FEBRUARI-VERRASSING: GRATIS EXTRA BIJLAGE KLEINE KNIPPL IN DE GROTE KNIP. LENTE 80 KIËS NU UIT126 MO FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 30 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET "TOEN kunnen van maandag tol en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dil alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Nooit kan 't geloof teveel verwachten, des Hetlands woorden ztjn gewis. 't Faalt aardse vrienden vaak aan krachten, maar nooit een vnend als Jezus is. Op Zijn tijd heeft God voor ons nog onver wacht tot Zich genomen mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en fijne opa Leendert Jacobus Goedhart op de leeftijd van 73 jaar. Rotterdam: N. B. Goedhart-van Ginkel Waddinxveen: Ria en Kees Edward Esther Peter Capelle aan den IJssel: Martin en Gré Martin Louis Léon 29 januari 1980. Kleiweg 72. 3051 GV Rotterdam. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 1 februari a.s. in de Gereformeerde ..Nassau- kerk". Kleiweg 64. Rotterdam, om 13.45 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerk hoflaan te Rotterdam om pl.m. 14.40 uur. Heden overleed onze lieve broer, zwager en oom Leendert Jacobus Goedhart op 73 jarige leeftijd Uit aller naam: Rotterdam: J. E. Mosselman-Goedhart „Dan ga ik op tot Gods altaren" Psalm 43:4 Met groot verdriet moeten wij u mededelen dat van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en liefhebbende opa Gijsbertus Johannes de Bruijn echtgenoot van Jacoba van der Windt op de leeftijd van 72 jaar Schipluiden: J. de Bruijr van der Windt Schipluiden: Jan en Jannie de Bruijn Bert, Johan en Marjan Delfgaauw: Miep en Arie Gravesteijn Jacqueline, Manska en Irene Schipluiden. 28 januari 1980 Korpcrshoek 33 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethelziekenhuis. Reinier de Graaf- weg 3 Delft, bezoek woensdagmiddag van 2- 2.30 uur De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. J. Renkema. zal worden gehouden donderdag 31 januari om 2.00 uur in.de Gereformeerde kerk, Dr J de Koninglaan. Schipluiden, waafna tfe begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „de Boeg". „Dan ga ik op tot Gods altaren" Tot onze grote droefheid nam God tot Zich onze geliefde zwager en oom Gijsbertus Johannus de Bruyn echtgenote van Jacoba van der Windt, in de leeftijd van 72 jaar Schipluiden. 28 januari 1980 Familie van der Windt Korpershoek 23 „Ik weet aan Wie ik mij vertrouw" Heden nam God tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en opa Roelof Vos eerder echtgenoot van Femmigje Flokstra op de leeftijd van 74 jaar Hoogeveen A. Vos-van Konijnenburg Drachten. R Vos J Vos-van den Berg Rolf. Annewieke. Marco Hoogeveen J G. Voerman-Vos H. Voerman Jan en Ina Monster K. D R Wolthuis-Vos L A J Wolthuis Femmy. Jan Andries Hoogeveen: C Vo« G Vos-Kamping Roelof. Wubbieke, Femmie, Dirk 1980 Hoogeveen. 29 januari Bilderdijklaan 32 7901 JG Hoogeveen De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 2 februari a.s. om 11.00 uur vanuit de Hoofd- straatkerk. Hoofdstraat 97. in Hoogeveen Gelegenheid tot condoleantie van 10 00-10 30 uur Aanvang van de dienst van Woord en Gebed 10.30 uur Geen bloemen Thuis liever geen bezoek Hiermee vervullen wij de droeve plicht u ken nis te geven van het overlijden van onze collega Jan van Dijk Hoofdaccountant bij de Rijksaccountantsdienst op de leeftijd van 57 jaar. Hij was een fijne collega: wij zullen hem niet licht vergeten. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen die hem, evenals wij, node zullen missen. Collega's Rijksaccountantsdienst Rotterdam, le bureau. In vast vertrouwen op zijn Heer ging zondag avond van ons heen mijn innig geliefde zorgza me man, onze zeer geliefde zorgzame vader en opa Evert Blok op de leeftijd van 76 jaar. C. N. W. Blok-van Brakel I. Kamer-Blok ds A. Kamer Selma H. Blok H. A. Blok-Stam Katja, Evert, Aline A-L. van Sinttruyen-Blok H. van Sinttruyen Robert-Henk Rotterdam. 27 januari 1980 Prinses Julianalaan 57a. Geen bloemen Geen toespraken. Condoleancebezoek aan het woonhuis donder dag van 19 tot 20.30 uur. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats „Crooswijk" zal plaatshebben vrijdag 1 februari na aankomst in de kapel om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel na afloop van de begrafenis. „In het huis mijns Vaders zijn vele ivoninpen". (Joh. 14:2) Na een geduldig gedragen lijden nam de Here tot Zich mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Lemina Douwina Huisman echtgenote van Jan Vriend In de ouderdom van 71 jaar. Andijk: J. Vriend A. Bloemendaal-Vriend F. Vriend Linda en Frida N. Vriend T. W. Vriend-Tensen Ronald, Marco en Philip A. Y. Venema-Vriend Jac. Venema Erwin. Marnix en Ingrid Andijk, 29 januari 1980 Sorghvlietlaan 6 De overledene ligt opgebaard in het Uitvaart centrum. Ibislaan 3. Gelegenheid tot condoleren aldaar op donder dag 31 januari a s. van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 1 febru ari op de Oosterbegraafplaats te Andijk om 15.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst welke aanvangt om 14.00 uur. Ik heb de vaste prond gevonden. In die zekerheid is van ons heengegaan, na een 60-jarig huwelijk, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Annigje Donkervoort- van Haaster op de leeftijd van 85 jaar. Utrecht: J. Donkervoort E. Donkervoort G. C. Donkervoort-van Iperen IJsselstein: W. C. Donkervoort J. Donkervoort-van Veen Californié: J. Donkervoort A. Donkervoort-Roorda Utrecht: L. C. Lammers-Donkervoort J. R. Lammers Huizen: S. Damen-Donkervoort J. Damen Zutphen: A. Mackaaij-Donkervoort A. Mackaaij Californié: H. Roorda-Donkervoort B. Roorda Zeist: W. L. C. Zuidema-Donkervoort J. Zuidema Den Dolder: D. Donkervoort klein- en achter-kleinkinderen Utrecht. 29 januari 1980. ..Warande". Neckardreef 10. Geen bloemen - Geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Tamarinde" Neckardreef 6. Condolean cebezoek donderdag van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 1 februari om 11.30 uur op de begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef. Voorafgaande zal er een dienst worden gehouden in „Tamarin de". welke aanvangt om 10.30 uur. Op Zijn tijd heeft de Here uit onze familiekring weggenomen onze zwager en oom Sijtze Martini Geliefde echtgenoot van Sijke v d. Meer Psalm 27 7 (berijmd) Uit aller naam: Buitenpost D Oostra-v d. Meer Zeist. 28 januari 1980 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een kortstondige ziekte is van ons heenge gaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus. schoonzus en tante Else Horvers-Heinemann weduwe van Ernst Horvers Zij werd voorzien van het heilig sacrament der zieken. Mia en Bela Bela Mark en verdere familie Amsterdam. 28 januari 1980 Waalstraat 74 huis Correspondentieadres: Mrs M. F. C. Palfavi-Horvers 40383 Imperiopl. Fremont California 94538 U.S.A. De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedra gen donderdag 31 januari te 11.45 uur in de parochiekerk van Sint Thomas van Aquino. Rijnstraat 93; daarna de begrafenis in het familiegraf te 13 uur op het r.k. kerkhof Bui- tenveldert, Amstelveenseweg 351. Bedroefd, maar met vrede in het hart, berich ten wij u. dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Jan Kornelis Elbertus Dwarshuis weduwnaar van Grietje Reijmerink oud-directeur G. G. G. D. te Voorburg op de leeftijd van 83 jaar. Apeldoorn: P. Dwarshuis A. M. Dwarshuis-van Driel Oud-Loosdrecht: J. F. Dwarshuis Heemstede: M. H. van Veen-Dwarshuis J. D. van Veen Leidschendam: J K. E. Dwarshuis H. M. C. Dwarshuis-van de Beek Kleinkinderen. Haarlem, 28 januari 1980 Correspondentie-adres: Heemsteedse Dreef 223, 2101 KG Heemstede De overledene is opgebaard in het mortuarium van verpleeghuis „Zuiderhout", Beelslaan 9 te Haarlem, alwaar geen bezoek. De gedachtenisdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 februari om 11.00 uur in de Neder lands Hervormde kerk te Oud-Loosdrecht. waarna de bijzetting zal plaatsvinden in het familiegraf aldaar. Na afloop gelegenheid tot condoleren in de kerk. Ik weet het niet, ik zal het nooit begrijpen, waarom een mensenleven wordt bekort Waarom de ene bloem tot vrucht mag rijpen, de andere reeds in de knop verdort Eens zullen wij misschien dit gaan begrijpen, waarom een mensenleven wordt bekort. Waarom een knop soms snel tot vrucht mag rijpen. zodat hij nooit verwelkt meer, nocht verdort God nam tot Zich zijn kind. onze onvergetelij ke dochter en zusje, ons kleinkind Karin Schouten op de leeftijd van bijna 13 jaar. Niek en Teuny Schouten van Tilborg Ries opa en oma van Tilborg 4281 NM Andel. 28 januari 1980 Hoofdgraaf 3 Een dienst van woord en gebed zal donderdag 31 januari om 14 uur gehouden worden in de Gereformeerde kerk waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren thuis en na afloop van de begrafenis in „de Schutskooi". Rust nu maar uit je taak is afgekomen; Heden heeft God de kroon op 't werk gezet datje eenmaal in Zijn kracht hebt ondernomen. De zin was af. God heeft een punt gezet. Maar 't valt ons moeilijk om de zin te vatten van 't zwijgen van je laatste harteklop. Misschien alleen maar dit: de afgematten en moeden varen als met arendsvleuglen op. Jesaja 4031 Met diepe droefheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van Karin Schouten Zij was leerlinge van onze brugklas. Bestuur, personeel en leerlingen van de Christelijks Scholengemeenschap „De Wegwijzer", Slceuwijk. Sleeuwijk, 28 januari 1980. DANKBETUIGING Wegens overweldigende belangstelling. Willen wij langs deze weg allen heel hartelijk bedanken, die in welke vorm dan ook hun medeleven hebben betuigd, na het overlijden van mijn geliefde echtgenoot, va der, grootvader en vriend. Oudlandstraat 39 Lage Zwaluwe Willem Ros Mevr. M. B. Ros-Heij en kinderen „Ik ben de opstanding en het ven; die in Mij gelooft zal lev alware hij ook gestorven Joh. 11:25 Na een liefdevolle verzorging in het bejaard* centrum „Nebo" is in haar Here en Heila ontslapen onze lieve moeder, groot- en ov grootmoeder Areke van Buuren Sinds 23 maart 1959 weduwe van J. H Veen, op de leeftijd van 94 jaar. Sinsans (Frankrijk) H. van der Veen A. A. N. L. van der Veen- Redeker Bisd Barneveld: A. Broekhuis-van der Veen R. Broekhuis Gorssel: C. H. van der Veen M. A. van der Veen-Gons Barneveld: J. F. L. van der Woerd van der Vei G. van der Woerd G. w. zn. Ede: J. H. van der Veen E. A. van der Veen-Kuipers klein- en achterkleinkinderen Barneveld. 28 januari 1980 Bej. centrum „Nebo". Johan de Wittlaan 12. Corr.adres: Mettenbrincklaan 12 3771 HX Barneveld De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag februari om 11 uur op de algemene begraaf plaats te Barneveld. Vooraf wordt in de auli van de begraafplaats een rouwdienst gehou den, welke aanvangt om 10.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in genoemde aula. Geen bloemen. mm n< In plaats van kaarten Voor de vele hartelijke blijken van medeleven ons betoond na het plotse ling overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Eitje Assies zeggen wij allen oprecht dank. A. Booij-Assies R. Booij Remmelt Zevenhuizen (Gr.), januari 1980 KENNISGEVING De Eerste kamer voor ge- schillenbehandeling uit ge deputeerde staten van Utrecht maakt bekend dat zij op woensdag, 12 maart 1980, ten provinciehuize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergadering zal behandelen beroepen op grond van artikel 41 van de Algemene bijstandswet van ingezetenen der navolgende gemeenten: 9.00 uur. 9.10 uur en 9.20 uur Utrecht; 9.30 uur Zeist; 9.40 uur Mijdrecht; 10.00 uur Soest: 10.10 uur Loosdrecht; 10.20 uur Leusden; 10.30 uur Maars- sen; 10.40 uur Maartensdijk 10.50 uur Eemnes. OPENBARE KENNISGEVING De waarnemend commis saris der Koningin in de pro vincie Utrecht maakt bekend, dat provinciale staten van Utrecht in vergadering bijeen zullen komen op woensdag 13 februari 1980, aanvang 14.00 uur en eventueel don derdag 14 februari 1980. aan vang 20.00 uur in de staten zaal van het Provinciehuis, Achter St. Pieter 20 te Utrecht. De wnd. commissaris der Koningin voornoemd, ir. F.N. Sikkes. Gauw moe de laatste tijd? Te weinig i|zer misschien? Uzou de enige met zi|n. 't Komt vooral voor bij mensen dieveelenergie gebruiken Ze vergen alles van zichzelf, maar vergeten om de accu op te laden Geen wonder dat ze zich slap voelen Weet u wat helpt7 Elke dag een glas Pleegzuster Bloedwi|n: r__ een biizondere j wi|n dieiizeren Wr ook de andere mineralen bevat die een mens i nodig heeft. Waag er eens na3r bi| uw y drogist of apotheker geregistreerd I ..-.I Pleegzuster L Bioedwur J voor nieuwe energie KIJK VANDAAG NED. 2 - 19.25 u. KENMERK en steun de PORTUGESE LANDHERVORMING postgiro 2465235 t.n.v. TULIPA VERMELHA A dam, ovv „steun landhervorming" ig m pge edi- 't Kan een stuk gezelliger worden in de maand februari als u Knip in huis haalt. Want daarin zit een gratis bijlage van maar liefst 17 pagina's Kleine Knippie. En omdat alle modellen in drie maten op de raderbladen staan, kunt u kiezen uit 76 rader modellen. Van blazers en bermuda's, tot jacks en jassen, nieuwe T-shirtmode, 'n uitgebreide babvgarderobe en nog veel meer leuke zomerkleren. Wedden dat daar iets leuks voor uw kinderen bij zit? enl£ and Pi A» tie zei Pr de na Sa wi ve to

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8