dm ^ziekenhuis directrice NEÜ30 Amsterdam vraagt ok-verpleegkundige assistentie! hoofd verpleegdienst research analist(e) ZIEKENHUIS ziekenhui? /ziekenhui? Trouw een verpleegkundige clara feyoena heem DIACONESSENHUIS MEPPEL a theorie/ praktijk- docente(e) (80%) btheorie/ praktijk- docente(e) (100%) zeister leerling Z-verpleegkundigen hoofdverpleegkundige chirurgische unit ziekenhuis Overvecht directeur ziekenhuis Overvecht utrecht INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 796 een A-verpleegkundige afdelingshoofd Stichting De Rustenburg Rotterdam 0AONOKO Verpleegkundigen verpleegkundige als hoofd van de onderafdeling sociaal medische zorg ZATERDAG 2 FEBRUARI 1900 TROUW/KWARTET In ons Verpleeghuis vragen wij voor één van de somatische afdelingen en voor een afdeling voor de psychogeriatrie in het bezit van het diploma A en/of B als wnd. afdelingshoofd. Inlichtingen bi) Zr. H. Wiegersma tel. 05232 - 2666. Sollicitaties kunt U richten aan de direktie van Clara Feyoena Heem. Rheezerweg 73. 7771 TD Harden berg. O co« 0« VERPLEEGHUIS EN RE ACTIVERINGSCENTRUM TE HARDENBERG W Het Diaconessenhuis is een modem streekziekenhuis waarbinnen alle spe cialismen vertegenwoordigd zijn. In ons ziekenhuis werken ruim 600 men sen ten behoeve van 332 patiënten. In de stad Meppel en omgeving is het plezierig wonen in een gebied met ideale recreatiemogelijkheden. Door het vertrek van de huidige functio naris is op het klimsch-chemisch labora torium de vakature ontstaan van De voorkeur gaat uit naar iemand die zelf standig kan werken, (onder meer wat be treft literatuur-onderzoek, onderzoeks plan en verslaglegging) en een aantal ja ren ervaring heeft als analist(e). Een H B O -B opleiding en/of ervaring als research analist strekken tot aanbeveling. Het werkgebied omvat onder meer: immunochemie. hematologie, stolling, diverse electroforetische technieken. Salaris afhankelijk van ervaring nader overeen te komen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Drs R K J Hoorn. Klimsch-chemicus. telefoon 05220-71122 toestel 1141. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Dia conessenhuis Meppel. t.a v de afdeling Personeelszaken. Hoogeveenseweg 38. 7943 KA Meppel Het Zeister ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en 450 medewerkers. Ter aanvulling van ons opleidingsteam zoeken wij een met een aantekening kinder- verpleegkunde en belangstelling voor het verplegen van kinderen. met ervaring in en belangstelling voor het verplegen van patiënten op de afdeling interne geneeskunde. Het werkterrein van onze docenten ligt zowel bij de opleiding als op de verpleegafdeling. Wij zoeken kollega's die het eens kunnen zijn met onze visie op de integratie van theorie en praktijk en die het belangrijk vinden om in goed teamverband te werken. Wij hebben gemiddeld 90 leerling verpleegkundigen in opleiding. Het onderwijs wordt in themavorm gegeven aan de hand van een schriftelijk vastgesteld leerplan. Voor beide funkties achten wij een (bijna) voltooide docentenopleiding noodzakelijk. Arbeidsvoorwaarden salariëring geschiedt overeenkomstig de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Het hoofd van de opleiding. Emmie Schoemaker. telefoon (03404) 28422. is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, van het Zeister Ziekenhuis, Postbus 1002, 3700 BA Zeist. 'Stichting Gereformeerde Bejaardenzorg in Zeeuws-Vlaanderen'. Het bestuur van bovengenoemde stichting roept sollicitanten op voor de functie van Voor het bejaardentehuis 'Ruschevliet' te Schoondijke. In dit tehuis wonen ruim 40 bejaarden. Geboden wordt: een zelfstandige, leidinggevende functie salaris en overige arbeidsvoorwaar den volgens de C.A.O.-Bejaarden tehuizen opname in het P.G.G.M.- pensioenfonds mogelijkheid intern te wonen Gevraagd wordt: verpleegkundige opleiding leidinggevende en organisatorische capaciteiten positief christelijke beginselen zo mogelijk ervaring in soortgelijke functie Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting, Noordwal 49, 4501 JT Oostburg. leefgemeenschap „De IJsseloever" Binnen de leefgemeenschap "DE IJSSELOEVER" - van de Landelijke protestants-christelijke stichting Philadelphia tehuizen - worden 215 verstandelijk beperkte vrouwen en meisjes, mannen en jongens, verzorgd en begeleid in 6 kleine huizen in Brummen, Leuvenheim, De Steeg, Angerlo en Laag-Keppel. In bovengenoemde huizen is op korte termijn plaats voor VEREISTEN vooropleiding MAVO-diploma of gelijkwaardige opleiding een positief protestants-christelijke levensovertuiging. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de normen van de CAO- Ziekenhuiswezen. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen naar "De Rees" in Brummen, telefoon (05756) 2929 Schriftelijke sollicitaties te richten aan leefgemeenschap "DE IJSSELOEVER", Postbus 85. 6970 AB Brummen Het protestants-christelijk „De üchtenberg'-Amersfoort De Lichtenberg is een algemeen ziekenhuis met een kapaciteit van ruim 500 bedden. Voor de VERPLEGINGSDIENST wordt kontakt gezocht met gegadig den voor de funktie van De chirurgische unit bestaat uit 2 afdelingen met elk 34 bedden. Op elke afdeling zijn een eerste verpleeg kundige en een waarnemend eerste verpleegkundige aanwezig. De taak van de hoofdverpleegkundige zal bestaan uit het zorgdragen voor een goede organisatie en coördinatie van werkzaamheden op de beide afdelingen. Om deze funktie met succes te kunnen vervullen dient men in het bezit te zijn van het diploma A- verpleegkundige. Voorts is ervaring in een soortgelijke funktie en een voltooide kader- of gelijkwaardige opleiding een vereiste. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieproce- dure. Gewenste nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door zr. D.H. Visser, hoofd verplegingsdienst, telefoon (033) 3 87 22, toestel 2036. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de dienst Personeels zaken, Utrechtseweg 160, 3818 ES Amersfoort. Hef Ziekenhuis Overvecht is een instelling van de Stichting St. Joannes de Deo/ Nederland. Het is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 2B5 bedden en met onge veer 600 medewerkers. Aan het ziekenhuis is een relatief grote P.A.A.Z. verbonden, In verband met het aanvaarden van een andere functie door de huidige directeur- geneesheer per 1 mei 1980 treedt het bestuur gaarne in contact met kandidaten voor de functie van De te benoemen functionaris zal met de aanwezige directeur de tweehoofdige directie vormen, welke als team de verant woording draagt voor het gehele zieken- huisgebeuren. Het aandachtsgebied van de te benoemen directeur richt zich op vraagstukken met betrekking tot de patiën tenzorg en op het functioneren van de medische en para-medische diensten, als mede op de contacten met de medische staf. De voorkeur gaat uit naar een arts. Ervaring op het gebied van het ziekenhuis- management is zeer belangrijk. Mondelinge informatie wordt gaarne ver strekt door de voorzitter van het bestuur, Drs. F.A. Vissers (tel. 023-259001) en door de directeuren L.P.J.M. Brouwers en A.I. Perquin, arts (tel. 030-633322). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van het Ziekenhuis Overvecht, Paranadreef 2, 3563 AZ Utrecht. 80-07 over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt met leidinggevende ervaring en belangstelling voor het werken in ons verpleeghuis voor somatisch zieken, Mathenesserlaan 500 te Rotterdam, willen wij graag als de verantwoording geven voor een afdeling met 30 patiënten. Het gaat om een full time dienst verband en aanstelling als verpleeg kundige A/waarnemend 1e verpleeg kundige. Met gemaakte vakantie- afspraken wordt rekening gehouden en voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer E. van Kapel, hoofd Personeelszaken, telefoon (010) 22.12.55 of 77.03.77. Uw sollicitatiebrief wordt ook graag door hem tegemoet gezien, maar dan op het adres Bergweg Zuid 90, 2661 CV Bergschenhoek. Het Nebo-Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 135 bedden. Voor het OPERATIEKAMERCOMPLEX vragen wij een Een part-time aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal f. 2048,73 en maximaal f. 2698,16 per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de adjunct-directrice telefoon 070 - 51.21.71, toestel 119. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 80401, 2508 GK Den Haag, onder vermelding van nummer 190503. ummer /VV. STICHTING BRONOVO-NEBO Scheveningseweg 106, Den Haag. tel. 070-512171 Des Hei De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. In verband met pensionering van de huidige funktionaresse vragen wij een Tot de taak behoort o.a. de indelingsplanning binnen de verpleeg dienst het voorbereiden van adviezen met be trekking tot de aanschaf van verpleeg- artikelen het notuleren van de diverse vergade ringen binnen de dienst. Voor deze funktie zijn organisatorische kwaliteiten en administratief inzicht ver eist. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige met bovengenoemde kwaliteiten (ook HBOV-gei of een kandidaat met een opleiding op MBO-niveau (b.v. MEAO - MTS). Salariërinq overeenkomstig de belangrijk heid van de funktie. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd verpleeg dienst, telefoon 070 - 264141, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag, onder ver melding van nummer 000110. i,» I STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5, Den Haag, tel. 070 - 264141 Ziekenhuis Eudokia is een prot. Christelijk I Ziekenhuis met 365 bedden dichtbij het centrum van Rotterdam. Ter versterking van ons team verpleegkun-1 digen op verschillende afdelingen vragen I wij Indien u niet in staat bent een fulltime I dienstverband aan te gaan willen wij graag I met u van gedachten wisselen over de| mogelijkheden voor een parttime funktie. De C.A.O. voor het ziekenhuiswezen en de I pensioenregeling PGGM zijn van toepas-1 sing. Wilt u nader geïnformeerd worden over de diverse mogelijkheden neemt u dan kontakt I op met één van onze coördinerend hoofd- verpleegkundigen Zr. H. Rijks of Zr. W. van Dijk. Uw sollicitatie kunt u richten aan mevr. L. I de Vrijer, van de afdeling Personeels-1 zaken. 154 Ziekenhui» Eudokia. Bergsmgd 21S, 3037 GG Rotterdam. T«L (010) 6! voor de GENEESKUNDIGE EN GEZONDHEIDSDIENST bij de afdeling Sociaal Medische Zorg en Revalidatie een (bij voorkeur vrouwelijk) vac.nr. 583 De doelstelling van de afdeling is het begeleiden van de patiënt en zijn/haar omgeving, onder andere in het samen zoeken naarl oplossingen voor de gevolgen van ziekte en invaliditeit. De zorg is primair gericht op het behoud van de zelfstandigheid en hc blijven deelnemen aan het maatschappelijk verkeer. Tevens is de afdeling betrokken bij de ontwikkelingen op het terrein van d maatschappelijke gezondheidszorg. Hieraan wordt gestalte gegeven door 162 medewerkers uit verschillende disciplines zoals artsen, verpleegkundigen, h zorgsters, fysiotherapeuten, arbeidstherapeuten, diëtisten en administratieve krachten, onder andere door middel van binrn de afdeling bestaande overlegvormen. TAAK leiding geven aan de mede werkers van de onderafdeling, zowel individueel als in teamverband; bevor deren van de deskundigheid bij de me dewerkers; meewerken aan de organi satie en beleidsbepaling van de afde ling; onderhouden van contacten met andere werkers in de maatschappelijke gezondheidszorg; deelnemen aan commissies en overleggroepen. Func tionaris zal haar werkzaamheden ver richten in nauwe samenwerking met de medische leiding en een collega staf medewerker VEREISTEN diploma's Ziekenver pleging A Maatschappelijke Gezond heidszorg en een voortgezette oplei ding op verpleegkundig of maatschap pelijk gebied; ervaring in een leiding gevende functie; goede contactuele ei genschappen; leeftijd tussen 30 en 50 jaar SALARIS afhankelijk van leeftijd en j' ervaring, maximaal 3983,- bruto per maand. Een commissie gevormd uit de I medewerkers van de afdeling neemt deel aan de selectieprocedure INLICHTINGEN bij mevr. T Greep 1 telefoon (020) 5555.319 of 5555.246 Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functie solliciteren. Het gemeenteh/k beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieuitkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken. Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 CL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer gemeente amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22