlichtingen en sollicitaties: Dr. S. Bakker, tel. 070- 986200. De Interkerkelijke Commissie voor Gezinsverzorging te Oud-Beijerland vraagt een voor spoedige indiensttreding Tot haar taak zal behoren: het behandelen van de huipaan- vragen het onderhouden van kontakten met de gezinnen en bejaarden het begeleiden van de gezinshelp sters het verzorgen van de bij de funktie behorende administratieve werk zaamheden samenwerken in teamverband Voor deze funktie wordt een minimum leeftijd van 25 jaar gevraagd, evenals opleiding Akte N 20; bij voorkeur Soci ale Academie of HBO-MW of stude rend. Salaris en arbeidsvoorwaarden vol gens de C.A.O. voor het Welzijnswerk. Telefonische Informaties in te winnen dagelijks van 9-12 uur v.m. tel. 01860- 4488 Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van het bestuur, de heer H Baars. Witte de Withstraat 4. 3262 XP Oud-Beijerland. Vereniging „Kinderzorg" te Rotterdam Hoflaan 77 Wij zijn actief op het gebied van het protestants jongerenwelzijns- werk in Zuid-Holland. Wij doen dit als een zelfstandige instelling, doch participeren ook in samen werkingsverbanden met andere organisaties. In verband met uitbreiding van de activiteiten willen wij onze admi nistratieve staf uitbreiden met een jonge ambitieuze die met een grote mate van zelf standigheid de boekhouding zal voeren (t/m het opstellen van de jaarstukken) van enkele onder ons ressorterende instellingen. Een opleiding op M.B.A.-niveau is hiervoor noodzakelijk. Leeftijf ca. 20-25 jaar. Wij bieden een zelfstandige, boei ende baan met verdere doorgroei mogelijkheden en een goede ho norering. Sollicitaties gaarne aan ons adres Hoflaan 77 te Rotterdam. Eventueel kunt u ons voor inlichtingen bellen, tel.nr. 010-135031 Voor het agentschap van het ochtendblad Trouw DEN HAAG ZUIDERPARK-VALKENBOS zoeken wij een die leiding wil geven aan een aantal bezor gers. zodat onze abonnees dagelijks het Ochtendblad TROUW bezorgd krijgen De werkzaamheden hieraan verbonden zijn: de kranten voor de bezorgers uittellen wekelijkse uitbetaling aan de bezor gers: nabezorgmg van gemelde klachten: het bi|houden van een eenvoudig kaart systeem Men dient rn het bezit te zijn van een telefoonaanslui ting Wij stellen daar tegenover een aantrekkelijke bijver dienste Voor nadere mnchtingen kan men ons kantoor te Den Haag. Parkstraat 22 bellen, te bereiken onder num mer 070-469445 na 19 00 uur 070-630229 Bejaardencentrum (Geref. Stichting voor huisvesting, verzorging en verpleging vsn bejaarden) Daal en Bergselaan 52 's-GRAVENHAGE tel 070-63 59 65 Voor de geriatrische verpleegafdeling in ons centrum vragen wij een Zi|/hi| zal worden belast met de leiding van een afdeling met 27 patiënten Voor deze funktie vragen wij iemand met dkpioma A of M O.B.V. en die over leidinggevende kwaliteiten beschikt organisatorisch inzicht heeft en. zo mo gelijk. bekend ts met het verplegen van genatrische patiënten. Aanstelling zal geschieden in de rang van Ie verpleegkundige De C A O. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Sollicitaties te richten aan de direkteur medewerkers (mrn./vri.) voor het Ministerie vsn Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v de Centrale Afdeling Algemene Zaken. Afdeling Post- en Archiefzaken. Bedrijfsbureau De Afdeling Post- en Archiefzaken is belast met de zorg voor de algemene administratieve verwerking van de departementscorrespondentie. Tot de werkzaamheden behoren o.a postregistratie, dossiervorming, dossierordening en archiefdocumentatie Aan de Afdeling zijn toegevoegd de Centrale Postkamer, de Bodedienst, de Reprografie en de Typekamer Het Bedrijfsbureau vervult in dit verband een staffunctie en is voornamelijk belast met de advisering omtrent doelmatige werkmethoden en werkprocedures Hiertoe worden gevraagd plv. chef bedrijfsbureau vac. nr. 0-4732/0159 Functie-informatie, verrichten van onderzoeken op alle terreinen betreffende de Afdeling Post- en Archiefzaken; rapporteren, adviseren en ontwerpen van richtlijnen omtrent personeelsbezetting, normstelling en normbewerking, formulierbeheer. registratuurplannen, archiefordeningsplannen en archiefdocumentatie Vereist de diploma's HAVO en SOD I en ff; redactionele ervaring Salaris: afhankejijk van ervaring max f 3105.- per maand Promotiemogelijkheid tot max. f 3537.- per maand aanwezig medewerker bedrijfsbureau vac. nr. 0-4733/0159 Functie-informatie: voorbereiden en coördineren van werkzaamheden die voortvloeien uit het samenstellen van registratuurplannen, archiefordeningsplannen en archiefdocumentatie t.b.v. het gehele departement; deelnemen aan onderzoeken inzake procedures en werkmethoden op alle terreinen betreffende de Afdeling Post- en Archiefzaken. Vereist de diploma's MAVO en SOD I en II Salaris afhankelijk van ervaring max f 3105 - oer maand Voor beide functies geldt Standplaats Riiswijk Sollicitaties inzenden vóór 23 februari 1980 Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. De Hervormde Gemeente te 's-Gravenhage vraagt een assistent-boekhouder (m/v) voor het centraal bureau van de kerk voogdij De werkza mheden omvatten o a het voeren van de financiële administratie de salarisadministratie, en de controle op de wijkadministraties. alsmede het behulpzaam zijn bij het opstellen van de begrotingen en jaarrekeningen. Vereisten Opleiding Mavo/Havo met praktijkdi ploma boekhouden of Meao Geboden wordt een funktie met afwis selend karakter Salariëring nader overeen te komen Sollicitaties schriftelijk in te dienen bij het Colle ge van Kerkvoogden der Hervormde Gemeente te s-Gravenhage Louise Henriettestraat 6 Telefonische inlichtingen 070-658707 mw Droogendi/k De GEMEENTELIJKE DIENST voor de STADSONTWIKKELING vraagt een (deeltijdarbeid behoort tot de mogelijkheden) Taak: het vervaardigen van structuurschetsen en bestemmings plannen betreffende uitbreiding, sanering en stadsvernieu wing. het uitwerken van plannen op het gebied van het verkeer, het beoordelen van bouwplannen aan de hand van de ste- debouwkundige voorschriften Deze werkzaamheden worden op de texenkamer in team verband uitgevoerd Vereisten: goede tekencapaciieiten. bij voorkeur op stedebouwkundig gebied. bouw- of weg- en waterbouwkundige opleiding op M T S - niveau strekt tot aanbeveling Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal 3.038.- per maand, bij een 40-urige werkweek Vakantietoelage 8% van het jaarsalaris Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Studieverlof en tegemoetkoming in studiekosten Uitvoerige sollicitaties met vermelding van volledige V*j^V y personalia alsmede van de naam van dit blad. binnen 14 O jj.T< dagen onder nr S O 95 te zenden aan de Directeur van de Gemeentelijke Dienst voor de Stadsontwikkeling. 'J .**vTT. Laan van Meerdervoort 70. 2517 AN s-Gravenhage. Christelijke scholengemeenschap voor Lager en Middelbaar Handelsonderwijs. Oranjeboomstraat 298, 3071 BR Rotterdam In verband mat vertrek wegens huwelijk van de huidige medewerk ster zoeken wiper 1 april a s of eerder een (tevens secretaresse van de direktie) Gedacht wordt aan een medewerkster die zelfstandig kan corresponderen telefonisch goede conlacfen kan onderhouden. de verslaglegging kan verzorgen voor de direktie Ervaring op een schooladministratie strekt tot aanbeveling Leeftijd ca 23 |aar of ouder Opleiding M A V O./H.A V O plus diploma typen of M E A O met opleiding secreta resse Salansgrenzen: 1.758,- tof 2 622.- bruto per maand De school is nu nog gevestigd in een oud gebouw, op 2 minuten afstand van het N S station Rotterdam-Zuid. De nieuwbouwplannen zi|n echter in een vergevorderd stadium Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur van het college, de heer B Emanstelefoon school 010-851081/858700. telefoon privé 01858-4697. of door de administrateur, de heer H Ouwerkerktelefoon pnve 01825-2259 Sollicitaties gaarne aan het adres van de school Wegens benoeming van de huidige functionans elders roept de Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Barendrecht sollicitanten op voor de functie van in parttime dienstverband (12 uur per week) Barendrecht is een gemeente met 3600 leden waarvan de helft jonger is dan 35 jaar Als aanvulling op het werk van de predikanten is er behoefte aan deskundige onder steuning van de vele vrijwilligers, die betrokken zijn bij het jeugdwerk (jeugdclubs, jongerengroepen) en het jonge renpastoraat Voor een goede taakvervulling zi|n de volgende voor waarden van belang opleidmgsnivo Sociale Academie/Jelburg of een an dere agogische opleiding enige ervanng in uitvoerend werk. liefst ook met vrijwilligers beli|dend lid van de Gereformeerde kerken. betrokkenheid bij de hedendaagse ontwikkelingen in de kerken; Gezien de aard van het werk valt een groot deel van de werktijd m de avonduren Salariëring zal plaatsvinden volgens landelijke richtlijnen Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de Begeleidingscommissie, p/a E J P Verheul. Tjalk 98. 2991 PP Barendrecht Voor nadere inlichtingen kan men zich eveneens tot hem wenden (tel 01806-6219) Chr. Geref. woongebouw voor bejaarden „De Prinsenhof", bestaande uit een tweetal woongebouwen met In totaal 84 vrije flatwoningen voor ouderen, gelegen aan de Dordtse- straatweg In Rotterdam-Zuid, komt binnen afzienbare tijd voor bewo ning gereed. Voor het onderhoud van deze gebouwen zoekt het bestuur kontakt met belangstellenden voor de funktie van Zijn taak zal liggen op het terrein van het onderhoud van tuinen en gebouwen in de ruimste zin des woords Betrokkene zal in staat moeten zijn om onder supervisie van de Direkteur, zelfstandig het totale dagelijks onderhoud te verrichten Voorts wordt verwacht dat hij over een voldoend technisch inzicht beschikt om de in de gebouwen aanwezige techn apparatuur te beheren, controleren en zonodig kleine repara tie^ uit te voeren Een verplicht te bewonen 4-kamer dienstwoning, waarin de noodoproepsinstallatie is ondergebracht is beschikbaar Belangstellenden met een Prot Chr levensovertuiging en die zich volledig willen inzetten voor het beheer van genoem de gebouwen ten dienste van ouderen in een te respecteren leefmilieu worden uitgenodigd hun sollicitaties mei vermel ding van leeftijd, opleiding, ervaring vroegere- en huidige betrekkingen, te richten aan het Bestuur van de Prinsen hof' tav de Direkteur Imm Kantstraat 90 3076 DJ ROTTERDAM Een medisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkom stig de C A O Bejaardentehuizen pensioenregeling volgens PGGM

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 29