TROUW 1. BOOTREIS 1980 11-27 aprii K 1 z ES DAGEN EGYPTE EN ISRAEL Olympia, Kreta en Athene. Lr .IV Hier ziet u, hoe het zal worden: NADERE GEGEVENS AANMELDINGSFORMULIER TROUW/VOORJAARSBOOTREIS 1980 aanmeldingen EXCURSIES EXTRA: PER VLIEGTUIG NAAR VENETIË ANNULERINGSVERZEKERING UW VAREND VERBLIJF: DE „LA PERLA" Reissom INENTINGEN/ PASPOORT BETALINGEN VERANT WOORDELIJKHEID ran ,7 Met veel genoegen kunnen wij u aankondigen dat in 1980 voor het veertiende jaar een TROUW- bootreis zal worden gehouden. Ook nu weer zal het accent van het programma liggen op de landen rond de oostelijke Middellandse Zee: Egypte, Israël en Griekenland. Niet minder dan zes dagen zullen worden besteed aan excursies in Egypte en Israël. Daarnaast drie centra van Griekse geschiedenis en cultuur: Olympia, Kreta en Athene. Zoals dat een traditie geworden is zal het excursieprogramma begeleid worden door oriënterende lezingen en films aan boord van ons schip, de LA PERLA. Er zal weer gereisd worden in vaste groepen, waarbij elke groep zijn eigen reisleidster of reisleider zal hebben. Aan de reis en het programma wordt weer de uiterste zorg besteed. Gedurende de hele reis zal de LA PERLA uw drijvend hotel zijn: geen koffers pakken, maar iedere avond weer thuis in uw eigen hut. 11 april vertrek per speciale TROUW/trein uit Arnhem 12 april aankomst te Venetië, in scheping op de LA PERLA, ver trek uit Venetië 13 april op zee: kerkdienst: oriënta tieprogramma ter voorbereiding op de excursies: groepsbijeen komsten 14 april aankomst te Katakolon: ex cursie naar Olympia 15 april op gramma zee; oriëntatiepro- 16 april aankomst te Alexandrië, dagexcursie naar Cairo, terug keer aan boord in de loop van de avond. 17 april Alexandrië. excursie met bezoek aan de stad en omgeving; vertrek in de loop van de middag naar Ashdod. 18 april Aankomst te Ashdod; tocht door de Negevwoestijn 19 april Ashdod: volle dagexcursie naar Jerusalem; vertrek per boot uit Ashdod in de loop van de avond 20 april aankomst te Haifa, excursie naar Nazareth, Caesarea en Megiddo 21 april Excursie door Noord-Gali- lea met bezoek aan Tiberias, Ka- pemaum; vertrek uit Haifa 22 april op zee; groepsbijeenkom sten, oriënteringsprogramma 23 april Kreta, aankomst te Hera- klion. Excursie over het eiland met bezoeken aan Gournia. Ayia Triada en Phaistos; vertrek tegen de avond 24 april Athene: aankomst te Pi raeus en gelegenheid tot winke len of bezoek aan Athene (Acro polis enz.) Vertrek uit Piraeus in het begin van de middag, vaart door het kanaal van Korinthe 25 april op zee, groepsbijeenkom sten; oriëntatieprogramma 26 april aankomst te Venetië in de morgen; aansluitend vertrek per speciale TROUW/trein van Vene tië naar Arnhem 27 april aankomst te Arnhem; einde van de reis. Gedetailleerde gegevens over reisver zekering, zakgeld, excursies, couchette, trein, etc.. worden tijdig aan de deelne mers toegezonden. (a.u.b. met biokletters invullen) ^Naam. Man/Vrouw, leeftijd:- Postcode: Woonplaats: en medereizende echtgenote/vnend/vnendin Woonplaats: meldt/melden zich aan voor de TROUW /Voorjaarsbootreis 1980 Gewenste accommodatie: O persoonsbinnenhutgeen toeslag O 3 persoonsbinnenhutgeen toeslag O 3 persoonsbuitenhuttoeslag 400,p.p. O 2 persoonsbinnenhuttoeslag 400.— p.p. O 2 persoonsbuitenhuttoeslag 600.—p.p. (1-persoonshutten zijn niet beschikbaar) Wenst u een annuleringsverzekering 50.—)? Antwoord: Wenst u per vliegtuig naar Venetië te reizen 250,—)? Antwoord: Ik/wij willen graag samenreizen met. Een eerste betaling van 300.— p p. vermeerderd met de premie van de annulenngsverzekenng 50.— pp) stort ik na ontvangst van bericht van inschnjving direct op girorekening 46 45 96 ten name van het Instituut voor Internationale Excursies te Bergen (NH) Ik verklaar hierbij tevens aan de in dit programma vermelde verplichtingen te zullen voldoen. Datum Handtekening Handtekening event. 2e persoon (Als bnef verzenden naar het Instituut voor Internationale Excursies. Postbus 54. 1860 AB Bergen-NH). Voor aanmeldingert verzoeken wij u uit sluitend gebruik te maken van het hierbl| afgedrukte formulier. Vult u het a.u.b. duidelijk met biokletters in? Inschrijving geschiedt in volgorde van binnenkomst. Alleen schriftelijke aan meldingen worden in behandeling geno men Voor aanmelding van medereizende echtgenote, vriend of vriendin is een aparte ruimte gereserveerd. Indien het aanmeldingsformulier voor twee perso nen van toepassing is. dienen belden het ook te ondertekenen. Dames er heren die zich aanmelden zonder mede reiziger/ster zullen worden onderge bracht in respectievelijk dames- en he renhutten. Alle deelnemers ontvangen persoonlijk bericht van inschrijving. Is de reis volte- kend, dan ontvangt men ook daarvan schriftelijk bericht. In een dergelijk geval wordt u desgewenst op een wachtlijst geplaatst. In de aanloophavens worden de volgende excursies georgani seerd: Griekenland-Katakolon: dagex cursie naar Olympia. bakermat van de Olympische Spelen. kosten: 50,- Egypte-Caïro: dagtocht vanuit Alexandrië door de Nijldelta naar Caïro met bezoeken aan het Egyptisch Museum en de be roemde Mohammed Ali Moskee. In de middag wordt een bezoek gebracht aan de piramides van Gizeh en de nabijgelegen sfinx. Terugtocht via de woestijnroute. kosten: 80,- Egypta-Alexandrië: ochtendex cursie met bezoek aan het mu seum. rondrit door Alexandrië en omgeving. kosten: 25,- Isrsël-Ashdod: tocht per touring car door het westelijk deel van de Negevwoestijn. Bezoeken aan Ashkelon. Beer Sheva en Re- chovot. kosten: f 60,- Israël-Jerusalem: vanuit Ashdod een dagtocht naar Jerusalem met bezoeken aan o.a. het tempel plein, de klaagmuur, de via dolo rosa en opstandingskerk. kosten: 70,- Israël-Halfa: dagtocht vanuit Hai fa naar de vlakte van Sharon (Caesarea); de vallei in Jizreel (Megiddo) en west-Galilea (Naza reth). kosten: 50,- laraël-noord Galllea: pér touring car vanuit Haifa naar het meer van Genesareth (Kapernaum, Berg der Zaligsprekingen en Tabgha). Op de terugweg een bëzoek aan Acco. kosten: 50, Grfekenland-Kreta: vanuit Hera- klion een dagexcursie over het eiland Kreta met bezoeken aan Goumia, Ayia Triada en Phaistos. kosten: 50,- Griekenland-Athene: deze laatste aanloophaven van de LA PERLA kan gebruikt worden voor het doen van inkopen in Piraeus of Athene. Bij voldoende belangstel ling kan ook een excursie naar de Acropolis worden georganiseerd, waarvoor aan boord geboekt kan worden. De totaalprijs van de acht excur sies bedraagt 435,-. Wie op alle excursies intekent betaalt 400,- In alle excursies is de lunch (aan boord, onderweg of als lunchpak ket) inbegrepen. Alle excursies worden begeleid door Nederlandse reisleiders, eventueel geassisteerd door plaatselijke gidsen. Evenals dat bij vorige TROUW/ Bootreizen het geval is geweest, bestaat ook nu de mogelijkheid per vliegtuig naar Venetië te rei zen in plaats van per trein. Deelnemers die zich hiervoor aanmelden, zullen in de loop van de ochtend van 12 april van Schiphol vertrekken en zich rond de middag voegen bij de deelne mers die inmiddels per trein zijn aangekomen, waarna de insche ping volgt op het m.s. LA PERLA. De terugreis vindt plaats op 26 april. Voor deze mogelijkheid is een extra toeslag verschuldigd van 250,- p.p. Deelnemers die hiervan gebruik willen maken, kunnen dit kenbaar maken door middel van het hierbij afgedrukte aanmeldingsformulier. Alle deelnemer» worden geacht over een goede gezondheid te beschikken en tegen de inspanningen van aan dergelijke reis bestand te zijn. Niettemin bestaat de mogelijkheid dat men van deelname aan de reis moet afzien door plotselinge ziekte of anders zins. Men kan zich tegen de financiële risico's van een plotselinge annulering verzekeren door middel van een annule ringsverzekering. De premie van een dergelijke verzekering bedraagt voor de TROUW/Voorjaarsbootreis 1980 50.- p.p., te voldoen samen met de eerste betaling van de reissom, onmiddellijk na ontvangst van de bevestiging van de inschrijving Deze annuleringsverzeke ring dekt alle kosten voorzover deze het gevolg zijn van overmacht. Daaronder valt overlijden of ernstige ziekte, respec tievelijk ernstig ongevallenletsel van ver- Het onder Cypriotische vlag va rende schip „LA PERLA" werd 2 jaar geleden gerenoveerd en vol doet geheel aan de eisen die men aan een modern cruiseschip kan stellen. Het merendeel van de accommo datie op de LA PERLA bestaat uit 2-persoons-hutten, waarvan de bedden naast elkaar staan. Daar naast zijn er een aantal 3- en 4- persoonshutten beschikbaar. Alle hutten zijn (evenals het gehele schip) airconditioned en beschik ken over een eigen badkamer met douche en toilet. In het kort nog wat andere gege vens over het m.s. LA PERLA: het schip meet 12.000 ton, is 145 meter lang en telt 7 dekken waar op zich diverse ruime lounges be vinden, een riante eetzaal, enkele bars, een zwembad en zonne dekken. Wat dit laatste betreft: op deze beschutte ruimtes bevinden zich een groot aantal dekstoelen, die gratis ter beschikking van de pas sagiers staan. Verder bevindt zich aan boord een taxfree-shop voor uw belasting vrije inkopen en een kapsalon voor dames en heren. Het m.s. LA PERLA is een een- klassig schip, dat wil zeggen dat het gehele schip toegankelijk is voor alle deelnemers en dat de verzorging aan boord voor ieder een gelijk is. De inrichting van het schip is prak tisch, zodat u snel de weg zult kunnen vinden op de LA PERLA. zekerde of diens naaste al of niet mede reizende familieleden in de eerste en tweede graad. Het sluiten van een der gelijke verzekering wordt dringend aan bevolen. Indien men niet over een annulerings verzekering beschikt zijn bij een plotse linge annulering per persoon de volgen de bedragen verschuldigd: bij annulering tot 3 maanden voor vertrek 50,-; bij annulering tussen 3 maanden en 1 maand voor vertrek 10% van de reissom; bij annulering tussen 1 maand en 1 v/eek voor vertrek 50% van de reissom; bij annulering binnen 1 week voor vertrek 75% van de reissom; bij annulering op de dag van vertrek 100% van de reissom. Ondanks het feit dat prijsstijgingen over al aan de orde van de dag zijn, kan deze reis worden aangeboden voor een basisprijs van 1.890,— p.p. In dat bedrag zijn: Treinreis Arnhem - Venetië v.v. per speciale TROUW/trein: inbegrepen Bootreis vanuit Venetië met volledige verzorging aan boord, (met uitzonde ring van de fooi aan de bemanning): inbegrepen Alle maaltijden (ook in de trein): inbegrepen Accommodatie aan boord in een 3- of 4-persoonshut met douche en toi let: inbegrepen Deelname aan programma aan boord:inbegrepen Uitvoerige routebeschrijving en ver dere documentatie: inbegrepen Havengelden: inbegrepen Voor accommodatie in een 3-persoons buitenhut en een 2-persoons binnenhut wordt een toeslag van 400,— p.p. berekend. Voor een 2-persoons buiten hut wordt een toeslag van 600,— p.p. in rekening gebracht. Toewijzing van de hutten geschiedt in volgorde van binnenkomst van de aan meldingen. De verzorging aan boord van de LA PERLA is voor iedereen gelijk. Wij attenderen u erop dat de basisprijs van 1.890,gehandhaafd blijft tot 20 fe bruari 1980. Daarna wordt de reissom met 100,verhoogd. Voor deze reis dient u te beschikken over een paspoort dat tot na de reis geldig dient te zijn. Inentingen zijn voor deze reis niet nodig. De reissom wordt in 2 termijnen voldaan. Na ontvangst van ons bericht van in schrijving betaalt men een eerste termijn van 300,— p.p. vermeerderd met de premie van de annuleringsverzekering ad 50,— p.p. Per 1 maart 1980 dient het restant van de reissom te zijn voldaan. Alle bedragen gelieve men te storten op girorekening 46 45 96 ten name van het Instituut voor Internationale Excursies te Bergen (NH), met duidelijke vermelding van reis- en deelnemersnummer. De verantwoordelijkheid voor de uitvoe ring van de reis berust ook nu weer bij het Instituut voor Internationale Excur sies te Bergen (NH). Eventuele korres- pondentie dient men ook rechtstreeks aan dit adres te richten. Dringend wordt de deelnemers verzocht de korrespon- dentie tot het uiterste te beperken. De deelnemers ontvangen over de reis en aHe bijbehorende zaken tijdig bericht. Wijzigingen moet het Insituut zich te allen tijde voorbehouden. Tussen nu en 12 april 1980 optredende verhogingen van prijzen voor brandstof en andere diensten zullen uiteraard aan de deelnemers moeten worden doorbe rekend. n ee >LO •mp ndp len ers ten we; krigei i het St m irstel Irstel kt), di Istam krom die de ti In e jten boyi I stai bal v ps Ol Idigd ken. er ld bC is EN Voor snelle beslissers! TROUW/ISRAËL VLIEGREIS 1980 27 februari - 11 maart 1980 reissom: 1990, Voor deze geheel verzorgde 14-daagse rondreis door Israël zijn enkele plaatsen beschikbaar gekomen, waarvoor wij u nog kunnen inschrijven. Uitvoerige inlichtingen zenden wij u op aanvraag graag toe. Telefoon 02208-2600. x*.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 44