OPZOEK NAARrï PERSONEEL? - DE KRANT KOM OVERAL FAMILIEBERICHTEN Ci Th. W. Verwoerd Denk eerst na voordat u een huisdier nee% ZATERDAG 26 JANUARI 1980 TROUW/KWARTET - RD/ kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Lieve opa en oma Van Gulik hartelijk gefeliciteerd met jullie 30-jarig huwelijk Kinderen en kleinkinderen Zutphen. 26 januari 1980. Op 30 januari D.V. hopen onze ouders en grootou ders A. J. van Vliet H. van Vliet-Rademaker 50 jaar getrouwd te zijn. Gelegenheid tot feliciteren van 16.30-18.00 uur in gebouw „Rehoboth", Kerkstraat 12. Bep en Arie Arjo Marco Rondehoep O. 12 1191 KB Ouderkerk a d. Amstel Omzien in verwondering Gods goedheid is te groot voor het geluk alleen Zij gaat in alle nood door heel het leven heen. 5 februari 25 jaar getrouwd 13 februari 25 jaar pastoriebewoners Arend ter Hoeve Co ter Hoeve-van der Helm Dr Lelylaan 67, 1276 GE Huizen. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 9 februari van 15-17.30 uur in het Kerkelijk Centrum Akkerweg (nabij de Bun) Huizen. 11 februari 1908 24 januari 1 Plotseling stierf mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Jannetje ter Haar-Beukers Maar nu zal ik ten volle kennen, zoals ik zelf gekend ben. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde Deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Cor. 13:12b. 13 Amsterdam J. ter Haar Rijswijk, G. van der Meulen-ter Haar J. D. B. van der Meulen Emma, Annet, Kees. Jan. Barend, Wybrand Den Haag. B. ter Haar D. C. ter Haar-Besse Marjolein. Jeroen. Joost Oosterhout (N.B.) J. ter Haar T Y. ter Haar Klein Jan. Ernst. Ruth Emmeloord. R ter Haar J. ter Haar-Hartkamp Harjan. Steven Sao Paulo (Brasilie), H. ter Haar Amsterdam G. ter Haar D. M. Castelijn Amsterdam. H. ter Haar 24 januari 1980 Plcjadenplein 25 1033 VK Amsterdam De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 30 januari om 14 uur op de Algemene Begraaf plaats te Bunschoten. Vooraf zal om 13.30 uur een dienst worden gehouden in het rouwcentruin van de Monu- tastichting ann de Bikkersweg 1 te Bun schoten Er zal gelegenheid zijn tot condoleren op maandag 28 januari in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging PCB u.a Vondelstraat 101 te Amster dam. van 20-20 30 uur en na de begrafenis in het rouwcentrum van de Monutastichting. God heeft tot Zich genomen onze vader, groot vader en broer Johannes Wiersma weduwnaar van Booike Wiennga op de leeftijd van 79 jaar. D. J Wiersma C Wiersma-van de Ree Tjarda en Bert Hel ga en Jeroen J P Wiersma D J Wiersma-Vredeveld Booike Doricn A H Wiersma K. Wiersma Amsterdam. 25 januari 1980 Stadionweg 330 huis Correspondentie-adres: Stichtstraat 59 1079 RC Amsterdam De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 29 januari om 11 30 uur in het crematorium West- gaarde. Ookmeerweg 275. einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Na de crematie gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duis ternis. ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mtj, uw stok en uw staf. die vertroosten mij Psalm 23 4 Na een langdurig en smartelijk, doch moedig gedragen lijden nam heden de Heer tot Zich ons allerlieve, trouwe, zorgzame Anneke Anna Maria Pos geboren 26 april 1929 echtgenote van Willem Frederik van Putten Gorinchem: W. F. van Putten Zeist: L. A. Poe Dalfscn: H. J Pos H J Pos-Wessel Carola Jan-Gerard Esther Poortugaal: L. van Putten-Ketting Tauschendorf (BRD): R. J. van Putten M. van Putten-Luther Raoul Dordrecht: Mario van Overveld Marjan van Overveld-van Putten. Marijn Mattijs Utrecht: Annemarie van Putten De Bilt P. G Haak A. H. Haak-van Putten And ré Cara 4205 AL Gorinchem, 23 januari 1980 Dckter Zwaanstraat 13 Onze dierbare overledene is opgebaard in de aula van het Streekziekenhuis „Prinses Bea trix" aan de Banneweg 57 te Gorinchem (in gang Parkweg.) Zij die afscheid van haar willen nemen, heb ben daartoe de gelegenheid op maandag 28 januari van 11.30 tot 12.00 uur. In een Dienst van Woord en Gebed zullen wij haar samen gedenken. Deze Dienst zal D.V worden gehouden op maandag 28 januari om 12.30 uur onder leiding van de Weleerwaarde Heer Ds. R. J. Wasterval in de Exoduskerk aan de Mollenburgseweg 15 te Gorinchem. Organist: Jan Bonefaas. Na de dienst is er in een zaal van de Exodus kerk gelegenheid de familie te condoleren. De verassing vindt in besloten familiekring plaats. Op wens van de overledene verzoeken wij u geen bloemen te zenden, maar in plaats daarvan een bedrag te storten op gironummer 584284 van de Stichting „Dr. Daniël den Hoed kliniek" te Rotterdam onder vermelding van „Anneke Pos". Na een kortstondige ziekte heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve moeder en oma Gré van der Zee-Ausma op de leeftijd van 78 jaar, sinds 28 april 1968 weduwe van Sjoerd van der Zee. Groningen. 24 januari 1980. Westersingel 65. S. H. van der Zee C. J. van der Zee-Flikweert. Delfzijl: J. E. van der Zee-Boersma klein- en achterkleinkinderen. Een rouwdienst zal worden gehouden op maandag 28 januari a.s. om 12.00 uur in de aula op de begraafplaats „Selwerderhof" waarna aldaar de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de koffiekamer op de begraaf plaats. Na een korte ziekte is in vrede van ons heenge gaan de heer Hendrik Rietveld in de ouderdom van 84 jaar Zijn huisadres was Nieuwstraat 119 te Boskoop. Corr.adres: Barendstraat 2, Boskoop Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de teraardebestelling in stilte plaats gehad. Heden overleed geheel onverwacht onze lieve man. vader en grootvader Hendrik Christoffel Weiland oud rector van het Christelijk gymnasium in de ouderdom van 78 jaar. Utrecht: A. J. Weiland-Brouwer Hilmarton (Eng Marian en Gordon Annemieke en Peter Driebergen: Karei en Ans en kleinkinderen Utrecht. 24 januari 1980 Nachtegaalstraat 92 bis a. Liever geen toespraken. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 29 ja nuari a.s. om 12.00 uur op de begraafplaats ..Den Rust" aan de Frans Halslaan te Bilt- hoven. „Uw goedertierenheid, Here, zij over ons. gelijk wij op U hopen" Ps. 33 22 Het heeft God behaagd na een langdurige ziekte tot Zich te nemen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Keimpe Postma in de leeftijd van 70 jaar. Rheden: B. Postma-Gerritsen Velp: J. Postma H. Postma-Wijlhuizen Ingrid Ruud 's-Gravenhage: G. van Krimpen-Postma A. C. R. van Krimpen Edwin Martin Nico Rheden: B. H. Postma W. C. Postma-Lovink Marco Maaike Michel Rheden, 23 januari 1980 Merelstraat 16 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het mortuarium van „Het Ziekenhuis" te Velp. Bezoekuur van 19.00-19.30 uur, ingang Broekstraat. Maandag 28 januari a.s. wordt om 13.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gereformeerde Kerk. Arnhemsestraatweg te Rheden, waarna de teraardebestelling om ca. 13.45 uur plaatsvindt op „Heiderust" te Rheden. En nu. wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop. die is op U. Heden nam de Heere tot Zich na een geduldig gedragen ziekbed onze lieve man, vader en grootvader Cornelis Gerrit van den Berg echtgenoot van Seijtje Aartsen op de leeftijd van 75 jaar. Bergambacht: S. van den Berg-Aartsen Amersfoort. G. A. Teeuwen-van den Berg T. Teeuwen Els en Jaap Seija-Gerie-Berto Schoonhoven: C. G. van den Berg A. W. van den Berg-Markus Cor-Anne-Sija Bergambacht: A. C. Koudstaal-van den Berg E. C. Koudstaal Anneke-Els-Arjan Houten: S. van den Berg Bergambacht, 25 januari 1980 Pleinstraat 6. Gelegenheid tot condoleren maandag 28 janu ari 's avonds van 7.30 tot 8.30 uur in het rouwcentrum Schoolstraat 24a te Bergam bacht. Dé begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dins dag 29 januari tussen 12.00 en 1.00 uur op de algemene begraafplaats. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in „De Schakel" welke zal aanvangen om 11.15 uur. Lead me Lord" Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van ons koorlid Jan van Egmond Moge de Here zijn vrouw, kinderen en verdere familie de kracht geven om dit verlies te dragen. Bestuur en leuen Rijnstreekkoor Katwijk Vader. Ik wil dat waar Ik ben ook die bij Mij zijn die Gij Mij gegeven hebt opdat zij mijn heerlijkheid mogen aan schouwen die Gij Mij gegeven hebt; want Gij hebt Mij liefgehad voor de grondlegging der wereld. Joh. 17:24 Na een gezegend leven is in Jezus ontslapen onze lieve vader, grootvader en overgroot vader Cornelis Mulder oud 95 jaar. Amersfoort J M Thomas-Mulder J. Thomas Den Haag. J Mulder G. F. Mulder-Aldershoff Haarlem: A. Mulder C. J. Mulder-Zwaan Amsterdam: D C Mulder C. Mulder-Parmentier Voorhout. H A. Mulder H. Mulder-Passchier kleinkinderen en achterkleinkin deren Amersfoort. 25 januari 1980 „De Amerhorst", Zandbergenlaan 44. Corr - adres: Traviatastraai 166. 2555 VK. Den Haag- Dinsdag 29 januari wordt om 10.15 uur een dienst gehouden in de kerkzaal van de Amer horst, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben om 11.30 uur op „Rusthof' aan de Dodenweg te Amersfoort. Bedroefd geven wij u kennis dat God, na een moedige gedragen lijden, tot Zich heeft geno men mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder Maaike Euser-Hardenbol in de ouderdom van 87 jaar. Rotterdam: L. Euser Rotterdam: W. Euser C. Euser-Saly Capelle aan den IJssel: J. M. Euser-Verbeek Rotterdam: A. G. Euser C. M. Euser-van der Sluis Hendrik Ido Ambacht: J. Verstraten-Euser I. Verstraten klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 24 januari 1980. Jaersveltstraat 60 a. Geen bloemen, aan het woonhuis liever geen bezoek Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 16.30 tot 17.00 uur in de rouwkamer van „De Elf Ranken", Aesopus- plaats 2, Rotterdam-Zuid. Er zal een rouwdienst worden gehouden dins dag 29 januari a.s. in de zaal van de „Bethel- kerk", Boergoensevliet 24. Rotterdam-Zuid, om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de hervormde begraafplaats „Char- lois", Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam- Zuid. om plm. 11.45 uur. In vol vertrouwen op het volbrachte werk van Christus ging van ons heen. mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgroot vader Klaas de Jonge weduwnaar van Marchien Ottens op de leeftijd van 84 jaar. Amsterdam. E. de Jonge-Kuiper Purmerend. J. K. de Jonge C. M. J. de Jonge-Burggraaf Oud Turnhout, R. de Jonge J. K. de Jonge-Meems Amstenrade. H. G. de Jonge Z. I. C. de Jonge-Geerdsema De Lier, T. van der Lugt A. K. van der Lugt-Hèermans Kleinkinderen en achterkleinkind Amsterdam, 25 januari 1980 Willem Beukelsstraat 22 huis. Liever thuis geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden woensdag 30 januari om 12 uur in de „Koningskerk", van 't Hofflaan 20 te Water graafsmeer, waarna tegen 13 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de „Koningskerk". Het bestuur van de Leidse Tandartsen Vereni ging heeft de droeve plicht kennis te geven van het overlijden van J. de Bruin Wij verliezen in hem een toegewijd collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. H. C. Teune. voorzitter F. van Hoeken, secretaris Heden nam de Heer tot Zich. voor ons gehe onverwacht, onze lieve zorgzame vader en oj Leonardus Janse weduwnaar van Elisabeth Hendrika de Jonj op de leeftijd van 66 jaar. Wijchen: Ria en Wim U( Marlies L, Christel f; Ede: III Leo en Else f Eline Mirjam Yong Mi Broek in Waterland: Rinse en Truus Imre Rotterdam: Tom 24 januari 1980 Rutger van Keulenstraat 21 3067 HS Rotterdam. GEEN BEZOEK GEEN BLOEMEN De rouwdienst zal worden geleid door de W# eerwaarde heer ds. W. Radstake in de Imrr nuelkerk. Berlagestraat 96, op maandag januari a.s. om 14.00 uur, waarna de bijzettiifj in het familiegraf zal plaatsvinden op de I graafplaats Oud-Kralingen", Kralingsew^ 334, circa 15.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condl leren in de kapel op de begraafplaats. Hoogkerk, januari 1 G. van der Velde-Bijstra Kinderen en kleinkinderen (da te U allen, hartelijk dank voor de vele blijkeH^ft medeleven en belangstelling na het overlijdeijOP mijn lieve man, onze lieve vader en opa Willem van der Velde b u fp« nad jezeti —hebt jovei de 3' bfveH pen lp ans penli t me I gaa titi-i n g tn mi McC bete ._ii Voor de treffende blijken van medeleven overlijden van onze lieve moeder Catharina Zwart-Zwart zeggen wij u langs deze ^eg hartelijk dank. Uit aller naam S. Zwart Jzn. Koog a/d Zaan iet ir ilo n Aan allen, die ons hun medeleven en belangstprga toonden tijdens de ziekte en na het overlijde^^ onze moeder, zuster, beppe en tante Tjiskje Visser-Kuipers betuigen wij langs deze weg onze hartelijke da Gorkum: fam. Visser Drachten: fam. Kuipers. Orthopaedische schoenen nu ook in Nieuwegein alle afspraken uitsluitend via de hoofdvestiging f doornlaan 3, Lopik, tel. 03475-1480.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10