t< Fi medewerk(st)er ncrv-reizen Staatsloterij 2e trekking FAMILIEBERICHTEN ook nerv ili WOENSDAG 23 JANUARI 1980 TROUWKWARTET I0ENS Kunnen /ar maandag tol en met vrijdag telefo msch var 9 00-19 30 jur opgegeven worden op nummer 020-913456 .)p zondagavond i <Jrt alteer mogelijk van 8 00 2000 uur Dag oma de Bruine Van harte gefeliciteerd met uw 65ste verjaardag Carla, Jeannette. Annemane. IJs brand. Carlies. Michiel, Gijs. Aart. Klaartje Evert, Arjen. Karin. Mark. Rutger en Karolien Lars. Pia en Annemije Melse geven met vreug de kennis van de geboorte van hun zoon en broertje Arne Hindrik Auke 19 januari 1980 Jan Bennmghstraat 56. Amstelveen. Lieve Heer. Gij zegt „kom" en ik kom, want mijn leven is onder de macht gesteld van de Heer die mijn dagen en nachten telt en de Heer zegt „kom" en ik kom. O mijn God, Gij zegt „ga" en ik ga, Gij zegt „ga" en ik ga, laat mij niet alleen, wees het woord in mijn vlees en de geest om mij heen, wees de adem waaruit ik ontsta. Want o Heer, ik zeg „kom" en Gij komt en uw bloed wordt wijn, en uw lichaam brood voor wie hongerig zijn en uw naam wordt een lied tn mijn mond Gezang 51 Op 21 januari overleed. 26 jaar oud, mijn lieve man en onze pappa Pieter Jacob van der Ende Wij zijn 9 jaar lang erg gelukkig geweest Lia van der Ende-de Langen Marianne Geke Putten. 21 januari 1980 Van Goltsteinstraat 18 De begrafenis vindt plaats op vrijdag 25 janua ri op de algemene begraafplaats „Olandhorst" Oostrand te Lelystad om 13.30 uur. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de aula aldaar om 13.00 uur Gelegenheid tot condoleren doorgaand aan huis of na afloop van de begrafenis in bovenge noemde aula Onverwacht is naar zijn Here gegaan, onze innig geliefde zoon, broer en zwager Pieter Jacob van der Ende Psalm 90:1 berijmd Lekkerkerk L. A. van der Ende G. van der Ende-Verhoog Teun en Heieen Berkenbosch Joke en Janny 21 januari 1980 Geheel onverwacht nam God tot Zich, onze lieve schoonzoon en zwager Pieter Jacob van der Ende. Hij zal altijd in gedachten bij ons zijn R. de Langen M. de Langen-Filippo Hans en Trudy Jonker Hoevelaken, 21 januari 1980 ,De Heer is mijn Herder" God nam geheel onverwacht tot Zich mijn innig geliefde man, onze broer, schoonzoon, zwager en oom Albert Aten echtgenoot van Willy Postema. in de leeftijd van 70 jaar. Hij heeft zijn lichaam aan de wetenschap ter beschikking gesteld. W H. Aten-Postema Noordwijk 18 januari 1980 Everwijnpark 9. Op 18 januari jl. heeft de Heer uit het gezel schap van zijn geliefde vrouw weggenomen onze dierbare oom. Albert Aten Zijn levenswijze zal altijd door zijn ijver en toewijding aan de Derde Wereld als kenmerk van de ware naastenliefde in onze herinnering voortleven Alle neven en nichten. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Tot onze droefheid is van ons heengegaan onze lieve dochter zusje en schoonzusje Bernadet Overtoom op de leeftijd van 31 jaar J. Overtoom M. M. Overtoom-Grollenberg Wim Luc en Kathrin Mare Zij is in alle suite op Zorgvlied begraven. Liever geen bezoek Amsterdam. 22 januari 1980 Zuidelijke Wandelweg 5 God nam tot Zich in Zijn heerlijkheid onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Dieuwertje Nieboer-van Zuilen Sinds 19 januari 1960 weduwe van Nicolaas Nieboer, op de leefüjd van 73 jaar Alblasserdam, N. Nieboer E. Nieboer-Wieringa Nordhorn (D) F. W. Baarlink-Nieboer H. Baarlink Amstelveen. E. Nieboer J. J. Nieboer-Smit Toronto (Canada) D. Vandenberg-Nieboer C. Vandenberg Amsterdam. E. Nieboer W. van Eed en Landsmeer. C. Nieboer M. Nieboer-Lindeboom Bussum, T W Nieboer E. J. Nieboer-Vogel en de kleinkinderen- Kampen. 20 januari 1980 Huize Myosotis. Burgwal 49 Correspondentieadres N. Nieboer Brederostraat 29 2951 TE Alblasserdam Onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder is opgebaard in de aula van het kerkelijk centrum „Open Hof', aan de Lelystraat 49 te Kampen. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 24 januari a.s. van 19.30 uur- 20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 25 januari a.s. op de algemene begraafplaats van Kampen te IJsselmuiden. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in het kerkelijk centrum „Open Hof". De dienst, die om 13.30 uur aanvangt, is voor een ieder toegankelijk. Vertrek vanaf het kerkelijk centrum „Open Hof om 14.00 uur. Onze lieve zuster, mevrouw D. Nieboer-van Zuilen werd maandag na veel ziekte in de ouderdom van 73 jaar door God thuisgehaald. Wij gedenken haar met weemoed en droefheid. Uit aller naam: M. J. van Zuilen IJsselkade 77, Kampen. Op haar 73ste verjaardag nam God tot Zich, voor ons volkomen onverwacht, onze lieve en zorgzame moeder en oma Geertje Dieuwertje Lambregtse weduwe van Charles Thomas de Koning H. I. Ambacht, Lenie en Piet Kors Roma, (Lesotho), Arie en Naomi de Koning Kleinzee (Zuid-Afrika), Jan en Margaret de Koning H. I. Ambacht, Charles en Adri de Koning Heemskerk, Joke en Gerard Lasee en kleinkinderen 21 januari 1980 van Godewijckstraat 4, 3341 VL H. I. Ambacht Correspondentieadres: P. Kors, van Godewijckstraat 6, 3341 VL H. I. Ambacht. Onze moeder en oma ligt opgebaard in de rouwkamer van het Dienstencentrum „Wielza- te". van Kijfhoekstraat 146. Bezoek en gelegen heid tot condoleren aldaar donderdag van 19.15-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 26 januari a.s. in de „Open Hof. Schildman- straat 72a om 10.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Achterambachtseweg om 11.00 uur. Vertrek vanaf de „Open Hof" om 10.45 uur. ..Hetzij wij dan leven hetzij wij sterven wij zijn van God" Heden is zacht en kalm in haar slaap overleden Hendrika Jacoba de Vries-van Es op de leeftijd van 76 jaar C. Hillenius Ex. test. Amsterdam. 22 januari 1980 Alblasstraat 48 huis Corr.adres: Bezworen Kerf 2, 1424 RN De Kwakel Gelegenheid tot condoleancebezoek vrijdag avond van 7 30-8.00 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging PCB u a.. Vondelstraat 101 De begrafenis zal plaatsvinden maandag 28 januari om 11.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat 101 om 10.15 uur Met diepe verslagenheid ontvingen wij het bericht dat in zijn woning te Buitenpost plotse ling overleed de heer W. C. Jillissen Ruim 22 jaar was hij aan onze school ver bonden. Voor menigeen vervulde hij daarip een plaats die ver uitsteeg boven een nauwgezette uitvoe ring van zijn dagelijks werk. Namens allen die verbonden zijn aan de C.S.V ,,'t Loo", J. C. T. Voogt. rector Voorburg. 21 januari 1980 Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elske Elsinga-Meter weduwe van Herman Elsinga in de leeftijd van 87 jaren. Pretoria: E. H. Buiten-Elsinga J. H. Buiten Kleinkinderen en achterkleinkin deren. Arras: D. Elsinga-Théry Kleinkinderen. Pretoria. Zuid-Afrika, 21 januari 1980. Heden bereikte ons uit Pretoria (Z.A.) het bericht van het overlijden aldaar van onze zuster Elske Elsinga-Meter Namens de familie: A. Meter Gouda. 21 januari 1980 Oosthaven 69. ,Dan ga ik op tot Gods altaren". P« 434 Heden heeft de Heere tot Zich genomen Zijn moegestreden kind. onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Jansje Heins geboren Vermeulen weduwe van Gijsbert Heins in de ouderdom van 86 jaar. Leerdam: T. de Weger-Heins A. de Weger Thea en Wim (Jantine en Rik) Marianne Bergschenhoek: L. Heins M. P. Heins-de Dreu Marjo en Johan Hans en Marion Bozum (Friesland): H. Heins P. Heins-van Noort Ingrid en Hans (Rixta Jildou en Nynke) Yolande en Ane Peter Marisa Rotterdam. 21 januari 1980 „de Schutse", Cordell Hullplaats 22. Corr. adres: L. Heins, J. F. Kennedylaan 12, 2661 JH Bergschenhoek. Geen bloemen Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van „de Schutse". Gelegenheid tot condoléance- en rouwbezoek woensdag van 19.00 tot 19.30 uur. Voor de begrafenis wordt er een rouwdienst gehouden in de aula van „de Schutse". donder dag 24 januari om 11.30 uur, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1-5 te Rotterdam om 12.30 uur. En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U Psalm 39:8 De Heer van leven en dood nam tot Zich, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Bertus Voogd Sinds 11 oktober 1979 weduwnaar van Neeltje Arendje Voskamp, op de leeftijd van 80 jaar. Maassluis: N. Lievaart-Voogd A. Lievaart Maasdijk: N. Voogd D. Voogd B. Voogd F.A. Voogd N. Voogd-Vos J. Voogd J. S. Voogd-Buyzen Klein- en achter kleinkinderen Naaldwijk, 21 januari 1980 Huize „Rozenhof", Anjerlaan 49. Liever aan huis geen bezoek. Correspondentieadres: Nobeldreef 135 tel.: 01899-12674. Maassluis De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 25 januari a.s. om 13.30 uur, in de gereformeerde Kerk te Maasdijk, waarna bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Maasdijk zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerkzaal. Heden is in zijn Heer en Heiland toch nog onverwacht ontslaan onze lieve vader en opa Gerhard Fokko Hendriks Ridder in Orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 80 jaar: sinds 1974 weduwnaar van Anje Fokkens Kort geleder) schreef hij: „Mijn leven hangt aan een dun draadje, maar de Here God houdt mij goed vast." Appingedam. 22 januari 1980 Westersingel 80 Bedum: I. T. Hendriks Meppel: T. H. D. Mulder-Hendriks J. Mulder Harald Roma Anneloes Correspondentie-adres: Irenelaan 7. 9781 CP Bedum. De begrafenis zal plaats hebben op D.V. vrij dag 25 januari a.s. om 14.00 uur op de begraaf- Slaats te Opwierde ij. die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur aan wezig te zijn in het Uitvaartcentrum, Jukwer- derweg 19 te Appingedam. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. 1, bpa; nederlandse christelijke radio vereniging! De Dienst Veienigingsactiviteiten van de NCRV Ie Baarn houdt zich voornamelijk bezig met ledenwerving en -binding en serviceverlening aan leden in de ruimste zin van het woord. Een belangrijk onderdeel hiervan is de organisatie van de NCRV vakantiereizen Binnen het team van 12 medewerk(st)ers is op korte termijn plaats voor een administratie! Deze functionaris zal speciaal worden belast met alle administra tieve werkzaamheden die verbonden zijn aan de NCRV-reizen. zoals boekingen, correspondentie en het telefonisch verstrekken van informatie Zo nodig zal hij worden ingeschakeld bij organisatorische werkzaamheden van de reizen Wij denken aan iemand rond 25 jaar die - minimaal een opleiding heeft op HAVO-niveau. - een goede typevaardigheid bezit; - zich correct kan uitdrukken in de Nederlandse taal; - beschikt over ruime administratieve ervaring en een grote accuratesse; - representatief kan optreden Enige kennis van organisatie van reizen wordt op prijs gestelo Het salaris voor deze functie ligt. afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 1.676.07 en 2.573.24 bruto per maand De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. W/y verwachten van nieuwe personeels leden, dat zit zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt U tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV afdeling Personeelszaken. Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van DVA/6. 0 loor V IA C( leeft ipaar I-2 g< edeli; rijzon leder ozeer riinke ipeelc nzet. :ege len sl aan lAC't Met grote ontroering geven wij kennis van het overlijden van onze ere-president-curator en oud-voorzitter, de heer E. R. Kok Vele jaren lang heeft hij met grote inzet de taak van het christelijk onderwijs in Drachten, en die van onze scholen in het bijzonder, ge diend. Met grote dankbaarheid en weemoed gedenken wij al het werk dat hij heeft verricht. Zalig zijn de doden, die in den Here sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, uiant hun werken volgen hen na. (Openbaring 14:13) De vereniging voor christelijk voortgezet onderwijs voor Drachten e.o., het Ichthus College en het Andreas College L. Keemink, voorzitter drs. T. Heeringa, rector Ichthus College B. J. van der Veen, rector Andreas College Drachten, 18 januari 1980 Heden nam de Here tot Zich onze geliefde zuster, tante en oud-tante Grietje Zantinge in de ouderdom van bijna 88 jaar. Uit aller naam: A. Zantinge 21 januari 1980 Bejaardencentrum „Zuiderheide," Diependaalselaan 337, Hilversum. Corr. adres: Prinses Marijkelaan 3. 'Oegstgeest. De overledene is opgebaard in het bejaarden centrum „Zuiderheide" (ingang Van Ghent- laan) te Hilversum. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 25 januari om 13.30 uur in het bejaarden centrum „Zuiderheide". waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats te Hilversum. Gelegen heid tot condoleren na afloop van de begrafe nis in de aula van de begraafplaats. Enige kennisgeving Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch nachten, noch heden noch toekomst, noch krach ten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 8 38 en 39 In de nacht van zaterdag op zondag j.l. nam de Heer plotseling tot Zich, ons lief kind, zusje, kleinkind en vriendin Vera Louise van Wijk Geboren 18 februari 1957. Vera was haar hele jonge leven bezig met er te zijn voor anderen en liefde te geven waar dit maar kon, haar te verliezen is niet te ver woorden. Sneek, 20 januari 1980. Familie van Wijk, Langeweg 57. 4133 AT Vianen Familie Bakker, Bonkelaar 21. 8608 WB Sneek en alle andere familie en vrienden te Rotterdam. Hendrik Ido Am bacht. Sneek en Utrecht De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 24 januari a.s om 15.00 uur in hel „Uit- vaart-Centrum", Worp Tjaardastraat 113 te Sneek, aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. 687e Staatsloterij, 2e trekking 21 januari 1980 RECTIFICATIE 400 op alle nummers eindigende op 801 Gewonnen prl|zen kunnen na de derde trekking worden geïnd. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Zwolle d.d 16 1.1980 is we gens geestelijke stoornis on der curatele gesteld Cornelis Johannes de Jong. verblij vende in de inrichting voor geesteszwakken 's Heeren Loo-Lozenoord, Fokko Kort- langlaan 25, Ermelo. Mr. B. H. Bongers advokaat en prokureur Kerkplein 12 7731 CS Ommen. een •lijkt i ■jkruis Bij beschikking van de rondissementsrechtbank r_ Zwolle d.d. 16 1.1980 is gens geestelijke stoornis o° der curatele gesteld Fredei ,m °P Leo Maria Guilonard, verb! )&t *s vende in de inrichting vomOOrwl geesteszwakken van 's Hj ren Loo-Lozenoord. Fok Kortlanglaan 25, Ermelo. GO naar 1 lomir Ijk o' lijn s symp; Ajacii leeft rende loor i tag t ning naar Mr. B. H. Bongers advokaat cn prokurM Kerkplein 12 7731 CS Ommen ..Alles wat Mij de Vader geeft, zal tot Mij komen, en wie lot Mij komt, zal Ik geenszins uitwerpen. Joh. 6 37. Heden heeft de Heere. .na een kortstondige ziekte, tot Zich genomen mijn zeer geliefde man. onze broer, zwager en oom, Nicolaas de Jong, in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam. P. de Jong-Vón Klaveren. Scheveningen. 20 januari 1980. „De Thuishaven", Neptunusstraat 1. kamer 52. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 15.30- 16.30 uur en woensdag van 19.00-20 00 uur in het mortuarium van „De Thuishaven" (ingang onder de loopbrug bij het parkeerterrein). De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 24 januari om 14.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. waarna de bijzetting in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden. Vooraf zal om 13.30 uur een korte plechtigheid plaatsvinden in de aula van „De Thuishaven" (ingang Neptunusstraat 1). „In Uw hoede zijn wij wél geborgen" Zacht en kalm is van ons heengegaan naar zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, zwager en Jan Johannes Roelof Schmal in de gezegende ouderdom van 82 jaar. Voorburg: A. M. Schmal-Ipema Boskoop: N. W. Jorritsma-Schmal E. Jorritsma Aadorp: A. L. J. Schmal D. C. Schmal-Sjoers Kleinkinderen en verdere familie. Voorburg. 21 januari 1980. Huize „Nieuw Heeswijk". Sonnenburghlaan 2. Condoléance-bezoek: donderdag van 19-19.30 uur in de rouwkamer van Huize „Nieuw Hees- wijk". Vrijdag 25 januari om 13.30 uur wordt de rouwdienst gehouden in de kerkzaal van eer der genoemd rusthuis, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchilllaan te Rijswijk. ata i acht iken PO< 7IGO op twei die zie 0ost-D ronde schap Bennie re nu r Ling, c zender één of ropese vervan Janser Kees I „Ik he wie pr bondsi uitgeg Leipzii Zwartl steld c standi moet sche i probei wel d; speeld zolang weest. De or elftal: noort Krol Thijss (Ajax) Kerkh mata 1 (Spart Willy ninga Frans: ATHE Pridri geboo Korts; Igor ti ingeze in Mo: gekrej Korts, Uedei pov ei als Ki bereik kunne vloed) opgep haar De tw les va kamp se pla bereil guide;

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12